Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Це нонсенс!
Дніпровська медакадемія зараховує на бюджет 189 чоловік при максимальному бюджетному замовленні 300. При цьому 189-й щасливчик має конкурсний бал "аж" 157! Українська ледь 130, біологія біля 160, зате математика 151! То поясніть: чим він конкурентний за абітурієнтів з конкурсним балом від 175? Де біологія та мова за 180, а ще й здана хімія біля 170??? Але... Бачите, математика не 159, а 140! І все... Тушіть світло.... Кажуть йдіть на контракт з 40-50 тис на рік. Самі йдіть! Не для нас, ми вже розчарувались з такими примітивними та необгрунтованими критеріями - А для тих, хто вступатиме після нас - наступного року, схаменіться і напрацюйте алгоритм, який базуватиметься на здоровому глузді! На фізтех математика- пофіг, на мехмат- пофіг ( нема мінімального порогу для інженерів, конструкторів), а тут " високі вимоги" з логарифмів та інтегралів. Чому? А хто його знає? Бо нам дурників лікарів не треба ( з хімією біологією на рівні шкільної 10-11), а інженери чи архітектори з математикою 125 ( це шкільна 5-6) можна! От і виходить нонсенс!
Val
Для Це нонсенс!: Все решает рынок. Куда люди идут учиться, там и балы выше и требование жестче. А точным и техническим наукам сейчас лишь бы выжить и кафедры не позакрывать от нехватки студентов.
Коментувати
Ilya
Это какая-то дичь.Почему ребенок,который сдал укр и био на 190+, но написал матем на 149 из-за глупых ошибок, потуу-что волновался на первом экзамене и из-за масок и жары не может поступить, а слушатель школы написавший биологию на 150 украинский на 102 и матем на 153 может поступить
Ангелина
Для Ilya:при среднем бале 175+ ребенок проходит,даже если у него один из предметов ниже 150
Яяя
Ні, це неправдива інформація, дізнавалась про це. Це лише був проєкт, який не затвердмли
Коментувати
Наталья
Доброго дня, підкажіть хто знає, чи в університеті Богомольця надають гуртожиток студенту 1 курсу з іншого міста без пільг. Дякую.
Анна
Для Наталья: ні, точно не дають.
.марія
Звичайно, мають дети. Особливо якщо високий бал
Коментувати
Обурений
Це злочин перед дитиною 178,196профіль,тобто біологія,149 математика сума 184 і дитина не може подати документи в медичний,тому що якийсь дебіл вирішив,що там взагалі має бути математика,а не хімія.
Ірина
Лікар, який не вміє провести математичні розрахунки - оце злочин!
Антон
Ахаххааа шо ты несёшь , посмотри на наших врачей и пойми что все злодеи . Пробки , а не люди пошли
bruh
bruh
Коментувати
Фан
Вступ до мед.коледжу на основі ЗНО чи внутрішніх іспитів, з можливістю безкоштовного навчання. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Ірина
https://www.facebook.com/groups/276575076977990/?ref=share
Юлия
Скажіть будь ласка, на ветеринарну медицину враховується галузевий коефіцієнт? Не розумію на цьому сайті враховують , написала у виш -нубіп сказали не рахують.
.
Для Юлия: Ні. На цьому сайті він теж не враховується.
Коментувати
Даша
хтось знає чому в універ Богомольця немає відкритих пропозицій на спеціальністьфармація?
Богуслава
який освітній ступінь потрібно вибирати при вступі в медичний після закінчкння 11 класу?
Влад
Для Богуслава: магістр
Богуслава
При вступі в медичний коледж?
Алекс
Бакалавр
Коментувати
Сніжана
Добридень, підкажіть, будь ласка, що потрібно обрати в графі освітній ступінь (ОКР) при подачі електронної заяви в медичний університет, якщо я закінчила школу?
Aa
Добрий день  Якщо мною вже здобувався освітній ступінь(навчання не завершено)- бакалавр, а я хочу подати електронну заяву на магістра(медичний) на 1 курс на основі ЗНО, в ділянці «обраний освітній ступень за бюджетні кошти» мені обирати варіант «вже здобувався(навчання не завершено)», незалежно від того що бакалавр і магістратура різні ступені? Дякую
Женя
Якщо ваш конкурсний бал 175+ ,то можна брати участь у конкурсі ,і є досить великі шанси поступити ..
Женя
Для Женя: навіть якщо не вистачає одного чи декількох балІв до якогось з одного предмета.
Ірина
А на контракт при недостачі декількох балів з математики?
Коментувати
Чернявская Яна Александровна
https://m.facebook.com/groups/276575076977990/?ref=group_browse Ребята, вступайте в группу, мы боремся за то, чтобы понизили проходные баллы на медицинские специальности! Давайте проявлять активность. Мы уже собрали митинг. Есть шансы, что нас услышат!
Марія
Чи є шанс пройшли на медицину, якщо математику написала на 143?А з біології і української мови є прохідний.
Анон
Для Марія: нІ
Чернявская Яна Александровна
https://m.facebook.com/groups/276575076977990/?ref=group_browse Ребята, вступайте в группу, мы боремся за то, чтобы понизили проходные баллы на медицинские специальности! Давайте проявлять активность. Мы уже собрали митинг. Есть шансы, что нас услышат!
Твой друг
Ну да, понизте баллы, чтобы и дале за жизни людей отвечали долбни, которые даже 150 баллов набрать не могут. Если зно сдать не можешь, то какой мед, что ты там делать будешь? Но если уже уверен в себе, что ты можешь быть врачом, тогда в коледж, не вижу проблем
Коментувати
Настя
долучайтеся до нас , тільки разом ми зможемо щось зробити! https://www.facebook.com/groups/276575076977990/?ref=share
Андрій
Математика стала необхіодною для вступу в мед лише остані 2 роки. Хімія є базою для вивчення біохімії, фармакології, гістології, мікробіології, патоморфології. Математику з фізикою залиште інженерам, програмістам та металургам.
тоня
Чому на матфак треба мінімум 120? хто потім дітей навчить мінімум на 150? чому не одинакові умови на контракт і бюджет? Чому кожен рік умови змінюють? це просто знущання над дітьми і батьками. Чому не один список і конкурс на бюджет і контракт? тепер получиться, що хто гірше здав математику , але краще мову і біологію будуть мати вищий середній бал чим ті, що посередньо здали 3 предмети(від 150-до 160). Які "розумні" складають умови вступу?
Наталя Хома
А чого чекати на наступний рік? Вже 4 іспити!!! І як такий поріг по 150 буде, хто таке осилить в умовах ймовірного знову ж таки дистанційного чи іншого неповноцінного навчання.
лариса
порог 150 - не вірно! конкурс на те і є конкурс - перемагає той, у кого балів більше. А ретельну переврку знань треба вводити не на вступі (бо ЗНО це так собі частково лотерея хоча ґ жіти насправді молодці), а на випуску - встановити жорсткий контроль за проходженням екзаменів та за викладачами, які ці екзамени продають. Особливо контрактники- це кошти ВУЗа - хочешь вчитися - плати, здав випускні екзамени чи поточні сесії - гарно - і ВУЗУ (гроші є) і студенту. А якщо ні - до побачення.
Галина
Для лариса: конкурс і так є. Але в наших реаліях на контракт виші готові брати і брати. А оь відраховувати ні, бо це їхня заробітна плата. Відрахуєш студентів, зменшать заробітну плату. Ось тому держава й намагається хоч якось боротись з грошовитими дурнями, які вступають на контракт, а потім всі сесії грошима закривають
Мед
Для Лариса і Галина:вам від того що міняється,що там на контракті вчаться дурні?Ці дурні самі і в кінцевому результаті страждають,а викладачі мають роботу,зарплату.Але є студенти які так собі вчаться,але з практикою до них доходить.Людина платить?,платить нехай вчиться хоч до смерті!Люди,батьки мають зрозуміти чи дитина може вчитися у цьому вузі чи ні,а не один перед одного пхати,іноді самі діти не хочуть туди поступати,але батьки сказали так!Скільки батьки лікарі пхають своїх дітей по своїх стопах,а діти потім або залишають або вже з дипломом лікаря займаються своєю справою!Спочатку держава дає право на відкриття таких ВНЗ,а потім бореться.Є медичний-приватний інститут,після закінчення не хочуть брати на роботу.Але так як в нас в Україні в більшості випадків не дивляться на знання,потрібно мати знайомих і гроші інакше на добру роботу не підеш і таких маємо спеціалістів.
Коментувати
Галина
В медичний університет потрібно здавати біологію чи хімію.(gvvvccgvvvbbggggvbbv)
Влад
Для Галина: це стверджувальне речення чи питальне? Не зрозуміло що Ви хотіли цим сказати
Коментувати