Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таісія
Доброго дня, тeлeфоную в приймальну комісію, гудок йдe, алe ніхто нe відповідає і так майжe з усіма ВУЗами, що робити?
forcateat.at.ua
Для Таісія: Написати на електронну адресу - і колись вам прийде відповідь
Коментувати
Таісія
Доброго дня, маю запитання, у мeнe є квота 2. Коли мeні можна нeю скористуватися? Як вона діє?
...
Для Таісія: З питань вступу з Криму та Донбасу (Фонд «Відкрита політика») (800) 50-45-70 (безкоштовно) +38 (068) 951-25-13 +38 (097) 983-65-91 +38 (095) 875-74-99 +38 (050) 550-54-11 (Viber/Тelegram/Whatsapp) Скайп: Dostupna Osvita UA)
Таісія
Квота “Про прeстижность шахтeрского труда”
Влад
Це не кота 2. Це спеціальна умова. Ви можете бути тільки переведені з контракту на вакантне місце за конкурсом. І то, це діє не в усіх вишах
Коментувати
Вікторія
Є питання щодо квоти 1. Що саме вона дає? Гарантоване бюджетне місце чи просто допуск до участі в конкурсі? Наприклад, у одного вступника рейтинг низький, але в нього ж квота 1, в іншого рейтинг високий, але квоти немає. Звідси питання : хто буде на бюджеті?
Влад
Для Вікторія: у них окремий конкурс серед пільговиків. Пройде той. У кого вищий бал
...
За квотою-1 приймають не більше 10%. У них є свій конкурс. Але вони дійсно можуть витіснити з бюджету абітурієнта з вищим балом.
Коментувати
Оксана
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка яка квота для дітей учасників АТО? Дякую. Якщо квоти немає, то як відмітити в електронному кабінеті цю пільгу?
Влад
Для Оксана: ніякої квоти немає. Якби була квота, то ви б подавали не через електронний кабінет, а в паперовому вигляді. Дитину можуть перевести з контракту на вакантне місце, якщо іі конкурсний бал має різницю не більше 15 від прохідного балу і теж за конкурсом
Влад
Для Оксана: документи про ато принесете вже як будете підписувати контракт
Коментувати
Оксана
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи є якісь льготи для дитини, яку виховує одна мама ( є відповідний документ). Дякую.
Влад
Для Оксана: в нас пів країни мами самі виховують. Всим давати пільги? Пільг ніяких немає
Коментувати
Олександер
Доброго дня, я син загиблого в зоні АТО, а також дитина позбавлена батьківських прав, але мій старший брат став моїм опікуном. Як мені отримати квоту на вступ, яким чином я повинен подавати документи?
нап
Для Олександер: напевно, дитина, позбавлена батьківського піклування. Уважно прочитайте правила вступу, там все є. Якщо не зрозумієте, дзвоніть в приймальну комісію, розказуйте про свою ситуацію, питайте про пільги та необхідні документи для підтвердження цих пільг.
Коментувати
ОЛЯ
доброго дня, скажіть будь ласка, до якого числа потрібно підтвердити статус дитини-інваліда, якщо у разі не пройде на бюджет а може бути переведена на вакантні місця державного або регіонального замовлення в порядку, передбаченому цими Умовами, якщо вони зараховані на навчання за іншими джерелами фінансування на відкриту або фіксовану (закриту) конкурсну пропозицію, а також на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб у порядку, передбаченому законодавством, якщо вони зараховані на навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб
Вася
Для ОЛЯ:Зарахування вступників за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) проводиться не пізніше 12.00 години 01 серпня 2019 року. Зарахування на навчання вступників за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та/або юридичних осіб — не пізніше 30 вересня 2019 року. Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти — не пізніше 09 серпня.
Вася
Для ОЛЯ: ПОЛУЧАЕТСЯ, ЧЕМ РАНЬШЕ ПОДТВЕРДИТЕ, ТЕМ ЛУЧШЕ. но уж точно до 9 августа
Коментувати
Софія
Поясніть будь ласка за квоти. Якщо припустимо в якомусь університеті є факультет де є 10 держ.місць до прикладу і кількість місць для квоти 3 то для вступників без жодних пільг лишається 10 держ.місць чи уже 7?
123
Для Софія: квотників приймають не більше 10% від максимального обсягу бюджетних місць. Тобто, якщо максимум 10, то квотника приймуть 1. Але максимум не означає, що виш отримає саме 10 бюджетних місць. Все залежить від того з якими балами вступники. Конкурс загальний по країні. І якщо до вишу подали заяви з дуже низькими балами, то виш може отримати лише місце для квотника. На моїй пам’яті був випадок і тоді, коли виш отримав більше бюджетних місць ніж був максимум, бо абітурієнти були з високими балами
Софія
Дякую за відповідь, але маю перепитати, отже, зараз інформація на сайтах де пишуть кількість держ.місць є недостовірною? Тобто кількість держ.місць може й бути меншою?
Вася
Информация правдива, просто никто не обращает внимание на слова МАКСИМАЛЬНОЕ количество бюджетных мест. Т е не больше, но может быть и меньше
Коментувати
Ольга
які документи необхідно подати дитині-сироті або дитині позбавленній батьківського піклування для підтвердження квоти 1, дстатньо рішення про статус чи потрібен ще й витяг з обліково-статистичної картки дитини сироти?
Влад
Для Ольга: питайте в приймальній комісіі
Коментувати
Діна my
Якщо є квота 4 (договір) то це означає зарахування на бюджет... То чт має значення бали ЗНО за цією квотою? Будуть складати окремий список таких?
123
Для Діна my: Значення мають бали ЗНО. буде окремий конкурс за цією квотою
Діна my
Тобто квота не діє якщо в тебе хоч один бал (ЗНО³) нище ніж треба ( більше 150) , Спочатку потрібно по прозідним балам пройти а потім квота зараховується...Чи якщо за квотою то там нищі прохідні бали? Якщо такі є напишіть) бо в мене третій предмет по ЗНО менше ніж 150.. якщо поступати на лікарську справу...
Діна my
ДЯКУЮ
Коментувати
Антон
Доброго дня, чи можу я вступити за квотою 1, як такий, що мешкаю на території проведення антитерористичної операції? (місто Краматорськ). Заява вже подана в електронному кабінеті. Якщо можна з даною квотою, що треба зробити?
123
Для Антон: Кпота 1 для дітей-сиріт, інвалідів та АТОшників. Ви можете спробувати вступити за квотою2, але там прийом лише у певні виші. Спробуйте зателефонувати в освітній "Дондас-центр" і з’ясувати, що потрібно аби вступити за цією квотою та в які виші.
Влад
Краматорськ же на на українській території, яке АТО?
Коментувати
Юлія
Доброго дня) якщо я напів сирота(без батька), а мама-мати героїня у нас 5 дітей в сім’ї, є якісь пільги?
...
Для Юлія: ... "14. Можуть бути переведені на вакантні місця державного або регіонального замовлення в порядку, передбаченому цими Умовами, якщо вони зараховані на навчання за іншими джерелами фінансування на відкриту або фіксовану (закриту) конкурсну пропозицію, а також на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб у порядку, передбаченому законодавством, якщо вони зараховані на навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб: особи, які є внутрішньо переміщеними особами відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»; діти з багатодітних сімей (п’ять і більше дітей)." При вступі пільг немає.
Коментувати
Олександр
Пільга: "медаліст-чорнобилець". У КНУ ім.Шевченка принаймі до чорнобильського посвідчення дитини вимагають додаткове вкладення що дитина має захворювання. :( Тож посвідчення серії Д + золотої медалі - недостатньо!
Александра
Доброго дня! У сина "Посвідка на постійне проживання в Україні". Є диплом молодшого специаліста кіровоградського будівельного коледжу с відзнакою . Бажає здобути вищу освиту. Одеська академия будівництва категорічно відмовила бюджетне місьце. Прокоментуйте, будь ласка!
123
Для Александра: Він не є громадянином країни. Право на навчання за державним замовленням мають громадяни України. Він звісно може отримати право на навчання за окремою квотою МОН. Але це Вам слід взнавати в Міністерстві, чи є зараз ці квоти, на які спеціальності, що слід зробити аби отримати місце.
Коментувати
Дана
В мене є призначений опікун, але я дитина позбавлена батьківського піклування чи маю я право на квоту і чи можна подавати документи як і електронному так і в паперовому вигляді
989
Для Дана: Ні Ви повинні подавати заяву саме в паперовому вигляді, якщо претендуєте на вступ за квотою. Якщо зареєструєте кабінет, то підете за загальним конкурсом без всіляких пільг.
Коментувати
Настя
Якщо в мене статус дитмни позбавленої баттківського пікоування, в мене є право на вступ по квоті?
Влад
Для Настя: є. Подайте документи в паперовому вигляді до 16 липня
Коментувати
Валя
Якщо я багатодітна дитина, чи маю я якісь квоти для вступу у ВНЗ? Чи не має такої квоти?
Влад
Для Валя: при вступі пільг немає. Вас можуть перевести з контракту на вакантне місце бюджету за конкурсом, якщо в сім’ї 5 і більше дітей
Коментувати
Оля
Якщо я дитина-інвалід, у мене вроджена міопія обох очей, але.я.можу відвідувати навчальний заклад, то чи є в.мене.якісь пільги? яка це квота?
989
Для Оля: ніяка. Можете вступати за результатами ЗНО
Света
Для Оля:є, квота 1
Коментувати
Світлана
Чи є якісь квоти при вступі для дітей батьки,яких зараз проходять службу в АТО (ООС) у яких є довідка про проходження служби в зоні ООС (АТО)?
989
Для Світлана: для дітей немає. А для самих АТОшників - квота 1
Влад
Дітей АТОшників при наявності УБД можуть з контракту перевести на бюджет на вакантне місце. За конкурсом серед пільговиків.
Коментувати
Вікторія
Я втратила маму і маю пенсійну довідку,чи можу я вступити на бюджет або принаймні отримувати якісь пільги від внз?
Влад
Для Вікторія: пільгу мають круглі сироти, коли померли обоє з батьків
Іван
Думай те
Коментувати