Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Маю фармацевтичну освіту ,але хочу поступити на мед сестру на заочне ,чи можу я поступити?
Андрей
Для Марія: Достаточно перейти по адресу, чтобы понять: https://vstup.edbo.gov.ua/offers/?qualification=1&education_base=520&speciality=223&education_form=2
Алина
як Ви будете вчитися рна медсестру заочно? Такої форми не передбачувано для медицини, окрім фармації.
Коментувати
Богдан
Добрий день. Я закінчив перший курс в мед коледжі (лікувальна справа), і після 2 хочу піти в університет на медика. Як це правильно зробити? І чи вступлю я на бюджет, бо мені говорили що після коледжу лише на контракт?
Галина
Для Богдан: Ви ж не "після" коледжу вступати збираєтесь. Можете вступати на бюджет.
Коментувати
Свєта
На спеціальність222 Медицина, потрібно ЗНО з укр. мови та л-ри чи просто укр мови?
Александр
Для Свєта: есть возможность сдавать то и то. Засчитывается как зно с украинского языка так и языка с литературой.
Коментувати
Христина
Підкажіть після закінчення медичного коледжу,поступають на 1курс чи на 2?дякую...
Каріна
Для Христина: по різному. В Данила Галицького беруть тільки на перший курс(і заочна і денна форма) а вот у Львівський мед.інститут на 2й, тому просто заходіть на сайти університетів там мають писати на який курс зараховують.
Коментувати
Ирина
Підкажіть чи можна бути зарахованим на контракт в медунівер, якщо з математики 142 бали, біології 164, англ. мова 144
Євгенія
Добрий день, в мене з математики зно 119 балів, чи можу я поступити на медичний на контракт
Любов
Доброго вечора, скажіть, будь ласка, чи можна у цьому році подавати сертифікат з української мови та літератури за 2021 рік, чи потрібно тільки з української мови?
Галина
Для Любов: на медицину тільки з мови
Ціпа
Чому тоді на сайті МОН зазначена мова і література???
Коментувати
Лілія
Як поступати на фармацевта потрібна математика? Дуже важливо. Чи можна поступити на медика без математики?
Оксана
Для Лілія: Дивлячись, в який університет Ви хочете вступати. Існують університети, в яких при вступі здаються комплексні екзамени й ЗНО з математики не потрібне. А от, наприклад, у Вінницькому медичному університеті ЗНО з математики на фармацію потрібне.
Галина
Для Оксана: що це Ви таке розповідаєте? так можна лише в коледж вступати. в універ умови затверджені кабміном ще у жовтні для всіх вишів одні!
Олександр
Для Оксана: доброго дня. Може, ви знаєте, як при вступі на медика можна обійти зно з математики, ну не склав хлопець, так сталося. У яких інститутах складають ці комплексні іспити?
Коментувати
Оля
Я закінчила у меді 1 рік. В тому році був останній шанс без матиматики вступити. На контракт, правда. Можу вам із свого досвіду сказати: в програмі для лікарів мед. університету немає матиматики.У мед.ВИШі її не вчать. Була перший рік медична фізика. Де математики обмаль. В все. Навіщо вона для вступу, взагалі не ясно. Якщо програмі ВИШу Математики нема. Хімія, біологія , латина, анатомія, гістологія, історія медицини. Це все далеке від математики... До речі деякі одногрупники, хто здавав на ЗНО математику і біологію , трусилися на хімії, боялися, були невпевнені у знаннях. А хімія тут є. Її ніхто не відміняв. Аналітична ,фізколоїдна -загалом це медична хімія, та біооргагічна в 2 семестрі. Отже здати математику а потім вчити біологію і хімію в ВИШі.... така прравда життя
Ліза
Якщо в мене конкурсний бал 183, але математика 124, я проходжу в медичний? .
Наталя
Якщо в мене конкурсний бал 182,9 , я проходжу на (Медицину 222)? .
Lena
Якщо математика 109балів є шанс вступити до університету? Україна. Мова 170.хімія162
Христина
Доброго дня Підскажіть чи можна в 2021 поступати на медичні спеціальності на контракт з предикатами : Українська мова , Біологія ,Хімія ??
Інкогніто
Для Христина: ні, математика ще потрібна)
Коментувати
Ирина Васильевна
Переглянути прохідні бали ЗНО на медичні спеціальності (медицина, стоматологія, педіатрія) у 2021 році.https://petition.president.gov.ua/petition/117466 Очень сложно ее подписать. Нужна электронная подпись. Как может человек без электронной подписи подписать петицию? Как может человек без регистрации ее подписать? А сколько таких с баллом 170-174.9 у которых математика 145-149 и они все пролетают, хотя хорошо знают химию и биологию и могли бы быть хорошими врачами
Соломія
У мене з математики 124,куди я можу пройти? Чи можуть понизити прохідний поріг для фармацевтів
Світлана
У мене з математики 149, укр. мови і літ. 188(так як екзамен здавала в 2020), а з біології 179. Конкурсний бал виходить більше ніж 175. Чи можу я поступити на бджет?
Влад
Для Світлана: дивись на сайті вступ освіта юа мінімальний бал, з яким пройшли на бюджет на спеціальність, яку ти хочеш. Ми ж цього не знаєм, куди ти хочеш. І прикидуй свої шанси. Ніхто наперед не може сказати вступиш ти на бюджет, чи ні
Світлана
Хочу в медичний на 222 медицина
Коментувати
Таня Росчислав
Добрый день. У мене запитання . Чи можливо вступити в галузі,, Охорона здоров’я,, а потім перевестись,,Лікувальну справу,, бо не вистачає 1б по математиці. Набрала 149 із 150
Галина
Для Таня Росчислав: порахуйте краще конкурсний бал. Якщо він більше 175, то можете вступати в мед
Коментувати
Світлана
В мене математика 142 .укрмова 180,біологія-185 я можу поступити на платний мед унверситет
katya
а якщо конкурсний бал 175,5 то візьмуть? .
Юрий
Для katya: а 175,5 быльше 175? Я тепер розумыю, чому у Вас проблеми з ЗНО з математики.
Микулич Ірина
Лікарям не потрібна математика , вони ж не йдуть гроші в лікарню рахувати , а йдуть лікувати пацієнтів . Ми ж не будемо розказувати пацієнтам про косинуси чи сінуси . Нехай краще вчать біологію чи хімію повірте це більше користі буде . Поясніть будласка для чого потрібна математика? Для здорового мислення . Так я згідна але не з таким великим балом.
Марина
Для Микулич Ірина: Ви вважаєте, що 150 балів з математики - це високий бал? Я не хочу лікуватися у лікаря, який не зміг набрати 150 балів.
Коментувати
Сергей
ПОНИЗЬТЕ МЕДИКАМ МАТЕМАТИКУ ДО 140!!! Почему на сайте ПРезидента невозможно подписать петицию? Откуда у ребенка должна быть электронная подпись? Упростите процедуру подписания петиции!
Долой тупарей
Для Сергей: Ні в якому разі! Потім лікуватися в недолугого тупого лікаря, який математику не може скласти на 150 балів. Нііііііі!
не твоє діло
ти сам попробуй здать на 150,умнічать усі можуть,ненормальний упирь.
Юрий
Для не твоє діло: давай пари на деньги. Я сдаю больше 190.
Коментувати