Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Скажіть будь ласка можна подати результати ЗНО з української мови та літератури на спеціальність стоматологія?
Андрій
Будь ласка можна контакти , для реєстрації на підготовчі курси бо зайти на сайт НМУ не можна.Дякую
Тетяна
Добрий день. Підкажіть будьласка на скільки балів треба здати ЗНО з української мови для поступлення на лікаря в медуніверсетет.
Влад
Для Тетяна: Для Анастасія: при вступі роль грає конкурсний бал з трьох предметів, а не з одного. Мінімум для участі в конкурсі це 100 балів. Тобто скласти ЗНО.
Коментувати
Мар'яна
Добрий день! Для вступу на стоматолога треба здавати ЗНО з укр.мовуи математики і біології. Чи потрібно хімію?
Ніна
Для Мар’яна:
Коментувати
Оксана
Маю спеціальність медичої сестри, працюю 15 років.Хочу вступити на заочну форму навчання за спеціальністю " фармація" Який прохідний бал та скільки навчатись? Дякую.
Ольга
Це вже остаточна інформація, чи може щось змінитися ще раз? На офіційних сайтах мед університетів ще досі не змінили інформацію, там взагалі ще вступна кампанія 2022
Анастасія
А можна поступити на врача, не здаваючи хімії, а здаючи тільки біологію? На медичну спеціальність
Анастасія
Для Анастасія: Без хімії можна піти тільки на факультет психології.
Ярослав
А на стоматолога хімія обов’язкова чи можна здавати біологію ,
Анастасія
Впринципі так,адже перший предмет українська мова, другий предмет математика або хімія, третій фізика або біологія
Коментувати
Анастасія
Це тобто хімію можна не здавати, потрібно здавати математику, а біологію обов’язково для вступу на медичну спеціальність?
Ирина
А это окончательно уже, обратно не поменяют? С таким выбором предметов у детей есть шанс поступить. И не нужно сдавать ЗНО по 5 предметам.
Тетяна
Скільки разів ще будуть змінювати перелік конкурсних предметів доя вступу у мед..ВУЗи?
Влада
Чи можна при вступі "змішувати" ЗНО різних років? Тобто взяти математику минулорічну, а сертифікат з фізики 2022-го року
Якось так
Для Влада: так, у Вас буде така технічна можливість.
Коментувати
Оксана
Це стосується кожного медичного університету в Україні? Бо минулого року кожен медуніверситет мав свої умови вступу(предмети)
Якось так
Для Оксана: це стосується обов’язкових предметів для вступу на спеціальності галузі "охорона здоров’я". Бо широкий конкурс проводиться не в університет, а на конкретні спеціальності. Власне так само (хоча і набір предметів був інший) і минулого року. І предмети в різних університетах були однакові. Єдине, що могло бути різним це вагові коефіцієнти предметів сертифікату ЗНО.
Коментувати
Ендрю
Добрий день.Я так розумію ,що я можу здавати математику і хімію ,але для вуза я зможу запропонувати той сертифікат ,де буде більше балів?
Якось так
Для Ендрю: Ви все правильно розумієте.
Коментувати
Прот
Спочатку готували біологію, потім в жовтні змінили порядок ЗНО, оплатили курси в Богомольця за хімію, , тепер ці курси не потрібні і знову готувати біологію, це за півроку до вступу. При своєму глузді ????
Нюта
Вони там взагалі з головою не дружать. Спочатку так і було, місяць тому змінили, тепер знову! В міністерстві точно здорові люди працюють?
Степан
Щоб поступити на мед. фах потрібно: Українська мова (без літератури), математика(профільний),хімія на зно
Вчитель
Для Степан: У 2022 році для вступу на спеціальності галузі знань «Охорона здоров’я» абітурієнтам необхідно надати приймальним комісіям сертифікати з результатами ЗНО з трьох навчальних предметів: українська мова; математика або хімія (другий конкурсний предмет); фізика або ​біологія (третій конкурсний предмет).
Коментувати
Якось так
Міністерством освіти змінений перелік необхідних сертифікатів ЗНО для вступу на спеціальності галузі знань «Міжнародні відносини» та «Охорона здоров’я». Тому попередні відповіді щодо предметів ЗНО тепер можуть бути неактуальними. https://osvita.ua/consultations/85126/
Ірина
Яка саме потрібна математика? Рівня стандарту чи профільна? ніде не можу знайти такої інформації....
Якось так
Для Ірина: Формально в ЗНО для вступу до ЗВО рівнів НЕМАЄ. Рівні є в ДПА для отримання Свідоцтва про закінчення школи. Проте фактично Вам потрібно "замовити" при написанні заяви профільний зошит ЗНО поставивши галочку в стовпчику "отримати оцінку за шкалою оцінювання 100-200 балів". І відповідати на ВСІ питання повноцінного "профільного" зошиту ЗНО з математики. А стосовно "ніде не можу знайти такої інформації", то погортайте питання/відповіді нижче і знайдете десятки таких же однотипних питань ;)
Коментувати
Ангеліна
Доброго дня на яку кількість балів потрібно здати тести на фармацію??? На яку кількість укр. мову, математику та хімію?
Вчитель
Для Ангеліна:У 2022 році для вступу на спеціальності галузі знань «Охорона здоров’я» абітурієнтам необхідно надати приймальним комісіям сертифікати з результатами ЗНО з трьох навчальних предметів: українська мова (від 100 балів); математика або хімія (не менше 150); фізика або ​біологія (не менше 150).
Коментувати
Вероніка
Тобто, щоб поступити на стоматолога достатньо здати ЗНО з математики, укр.мови і хімії?
Якось так
Для Вероніка: так.
Коментувати