Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Добрий день! Я закінчила мед.училище,хочу далі поступати у вуз на стоматолога.Чи потрібно писати зно чи по екзаменах якщо на платну форму навчання.Дякую!
Тамара
Доброго дня!Підкажіть, будь ласка, чи можна вступити на 2 курс університету на стоматологічний факультет після закінчення медичного коледжу за спеціальністю ,, Акушер".Якщо можна, то яку кількість балів потрібно набрати?
Катерина
Для Тамара: на стоматологічний факультет після медичного коледжу мають право вступати лише ті хто вчився і в коледжі на стоматолога
Коментувати
Світлана
Доброго дня ! Чи потрібно ДПА, у форматі ЗНО для вступу на медичні спеціальності , Національний медичний університет імені О.О. Богомольця ?
Влад
Для Світлана: для вступу у Вищі навчальні заклади потрібно ЗНО, ДПА можете складати ща власним бажанням, якщо впевнені, що напишите на кращу оцінку, ніж річна у свідоцтві. ДПА потрібно тільки для свідоцтва
Коментувати
Вероніка
Добрий вечір я закінчила 1курс медичний коледж 2021р буду здавати зно.хочу довчитися до кінця потім хочу поступати внз .чи буде дійсне зно .
Влад
Для Вероніка: буде дійсне.
Коментувати
Наталия
Чи можна поступити на фармацевта, якщо біологія обрана четвертим предметом ЗНО??.
Влад
Для Наталия: яка різниця четвертим чи третім. Головне, щоб були ті зно, які вказані!
Здоровий глузд
Всі негативні відгуки залишають батьки або діти, які щось не засвоїли і не довчили. Якщо ви гадаєте,що медицина є вашим покликанням - вчіться і на наступний рік у вас все вийде.
Олеся
Після прочитання деяких коментарів хочеться сказати: не жалійтеся на медицину та лікарів, якщо пропонуєте приймати до вишів абітурієнтів зі смішним балом зно 130-140. Зі студентами з низьким знанням предметів не вийде спеціаліста
Коментувати
Діана
У 2021 закінчую навчання в коледжі. Чи потрібні при вступі на ту ж спеціальність результати зно?і які предмети?
Наталя Хома
Доброго дня. Вступаємо наступного року (2021). Як знати, який варіант складання ЗНО обирати: 1) укр. мова чи укр. мова + укр. література? 2) який з двох рівнів математики (рівень стандарту чи профільний рівень)? 3) третій предмет (історія або іноземна) - це актуально для медичних закладів освіти? 4) четвертий предмет (біологія, хімія, фізика) також потрібно буде складати?
Галина
Для Наталя Хома: в жовтні затвердять умови вступу на 2021 рік. Тоді й визначите що саме вам треба здавати
Коментувати
Тетяна
Добрий день! Який мінімальний пропускний з української мови? P.S. Хочу вступити на «Стоматологію»
Галина
Для Тетяна: 100 балів
Коментувати
Наталя
Доброго дня,а якщо я здаю українську мову,біологію,хімію,математику і не здам математику на 150 я зможу поступити в медичний університет?
Юлія
Для Наталя: Ні. Математика/фізика, хімія/біологія повинні бути вищими, за 150
Коментувати
Анна Еременко
Добрый день. Подскажите Какие возрастные ограничения для поступления? И каким образом принимают человека, имеющего в/о?
Настя
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи можна вступити у ВУЗ не складавши ЗНО, але маючи диплом Фармацевта у 2020р , я його отримала...чи потрібно здавати ЗНО спочатку, (ще доповнюю що вже навчаюсь в університеті на 4 курсі (закінчую) чи зможу вступити на державну форму, чи вже платну?)
Влад
Для Настя: якщо вступаєте на іншу спеціальність, то треба зно за 2017, 18, 19 чи 20 рік, інші роки не приймаються, якщо навчались на бакалавра на бюджеті, то тепер на бакалавра тільки на контракт. Якщо потрібно для вступу іноземну мову, то приймаються зно 2018 - 2020 рр
Коментувати
Vitaliy
Доброго дня ) в 2019 закінчив медичний коледж , а зараз ( через рік ) , хочу поступати в медичний університет...Які екзамени треба здавати , і чи потрібно ЗНО , якщо після коледжу !?
Софія
Яких треба знати тварин з ЗНО біології 2020?
Анна
Доброго дня, хочу запитати які потрібно здавати предмети на спеціальність зубний технік, і скільки прохідний бал має бути, дякую за відповідь
Галина
Для Анна: Якщо Ви маєте на увазі рівень "молодшого бакалавра", то дивіться умови вступу в коледжах.
Коментувати
Марія
Я хочу вступити на "Медсестринство". Вже є вища освіта в іншій галузі. ЗНО здавала у 2010 році (укр мова, математика, англійська). Чи треба мені здавати ЗНО з укр мови знову? Чи правильно я розумію, що вистачить просто здати ЗНО по біології? Чи буде здійснено перерахунок годин за моїм попереднім дипломом для навчання за спеціальністю "Медсестринство"? Дякую.
Амалія
А після якого класу можна поступити у інститут??? Підскажіть будь-ласка! Буду дуже вдячна!????????????
ВЛАД
Для Амалія: після 11
Коментувати
Иван Боринський
Який пропускний балл щоб поступити на бесплатній основі на стоматологічний факультет?
ВЛАД
Для Иван Боринський: rjyrehcybq ,fk vsysvev 190
Лариса
Маловато пишете, походные на бюджет практически все приличные Вузы 198 балов.
Коментувати
Maryna Ignatova
При виборі закладу освіти варто бути обережним https://dengi.informator.ua/2020/03/10/otkuda-v-ukraine-poyavlyayutsya-nekompetentnye-vrachi/
Аліна
Як що з математики тест з ЗНО буде менше 150 балів, а взагалі конкурсний бал буде більше 175 балів, маю я право вступати до медичного інституту?
Hala
Для Аліна: НІ! Що не зрозуміло у фразі "не можуть бути менше ніж 150 балів з другого та третього конкурсних предметів". PS: якщо мова про медичні спеціальності, на фармацію можна.
Коментувати
Василь
Хочу бути лікарем-репродуктологом мені треба вступати на медицину ,буду вступати в 2022 році можу вступати з такими предметами Укр мова 2 рівень ,Матем 1 рівень ,Анг м і Хімія або біологія ще подумаю ?
Економіст
Для Василь: умови вступу на 2022 рік затвердять у жовтні 2021.
Коментувати