Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Нагірна Галина
Доброго дня. Де можна ознайомитися із правилами вступу 2021. З яких предметів ЗНО потрібно? Дякую за інформацію
Ggggg
Які предмети потрібно здавати в мед. Унівеситет в 2021 році?
Наталія
Чи відповіли вам на ваше запитання ? Бо мене теж цікавить ?
Олександр
1) Укр.мову( без літератури) 2) Математику ( профільний рівень) 3) Біологія/хімія/фізика
Мария
А почему в этой статье пишет про мову и литературу?? Признаться честно, меня очень пугает и сбивает с толку литература. Не могу никак понять: сдавать мову или мову и литературу?? Где узнать наверняка?
Коментувати
Анастасия
У 2017 закінчила в мед.коледжі спеціальність «Акушерство»,чи можу поступити без ЗНО у ВНЗ на спеціальність «Фармація» заочно?
Віталій О
Чи можна в 2021 році хімію не здавати, а здавати тільки: Укр мову, математику, біологію і історію?
Дарья
Для Віталій О: химию можно не сдавать. Вы вместо химии пишите биологию
Коментувати
Нина
Математика 132 Биология 176 Украинский 175 сможет девушка поступить в медицинский университет на контракт?
Kateryna
Для Нина: Ні, тільки коледж. Якщо є ЗНО з хімії або фізики (вище 150 б) то можливий вступ в університет на небюджетну конкурсну пропозицію.
Юрий
Для Нина: фармацея
Анастасия
А нужно сертификат с математики только на контракт? Или можно поступить без сертификата на платное ? Очень сильно боюсь , а спросить некого..(((
Коментувати
Світлана
навчалася в медичному коледжі на бюджеті ,вступила до медичного коледжу після 9 класу, провчилася 2 роки і вирішила вступати на підставі ЗНО на "медицина" магістр на бюджет. В електронному кабінеті статус заяви "Не рекомендовано бюджет" . Чи є підставою для відмови, що я вже два роки навчалася у коледжі на бюджеті?
Esperanza
Для Світлана: Ні. Для вступу на магісратуру необхідно мати освіту "бакалавр".
Світлана
Добрий день ,якщо дитина хоче здавати мову і літературу на факультет медицина чи зможе воно вступити,чи буде відмовлено
Олеся
Скажіть будь-ласка після 9класу які потрібно здавати екзамени в медичний коледж?
Коментувати
Це нонсенс!
Дніпровська медакадемія зараховує на бюджет 189 чоловік при максимальному бюджетному замовленні 300. При цьому 189-й щасливчик має конкурсний бал "аж" 157! Українська ледь 130, біологія біля 160, зате математика 151! То поясніть: чим він конкурентний за абітурієнтів з конкурсним балом від 175? Де біологія та мова за 180, а ще й здана хімія біля 170??? Але... Бачите, математика не 159, а 140! І все... Тушіть світло.... Кажуть йдіть на контракт з 40-50 тис на рік. Самі йдіть! Не для нас, ми вже розчарувались з такими примітивними та необгрунтованими критеріями - А для тих, хто вступатиме після нас - наступного року, схаменіться і напрацюйте алгоритм, який базуватиметься на здоровому глузді! На фізтех математика- пофіг, на мехмат- пофіг ( нема мінімального порогу для інженерів, конструкторів), а тут " високі вимоги" з логарифмів та інтегралів. Чому? А хто його знає? Бо нам дурників лікарів не треба ( з хімією біологією на рівні шкільної 10-11), а інженери чи архітектори з математикою 125 ( це шкільна 5-6) можна! От і виходить нонсенс!
Val
Для Це нонсенс!: Все решает рынок. Куда люди идут учиться, там и балы выше и требование жестче. А точным и техническим наукам сейчас лишь бы выжить и кафедры не позакрывать от нехватки студентов.
Коментувати
Ilya
Это какая-то дичь.Почему ребенок,который сдал укр и био на 190+, но написал матем на 149 из-за глупых ошибок, потуу-что волновался на первом экзамене и из-за масок и жары не может поступить, а слушатель школы написавший биологию на 150 украинский на 102 и матем на 153 может поступить
Ангелина
Для Ilya:при среднем бале 175+ ребенок проходит,даже если у него один из предметов ниже 150
Яяя
Ні, це неправдива інформація, дізнавалась про це. Це лише був проєкт, який не затвердмли
Коментувати
Наталья
Доброго дня, підкажіть хто знає, чи в університеті Богомольця надають гуртожиток студенту 1 курсу з іншого міста без пільг. Дякую.
Анна
Для Наталья: ні, точно не дають.
.марія
Звичайно, мають дети. Особливо якщо високий бал
Коментувати
Обурений
Це злочин перед дитиною 178,196профіль,тобто біологія,149 математика сума 184 і дитина не може подати документи в медичний,тому що якийсь дебіл вирішив,що там взагалі має бути математика,а не хімія.
Ірина
Лікар, який не вміє провести математичні розрахунки - оце злочин!
Антон
Ахаххааа шо ты несёшь , посмотри на наших врачей и пойми что все злодеи . Пробки , а не люди пошли
bruh
bruh
Коментувати
Фан
Вступ до мед.коледжу на основі ЗНО чи внутрішніх іспитів, з можливістю безкоштовного навчання. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Ірина
https://www.facebook.com/groups/276575076977990/?ref=share
Юлия
Скажіть будь ласка, на ветеринарну медицину враховується галузевий коефіцієнт? Не розумію на цьому сайті враховують , написала у виш -нубіп сказали не рахують.
.
Для Юлия: Ні. На цьому сайті він теж не враховується.
Коментувати
Даша
хтось знає чому в універ Богомольця немає відкритих пропозицій на спеціальністьфармація?
Богуслава
який освітній ступінь потрібно вибирати при вступі в медичний після закінчкння 11 класу?
Влад
Для Богуслава: магістр
Богуслава
При вступі в медичний коледж?
Алекс
Бакалавр
Коментувати
Сніжана
Добридень, підкажіть, будь ласка, що потрібно обрати в графі освітній ступінь (ОКР) при подачі електронної заяви в медичний університет, якщо я закінчила школу?
Aa
Добрий день  Якщо мною вже здобувався освітній ступінь(навчання не завершено)- бакалавр, а я хочу подати електронну заяву на магістра(медичний) на 1 курс на основі ЗНО, в ділянці «обраний освітній ступень за бюджетні кошти» мені обирати варіант «вже здобувався(навчання не завершено)», незалежно від того що бакалавр і магістратура різні ступені? Дякую
Женя
Якщо ваш конкурсний бал 175+ ,то можна брати участь у конкурсі ,і є досить великі шанси поступити ..
Женя
Для Женя: навіть якщо не вистачає одного чи декількох балІв до якогось з одного предмета.
Ірина
А на контракт при недостачі декількох балів з математики?
Коментувати
Чернявская Яна Александровна
https://m.facebook.com/groups/276575076977990/?ref=group_browse Ребята, вступайте в группу, мы боремся за то, чтобы понизили проходные баллы на медицинские специальности! Давайте проявлять активность. Мы уже собрали митинг. Есть шансы, что нас услышат!
Марія
Чи є шанс пройшли на медицину, якщо математику написала на 143?А з біології і української мови є прохідний.
Анон
Для Марія: нІ
Чернявская Яна Александровна
https://m.facebook.com/groups/276575076977990/?ref=group_browse Ребята, вступайте в группу, мы боремся за то, чтобы понизили проходные баллы на медицинские специальности! Давайте проявлять активность. Мы уже собрали митинг. Есть шансы, что нас услышат!
Твой друг
Ну да, понизте баллы, чтобы и дале за жизни людей отвечали долбни, которые даже 150 баллов набрать не могут. Если зно сдать не можешь, то какой мед, что ты там делать будешь? Но если уже уверен в себе, что ты можешь быть врачом, тогда в коледж, не вижу проблем
Коментувати