Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Абітурієнт 2020
Добрий вечір!Знизьте математику до 125-135 балів ,адже тільки вона заважає вступити до омріяного навчального закладу,Я ВАС ПРОШУ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ЦЕ!
Наталія
Для Абітурієнт 2020: Підтримую. За зниження порогу з математики до 125-130. Це можна мотивувати тим, що більшість дітей не змогла адаптуватися до дистанційного навчання в умовах карантину. Свого роду - стресова ситуація. Ще й не було змоги пройти пробне зно.
Коментувати
Абітурієнт
Залиште поріг лише з профільного предмету або зробіть його навіть більше, а з математики заберіть для контрактників!!
Наталія
Для Абітурієнт: Підтримую. Зменшіть поріг з математики. Лікар - не бухгалтер. Він повинен знати біологію, анатомія, гістологію, фізіологію.
Людмила
Я також за те щоб знизити прохідний бал на 130 з математики.Біологія і мова це основні а графіки ,параболи,сінуси,тангенси це в мед не основне.
Коментувати
Олена
Ауууук. Будь ласка знизьте поріг для вступу в медицину!!!! Математика багатьох підкосила!!!! Але це не головне для лікарів!
Наталія
Для Олена: Цілком згідна. Дайте дітям можливість вступу на омріяну спеціальність. Зменшують поріг з математики до 130.
Коментувати
Вова
Добрий вечір.Якщо здав біологію,мову ,історію на високий бал,а математику провалив Чи можу я поступити на контракт в медичний ?
Oleg Poeskov
Для Вова: Нет. Поступайте в мед. училище, а по окончании сдавайте экзамены и поступайте на 2 курс университета. А зачем для медицины вообще сдавали историю ?
Oleg Poeskov
Для Вова: На фармакологию порог - 130
К
Для Oleg Pooeskov:від коли є факультет:"фармакологія"-це придмет(кафедра фармакології);може Фармація.
Коментувати
Руслан
Доброго дня, зробіть загальний конкурсний бал 150 на "медицину" та 150 поріг з другого предмету, я вважаю що це буде найкращим рішенням для цьогорічних абітурієнтів.
Наталія
Для Руслан: Думаю, що з математики можна зробити поріг 130 балів, а біологію 150. Лікарі повинні біологію знати краще ніж математику ( так було весь час), та й з рідної мови можна 150, а не 100. Грамотність лікарям теж не завадить.
Олена
Цілком згідна!!!! Дайте дітям можливість подати документи для вступу!!!! А то, ви забираєте всі надії....
Галина
Краще знизити прохідний бал з математики хоча б до 140-145,і брати до уваги середній бал з трьох предметів.Таке виключення можна зробити хоча б для контракту,а то через через недобір 1 балу з математики закриває дитині можливість для здійснення мрії ,і то при тому що з біології і Укр мови діти мають по 180.Вже три роки діти страждають від такої несправедливості .
Коментувати
Наталя
Добрий вечір.Якщо здав біологію,мову ,історію на 180+ Чи можу я поступити на контракт ?
Катерина
Для Наталя: якщо плануєте вступати на медицину , то ні там не потрібна історія. А якщо на іншу спеціальність до звичайно
Коментувати
Випускниця 2019 р мед.коледжу
Люди, поясніть мені будь ласка що робити в такій ситуації. 3 роки назад вступила в мед.коледж на спеціальність «Лабораторна діагностика» (медицина), в минулому році отримала диплом з відзнакою, прийшла в Богомольця дізнатися щодо вступу-сказали що лаборанти не мають права бути лікарями (не дивлячись на те, що вступні іспити у фельдшерів та медсестер по таким же дисциплінам, які вивчають лаборанти). Тим паче в дипломі ж недаремно біля назви спеціальності в дужках пише медицина. Чому так виходить? (3 роки назад вступила на цю спеціальність адже вона мене більше цікавила ніж фельдшер та медсестра, а щоб вступити в мед.ВНЗ на лікаря потрібен був диплом молодшого спеціаліста будь якої спеціальності) Намагалась по ЗНО вступити, але математика мене підвела (тим паче здавала її якраз тоді коли прийняли нові вимоги щодо предметів на 222.Медицина, тобто 1 предмет:українська мова і література; 2:математика/фізика; 3:біологія/хімія, а не як раніше: українська мова і література, біологія та хімія)
Випускниця 2019 р мед.коледжу
Примітка: щоб вступити в мед.ВНЗ на лікаря потрібен був диплом молодшого спеціаліста будь якої спеціальності *мала на увазі будь якої медичної спеціальності, тобто без різниці, фельдшер, медсестра чи лаборант.
Правда
Для Мама:фізична реабілітація,стоматологів,яка математика?,кому вона потрібна?Минулого року на стомат був недобір,ціна захмарна для батьків,а ще ЗНО з математики,років 10 залишимося без лікарів(любих) будемо самі лікуватися і зуби собі рвати!
Коментувати
Мама
Так математика має бути, але одне питання..чому для майбутнього лікаря з фізичної реабілітація прохідний.. 130, а стоматологія.. 150, що даний профіль не потребує таких знань ... Це неправельно.. поставте хоча б цього року 130-135 також з математики.. тим більше, що стоматологія майже уся.. контракт
Наталія
Для Мама: Підтримую: 130 балів з математики на стоматологічний факультет. Тут оплата за навчання найвища. Але можна було б зробити розподіл: на бюджетну форму навчання - пропоную 150 балів, а на контрактну - 130 балів з математики. Щоб діти, які мають високий бал, навчалися на державні формі навчання.
К
Для Мама:Для чого математика в медичному поясніть мені!Де медик з математикою, квадратами,хіба що ,цифрами коли"дякують"добрі люди!УЗДвід 50-100,операція-10000 і більше,для того?-лікарі це нормально рахують.
Коментувати
Фан
Безпороговий вступ до мед.коледжу на основі ЗНО чи внутрішніх іспитів. Можливість ступенево продовжити освіту в академіях. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Тимофей
Підскажіть, чи можна подати документи, якщо математика 117 балів, а укр мова/література та біологія 150?
Катерина
Для Тимофей: ні не можна математика мінімум 150 необхідно набрати. Без цього навіть не зарахують заяву
Лілія
Уточнюйте у ВНЗ. Можливо зарахують, але на платне навчання
Коментувати
Катерина
Вважаю , що безглуздо якщо у дитини математика , наприклад, 149 балів , а біологія і мова 190 , то вона не має права вступити. Чому не можна зробити поріг конкурсного балу ? І кажуть , що математика необхідна для розвитку клінічного мислення . Хіба усі лікарі великі математики ?
Галина
Для Катерина: математика необхідна для підтвердження наявності в абітурієнта логічного та аналітичного мислення. Математика - це чиста логіка. Історію, літературу можна завчити, а математику необхідно розуміти, коли і в яких випадках застосовувати які формули. Це так само, як з лікуванням. Без логічного мислення, лікар стає тим "ненависним дільничим", який виписує всім пацієнтам препарати зі списочка, який надиктував на планірці головний лікар.
Катерина
Я в цьому році закінчила медичний коледж за спеціальністю фельдшер з відзнакою і хочу йти навчатись далі на лікаря. Ніколи не любила математику, це просто не моє , я гуманітарій. Я вважаю , що математика це не головний критерій за яким необхідно оцінювати логіку при вступі на медика. Можна стати чудовим лікарем якщо подобається біологія, а математика не всім дано
Елена
Для Катерина: аналогично. Биология и украинский язык по 190 баллов, математика и 150 нет. При чем здесь логическое мышление, если врач все равно должен придерживаться заявленных алгоритмов лечения. Последнее предложение для Галины.
Коментувати
Анонім
Хто автор цієї дурні? Візьміть нормальних журналістів, бажано когось з числа працівників ЗЗОС. Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році Наказ МОН № 1285 від 11.10.2019 року (Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки № 591 від 04.05.2020): "Для небюджетних конкурсних пропозицій зі спеціальностей 221 «Стоматологія», 222 «Медицина», 228 «Педіатрія» галузі знань 22 «Охорона здоров’я» для здобуття ступеня магістра медичного спрямування першим конкурсним предметом є українська мова та література, другий конкурсний предмет обирається закладом вищої освіти не більше двох з переліку на вибір: біологія, хімія, математика, фізика; третій предмет - не більше двох з переліку на вибір: біологія, хімія, математика, фізика, крім тих, які використовуються як другий предмет." Де пише, що другий конкурсний предмет обов’язково математика чи фізика? В правилах прийому багатьох ЗВО є біологія і хімія, а не біологія або хімія. Писаки!
Dima
Для Анонім: Я їздив на день відкритих дверей в НМУ ім. О.О. Богомольця Там розповідали, що для вступу потрібно здати укр мову, фізику або математику і біологію або хімію Тому в даному пості все написано вірно
Анонім
Для Dima: аргумент серйозний. Відкриваємо ширше очі і перечитуємо пункт з правил прийому, що я навів. НМУ ім. О.О. Богомольця вибрав так, а інший ЗВО для вступу на контракт вибере іншу комбінацію з двох предметів з переліку біологія, хімія, математика, фізика. От як можна бути настільки впертим, щоб оскаржувати офіційні документи?!
Галина
Для Анонім: обирається закладом лише на контракт. На бюджет є чітко визначені предмети для всіх закладів: додаток 4 до наказу
Коментувати
Юлія
Зробіть, будь ласка, виключення в цьому році, в зв’язку з карантином, знизьте прохідний бал на " медицину", хоча б до 145.
Анна
То це не правд? Що якщо немає 150 з математики, але конкурсний бал 175+, то аубітурієнт може брати участь в конкурсі на спеціальності «Медицина», «Стоматологія». Бо ж на сайті МОН є така інформація.
007
Для Анна: Де саме на сайті? Були зміни до наказу, яким затверджені умови вступу? Який номер наказу?
Коментувати
Ярослав
А на який мінімальний бал треба здати укр мову щоб поступити на педіатрію?¿?
Лариса Гурская
Обратите ВНИМАНИЕ, что на контракт в ряде медицинских учреждений можно подавать сертификат по ХИМИИ!!! Если есть Укр, биология и химия, то математика всё равно на сколько написали! Смотреть нужно по каждому ВУЗу отдельно. Всё прописано в умовах!!!
Елена
Для Лариса Гурская: пожалуйста, назовите мне хоть один медицинский ВУЗ, где для того, чтобы попасть на бюджет, вторым и третьим предметом нужно сдать химию и биологию.
Лариса Гурская
Я написала про КОНТРАКТ. На бюджет нужна математика.
Ірина
Донька сьогодні сдавала хімію в Одесі. Коли її чекала біля виходу наблюдала за дітьми які виходили. Розгублені очі, подавлені обличчя . не було радісних дітей як на інших предметах. завдання з хімії цього року були дуже складні! Збільшена кількість задач. Ми нарахували 145 балів( біологію написали на 180. Українську 160. Математика провал 126. Навіть контракт не світить з такими вимогами. Навіщо ця математика медикам? Краще би не гаяли на неї час и готувались би нормально до хімії.
Коментувати
Тетяна.
Доброго вечора Чи можна вступить за спеціальністю «Медицина»на конткракт якщо математика 145 ,але біологія мова 185? Порадьте що робити дитина марить медициною.
Влад
Для Тетяна.: ні
Ответ
Для Тетяна.: поступать на фармацевта, там проходной балл по математике ниже
007
Для Тетяна.: можна вступади в медколедж, якщо марите медициною. За мірками села фельдшер - головний лікар
Коментувати
Анастасия Залевская
Доброго вечора!Чи можна вступити за спеціальністю "Медицина" на контракт ,якщо математика нижче 150 ,але біологія і українська мова мають високі результати?
Hala
Для Анастасия Залевская: no
Коментувати
Анастасия Залевская
Доброго вечора!Чи можна вступити за спеціальністю "Медицина" на контракт ,якщо математика нижче 150 ,але біологія і українська мова мають високі результати?
Елена
Для Анастасия Залевская: на контракт - пожалуйста.
Олена
На бюджет і на контракт однакові пороги в 150 балів!!!! Де ви знайшли інформацію, що на контракт можна, коли математика менше 150?
Владислав
На бюджет у Богомольця мінімальний бал зно 180
Коментувати
Сніжана
Чи можна поступити на фармацевта без математики і фізики.На контракт і якщо хімію здати на 130балів,є якась можливість?
аноним
Для Сніжана: звичайно ж НІ!
Абітурієнт 2020
Для Сніжана: Зніміть поріг у 150 балів з математики!!!
Наталка
йдіть на завод працювати, а не в мед вуз, якщо не можете математику навіть на трійку здати. 150 балів це 3 за п"ятибальною системою.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!