Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вероніка
Тобто, щоб поступити на стоматолога достатньо здати укр. мову, математику і хімію?
Вчитель
Для Вероніка: Ні, потрібно здати укр.мову, математику і біологію....або укр.мову. хімію і біологію. Діти, ви читати вмієте?
Ангел предохронітєль
Для Вчитель: ні, курво не вміємо
Коментувати
Вероніка
Добрий вечір,a який потрібно мінімальний бал з української мови?Для вступу на Стоматологію
Галина
Для Вероніка: 100 балів
Коментувати
Анжела
Доброго вечора чи можна поступити після 9 класу на медсестринство? Та які вимоги можливі?
Галина
Для Анжела: після 9 класу вступають не в університет, а в коледж. Взнавайте в коледжі до якого збираєтесь вступати
Коментувати
Лера
Підскажіть будь ласка,чи потрібна математика для вступу на фармацію, якщо я вступаю на наступний рік після закінчення школи?
Якось так
Для Лера: при вступі у 2022 році на спеціальності галузі знань «Охорона здоров’я» можна замість сертифіката ЗНО з математики подати сертифікат з біології. Про що власне і написано у статті. І шкільне ДПА тут зовсім ні до чого.
Коментувати
Катя
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, що потрібно здавати на факультет "лікувальна справа": 1. (Українська мова і література) та (математика першого рівня складності); ЧИ 2. (українська мова) та (математика другого рівня складності). P.S. Другим конкурсним предметом, я вибрала біологію. Дуже дякую!
Галина
Для Катя: Ви взагалі куди вступаєте? в коледж чи університет? Якщо в університет, то перелік предметів в статті, під якою Ви пишете. І ніяких рівнів складності в ЗНО не існує.
Коментувати
Анастасія
Підкажіть будь-ласка, я здаватиму у 11 класі укр мову, математику, історію, біологію,чи можу я навчатися на медика з цими предметами?
...
Для Анастасія: прочитайте перший абзац (до кінця) статті під якою Ви пишите запитання. Якщо Ваше питання залишаються актуальним, то вища освіта, то не Ваше.
Світлана
Для ...: Це цікавляться діти яким по 15 -16 років які ніколи те ЗНО не здавали,які хвилюються щоб вступити до омріяного ВУЗУ. А ви якщо поставлені відповідати,то майте повагу і відповідайте.
Коментувати
Ела
Підкажіть, будь ласка. Якщо вступати в КОЛЕДЖ на спеціальність "Медсестринство" або "Лікувальна справа", то теж потрібен цей перелік предметів із ЗНО?
Назар
От бидла ці міністри чи хто це придумав, нафіга потрібно посеред навчального року таке творити бо їм так захотілося щоб ті що готувались до певних предметів провалилися і вступили на платне. Короче до чого я корупціїя і теорія змови. Тільки хтось попробує сказати що я не правий пошлю під три чорти. Ясно!
Назар
От бидла ці міністри чи хто це придумав, нафіга потрібно посеред навчального року таке творити бо їм так захотілося щоб ті що готувались до певних предметів провалилися і вступили на платне. Короче до чого я корупціїя і теорія змови. Тільки хтось попробує сказати що я не правий пошлю під три чорти. Ясно!
Оксана
Ужас!!! Куди не сунишся, 95 квартал! Два роки готувалися до одних предметів, а тепер за півроку повідомили про хімію, Ще й 150 балів. Ще й в такий важкий час пандемії, коли половина навчання дистанційно. І де є совість у людей? За їх розум я взагалі вже не буду говорити. Хто знає, як можна вийти на журналістів чи якось підняти громадськість?
Наталія А
Доброго дня. Які в 22 році потрібно здавати зно для зубного техніка після 11 класу
Влад
Для Наталія А: ті, які вказані в цій статті, чи Ви читати не вмієте?
Куцин Надія
Вам так важко написати?
Коментувати
Ольга
Діти наші до школи ходять. А ось хто їх навчає хімії? Учителі географії, математики...І повірте таких шкіл чимало в Україні. Гроші витрачали на репетитора біології, математики, а тепер ще хіміка шукай та плати. Які ж ви нелюди!!!
Василь
Із коментарів складається таке враження, що діти в школу взагалі не ходять, або ходять, але не вчать нічого.
Олександр
Наша держава чим думає? Попередели за пів року, ще місяць назад потрібно було здавати математику ,біологію, укр мову. А зараз ще хімію , а математику або біологію, як я маю за пів року набратись знань з хімії на 150балів? Навіщо я тоді ходив і на математику і на біологію?
Сержант Куча
Для Олександр: Какая это ваша и в каком смысле "держава"? На Окраине (Диком Гуляй-поле) уже давно и не стесняясь правят само-богоизбранные и серванты вроде заднепосвященных "нациков". Так что всё логично и понятно кто скот на убой.
Бандера
Мокша, йшов би ти на московію жабів ловити
Коментувати
Наталья
Чи можна використати для вступу результати ЗНО з української мови і літератури замість Укр.мови???
Петро
Ахто знає який прохідний Бал з Укр Мови для вступу в медичний університет? ... ...
artak
Для Петро: Прохідний для української мінімальний ,в деяких універах 130
Коментувати
artak
Доброго дня, я закінчую мед колледж за спеціальність сс і планую вступати до медичного університету на базі молодшого спеціаліста на другий курс , які іспити для цього необхідно скласти ?
Галина
Для artak: іспит з фаху. і мають бути 2 зно: з укр.мови та математики (Ви їх здавали на 2 курсі)
artak
дякую,а іспити з фаху для кожного університету індивідуальні чи є одні для всіх ,і як до них готуватись ?
Галина
Для artak: у кожного свої. Зайдіть на сайт вишу, там мають бути програми вступних іспитів.
Коментувати
Ойкава
Йдучи на фармацевта потрібно здавати українську літературу чи можна лише мову? Чи ці предмети йдуть разом?
Ойчай
Для Ойкава: а в другому абзаці статті під якою Ви пишите запитання, що написано? Ой, відповідь.
Коментувати
Максим
А якщо є сертифікати ЗНО 21 року з мови, математики і біології. Можливо з ними вступити на медичні спеціальності у 22 чи потрібно ще скласти фізику або хімію
Галина
Для Максим: Вище наведено перелік предметів, які потрібно подати для вступу! Що з Вами не так? Може не варто вступати на лікаря? може поки спробуйте хоч на фельшера в коледж?
Максим
Для Галина: Можливо Вам краще не давати людям порад?
Якось так
Для Максим: ну Ви ж виступатиме у 2022 році. Відповідно до Умов 2022 року. Система електронного вступу просто не дасть можливість подати заяву без сертифікатів ЗНО, які визначенні в актуальних Умовах вступу. У Вашому випадку це фізика або хімія, як третій конкурсний предмет.
Коментувати
Ольга
Можливо я щось не розумію . Поясніть будь ласка для чого в медичній спеціальності фізика.І як можна ставити на вибір біологія чи математика? Кому таке прийшло в голову? Це дибілізм. В цьому році був набагато кращий перелік предметів аніж пропонують нині!
Оракул
Для Ольга: Багато приладів та медичних маніпуляцій передбачають фізичний вплив на організм людини. А як можна їх призначати пацієнту майбутньому лікарю, якщо він не розуміє природу і наслідки такого впливу чи фізичний принцип роботи приладу?
Вот бестолочи!!!
Для Ольга: для получения качественного подукта типа "ДОКТОР ПРОФЕССИОНАЛ" нодоть бы и биологию, и математику, и физику. А они, чтобы не сказать хуже, безгамотные, ещё думают, что тупеноьких деточек своих кормильев не смогут принять в студенты для того, тчобы их родители тешились. Вот ведь /
Коментувати