Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталя
Все здала крім математики !!!Дуже великий стрес перенесла!Моя мрія бути лікарем ,але ....Для чого математика медикам!СХАМЕНІТЬСЯ АДЖЕ ВИ РУЙНУЄТЕ НАШУ МРІЮ!
наталя
Для Наталя: так физику надо было сдавать, она то точно нужна для ЭКГ, если ты не знаешь зачем врачу физика - что тебе делать в медицине??? узи, экг, мрт - вот и физика нужна
Коментувати
Marta
Хотіла би поділитись власним досвідом . Учила з літа перед 11 класом математику з 0 , мої знання обмежувались лише таблицею множення , пройшла в червні ЗНО онлайн було 100 . Усе літо проходила на додаткові 2 рази на тиждень з осені і аж до ЗНО 3 рази на тиждень ,не пропускала , добросовісно вчила виконуючи всі завдання і рекомендації репетитора . В результаті за рік вивчення склала основну сесію на 161 ( це було в 2019 )причому у цьому році + 1 місяць до підготовки і понижений пороговий бал . Висновок, хто має мету , той обов‘язково досягне результати , шкільну програму при бажанні на достатній рівень можуть осилити абсолютно УСІ . І це все відмовки , щодо складності математики . І це ж абсолютний мінімально складний кров крок у порівнянні з екзаменами у медичному . Я вважаю справедливим обмеження в 150 . Хочеш вступи - старайся і вчи без відмовок !
Фёдор
Для Marta: зачем мне в меде математика на лечебном деле ? Ты из костей будешь строить параллелепипед и находить диагональ , а после ещё и площадь замеряешь для прикола ? ЗАЧЕМ ОНА НУЖНА лучше бы по биологии 160 сделали порог и по математике 140 . Идиотизм
Ірина
Для Marta: Вчити повинна школа, а не репетитори! Що робити тим дітям у яких батьки не мають кошти на них? Докладати зусиль з репетиторами потрібно з профільних предметів. Для досягнення кращіх знань, а не вивчення предмету наново. Тоді лікарі будуть лікарями, а не математиками.
Marta
Для Фёдор: Перелік предметів щодо вступу складаю не я , свої незадоволення щодо цього виражайте міністру освіти. У медичному на 1 курсі є історія і право теж будете виражати своє незадоволення ? Справа у тому , що за мінімальний час порівняно зі школою в якій давалось на вивчення предмету з 5 по 11 клас , навіть , за рік підготовки можна при бажанні набрати - 150 балів - це 7 за шкільною програмою і 28 із 62 можливих це - менше половини ! Не треба особливо високих знань , щоб здати на 150+
Коментувати
Denis
Шановна влада я здав ЗНО з математики на 121 хоча дуже мріяв на більше але за браку вчителя я не зміг розібрати більшу частину завдань, хоч я добре знав математику за переживання та своєї не уважності можно сказати завалив її. Тепер я не можу стати лікарем? Хоч дуже цього хотів так як маю інвалідність і хотів лікувати таких пацієнтів які проходять ту саму хворобу що в мене. Так як я пройшла це і тепер знаю що потрібно для подолання хвороби! Але дякую вам за те що можливо не здійсниться мої мрії.
наталя
Для Denis: я тоже на инвалидности, но уважаеый - я сидела три месяца и готовила предметы не вставая даже в туалет- в итоге био 198, физика 154, укр 179, 5 была мечта надо ее осуществлять, а ты написал на 121 - ты что в потолок смотрел вместо книги??? 121 - это полный ноль, я в шоке- хотел дебилом пролезть в медицину, ну ты расчитывал что инвалид так тебе знаний не надо? хотел сделать других инвалидами от своих знаний? к тебе как инвалиду спрос больше- ты должен доказать свои знания и показать что ты не ущербный и тоже имеешь право, а ты опозорил нас всех инвалидов, не позорься плиз, мы инвалиды должны быть лучшими и с таким баллом я бы пошла и утопилась, чтобы меня не считали умственно отсталой
Хаббі
Ахахахах,ти майже під кожним коментарем пишеш свою нісенітницю.... Ти в надії комусь пр0рвати ж0пу? Візьми медальку на поличці і заспокойся ????????????
Олеся
Всі так пафосно пишуть "мрії позбавили", не пускають в медичний. Відверто не розумію, чого всі так ломляться в ті медінститути? Сподіваються на "неофіційні заробітки"? Бо офіційна зарплатня залишає бажати кращого. Цікаво, що з 150б математики можна вступити на бюджет на вчителя математики (а на лікаря ні), і на виході зарплатня навіть у вчителя в бюджетній школі буде точно не менше, ніж у лікаря, ще й добових та нічних чергувань не буде, і відпустка влітку гарантована. З хорошими балами з біології та хімії можна багато куди на бюджет пройти. Той же ветеринар чи хімік-технолог точно не менше лікаря заробляє. Зараз в коментарях набіжать експресивні особи, які скажуть, що в медичний ідуть з високодуховною метою допомагати людям, і зароблч яння грошей тут ні до чого. Але камон, будь-яка робота потрібна щоб заробляти гроші, годувати своїх дітей, платити комунальні, їжу та одяг купувати... Бажаю всім абітурієнтам, щоб у них все склалося в житті якнайкраще!
Коментувати
Студент
Люди,очнитесь! Вы хотите,что бы вас лечили врачи,которые даже элементарное ЗНО сдать не могут? Может,родителям стоит признать,что ваш ребенок не самый умный,и ему вообще не стоит послупать в ВУЗ? Почему все так судорожно хотят получить высшее образование? Любой медик,это очень ответственная профессия,и я бы не хотел,что бы меня лечил человек, который даже на половину вопросов ответить не может.А абитуриенты подумайте,может оно вам и не нужно? Выберите профессию полегче,или вообще забейте на ВУЗ,возможно,это не ваше
Ірина
Для Студент: Я хочу чтоб будущие медики учили лучше биологию, анатомию и ДТ, а не синусы и тангенсы. Проходной по биологии был 160-170. Тогда врачи будут врачами! А не этот идиотизм по математике 150
Коментувати
Вера
Якщо діти не можуть набрати 150 балів, то кого вони лікуватимуть, якщо за 11 років не можуть вивчити математику...серйозно?
Ірина
Для Вера: тут все кричат что математика развает логику. У меня вопрос каким образом математика стала профильным предметом для медиков? Я за проходной 150, но по предметам біология , химия і мова. Но не математика!
Руслана
У мене донька набрала з мови 182 бб Біологія 178 бб А фізику не склала. І що ? Моя дитина тупа??? Що ?Вона не заслуговує навіть навчання за контрактом.Яке коштує майже 40 тис грн. Абсурд!
Наталія
Цілком згідна, що з математики не потрібно аж ніяк прохідний у 150 балів. У дітей забирають можливість здобути бажану освіту.
Коментувати
Елена
Сын получил по математике 149 баллов. И что теперь ,из-за 1 балла он не сможет поступить ? Где справедливость? Ранее вообще нужны были только химия и биология
наталя
Для Елена: не правда, физику как третий предмет всегда сдавали, я набрала 154 по физике, но извините по биологи у меня 198, а ваш сынок сколько получил по биологии? справедливость есть, и стыдно мальчику не знать математики и физики, позор
Математик
Для Елена: про те, що математику слід здати на 150+ повідомили не вчора. Чого ж ваш син не приділив цьому належної уваги? Цього року "поріг" ЗНО з математик на 2 бали нижчий, ніж минулого (врахували дистанційне навчання). По минулорічним міркам він 149 не отримав би. Так що все справедливо.
Коментувати
Ірина
В умовах не можловості забезпечення належної освіти учням треба змінювати і вимоги. Вони повинні бути адекватні ситуації з карантином. Якщо держава не змогла вилучити завдання з тестів які діти не проходили , то повинні знижувати прохідний бал для медичних спеціальностей(130-140). Або скоротити кількість предметів до двох, якщо залишати прохідний 150. Наприклад українська та предмет за вибором(біологія, хімія, фізика, математика). Дайте дітям можливість поступити!
Мед
Для Ірина:яка математика в медичний її взагалі відмінити,карантин не карантин,майбутньому медику математика не потрібна!Українська-диктант грамотні мають бути і все а те що вчили в школі то в школі,там ще є інші придмети-то,що ще їх в обов’язковому порядку здавати(ЗНО)?,давайте вокал,всіх композиторів,якщо лікар він у всьому має бути освічений!А потім в інституті-релігії світу скоріше вчили,зараз не знаю.
Олександр
Я бачу, що пише "Мед". Він є грамотій. Я - лікар. І хочу сказати, що треба знати не тільки біологію, хімію і українську мову. Я і мої колеги вчилися, щоб тільки прийняти участь у конкурсі серед абітурієнтів на спеціальність "Медична справа", тільки на найвищі оцінки. Спробував пройти завдання з ЗНО 2020 з хімії, біології і математики. Результат - 184, 196 і 180. Я закінчив ліцей в 1996 році. Що за спеціалісти будуть при таких умовах?
наталя
куда поступить в мед вуз???? они собираются лечить людей, а не торговать капустой!!!! балл надо поднимать, а не опускать! твари, бездари, сидите дома идите на базар торговать, там не нужен проходной балл, я сдала био 198, физика 154, укр 179, 5 - и вся группа моя сдала на высокие баллы, и все врачи хорошие, а твари по контракту - которые набирали мало баллов - за границей , сидят в декрете, или в бизнес подались и слава Богу, таким не место в медицине. ублюдки- нет знаний руки прочь от медицины человека
Коментувати
Владислав
Прохання до керівників ВНЗ знищити мінімальний бал з математики до 140 , біологію можна лишити , бо вона головна . Інакше у всіх медичних вузах буде виликий недобір
К
Для Владислав: яке прохання?це майбутнє не тільки наших і їхніх дітей((в них немає гарантії що їхні діти в наших не будуть лікуватися)хто це все каламуть в освіті гнати сраною мітлою подальше!Скільки можна?Pisa показало,завтра заграниці приїде ще якась фіса,і візу треба буде дітям робити на заробітки їхати.
Коментувати
Юлія
Люди давайте зробимо петицію про максимальне зниження порогового балу з математики для медичних спеціальностей (бажано до 115,якщо це можливо)? Бо особисто я бачу що це жах...З самого дитинства мріяла стати лікарем, а тепер що? Математика знищила мою мрію та майбутнє...Ще дуже смішно дивитись та читати те, як наша держава потребує лікарів, а самі беруть та роблять таку пастку. Де логіка?! Стосовно петиції-я не жартую, гадаю що в нас збереться потрібна кількість для огляду президентом. (Якщо хтось створить, киньте, будь ласка, посилання - я залюбки підпишу)
Наталія
Для Юлія: Підтримую!
Галина
Підтримую
Марічка
Для Юлія: ось є, але на мою думку треба створити більш індивідуальну петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/100690
Коментувати
Наталія
Шановний, Сергію Миколайовичу! Шановна, командо Міністерства освіти! Перегляньте, будь ласка, пороговий бал з математики для вступу на медичні спеціальності. Це благання великої кількості батьків та дітей, мрії дитинства яких руйнуються через математику. В умовах дистанційного навчання в умовах карантину, через стрес, який отримали діти, можна знизити прохідний бал з математики до 125-130, хоча б, для дітей, які будуть вступати лише на контрактну форму навчання.
Павло
Для чого математика медикам?Все мріяв стати лікарем,але математику не здав!!!!Біологія і мова на 180 ,да де там багатьом мрії перекреслила математика.Прошу благаю не включайте математику хоч для контрактників????????????
Ірина
Для Павло: підтримаю, прохання для контрактників залишити два предмети для вступу!
Коментувати
zla abitura
Я закінчив медколедж і хотів вступити далі в мед вуз так ні ж треба поріг подолати укр.мова і біологію я склав доволі на високий бал а осб математика 149 чому саме вона потрібна для вступу, коли я проходив практику знаєте ви не повірите мені не треба було синуси косинуси чи тригонометрія, якщо в медицині не потрібно рахувати (крім мізерної зарплатні) то чому ж діти повинні складати, чому саме він профільний? де логіка? ТІЛЬКИ В ЦІЙ КРАЇНІ ЗАВЖДИ НЕ ЗРОЗУМІЛО НЕ ЛОГІЧНО ТУПО. В жодній з європейських країн такого немає. Мені більше нічого додати
Правда
Для zla abitura: Ви не повірите-це Pisa нашептала на вухо Гриневич,що діти не знають в Україні математики,а Новосад сам призедент дав дозвіл на рік математики в Україні,знову ж через PisУ.Внас скоро через математику лікарів не буде-оті Гриневі,Новосад наварили каші надіюсь теперішній міністр подумає,поспілкується з медиками вияснить де вони застосовують косинуси і синуси,може косметологічній хірургії щось креслять,в терапії щось до квадрату підносять?Я вже не раз про це ЗНО з математики для майбутніх медиків писала,що воно не потрібно-всі мовчали!,зараз пишу за 12 років в школі всі також мовчать,а діти втрачають один рік ,даром штани протирають.
Коментувати
Anna
Знизьте будь ласка поріг з математики до 130!Дуже мрію стати лікарем ще з дитинства , але через математику не виходить(
Абітурієнт 2020
Добрий вечір!Знизьте математику до 125-135 балів ,адже тільки вона заважає вступити до омріяного навчального закладу,Я ВАС ПРОШУ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ЦЕ!
Наталія
Для Абітурієнт 2020: Підтримую. За зниження порогу з математики до 125-130. Це можна мотивувати тим, що більшість дітей не змогла адаптуватися до дистанційного навчання в умовах карантину. Свого роду - стресова ситуація. Ще й не було змоги пройти пробне зно.
Коментувати
Абітурієнт
Залиште поріг лише з профільного предмету або зробіть його навіть більше, а з математики заберіть для контрактників!!
Наталія
Для Абітурієнт: Підтримую. Зменшіть поріг з математики. Лікар - не бухгалтер. Він повинен знати біологію, анатомія, гістологію, фізіологію.
Людмила
Я також за те щоб знизити прохідний бал на 130 з математики.Біологія і мова це основні а графіки ,параболи,сінуси,тангенси це в мед не основне.
Коментувати
Олена
Ауууук. Будь ласка знизьте поріг для вступу в медицину!!!! Математика багатьох підкосила!!!! Але це не головне для лікарів!
Наталія
Для Олена: Цілком згідна. Дайте дітям можливість вступу на омріяну спеціальність. Зменшують поріг з математики до 130.
Коментувати
Вова
Добрий вечір.Якщо здав біологію,мову ,історію на високий бал,а математику провалив Чи можу я поступити на контракт в медичний ?
Oleg Poeskov
Для Вова: Нет. Поступайте в мед. училище, а по окончании сдавайте экзамены и поступайте на 2 курс университета. А зачем для медицины вообще сдавали историю ?
Oleg Poeskov
Для Вова: На фармакологию порог - 130
К
Для Oleg Pooeskov:від коли є факультет:"фармакологія"-це придмет(кафедра фармакології);може Фармація.
Коментувати
Руслан
Доброго дня, зробіть загальний конкурсний бал 150 на "медицину" та 150 поріг з другого предмету, я вважаю що це буде найкращим рішенням для цьогорічних абітурієнтів.
Наталія
Для Руслан: Думаю, що з математики можна зробити поріг 130 балів, а біологію 150. Лікарі повинні біологію знати краще ніж математику ( так було весь час), та й з рідної мови можна 150, а не 100. Грамотність лікарям теж не завадить.
Олена
Цілком згідна!!!! Дайте дітям можливість подати документи для вступу!!!! А то, ви забираєте всі надії....
Галина
Краще знизити прохідний бал з математики хоча б до 140-145,і брати до уваги середній бал з трьох предметів.Таке виключення можна зробити хоча б для контракту,а то через через недобір 1 балу з математики закриває дитині можливість для здійснення мрії ,і то при тому що з біології і Укр мови діти мають по 180.Вже три роки діти страждають від такої несправедливості .
Коментувати
Наталя
Добрий вечір.Якщо здав біологію,мову ,історію на 180+ Чи можу я поступити на контракт ?
Катерина
Для Наталя: якщо плануєте вступати на медицину , то ні там не потрібна історія. А якщо на іншу спеціальність до звичайно
Коментувати
Випускниця 2019 р мед.коледжу
Люди, поясніть мені будь ласка що робити в такій ситуації. 3 роки назад вступила в мед.коледж на спеціальність «Лабораторна діагностика» (медицина), в минулому році отримала диплом з відзнакою, прийшла в Богомольця дізнатися щодо вступу-сказали що лаборанти не мають права бути лікарями (не дивлячись на те, що вступні іспити у фельдшерів та медсестер по таким же дисциплінам, які вивчають лаборанти). Тим паче в дипломі ж недаремно біля назви спеціальності в дужках пише медицина. Чому так виходить? (3 роки назад вступила на цю спеціальність адже вона мене більше цікавила ніж фельдшер та медсестра, а щоб вступити в мед.ВНЗ на лікаря потрібен був диплом молодшого спеціаліста будь якої спеціальності) Намагалась по ЗНО вступити, але математика мене підвела (тим паче здавала її якраз тоді коли прийняли нові вимоги щодо предметів на 222.Медицина, тобто 1 предмет:українська мова і література; 2:математика/фізика; 3:біологія/хімія, а не як раніше: українська мова і література, біологія та хімія)
Випускниця 2019 р мед.коледжу
Примітка: щоб вступити в мед.ВНЗ на лікаря потрібен був диплом молодшого спеціаліста будь якої спеціальності *мала на увазі будь якої медичної спеціальності, тобто без різниці, фельдшер, медсестра чи лаборант.
Правда
Для Мама:фізична реабілітація,стоматологів,яка математика?,кому вона потрібна?Минулого року на стомат був недобір,ціна захмарна для батьків,а ще ЗНО з математики,років 10 залишимося без лікарів(любих) будемо самі лікуватися і зуби собі рвати!
Коментувати