Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шон
Просто дивуюся тим, хто каже в стилі, що якщо людина не здала математику на більше ніж 150, то якісь "бєздарь" чи "не дано".. Тому розумію, що у нашій країні, очевидно, глибокі проблеми не в знаннях, а у підході, тод вважаю, не допоможе і 200 балів з математики.
Юля
Я вважаю , що потрібно ввести загальний конкурсний бал з усіх предметів , адже не у всіх виходить скласти , наприклад , математику на 150 , але вдається скласти біологію та українську мову на високі бали . Можна би було зробити середній бал 150-170 , та і взагалі , на всіх інших спеціальностях встановлений лише загальний конкурсний бал , а на "Медицину" з двох останніх предметів по 150.
Богдан
Скажіть будь ласка чи можна вступити в медичні університети після закінчення медколеджу з дипломом на 2 курс, і як це можливо?
К
Для Богдан: хто вам щось скаже.Колись було років 15 тому і на 3 або на 4 курс,поступали,скоріш на 4 точно не памятаю.А зараз не знаю.
Oleg Poeskov
https://drive.google.com/file/d/1xZ9xX-FN0k2qjEDrgwuPRwvvl1wEbqJE/view
Коментувати
Margarita
Margarita Усі, хто зараз відстоює математику в медичних вузах, мабуть, просто не розуміють як важко відмовлятись від мрії, коли тобі бракує лише 1 бала! Натомість на фізико-математичний потрібно мати мінімум 100 з фізики і математики, то байдуже які потім педагоги вчитимуть наших дітей? У мене є 180+ з біології та хімії, але 149 з математики, при тому на бюджет чи на платне пройдуть учні, які якраз перейшли 150 балів зі всіх предметів, бо так було минулі роки. Тобто, лікарю потрібно бути «математиком» , при тому з української мови мати лише 130 балів. Це нормально? Я не проти порогу 150 для профільних предметів, але аж ніяк не з математики
Den
Для Margarita: ЗНО по математике довольно легкое. И те, кто не способен набрать эти несчастные 150 баллов демонстрируют свою неготовность для получения медицинского образования, где придется анализировать и запоминать огромные пласты информации. "Математиком" для получения >=150 быть не надо, просто средних способностей человеком.
Margarita
Тобто один бал може вирішувати ,чи є логічне мислення, чи ні? Його можна перевірити хімією, яка є більш потрібна для вступу в медичні. Більше того, хімія і біологія там вивчаються впродовж багатьох років, а математика лише базова теорія на першому - другому курсах.
Sofia
Для Margarita: Якби поставити всіх людей, які так відчайдушно відстоюють математику зараз на місце дітей, яким не вистачило саме того одного балу, ніхто б і слова не сказав, що математика так важлива. Найбільше розчаровує те, що лікувальники мають по 155 середній бал, і все одно навчаються в медичному університеті. Тобто знати мову на 130 для лікарів зовсім нормально, це нікого не бентежить.
Коментувати
Микола
Всем, кто тут срется по поводу "сложной" математики, советую вспомнить время 3-х летней давности, когда ОБА обязательных предмета были биология и химия. На сколько сложнее набрать эти 150 баллов по химии, думаю объяснять не надо.
Ірина
Для Микола: Пусть учат свои профильные предметы и не распыляются на лишнее. Цель не поступить у будущих врачей должна быть , а набрать нужные знания в свои головы для медицинской практики.
Коментувати
К
Для Марта: і для всіх добре буде послухати.Передача на каналі Zik,16.07.20р.Там були теми:гральний бізнес,мова і (:не всі пам’ятаю),але подивіться мова і в кінці цієї теми (може 5 хв до кінця цієї теми),що ведуча (Наталя ...)сказала.Звісно якщо це не забрали потім тому,що це було в прямому ефірі.
К
перепрошую передача:Народ проти.
Коментувати
Марта
То, значить, за логікою більшості коментаторів,- страшно допустити до мед універу людину із балами 130... а ДАНЄЦКІХ без ЗНО і на державне не страшно ?
Роман
Для Марта: Шановна, Вы розпалюєте ворожнечу, стравлюєте людей між собою. Такі паскуди довели країну до хаосу і зубожіння
Марта
я сказала все по факту.
Данило
БРАВО ПО ФАКТУ! задолбали эти КВОТЫ, дайте детям мечту исполнить, а после 3 курса они пишут КРОК, который и покажет кто на что годен
Коментувати
Андрей
У пользователя с именем "наталя", которая пишет про свои 198 баллов, немного беды с башкой.
Эш
Для Андрей: Ну, ета тралленг такой)) 0 смищной жи! Тут не беды с башкой... А хотя - да, беды с башкой, но в виде задержки психического развития. Так уныло троллить может только отсталый.
К
Для Андрей:це від балів-таке щастя,що дашок їде!Нічого почнеться навчання ,там багато лікарів-заспокоять.
Коментувати
Мама
Так цілком підтримую тих хто вважає що математика 150 то є високий бал... причому тільки на деякі медичні спеціальності...дискримінація . Таке враження, що нашій владі всеодно чи здібні діти поїдуть за кордон, а потім плачуть, що бракує спеціалістів
Sofia
Тільки через математику залишила свою мрію в стороні....Набрала 149 балів. З мови та біології 175+, та і середній бал вийшов досить високим.Все одно не змогла вступити на омріяну спеціальність. Хоча на лікувальному зараз вчаться люди зі значно нижчим середнім балом.
Леся
Для Sofia: саме ті предмети,які можна зазубрити ви і склали,а там де потрібне розуміння і аналітичне мислення ви і провалили..Можливо варто вступити у медколеджу,без математики,а там вже і оціните свої сили і можливості,чи варто вам вчитись на лікаря.
Ірина
Для Леся. Не матиматикою треба вимірювати схильність до медицини. Зазубрити що, мову? Лікарі повинні бути освідченими. Сучасна біологія не така як у радянські часи. Там є і задачі і логічне мислення. Генетику ніхто не відміняв. Нехай вираховкють в біології ризики розвитків спадкових хвороб, вірогідність мутаціїї генів , а не вчать котангенси. Хочемо досвідчених лікарів і заставляемо вчити нефахові предмети. Де логіка?
Наталія
Для Леся. Не заздріть тим, хто має змогу навчатися за власні кошти. Аналітичного мислення аж ніяк в медицині не потрібно. Медичні протоколи ще ніхто не відміняв. А їх створюють медичні світила Української Академії Медичних наук.
Коментувати
Люк
Усім вітання! Я репетитор з хімії і біології з 30 -річним стажем. Підготував багато абітурінтів, які навчаються успішно на лікарів! Цього року ЗНО з хімії підсилене розрахуноковими задачами. І вважаю це добре, лише дати треба було 180 хв. замість 150! А математику скласти на 150+ можна і треба, оскільки задачі з хімії дублюються за характером і в математиці. Так, що панове не робіть трагедії -математику скласти можна (сам склав цьогорічне ЗНО з математики 185 балів!). Успіхів Вам у здійсненні мрій! :)
Анютка
Для Люк: хватит врать! Г-но ты продажное!!
Ірина
Говорить людина, потираючі руки, як я рад, в мене тепер кількість дітей зросте, бо таке зно готувати стало самостійно набагато важче) в том то в діло часу мало на таку кільсть задач. Я була під ліцеем коли шло зно. Не було дітей котрі вихолили раніше бо вони завершили. А на біології дуже швидко виходили ті хто бистро справився. Ви самі собі заперечуїте. Як в хімії стільки розрахункових задач, навіщо їм тренувати математику? Нехай краще хімію вчать, вираховують концентрації і массові частки, це їх фахові знання, а не параболи з тангесами та векторами.
Наталія
Для Люк. Ви репетитор. Скільки років працюєте? Маєте хоч якусь професію(я такої не поважаю). А тут діти, які мріють про своє( можливо вона Вам не " по зубах"). Якщо Ви педагог, то повинні стати на сторону дітей, а не злословити.
Коментувати
Наталя
Що це за знущання над молодю? УСІ ДІТИ, які не набирають поріг 150 не мають можливості здійснити свою мрію навіть на платних умовах, це ще раз свідчить, що а ні батьки, а ні діти іншого вибору не мають, це не нормальні умови для демократичної держави. ТЕРМІНОВО знизьте поріг до 130
Для Наталя:
Чому Ви такі жорстокі? Тоді УСІ ДІТИ, які не набирають поріг 130, не матимуть можливості здійснити свою мрію навіть на платних умовах.
Олександра
Так, звісно знизити! А потім дивуватися які хороші в нас лікарі, якщо дитина не вчилася в школі, вона буде вчитися в університеті? Про які мрії Ви говорите? Мрію губити життя людей? Якщо вже мрієш стати лікарем, то будь ласка працюй над тим, щоб мати відповідні бали!
Местный
Для Наталя: Вы вообще осознаёте, что такое медицина и какова зона ответственности?
Коментувати
Cвітлана
Діти з березня навчалися дистанційно,зно складали не в найкращих умовах( маски, літня спека),тож якщо не змогли зробити завдання хоч трішки легшими, а зробили їх ще важчими ніж в минулих роках, то будьте людьми , зробіть нижчим прохідний бал.
СВІТЛАНА
Для Cвітлана: https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://life.pravda.com.ua/health/2020/07/16/241658/&ved=2ahUKEwjdvL7WrdLqAhWhlosKHVJyAkkQFjAAegQIBxAB&usg=AOvVaw3xQpW0hxRb4Y_PCWM5snbO
Леся
Для Cвітлана: під час карантину діти вчилися 3місяці.Вихочете сказати,що це вплинуло на їх знання з математики?Може в математиці не карантин став каменем спотикання ,а стало не розуміння предмету?.Якщо за всі роки в школі ви не розуміли математики 3 місяці карантину аж ніяк не вплинуло на ваші знання..Математику не зазубриш ,як мак чи біологію.Її треба розуміти,а логіці і розумінню не навчиш.Дитина або логічна і математична або ні.
Коментувати
Инна
Стартувала інформаційна кампанія про програму спрощеного вступу для мешканців з тимчасово окупованих територій «Тебе тут чекають», що було запущено Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.  Мета програми – залучити якомога більше вступників із Криму та Донбасу до українських закладів вищої та фахової передвищої освіти. Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання зовнішнього незалежного оцінювання. А з нашими дітками що? І кого Ви хочете повернути. Досить. Їх батьки з робили вибір.
Анон
Ещё могут внести изменения в порогах ? Или уже всё ? Ещё могут внести изменения в порогах ? Или уже всё ?
Леся
Для Анон: Ні! Вже все затверджено.
Коментувати
Медик
Слава ж тобі Боже, що я поступав в 2016 році з більш-менш адекватною системою. Здавав хімію, біологію і по-фану математику( як обов’язковий, але непотрібний привступі предмет). Я не спорю що набрав нормально, якщо врахувати що вчив для себе (167). А подавав укр.мову, хімію і біологію. Ось 3 предмети,які повинен знати медик, а не фізика, яка йому не допоможе замінити клапан на серці, а лише визначить силу тертя крові об нього). Зате зараз цікаво читати цей цирк.
Леся
Для Медик: аналітичне мислення вам знайоме?От для того і математику ввели.Щоб визначити ,чи зможе людина сприймати те ,чому її вчать на медицині.Зазубрити і дурний зможе,а от логіці і розумінню не навчиш,якщо в людини не має аналітичного мислення ,а є тільки хороша пам’ять,яка здатна зазубрити інформацію.
Коментувати
Ірина
Залиште для медиків два предмети для вступу : мова та біологія/або хімія. Навіщо математика?
Правда
Для Ірина: Pisa сказала:математика,значить математика!
Коментувати
Євген
Можливо дійсно є необхідність переглянути пороговий бал для медиків? Як варіант, не менше 130-135 - математика, біологія мінімум ті ж 150 ( все таки це профільний предмет), але при цьому визначити 150 балів для медиків мінімальним розрахунковим порогом. Тим самим, хоча б дати можливість спробувати, все- рівно на бюджет вступлять найкращі, і 110-130 балів там, вибачте, не проконають. Хоча, як послухаєш сьогодні окремих розумників, то всі ті пороги зно мають бути дрібницею для справжніх лікарів. У той час, як більшість з них самі вступали без всіляких мінімумів. Любимо ми розповідати про те, які розумні були вони колись, а сьогодні інтелект нації вже не той..)) Але сьогодні наші діти трішки в інших умовах. Ми взагалі здавали іспити у вузах і кожен з них мав свій прохідний бал. Але це окрема тема. МОН та МОЗ мають таки хоча б розглянути це питання після аналізу зно. По зно з хімії сьогодні теж питань багато, навіть у вчителів!
Ірина
Для Євген: у нас бабуся хімік з величезним досвідом. Її підсумок завдання дуже ускладнились , час написання роботи для дитини не адекватний.
Фёдор
Не адекватный как математика в обязательных предметах
Наталія
Підтримую Євгена. У "розумників", напевно, діти зно не здають, або вони не здають і їх мрії не рушаться. А пишуть просто щоб накалити ситуацію.
Коментувати
Абітурієнтка
Пожалуйста, сделайте проходной 150-170 ,так будет честнее всего!!! Главное всчитывайте проходной предмет! Многие завалили математику как и я ,но биологию на 180 сдала!!!
Леся
Для Абітурієнтка: біологію здала,тому що готувалася і завчила.А в математиці потрібно аналітично мислити ,розуміти.Математику не зазубриш.Її або розумієш, або ні! Поріг склав не склав знизили до 9 балів.Альо люди це нижче плінтуса! GMWЦе треба навіть на трійку не написати,щоб не скласти.
наталя
180 - это было не стопроцентов ответов правильных, надо как я 198, и не надо тут умничать, нашла чем выхваляться - жалкими 180 баллов, позор!
Хаббі
Для Наталя : От не набридло оце виписувати чи хвастатись? Вибачте, а ви в якому році здавали ЗНО з біології?
Коментувати
Фёдор
Сдал биологию на 175 подсчётам , а математику на 149 я в ахере , каким боком математика нужный предмет в медицине , что мне теперь делать . Я мечтал стать врачем с 8 класса когда ещё нужна была история , каким хером мне нужна математика , снизите порог до 140 хотяб , это и не мало и не много. Биологию можете даже поднять . Логики 0!
Sv
Для Фёдор: даже по твоему коменту видно, что логики у тебя ноль. Поэтому и математику завалил. Врач без логического мышления есть убийца. Как диагноз ставить будешь
Лариса
Для Анон: Дуже шкода,що математики лікують людей.Математику повині складати люди точних наук ,поріг для них має бути високим..Медики мають мати високі бали з хімія та біологія,математика прохідний бал має бути середнього рівня. Математик без біології діагноз не покладе. А лікар без матиматики діагноз покладе. Дитина , яка від Бога лікар , через математику втрачає свій шанс. Розумні діти йдуть , через це за кордон вчитися і там залишаються.
Леся
Для Фёдор: математика потрібна ,щоб визначити абітурієнтів ,які вміють аналітично мислити. Це треба так постаратися ,щоб навіть на трійку не написати!Це не біологія ,яку можна зазубрити.Математику або розумієш ,або ні.Не математична людина не завчить ні математику ні хімію без її розуміння!
Коментувати