Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Петро
Дивіться , якщо я претендую на бюджет, але я є скажімо на 10 місці а держ місць всього 8, то я попаду на бюджет якщо перед мною стоять люди які попадають на інші спец. за приорітетом, і коли тоді я зможу почати подавати оригінальні документи , і коли буде видно чи попадаю я на бюджет
Тарас
Для Петро: Звідки Ви взяли 8 місць? Це максимальний обсяг державного замовлення? Тоді насправді там не 8 місць, а не більше як 8 місць, тобто може бути і 5, і 2, і навіть 0. Все залежить від широкого конкурсу. Тобто немає різниці на якому місці Ви в рейтинговому списку конкретного ЗВО, бо щоб отримати бюджет потрібно потрапити в суперобсяг державного замовлення за широким конкурсом, тобто бути серед кращих абітурієнтів, які вступають на цю спеціальність в усій Україні. У разі, якщо отримаєте бюджет, то 28 липня в кабінеті відповідна заява отримає статус "Рекомендовано до зарахування" і тоді Вам до 2 серпня необхідно подати оригінали документів у цей ЗВО.
Петро
Дякую що пояснили, буду чекати результатів
Коментувати
Анна
Пдскажіть, будь ласка, якщо першим пріоритетом взяли на контракт чи анульовується другий пріоритет?
Chevalier
Для Анна: Ні, анульовуються лише заяви на бюджет за умови отримання рекомендації.
Коментувати
Олександр
Я вже подав оригінали документів у вуз(контракт), але "плюсик" біля "Д" ще не з’явився, це нормально?
Якось так
Для Олександр: а плюсик і не може там з’явитися, бо ЖОДЕН ЗВО не може зараз приймати оригінали документів. Окрім квоти 2.
Олександр
В мене немає пільгів. Через пару днів після того як я подав ел.заяви, мені подзвонили і сказали приносити документи, забрали атестат і тд.. Що ж це виходить?..
Якось так
Для Олександр: Вас розвели на оригінали документів. Щоб Ви раптом не віднесли їх до іншого ЗВО. Зазвичай так роблять "шарашкіні контори" з статусом ЗВО в яких суттєвий недобір контрактників. Проте є і гарна новина. З цих же причин на 99% з Вами укладуть контракт, але пізніше, в установлені в Правилах прийому строки.
Коментувати
Софія
Якщо я "вписуюсь" в число суперобсягу на бюджет(широкий конкурс) по двох спеціальностях, то рекомендацію отримаю на ту, де вищий пріоритет?
Якось так
Для Софія: в ідеалі так, але буває, що не вистачає обсяу бюджетних місць в конкретних ЗВО по Вашим заявах.
Коментувати
Михайло
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо ВУЗ прийме оригінали документів на контракт до 28.07.21, то чи це є гарантія, що ви поступили на навчання? Чи можлива ситуація, що вам повернуть документи, бо подали документи з вищим балами як у вас? Як тоді бути?
Якось так
Для Михайло: 1). ЖОДНИХ гарантій; 2). Рідко, але можливо; 3). Бігти з документами в інший ЗВО, куди також подавали заяви або пробувати вступати наступного року.
Михайло
Дякую! Краще все ж таки не поспішати.
Коментувати
Ірина
Чи можна скасувати заяву на 2 пріоритет, якщо я хочу пройти на бюджет на 3, а на 1 не проходжу?
Галина
Для Ірина: все це слід було робити до 23 липня
Коментувати
Карина
Я правильно розумію, наприклад, якщо на широкий конкурс виділено 200 бюдж.місць, а я, наприклад, на 190, то я отримаю рекомендацію на бюджет?
Якось так
Для Карина: якщо Ви правильно розумієте, що таке широкий конкурс і 200 бюджетних місць дійсно передбачено в широкому конкурсі на спеціальність по всій Україні (а не є цифрою максимального обсягу бюджетних місць в конкретному ЗВО), то ви отримаєте рекомендацію.
Коментувати
Ангеліна
Добрий день, підкажіть, будь ласка, коли буде вже остаточний широкий рейтинговий список, бачила інформацію, що 22 числа, але сьогодні знову оновився.. і коли зміниться статус на рекомендовано?
Галина
Для Ангеліна: у Вас проблеми з логікою. Як 22 міг бути остаточний список, якщо 23 ще подавали заяви. Всі дати визначені! Некомендації будуть 28
Ангеліна
"Оновлений фінальний рейтинг буде опублікований 22 липня, перед завершенням прийому заяв." Так написано на сайті МОН і не тільки
Коментувати
Олена
Доброго дня, я подавала на бюджет, але зі своїми балами більше розраховую на контракт. Дзвінок отримала лише від одного ВНЗ , а інші ще не телефонували. Коли прийдуть дзвінки? Моїй знайомій яка поступає на контракт у той самий університет в який хочу я, вже зателефонували, а мені ще ні. Чи це означає що я не зможу у нього поступити на контракт?
Галина
Для Олена: Вам ніхто не зобов’язаний телефонувати. Телефонують зазвичай ті в кого найбільші проблеми зі встусниками і вони їх хочуть перехопити доки ті не віднесли документи куди інде
Коментувати
Юлія
Добрий день ! Підкажіть, будь ласка, чому заява з 3 пріоритетом в закдаді допущена до конкурсу, в списках широкого конкурсу їі намає. Заву на 3 поіоритет подавали останньою 22 числа.
Якось так
Для Юлія: подивіться сьогоднішне оновлення широкого конкурсу.
Коментувати
Василь
Цікавлять розклади роботи приймальних комісій для подачі оригіналів документів, бо 3 28 по 2 є два вихідних дня
Якось так
Для Василь: у кожному ЗВО свої графіки роботи ПК. Тому заходьте на сайти цікавих для Вас ЗВО і шукайте.
Коментувати
Майя
Я маю на увазі, змінюється кількість поданих заяв . Як таке можливе? Конкретно кажу про сайт " вступ.освіта ".
Майя
Добрий вечір. Якщо прийом заяв закінчився о 18.00, чому рейтинги все одно змінюються?
Артем
Чи можна подати заяву на ту саму спеціальність тільки з іншою пріорітетністю після відміни попередньої заяви?
Тарас
Для Артем: Можна, за умови, що у Вас ще є невикористаний пріоритет.
Коментувати
Ігор
Добрий день. Трохи не зрозуміло як відбувається конкурс з КВОТОЮ. Який максимальний обсяг квоти на бюджет? В рейтингових списках є абітурієнти що вже Рекомендовані(Бюджет), а інші тільки Допущені. Дякую.
Роман
Для Ігор: За кожною конкурсною пропозицією, яка отримує місця, що фінансуються за рахунок державного бюджету, визначаються квоти для відповідних категорій вступників у межах виділеного обсягу і затверджуються Міністерством. Ці "квотні" місця заповнюються за окремими рейтингами за кожною квотою серед вступників, що віднесені до відповідної категорії. Інші вступники з цієї категорії вступають за загальним рейтингом. Для деяких категорій вступників, що можуть претендувати на ці "квотні" місця, зарахування може проводитися раніше, ніж за загальним рейтингом. Тому, визначені квоти і претендентів на ці місця дивіться за кожним закладом і за кожною конкурсною пропозицією відповідно.
Коментувати
Жанна
Що робити якщо університет пропонує уже бюджетне місце і подати оригінали у вуз, ще до рейтингових списків? Це нормально? Типу що це може означати?
Якось так
Для Жанна: почитайте відповіді тут: https://forum.osvita.ua/t/topic/10259
Коментувати
Анастасія
Доброго дня !Чи Можна подати заяву на заочне навчання,якщо вже подала на бюджет (на один і той самий факультет)?
Тарас
Для Анастасія: Заочна форма навчання – це інша конкурсна пропозиція, ніж денна. Тому заяви на неї подаються окремо. При цьому Ви можете подавати заяви як на бюджет (за умови, що там взагалі є бюджетні місця і у Вас є невикористаний пріоритет), так і на контракт.
Коментувати
Марк Гудзь
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, якщо я пройшов на бюджет за 2 пріоритетом, і вже подав документи у ВНЗ, а в результаті коригування рейтингового списку пройшов і на заяву з 1 пріоритетом. Як правильно вчинити в цій ситуації?
Галина
Для Марк Гудзь: Як це Ви вже пройшли на бюджет, якщо лише заяви подають до 23 липня. 28 буде остаточний розподіл бюджетних місць. Потім ніякого коригування вже не буде
Коментувати
Олег
Так в цьому і питання. Інформація, чи проходжу я на контракт по пріоритету 1 і інформація про зарахування на бюджет по пріоритету 3 буде надходити одночасно? Мені потрібно скасувати заяву на бюджет до 23.07, чи можна пізніше? Якщо я не подаю документи на бюджет після 28.07 - це місце згорає, чи передається наступному абітурієнту? Як краще зробити, щоб не блокувати місце чужого, якщо не впевнений чи проходиш на контракт по пріоритету 1?
Ирина
Для Олег: если не хотите идти на бюджет по рекомендованному приоритету, лучше сейчас отмените , иначе Ваше место потом достанется льготнику с низкими баллами. А так обычный умный ребёнок поступит. С чуть меньшим баллом, чем у Вас.
Тарас
Для Олег: Інформація про контракт буде вже після того, як на бюджет завершиться прийом оригіналів документів. Тому якщо збираєтесь вступати на контракт за пріоритетом 1, то від бюджету за третім пріоритетом все одно доведеться відмовитись ще до того, як з контрактом буде щось відомо. Заяву можна скасувати лише до 23 липня. Якщо Ви не скасуєте заяву, отримаєте бюджет і не подасте туди документи, то це місце точно не отримає абітурієнт, якому не вистачило десятих часток бала і, який мріяв навчатися саме тут. На це місце пізніше зможуть перевести пільговика, який вступить сюди на контракт або воно повернеться МОН ("згорить"). Тому, якщо Ви не бажаєте навчатися за третім пріоритетом навіть на бюджеті, то найкращий варіант це скасувати цю заяву до 23 липня.
Олег
Дякую.
Коментувати
Олег
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, якщо я пройшов на бюджет по пріоритетності 3, чи є в мене змога і коли подавати документи на пріоритетнісь 1 за контрактом? Дякую
Влад
Для Олег: якщо Ви не збираєтеся вчитися у вузі 3 пріоритету, то навіщо подавали заяву? Скасуйте її, дайте можливість іншій дитині вступити. На контракт коли подавати, питайте у вузі 1 пріоритету. Деякі вже приймають.
Коментувати