Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Коли буде наказти для тих кого немає в списку рекомендованих,але яких підсунуть на бюджет?
Влад
Для Валентина: на вакантні місця переводять тільки пільговиків.
Коментувати
Якось так
Цікаві речі відбуваються. Бачу, що люди відмовляються від своїх бюджетних місць за 5 чи 4 пріоритетом, заради навчання на контракті в тих вишах, куди не пройшли за 1 чи 2 пріоритетом. А тут відкрив списки на популярну спеціалізацію - англійську філологію (переклад включно) в київські топ ЗВО. І в деякі з них - Шевченка і Могилянку абітурієнти не подали оригінали документів за своїм 1 пріоритетом. ПЕРШИМ, Карл !!! Водночас є люди, які з запасом подолали прохідний бал широкого конкурсу, але не увійшли в максимальний обсяг держзамовлення цих вишів, але так тут хотіли вчитись, що вже подали документи на контракт. І навіть не знаю чого в цій ситуації більше - розумних дітей (бо дітей з конкурсним балом 195 і вище по іншому важко назвати) з мінливими бажаннями чи недосконалості системи вступу.
Елена
Подали документы по приоритету 1,можем ли подать копии документов в другой университет (по приоритету 2),для подстраховки,так как большой конкурс на специальность?и до какого числа принимают доки на контракт?
Галина
Для Елена: виші не повинні приймати копії документів "для підстраховки". Інакше вони не будуть знати дійсний конкурс на місце. Якщо до 10 вересня Вас не приймуть, то Ви можете ще до 30 вересня піти туди де залишились вакантні місця (зазвичай лімітний обсяг ніколи не заповнюється). Але може якісь приватники згідні і на копії документів, хоа чинною нормативною базою таке не допускається, але у них спої "закони"
Коментувати
Татьяна
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, почему в "Правилах" льготникам выделено 30 % бюджетных мест, а в списках рекомендованных на бюджет их изначально идёт 50%? И это притом, что если освободится бюджетное место, то опять таки в первую очередь пойдут льготники.
Якось так
Для Татьяна: місця для пільговиків надаються виходячи з обсягу максимальної кількості бюджетних місць, які МОЖУТЬ надати на відповідну конкурсну пропозицію. І пільговики конкурують між собою в межах окремих квот, а не в межах широкого конкурсу. І ці пільгові місця відповідно не перетікають між ЗВО, а заповнюються повністю по кожній конкурсній пропозиції кожного вишу. Щоправда трапляються випадки, коли на якусь (непопулярну) спеціальність пільговики не подають заяви. А ось решта бюджетних місць, які "конкурують" за широким конкурсом заповнюються здебільшого в топ вишах. Ось і трапляється, що в звичайному виші обов’язково заповнюються пільгові місця, а на звичайні місця беруть лише тих, хто подолав прохідний бал. На практиці це виглядає так. Є ПОТЕНЦІЙНИХ 23 бюджетних місця, обов’язково візьмуть двох за квотою-2, двох за квотою-1 і одного звичайного абітурієнта, що подолав прохідний бал.
Коментувати
Ірина
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, подали документи на магістра, але відмітили випадково лише контракт, чи можливе зарахування на дежбюджет при наявності ваконсій
Влад
Для Ірина: ні, з заяв, поданих на контракт на бюджет не переводять
Коментувати
Дарія
Добрий вечір. Подаю документи на контракт для навчання в МАГІСТРАТУРІ. Скажіть, будь ласка, чи є можливість переведення на бюджетне місце, якщо рекомендована на нього особа не принесла оригінали документів, а я перша у списку "контрактників"? Дякую.
Марія
Для Дарія: теж цікавить. Шукала скрізь цю інфу, нічого щодо магістратури не знайшла. Але на бюджеті вільне місце згорає, тому шансів у нас мало))
Коментувати
Наталія
Мій син отримав рекомендацію на бюджет за пріорітетом 2, а в пріорітеті 1 з*явились державні місця. Чи може моя дитина претендувати на державне місце за пріорітетом 1(стаття дає таку відповідь "якщо абітурієнт потрапляє на місце державного замовлення за спеціальністю з меншим пріоритетом, він не втрачатиме місце у рейтингу за спеціальністю з більш високим пріоритетом і може потрапити на бюджетну форму навчання на більш пріоритетну для себе спеціальність у випадку автоматичного звільнення місця. У такому випадку його заява з меншим пріоритетом також буде анульована, що автоматично надасть можливість потрапити у «бюджетний список» іншому за списком абітурієнту." Я телефонувала в університет і мені відповіли що ми не можемо перейти , так держава нам вже дала державне місце за пріорітетом 2
Якось так
Для Наталія: прочитайте наступне речення після наведеної Вами цитати.
Влад
Все правильно Вам сказали
Коментувати
Андрій
Про "ловкость рук".Цього року в Кнукім на спеціальність журналістика було заявлено 67 місць на бюджет.Взяли 10.Більше половини з них пільговиків.Це як?Якби одразу сказали,що буде 10,то ми б не подавали заяву.А так заява пропала.Це махінація ММП.Дітей заманили ,нікого не взяли,зато радісно пропонують контракт.Хтось пояснить-чи це правильно?
...
Для Андрій: Прочитайте, що таке широкий конкурс.
Олександр
Ніякої ловкості рук тут нема. Просто 57 абітурієнтів з вищими балами понесли свої бюджетні місця до інших закладів.
Якось так
Для Андрій: хоч в мене і вкрай негативне ставлення до цього "закладу", але в цьому році в них сталася якась аномалія з цією спеціальністю. Цього року її подрібнили на 2 освітні програми, але загальний обсяг бюджетних місць на рівні з 2019 роком. АЛЕ минулого року на цю спеціальність на бюджет взяли 59 осіб ( з них 3 квотника), а цей рік сумарно 9 осіб ( з них 7 квотників). Такий відток бюджетників мало б хто міг спрогнозувати. В масове прозріння вступників, на жаль, не вірю.
Коментувати
Наталія
Здравствуйте, я подала на конктракт документы 31 числа (заочная форма обучения), так как не проходила по конкурсу, есть ли шанс того, что меня переведут на бюджет (бюджетные места есть) если никто не подаст больше документы?
Юрий
Для Наталія: если Вы не льготница, то не переведут.
Наталія
Нет, не льготница
Коментувати
Алла
Скажите пожалуйста почему мой ребенок не получил бюджет а абитуриент который стоит в списке ниже и с приоритетом 4 получил бюджет у моего ребенка приоритет 1
Галина
Для Алла: Він отримав саме тут бюджет? Навряд. швидше за іншим пріоритетом. Можете сказати Прізвище, спеціальність і я подивлюсь
Александр
Для Алла: У абитуриента с приоритетом 4 так написано: Рек. на бюджет за пріор. #4 ? Если да, то он получил рекомендацию за своим приоритетом в другой университет и возможно на другую специальность. К Вашему ребенку это не имеет никакого отношения.
Алла
Посмотрите пожалуйста Кнуба менеджмент Бондарчук Д Ю
Коментувати
Надія
Нам сказали що і на бюджет не тягнемо і відправили додому сказали чекати.ні ми не подавали на контракт .Як це зараз можна зробити. І до якого числа можна ще подати.
Влад
Для Надія: що це зробити? Що подати? Заяву? Документи? Нічого не зрозуміло. Внятно напишіть
Влад
Для Надія: подати на яку форму навчання?
Viktoriia
Для Надія: Всі заяви, що подавалися на бюджет, вважаються автоматично поданими і на контракт. І по будь-якій з цих заяв ви можете вступати на контракт! Обирайте і везіть документи на контракт туди, де найбільше хочете навчатись. До речі, зараз нові заяви вже не можна подати.
Коментувати
Юлія
Скажіть, чи можна вже везти документи на контракт, якщо статус "рекомендовано на контракт", але там конкурс навіть серед контрактників.
Влад
Для Юлія: всі давно везуть документи. Якщо Ви не привезли документы то як збираєтеся приймати участь в конкурсі?
Коментувати
Надія
Доброго дня моя дитина має малий прохідний бал 116 подавали на державне навчання бо маємо пільги ,але нам сказали чекати рейтингових списків.коли будуть готові ті рейтингові списки і чи нас зарахують на навчання хочаб на платне. Де можна дізнатися
Галина
Для Надія: "прохідний" - це конкурсний? Ви документи на контракт подали? чекайте
Галина
Для Надія: да і на бюджет не розраховуйте, бо бал занадто малий, знайдуться пільговики з вищим конкурсним балом
Коментувати
Іван
Доброго дня. Моя ситуація така - я подав заяви та 27го по першому приорітету мене було рекомендовано до зарахування за кошти державного бюджету. Я приніс оригінали та копії у ВНЗ 29го числа, заповнив та підписав всі необхідні документи, тобто зробив все, що треба було, до 31го числа. Моє питання таке: чи гарантовано мене приймуть на бюджетне місце? (З документами все ок). Чи може щось трапитися, що мене не буде включено до наказу 5го вересня? Якщо може щось трапитися, то що?
Анна
Для Іван: заспокойтесь???? нічого не може трапитись, аби були якісь проблеми з документами, то вам би одразу сказали)
Коментувати
Люда
Коли будуть змінені статуси,вступу в коледжі.А то до обіда звонять привозьте документи на бюджет,а після обіду вже на контракт.
Саша
Доброе утро. Я подала документы на контракт. Подписала контракт но мне на руки его не отдали сказали позже отдадут. Я уде волнуюсь может такое быть что на меня не будет наказа и я не поступлю? Может кто оо сталкивался? Спасибо.
Влад
Для Саша: є топові універи, які проводять конкурс серед подавших документи, де бажаючих багато, а місць мало. Так що чекаєте наказу. А договір майже скрізь віддають в вересні чи жовтні
Софія
Для Влад; а накази на контракт будуть після 6 вересня, чи в кожного університету може бути своя дата? Дякую!
Саша
Для Влад: а вдруг не будет наказу на меня что тогда делать? Вдруг меня не возьмут и на контракт? Но договор подписан или такого можно быть уверенным что я поступлю на контракт.
Коментувати
Юля
Доброго дня! Якщо я подала документи на контракт, чи можу я пройти на державне місце, якщо буде недобір на цю спеціальність (з фіксованою кількістю державних місць)
Анна
Для Юля: тільки пільговики можуть перейти на вакантне бюджетне місце. Ви зможете перейти на бюджет лише протягом року, якщо хтось із бюджетників покине навчання або «злетить» з бюджету через погані бали)
Влад
І то, пільговиків завжди в першу чергу. Протягом року навряд.
Анна
Я так перейшла на бюджет на першому курсі взимку, коли двоє бюджетників завалили іспити) пільг у мене немає
Коментувати
Марина
Хотіла дізнатися, якщо дитина не попала в ліцензійний обсяг (всього 54 , А вона 62). А в ньому багато дітей з вищим балом,проте з 5-ою пріоритетністю, тобто ці діти можуть не вибрати цей університет,то що стається з їхнім невикористаним місцем??
Влад
Для Марина: все не так відбувається, як Ви пешете. До чого тут пріоритетність? Це всього навсього порядок розгляду заяв системою....якщо хтось не принесе документи, то місце віддадуть пільговику.
Марина
Тобто,якщо дитина не попала в ліцензійний обсяг, то в неї є можливість ще туди попасти
...
Якщо ви не отримали бюджет, але хочете вступати на контракт, то просто везете оригінали за бажаною заявою. Пріоритети та ліцензійний обсяг вже не мають жодного значення. Найчастіше ЗВО не заповнюють весь ліцензійний обсяг. Просто везіть документи.
Коментувати
Анна
Коли можна вже буде везти подавати документи на магістратуру? Ніде не можу знайти інформацію щодо цього
Марина
Доброго дня. Якщо я подала документи на бюджет і передумала вступати за цим приорітетом чи можу я забрати документи для вступу на контракт в іншому вузі. Скільки часу займе процедура , щоб забрати документи і чи може вуз не віддати оригінали якщо ще не було наказу про зарахування. Дякую.
...
Для Марина: питайте в приймальній комісіі.
Коментувати