Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Якщо ми пройшли на бюджет за 3 пріоритетом, чи можем ми надіятись на 1 ч 2 .Коли сформуються самі останні списки бюджетників ?
karakum
Хто-небудь знає як можна відмовитися від рекомендації на бюджет за пріоритетом №1, щоб розглянули пріоритет №2 ?
Олена
Для karakum: потрібно було раніше думати, як пріоритети ставити. Вже нічого не можна зробити.
karakum
Ахахах. Ну так. Дякую за "щирість". Якби ще хто пояснив за ці пріоритети. А так пролетів за якихось дурниць. Цікаво і скільки років у нашій країні діє такий "відбір" ? Це ж просто абсурд...
Коментувати
Віка
Зарахують тих хто раніше подасть заяви на контракт
Олег
Для Віка: ні. Зарахують тих, хто має найвищий бал серед претендентів на контракт.
Коментувати
Анна
Доброго дня! Якщо наприклад в університеті ліцензований обсяг на контракт 80, а подали оригінали документів 180, то вони всі можуть потрапити на навчання на контракт?
Галина
Для Анна: ні. лише в межах ліцензійного обсягу
Анна
То це як буде, хто раніше подасть оригінали документів, чи за балами будуть дивитися?
Тарас
Для Анна: Зарахують тих, в кого вищий конкурсний бал.
Коментувати
Інна
Доброго дня, Підскажіть будь- ласка, якщо я не рекомендована на бюджет коли та як будуть результати на контракт? Чи потрібно самостійно оберати університет та везти оригінали документів. Чи чекати від університету рекомендовано на контракт?
Тарас
Для Інна: Рекомендацій чекати вже не потрібно. Обираєте ЗВО та везете туди оригінали документів на контракт.
Коментувати
Микола
Доброго дня , підкажіть будь ласка , при вступі на магістратуру пройшов по рейтингу на бюджет (зателефонували з університету ) але в анкеті для вступу помилково вказав на контракт , чи можна виправити дану ситуацію , щоб бути зарахованим на бюджет ? дякую!
Галина
Для Микола: заяви подавали до 23. вже ніяких змін
Олена
Добрий день. Підкажіть будь-ласка, якщо абітурієнт подав документи на рекомендоване бюджетне місце, але відмовляється від навчання до початку навчального року, чи зберігається за ним право на бюджетні місця в наступних роках. Що відбувається в такому випадку з його бюджетним місцем.
Коментувати
Саша
Доброго дня , що означає статус "допущено до конкурсу" ? Чому не пише куди зараховано ?
Галина
Для Саша: нікуди Вас не зараховано. Бюджетне місце Ви не отримали, а наконтракт подаєте документи куди хочете самі.
Саша
Хіба немає ліцензованого обсягу , просто їхати і подавати ?
Тарас
Для Саша: Так, просто їхати і подавати. Ліцензований обсяг є, але зараз Вам ніхто не може сказати, чи Ви в нього потрапили, бо невідомо скільки абітурієнти справді подадуть туди оригінали документів. При цьому треба розуміти, що на практиці ліцензований обсяг практично ніколи не заповнюється (виняток становлять лише найпопулярніші спеціальності в найпрестижніших ЗВО) і на контракт готові взяти всіх бажаючих.
Коментувати
Анна
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо я рекомендована на бюджет з пріоритетом 3, а хочу вступати з пріоритетом 5. Чи це можливо, чи якщо я втрачу бюджетне місце, то все інше може бути тільки контракт? Дякую
Галина
Для Анна: все інше - лише бюджет. Якщо В більше хотіли на місце з пріоритетом 5, то його й мали ставити 1-3, а не останнім
Анна
Все інше контракт, я правильно зрозуміла?
Тарас
Для Анна: Так, відмовившись від запропонованого бюджетного місця, за іншими пріоритетами Ви зможете вступати лише на контракт.
Коментувати
Ярослава
Доброго дня. Як зрозуміти, що тебе взяли на контракт? Поки пише «не рекомендовано на бюджет». Коли буде відомо, чи рекомендовано на контракт? Підкажіть, будь ласка.
Галина
Для Ярослава: ніяк. Спершу маєте подати документи. Контракт - це Ваші власні гроші, і ніхто не може хмусити Вас платити за те чого Ви не хочете.
Ярослава
Я маю на увазі, що на сайті з рейтингом пише: «не рекомендовано на бюджет». Коли буде писати чи рекомендовано на контракт. Як зрозуміти чи ти пройшов на контракт? Коли потрібно везти оригінали документів на контрактну форму навчання?
Галина
Для Ярослава: я Вам ще раз повторюю, якщо з першого разу не зрозуміло. Ніяких інших статусів до того, як подасте документи не буде!
Коментувати
Наталя
Доброго дня. Що означає Рек. на бюджет за пріор. #1.Чи можу я потрапити на бюджет?
Галина
Для Наталя: Це означає, що бюджетне місце надано за пріоритетом 1. ЦІе єдине місце куди Ви можете потрапити на бюджет
Diana
Що означає, коли стан заяви : Допущено, рекомендовано на бюджет за пріор.#4?
Галина
Для Diana: це означає, що бюджетне місце надано за пріоритетом 4
Коментувати
Джон
Доброго дня, з якого числа можна везти документи на контракт? Підкажіть, будь ласка, як зрозуміти що тебе взяли на контракт?
Мар'яна
Хтось знає чи може ВУЗ брати більшу кулькість людей на спеціальність, ніж зазначено ліцензійним обсягом (контракт)?
Станіслав
До якого числа я можу подати оригінали документів для зарахування на контракт? До 2 серпня всі повинні подати оригінали документів чи тільки бюджетники?
Галина
Для кого це можливо? Не можу розібратися. Додаткові строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб, із використанням результатів єдиного вступного іспиту 15 вересня – 30 листопада
Влад
Для Галина: магістри
Коментувати
SkrrPaPa
Коли офіційно можна подавати документи на контракт?
Людмила
1.Чи можна 29.07 вже подавати оригінали документів на контракт? 2. Якщо я не пройду по поданим документам на контракт, чи буде можливість подати докумети на інший факультет, на який теж було подано ел.заяву? Дякую
Сергій
Вибачте , якщо не пройшов на бюджет ,то цей ЗВО буде розглядати мою кандидатуру на контракт ?
Тарас
Для Сергій: Так, всі заяви на бюджет дійсні одночасно і на контракт
Коментувати
Сергій
Якщо не пройшов на бюджет , то ЗВО оозглядатиме мою кандидатуру на джет?
Лідія
Добрий день!!! Якого числа будуть результати, пройшов не пройшов на контракт. І як це буде відбуватися?
Тарас
Для Лідія: Спочатку потрібно подати оригінали документів на контракт. Надання рекомендацій на контракт буде не раніше 10 серпня (конкретна дата залежить від Умов прийому до конкретного закладу вищої освіти). В більшості випадків конкурсу на контракт не буде і візьмуть всіх, хто подав сюди оригінали (винятком є лише найпрестижніші спеціальності у дуже престижних ЗВО).
Олександра
Для Тарас: Тобто як тільки 28 липня рекомендують на бюджет, можна одразу їхати до університету і подавати документи на контракт?
Якось так
Для Олександра: краще так не робити, бо в цей час документи подають бюджетники і приймальні комісії "трішки" зайняті саме ними.
Коментувати
Вікторія
Доброго дня. підкажіть, будь ласка, яким чином відбудеться розгляд і зарахування на бюджет у такі ституації: я виставила 1 пріоритет на спеціальність, але переді мною є вступники з вищим конкурсним балом, проте нижчою пріоритетністю (наприклад 3 або 4), то кого швидше забере ВУЗ?
Галина
Для Вікторія: бюджетне місце надає компютерна програма в медаж всеукраїнського конкурсу. Чекайте 28 числа. вже недовго залишилось
Тарас
Для Вікторія: Якщо цей абітурієнт з пріоритетністю 3 не вступить за своїм першим та другим пріоритетом, то у нього буде більше шансів, ніж у Вас. Якщо ж він отримає бюджет за своїм пріоритетом 1 або 2, то ця його заява взагалі не буде розглядатися (так, ніби його взагалі немає в цьому списку). А взагалі розподіл бюджетних місць буде відбуватися за широким конкурсом. Тому не варто дивитися на своє місце в списках конкретного ЗВО, бо все залежить від того чи потрапите Ви в суперобсяг державного замовлення (кількість бюджетних місць, які виділена на цю спеціальність на всі ЗВО України), тобто чи будете серед кращих абітурієнтів України, що вступають на цю спеціальність.
Коментувати