Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ТАНЯ
а що робити якщо пошкоджений додаток до свідоцтва?? і чи можна поступити??
Степан
Кто подал уже документы на бюджет, статус изменился на "Включенодо наказу"? Или он изменится после 31 числа?
Влад
Для Степан: наказ буде 5 чи 6 числа, не пам’ятаю
Коментувати
Стефанія
Добрый день. Мене цікавить чи можна вже подавати оригінальні документи до вузу на контракт, чи потрібно чекати оприлюднення списків рекомендованих на контракт?
гость
Для Стефанія: Можно, в прошлом году я сразу подал
Коментувати
Максим
Добрый день . Что делать если бюджетных мест 5 и я нахожусь на третьем месте в рейтинге. А проходной балл ниже необходимого . В статусе стоит Допущено. И теперь не знаю что делать, подавать на контракт или же ждать места на бюджет.
Влад
Для Максим: місця на бюджет вже розподілені і всім прийшли рекомендації ще 27 серпня. Якщо у Вас залишився статус допущено, то везете документы на контракт.
Влад
Для Максим: те, які Вы й рейтингу вузу, нічого не значить. Якщо Ви не набрали прохідний бал, то бюджету немає
Коментувати
Ольга
Доброго дня! Я проходжу на державне замовлення за пріоритетом 3, але хочу вчитися за пріоритетом 1.Чи можуяподати документи на контракт за пріоритетом 1?
Тарас
Для Ольга: Так, на контракт Ви можете подавати документи за будь-яким пріоритетом. Звичайно краще було б взагалі не подавати заяву з пріоритетом 3, де Ви не хочете вчитися, але вже нічого не вдієш.
Оксааана
Така сама ситуація. Тобто, якщо пріор.3 - бюджет, то за пріор. 1 бюджет не запропонують?
Тарас
Для Оксааана: Бюджет може бути запропонований лише один, тобто якщо Вам запропонували бюджетне місце за третім пріоритетом, то на всі інші спеціальності, куди подавали заяви, Ви можете вступати лише на контракт. Відмовившись від місця, яке запропоноване, Ви автоматично втрачаєте шанс навчатися на бюджеті в цьому році.
Коментувати
Віктор
Добрий день! Я проходжу на бюджет по пріоритету 2,але вже подав оригінал документів на пріоритет 1,де мрію вчитись, але допущений лише на контракт. Можу я ще забрати оригінали документів назад та подати на бюджет?
Влад
Для Віктор: Ви не встигнете
Тарас
Для Віктор: Теоретично так. Але на практиці буде складно забрати документи з конктракту так, щоб встигнути до 31 серпня ще подати їх на бюджет. Якщо вирішили вступати на бюджет, то уточніть в приймальній комісії першого ЗВО скільки часу займе повернення документів.
Дядько Сашко
Просто так вони свою здобич не відпустять, будуть всіляко тягнути з поверненням документів, тим більше що в цьому році з 4 днів відведених на подачу документів на бюджет, 2 - вихідних.
Коментувати
Олег
Доброї ночі! Підкажіть можливі варіанти в моїй ситуації. Я подав уже оригінали документів на контракт, навіть підписав угоду з деканатом, але ще нічого не оплачував,,по пріоритетному факультеті 1,хоча проходив на бюджет по пріоритеті 2 Тепер переживаю чи пройду на це контрактне місце, якщо ні, то чи зможу я ще раз подати документи на пріотитетне2 хоча б на контрактт чи ні? Якщо ні, то що тоді робити,подавати документи на наступний рік?
Влад
Для Олег: Ви можете дізнатися чи поподаєте на контракт аж 5 числа. А документи на бюджет треба подати до 31 серпня. Хто хоче всидіти да двох стільця, самі розумієте...
Тарас
Для Олег: Бюджет по другому пріоритету Ви втрачає однозначно. А от на контракт туди ще матимете шанс потрапити. Після того як будуть результати конкурсу на контракт в першому ЗВО можливі два варіанти: 1) Ви пройшли сюди на контракт (найімовірніша ситуація, бо якщо б це було не так, то Вам ще б не пропонували нічого підписувати, тобто приймальна комісія вважала, що з вступом сюди на контракт у Вас не буде проблем); 2) Ви таки не пройшли сюди на контракт. Тоді забираєте звідти документи й везете їх на спеціальність з другим пріоритетом. Швидше за все конкурс на контракт до цього часу там вже також відбудеться і якщо після цього буде недобір, тобто не будуть заповнені всі місця ліцензованого обсягу, то Ви ще зможете туди вступити.
Тарас
Є ще варіант не чекати конкурсу на контракт на першу спеціальність, а подати документи на другу. Якщо це зробити до 31 серпня, то точно отримаєте там бюджет, а якщо після 31 серпня, але до конкурсу на контракт у другому ЗВО, то точно отримаєте контракт (Ваших балів однозначно вистачить у конкурсі на контракт, якщо вистачило, щоб отримати там бюджет). Тобто Ви можете подзвонити в приймальну комісію першого ЗВО після того, як вже подадуть документи значна частина контрактників (але ще до конкурсу) й дізнатися свої шанси вступу на контракт. Якщо Вам скажуть, що шансів на контракт у Вас там мало, то Ви можете забрати документи з першого ЗВО й подати їх на спеціальність з другим пріоритетом і, якщо встигнете це зробити це до конкурсу на контракт, то точно отримаєте контрактне місце, а якщо не встигнете, то матимете шанс отримати контрактне місце, якщо на другій спеціальності залишаться вільні місця.
Коментувати
Ірина
Після публікації "не рекомендовано на бюджет" чи залишається можливість у мене до 5 вересня отримати бюджетне місце?
Олександр
Для Ірина: ні.
Коментувати
Миша
Как понять, что тебя зачислили в вуз (на контракт)? Они обязательно должны позвонить и проинформировать? Я смотрю по спискам, и, опираясь на количество мест, понимаю, что по-идее должен быть зачислен, но мне лично ничего не сообщали.
Александр
Для Миша: Ніхто телефонувати не буде. Везіть оригинали документів до навчального закладу, який Ви обрали на контракт. А краще зателефонуйте до приймальної комімссії , щоб бути впевненим
Коментувати
Максим
Якщо ви уклали угоду і оплатили вже перші 6 місяців навчання, то ви вже зараховані на контракт? Чи чекати якісь списки? ( ЛПНУ)
Viktoriia
Для Максим: Чекати наказу про зарахування.
Коментувати
Олександр
Чи може претендувати на переведення на вакантне бюджетне місце пільговик, якщо заява була подана по відкритій пропозиції але без вказання пріоритетності (опція "лише контракт")?
Влад
Для Олександр: ні
Дядько Сашко
Для Влад: Не знайшов про це в Умовах
Коментувати
Світлана
Доброго дня , підкажіть будьласка, для того щоб подати докумети до ВНЗ вступнику потрібна присутність одного з батьків, для укладання договору про навчання між закладом вищої освіти та вступником ? Якщо вступник е неповнолітньою особою?
Олександр
Для Світлана: Так. присутність потрібна.
Світлана
Дякую.
Коментувати
Світлана
На бюджет немає рекомендації,в приймальній комісії УДФСУ говорять, що виділено 30 державних місць, щоб привозили документи,оформляли контракт і вже потім буде проводитись конкурс і добиратись серед контрактників 25 людей на бюджетні місця.на кого це розраховано?
Галина
Для Світлана: у вас фіксована чи відкрита пропозиція? Якщо відкрита, то розраховано на лохів, бо ніяких місць вишу не виділяють, лише самим абітурієнтам.
Влад
Для Світлана: такого не може бути, бо бюджет вже розподілений і з контракту на нього перейти не можливо)
Коментувати
Антон
Я 1825 у списку з балом 151.062 та 7.9, з пріор. №1 і мені не рекомедовано на бюджет, але після мене 1834 учаснику з балами 150.654 та 7.3, з пріор. №3 пише "Рек. на бюджет за пріор. #1", тобто він пройшов на бюджет з нижчими балами,а я з вищими ні
МОН
Для Антон: в каком списке?
МОН
Для Антон: он поступил на другую специальность с баллами ниже, возможно, это совершенно другая специальность. Поэтому только контракт
Антон
https://vstup.osvita.ua/y2020/r14/282/721961/ ось цей список
Коментувати
Олександр
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи має шанс абітурієнт отримати рекомендацію на бюджет, якщо той, кого було зарекомендовано на бюджет, не подасть документи в зазначений термін? Чи отримає він його місце?
Влад
Для Олександр: Ви читати вмієте? Нижче є вже відповідь по Вашому питанню
Тарас
Для Олександр: Ні, списки остаточні і якщо ще немає рекомендації на бюджет, то вже нічого не зміниться. Якщо абітурієнт, який рекомендований на бюджет не подасть документи, то на це місце може бути переведений лише пільговик, що вступив сюди на контракт.
Коментувати
Гоша
Если ктото не принесёт до 31 августа документы ,то когда моё заявление перенесут в список бюджетных ?
Влад
Для Гоша: а з чого Ви взяли, що його взагалі будуть переносити. Ви пільговик?
Тарас
Для Гоша: Вашу заяву ніхто вже не буде нікуди переносити. Списки остаточні. Якщо Ви не отримали бюджету, то вже нічого не зміниться. На ті місця, які можуть звільнитися через те, що хтось не подасть документи на бюджет, будуть переводити пільговиків, які вступили на сюди контракт а якщо таких не буде, то місце повернеться МОН. Тобто заяву абітурієнта без пільг на бюджет переносити вже не будуть за будь-яких обставин.
Коментувати
Ромео
Якщо рекомендовано на бюджет за 2 пріоритетом а є Квота 1 то чи є шанс попасти в той же самий вуз але інший факультет(пріоритет 1).
Влад
Для Ромео: ні
Коментувати
Вікторія
Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, чи можу я отримати бюджетне місце, якщо абітурієнт в списку передімною ,який вступив на бюджет на цю спеціальність, відмовиться від свого бюджетного місця і таким чином списки ’’посунуться’’ і я зможу зайняти вільне місце на бюджет . якщо не вступила за жодним пріоритетом? Чи це місце анулюється?
Влад
Для Вікторія: сьогодні були остаточні списки. Ніхто нікуди вже не посунеться, якщо хтось не принесе документи, то місце займе пільговик. Або воно анулюється
Тарас
Для Вікторія: Ні, списки остаточні й ніхто вже "сунутись" не буде. Якщо абітурієнт відмовиться від бюджету, то на це місце буде переведений хтось з пільговиків, який буде зарахований сюди на контракт.
Коментувати
Марія
Як бісять ці тупі люди, які не вміють читати. УВАЖНО ДИВІТЬСЯ НА ПРІОРИТЕТ ВКАЗАНИЙ У ЗАЯВІ І ПРІОРИТЕТ, ЗА ЯКИМ ДИТИНА РЕКОМЕНДОВАНА НА БЮДЖЕТ. Просто цього року інша система і дітей які не пройшли на бюджет на одну спеціальність, а пройшли на іншу, все одно лишали в загальному списку, просто з припискою «Рекомендовано на бюджет (інший пріоритет)»
Влад
Для Марія: так уже більше трьох років, а не тільки цього року...
Марія
Аа зрозуміло, я просто вступала 4 роки тому, коли списки посувались)) але тупість людей не змінилась
Марина
Для Марии. Если вас бесят "тупые люди" - выйдите с сайта и не пытайтесь, что либо объснять. Подлечите сначала свои нервы, прежде чем оскорблять людей.
Коментувати
Віталій
Поясніть будь ласка чому може бути "не рекомендовано за жодним пріоритетом" хоча обсяг максимального держзамовлення дозволяє взяти землі людей на бюджет?
Тарас
Для Віталій: Тому що обсяг максимального держзамовлення - це не реальна кількість бюджетних місць. Бюджетні місця абітурієнти отримують за широким конкурсом, конкуруючи з усіма абітурієнтами в Україні, що вступають на цю спеціальність. Ті, хто серед цих абітурієнтів мають найкращі в Україні бали отримують бюджетні місця саме в тих ЗВО, куди вони подавали заяви. Тобто, нема різниці, яке максимальне державне замовлення, бо якщо балів не вистачило, щоб за широким конкурсом потрапити на бюджет, то бюджетного місця й не буде. В свою чергу максимальний обсяг державного замовлення просто показує скільки бюджетників ЗВО готовий прийняти, якщо вони захочуть навчатися саме тут.
Тарас
Тобто, якщо у ЗВО максимальний обсяг держзамовлення 100 місць, а сюди вступає 70 абітурієнтів, які отримали бюджет за широким конкурсом, то на бюджет буде зараховано 70 абітурієнтів (бо інші бюджетні місця кращі абітурієнти понесли в інші ЗВО), а якщо вступатиме 150 абітурієнтів-переможців широкого конкурсу, то на бюджет зарахують лише 100 (бо це максимальна кількість бюджетних місць, яка може бути в цьому ЗВО). Таким чином максимальний обсяг бюджетного замовлення показує кількість, більше від якої бюджетних місць тут не може бути. Але менша кількість бюджетних місць цілком ймовірна, тому що розподіл бюджетних місць відбувається за широким конкурсом, тобто кразі абітурієнти України самі обирають в якому ЗВО отримають бюджетне місце.
Коментувати