Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Тот же вуз _ НУБИП Факультет филологии немецкий - абитуриент №23 Варава А.В. Допущено (Не рекомендовано на бюджет) приоритет -1 175.440 балла, а № 25 Бухенко О.В. Допущено (-Рек. на бюджет за пріор. #1) - с указанным в начале приоритетом - 4 и баллы ниже - 174.300 И так по всем факультетам. Если внимательно просмотреть то почти на каждом факультете есть такие варианты. Кто может объяснить, как это получается?
Марія
Для Марина: де ви бачите, що Бухенко рекомендовано на навчання з пріоритетом 4 в нубіп?
Марія
Це означає, що Бухенко подала заяву з пріорітитом 1 у внз, де в дітей не такі високі середні бали і успішно пройшла туди на бюджет (не в нубіп, бо тут у неї заява з пріоритетом 4), а от Варава поподавала заяви туди, де в дітей високі бали і не змогла нікуди пройти, от і все
Коментувати
Світлана
Добрий вечір. Чи можна подавати копії документів на декілька факультетів на контракт? Так як прочитала нижче, що можна не пройти на одному зних? І до котрого числа це можна зробити в ЛНУ ІМ.І.ФРАНКА на факультет прикладної лінгвістики?
Марина
Объясните пожалуйста, почему из двух поступющих, ктр. указали одинаковые приоритеты, например 2, рекомендовано в системе "допущено на бюджет с приоритетом 5" тому, у ктр. меньшие баллы? Вот скопировано НУБИПа ( факультет филологии немецкий) - № 74 Кастарнов -150,7 баллов с 2 приоритетом - " НЕ рекомендован на бюджет", а № 77 -Селезненко В.В. - 150,3 балла с 2 приоритеом - "рекомендован на бюджет за приоритетом 5". И это не значит, что первого допустили по другому приоритету на бюджет. Вообще не допущен. А тот, у ктр. баллы меньше - рекомендован. Интересно чем это объсняется? Как выбирает система?
Марія
Для Марина: ну так ви бачите, куди він рекомендований? За пріоритетом 5, значить це в інший внз. Ви маєте дивитись тільки на свої результати у себе в кабінеті
Тарас
Для Марина: Жоден з цих абітурієнтів не пройшов на бюджет на цю спеціальність. Але в другого абітурієнта була заява з пріоритетом 5 на іншу спеціальність, де менший прохідний бал й він пройшов туди на бюджет. Якщо б перший абітурієнт з вищими балами теж подавав заяву на цю другу спеціальність, то він би також пройшов туди. Але в нього всі заяви були лише на спеціальності, де йому не вистачило балів і в результаті він взагалі не отримав бюджет. Тобто важливо правильно оцінити свої можливості і тоді можна знайти собі підходящий "запасний варіант", де отримати бюджет більше шансів.
Марина
Спасибо, Тарас. Вы доходчиво объяснили.
Коментувати
Валентина
Добрий вечір, у нас така сама ситуація. По 1 приоритету у нас бал 168 і також не рекомендовано бюджет. Що це означає?
Влад
Для Валентина: як що? Ще бюджет Вам не надали, контракт тільки може бути
Коментувати
Марія
Якщо у нас (не рекомендовано на бюджет) у всіх вузах,чи можемо ми пройти на контракт
Тарас
Для Марія: Так, Ви можете подавати документи на контракт на будь-яку спеціальність, куди подавали заяви.
Dmytro
А яка вірогідність того що зарахують на контракт? І як взнати скільки абітурієнтів претендує на контракт?
Тарас
Для Dmytro: Вірогідність залежить від спеціальності. На більшість спеціальностей нема конкурсу на контракт, тому беруть з будь-якими балами. В такому разі шанс вступити дорівнює 100%. Якщо ж це дуже популярна спеціальність в одному з найпрестижніших ЗВО й там є на контракт, то все залежить від Ваших балів. Прикинути шанси можна проаналізувавши те, з якими балами абітурієнти в минулому році вступили сюди. Але гарантій нема, що в цьому році буде так само. Тому шанси вступити на спеціальність, де є конкурс, тим вищі, чим вищий конкурсний бал. Ви не можете знати скільки абітурієнтів претендуватиме на контракт до того, як вони подадуть сюди оригінали документи. Тобто в будь-якому випадку спочатку подаєте документи на контракт, а вже тоді буде відомо чи буде тут конкурс на контракт, а якщо таки буде, то якого балу буде достатньо, щоб пройти.
Коментувати
Олена
Добрий вечір,чому з приоритетністю 1,середнім балом 160 не рекомендовано на бюджет,іншим абітурієнтам з нижчим балом і з приоритетністю 3,4,5рекомендовано бюджет?
А
Для Олена: вы не одни такие. У нас нще выше бал и не рекомендовано на бюджет. Зато у детей на много менго июменьше ни каких льгот и прошли на бюджет. Я очень возмущаюсь. Вобще ни какой корупции. Браво!!! Я не пойму зачем было ставить приоритеты если дети поступили с 5 приоритетом с маленьким прходным балом на бюджет на ту же самую специальность что имы с высокими балами. Я просто в шоке.
...
Яка спеціальність і який ЗВО?
Елена
Такая же ситуация. Балл 160 ни по одному приоритету не попали на бюддет. А с меньшими баллами попали.
Коментувати
Ольга
Доброго вечора. Підкажіть, будь-ласка, для заочної форми навчання існують бюджетні місця, бо ніде не можу знайти дану інформацію. І крім «допущено» ні в кого з абітурієнтів на заочну форму іншого не написано. Дякую
Тарас
Для Ольга: Бюджетні місця на заочну форму існують, але їх значно менше, ніж на стаціонар. При цьому вони теж розподіляються за широким конкурсом. Тобто статус "Допущено" вказує на те, що конкретно в цьому ЗВО бюджету не отримав ніхто.
Коментувати
Ангелина
Чому з пріорітетністю 1 , середнім балом 167,9 не рекомендовано на бюджет ,а з пріорітетністю 4 і середнім балом 166,2 рекомендовано на бюджет
...
Для Ангелина: різні спеціальності.
Ангелина
Дякую за відповідь. Спеціальність та сама .
Тарас
Для Ангелина: Уважно подивіться на абітурієнта зі 166,2 бала. Швидше за все, що його рекомендовано не на цю спеціальність, яку Ви переглядаєте, а за одним з його інших пріоритетів.
Коментувати
Аня
Здравствуйте , если в електронном кабинете пишется допущено до конкурсу во всех Универах в которые подавала , то это уже автоматом конкурс на контракт , тоесть мне не нужно повторно подавать заявку на контракт ? А можно спокойно везти документы ?
Влад
Для Аня: так, можна везти
Коментувати
Mykhailo
Добрий день. Отримав бюджетне місце, але в мене є кращий варіант для навчання. Як відмовитись від вступу на бюджет?
...
Для Mykhailo: не принести документи
Коментувати
Юлія
Чи обов’язково чекати дзвінка з приймальної комісії щоб везти документи, якщо вже є рекомендація на бюджет??? І чи взагалі вони мають телефонувати???
...
Для Юлія: ніхто не буде дзвонити. Везіть документи.
Коментувати
Лілія
В кабінеті написано допущено до конкурсу.Що це значить?Подавали заяви на бюджет.
Тарас
Для Лілія: Це означає, що Ви не отримали бюджетне місце, але допущені до конкурсу на контракт.
Коментувати
Ніка
Добрий вечір. Коли будуть результати зарахування на контрак та коли починається прийом документів на контракт?
Тарас
Для Ніка: документи на контракт можна подавати вже. Результати зарахування на контракт будуть відомі після того, як документи подадуть всі бажаючі, тобто вже після 10 вересня
Коментувати
Лілія
Вже відомі всі результати?Написано "допущено",і не рекомендовано на бюджет ,що це значить?
Тарас
Для Лілія: Результати вже відомі. Такий напис означає, що Ви, на жаль, не пройшли на бюджет за жодною спеціальністю.
Коментувати
Ная
Якщо я вступаю на контракт,то до якого числа я можу завезти документи в університет?
...
Для Ная: до 10 вересня, в деяких ЗВО до 31 вересня.
Ная
Ная: могу ли я 28 отвезти?
...
На контракт майже всі ЗВО вже приймають документи щонайменше тиждень.
Коментувати
Олена
Прошу підказати, що означає: Допущено Рекомендовано на бюджет за пріорітетом #1 ?
Тарас
Для Олена: Ви отримаєте бюджетне місце лише на спеціальності, яка була у Вас з першим пріоритетом, якщо до 31 серпня подасте туди оригінали документів.
Коментувати
Вероніка
Доброго дня. Коли будуть результати зарахування на контракт? Мене зараховано на бюджет але я хочу на контракт за іншою спеціальність але хвилююся , що якщо я не подас документи на бюджет то не може й бути шансу попасти на контракт . Чи можу ч подати документи на бюджет , а потім і на контракт чи мені вже не прийде зарахування якщо я подам на бюджет?
Медвідь Дарія
Для Вероніка: на контракт можна поступати у всі нз, в які ви подавали на пріорітетності. Документи та оригінали ви завозите в той нз, в якому вже хочете вчитися. Звісно, забрати документи можна, але не всі нз хочуть їх віддавати
Вероніка
Тобто якщо я не повезу документи на бюджет я в любому випадку попадаю на контракт?
Вероніка
На скільки я розумію на контрактні місця пріоритетність не ставиться
Коментувати
Андрій
Підкажіть будь ласка,як відбувається вступ на контракт на престижні спеціальності,де багато абітурієнтів з високими балами і мало контрактних місць?
Тарас
Для Андрій: До 10 числа абітурієнти, які хочуть навчатися на контракті саме тут подають сюди оригінали документів. Далі відбувається конкурс на контракт, тобто контрактне місце пропонують абітурієнтам з найвищими балами. Їх кількість не може бути більшою за ліцензований обсяг мінус бюджетні місця. Тобто якщо ліцензований обсяг 50 місць і 30 осіб сюди вступило на бюджет, то на контракт вступить 20 абітурієнтів з найвищими балами серед тих, хто подав сюди оригінали документів. Але, насправді конкурс на контракт відбувається на дуже малій кількості спеціальностей (лише найпрестижніші в дуже престижних ЗВО), а на більшість інших на контракт зараховують всіх бажаючих.
Андрій
Для Тарас: Дякую. Тобто треба подати документи і зробити оплату,а потім чекати конкурс? Львівська політехніка,спеціальність 121 інженерія програмного забезпечення,140 бюджетних місць,контрактних місць 23
Тарас
Для Андрій: Послвдовність дещо інша: подаєте документи; чекаєте конкурсу на контракт, якщо Ви отримали місце, то заключаєте контракт і лише тоді оплачуєте навчання.
Коментувати
Настя
Доброго дня! Маю таке питання. На першому курсі буде дистанційне ??? Якщо ні то з якого числа почнеться навчання?
Абітурієнт
Для Настя: Добрий день, навчання для перших курсів має початися десь 15-21 вересня (у всіх інститутів по-різному). Чи буде воно дистанційним, буде залежати від зони, в яку попаде область. Усі університети червоної зони будуть на дистанційному навчанні.
Коментувати
Наталія
Якщо вказано що максимельний обсяг держзамовлення 23 місця, а за даними osvita.ua рекомендовано на бюджет всього 7 заявам. Що буде з 16 бюджетними місцями?
...
Для Наталія: нічого. Іх там і немає. Бюджетне місце приходить у ЗВО з абітурієнтом, який переміг у широкому конкурсі на дану спеціальність. Максимальний обсяг- це 23 або менше.
Наталія
А навіщо тоді проставляти приоритети? І як відбувається корегування про котре написано вище у статті? Чому зі списку не виключені заяви , по яких зарахування пройшло за вищім приоритети?
Влад
Для Наталія: пріоритети, це послідовність розгляду Ваших заяв системою. Як відбувається коригування подивіться в ю тубі. Шаров про розподіл бюджету. Навіщо виключати їх зі списку? Це відкриті списки, і кожен може побачити хто куди пройшов.
Коментувати