Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марта
Доброго дня! якщо я маю складене ЗНО з трьох потрібних предметів (укр.мова, біологія, математика) за 2021 рік, чи можу я по них вступати у медичний університет, цього 2022 року? чи потрібно здавати новий спрощений екзамен? Коли будуть озвучені усі умови вступу до мед.універу цього року? Який поріг вступних балів за зно чи за новий єдиний екзамен вимагатимуться? Дякую!
ANDREY
Добрый день, имею ЗНО с нужных предметов 2019 года, с ними можно поступать на фоне отмены зно в 2022 году?
Крістіна
Вітаю! Підкажіть, будь ласка, якщо я маю диплом молодшого бакалавра зі спеціальності «Фармація, промислова фармація»(отримала його після 11-го класу), мені треба знову складати ЗНО, щоб вступити до медичного університету?
Оксана
Скажіть будь ласка, якщо зареєстрована дитина на ЗНО по предметах укр.мова, математика та хімія, в мед. заклад можливо поступити?
Голбан Ріта
Для Оксана: Доброго вечора , а що хіба буде ЗНО з хімії?
Коментувати
Людмила
Добрий день .які умови вступу до університету якщо маєш диплом фельдшера від 2003 року?
Наталія Валентинівна
Здрастуйте. Які документи потрібні і яким чином вступити на медичну спеціальність, якщо є диплом про вищу освіту? Якщо вузи відповідабть, що перша вища освіта значення не маж і потрібно вчитися повністю сім років, наскільуи це відповідаж дійсності? Чи варто вступати на основі шкільного атестату? Якщо атестат др початку введення ЗНО у країні, тр яким чином подати документи на вступ?
Галина
Для Наталія Валентинівна: На медичну спеціальність дійсно приймають лише на повний курс навчання. Якщо у Вас не має диплому медичного коледжу, то вступати маєте саме на базі повної загальної середньої освіти. За який рік атестат значення не має (хоч за 1956). Ви зараз маєте скласти ЗНО з 3 предметів. І якщо збираєтесь в цьому році, то поспішіть, бо термін реєстрації на ЗНО спливає
Коментувати
Наталя
Добрий день, скажіть, будь ласка , а якщо я буду складати мову літературу я можу поступити?
Полина
Для Наталя: так, звичайно. Але не обов’язково здавати літературу, вона не обов’язкова.
Коментувати
Тетяна
Добрий вечір. Скажіть будьласка, якщо я здам наприклад ЗНО з хімії на 152 бала, з біології на 155 а з української мови на 110, то можу поступити на «Охорону здоров’я» хочаб на платне?
Галина
Для Тетяна: Ви можете навіть заяву на бюджет подати, але навряд чи пройдете. А ось на контракт, швидше за все пройдете.
Коментувати
Саша
Добрий день, скажіть будь ласка чи можна складаючи ЗНО з укр.мови та літерати , Історії України ДПА математики і біології поступити мед
Галина
Для Саша: ДПА до вступу не має жодного стосунку. для вступу треба ЗНО. І ще для медичної спеціальності ні література ні історія не потрібні. Тому можете здавати ЗНО з мови, математики та біології. А ось ДПА лише з історії
Коментувати
Саша
Добрий день, скажіть будь ласка чи можна складаючи ЗНО з укр.мови та літерати , Історії України ДПА математики і біології поступити
Vasyl
Доброго дня. Умови вступу у Львівський медичний університет для громадянина України народженого за кордоном де вчиться і проживає на даний час. На яких умовах проходить вступ як іноземного громадянина чи громадянина України ?ДЯКУЮ
Анастасія
Добрий день, скажіть будь ласка чи можна складаючи ЗНО з укр.мови та літерати , математики і біології поступити на стоматологічний факультет?
Влад
Для Анастасія: можна
Каріна
Добрий день , які треба здавати предмети на медсестру , чи обов’язкова математика? Чи можна після 9 класу?
Коментувати
Тетяна
Доброго дня, підкажіть будь ласка, для вступу на спеціальність 222 медицина, який потрібно сертифікат: з української мови або з української мови та літератури
Галина
Для Тетяна: вище ж написано: з мови!
Коментувати
Іванна
Доброго дня. Хочу вступити до університету на військового лікаря, але кажуть що краще починати з коледжу а Потім йти в університет, це правда? І ще, скільки балів зно потрібно мати щоб піти на державне?
Майор
Для Іванна: найкраще на військового ветеринара в Нубіп . Звертайтесь в військкомат. Якісне безкоштовне навчання.
Галина
Для Іванна: в коледжі лікарів не вчать. Краще відразу в універ. Ніхто Вам не скаже зараз скільки треба набрати балів. Це стане відомо лише за результами вступної кампанії можете переглянути результати минулорічної, аби якось орієнтуватись чи є шанс.
Коментувати
Маріна
Доброго дня , на сьогоднішній день в Чернівцях вчиться на фельдшерів чи немає потреби йти вчитись хочу поступати але незнаю Куди саме і які предмети потрібно здавати ????
Сарказм
Для Маріна: Именно медицина? Посмотрите спрос и реальные средние зарплаты фельдшера в Украине. И сравните сколько в больших городах получает тот же ветеринар. А на медсестру можно хоть пройти курсы, но работать частно или за рубежом. Учите спец. иностранный - русский, польский, английский, испанский, французский, немецкий, итальянский, арабский, китайский... Точно пригодится.
Коментувати
Филип
Добрий день! Скажіть будь-ласка, математику треба складати рівня стандарту чи профілю?
Влад
Для Филип: для ДПА того рівню, яка вивчалася в школі. А ЗНО рівнів не має. Воно однакове для всіх
Коментувати
Артем
Доброго дня! Якщо здаю українську мову, хімію та біологію я зможу вступити на спеціальність "медицина"?
Влад
Для Артем: про предмети для вступу написано вище в статті!
Коментувати
Настя
Добрий день, підкажіть будь-ласка, чи потрібне ЗНО української літератури та математики профільного рівня для вступу на Історію мистецтва чи іноземну філологію?
Галина
Для Настя: відкрийте додаток к до умов вступу на 2022 рік, затверджений наказом МОН. Там вказані предмети, які необхідні на всі спеціальності.
Коментувати
Natalia
Скажіть будь ласка, а якщо закінчила медичний коледж, зно здавала при вступі в коледж, чи потрібно мені знову здавати зно для вступу на заочну форму фармації?
Галина
Для Natalia: залежно від того за який рік у Вас зно. Якщо не раніше 2019 року, то воно дійсне
Коментувати
Nadya
Скажіть будь ласка, для вступу на медицину потрібна українська література? . .
Галина
Для Nadya: ні
Коментувати