Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка: 5 заяв на бюджет можна подати усього чи в один ВНЗ?
Галина
Для Татьяна: всього
Татьяна
дякую
Коментувати
Кристина
Птріоритеність – це черговість заяв 1 до 5, якщо для мене є 3 спеціальності в пріоритеті, то я повинна поставити пріоритетність 1, чи можна так зробити ?
Влад
Для Кристина: не можна,, кожна заява повинна бути під окремим пріоритетом від 1 до 5. Ви ж не можете вчитися на трьох одночасно? Там де хочете найбільше вчитися ставите 1, де менш бажана спеціальність чи вуз - 2 і так далі до найменш бажаної - 5
Коментувати
Ірина
Чи можна подавати заяви одночасно на одну і ту ж спеціальність як на бюджет, так і на контракт?
Влад
Для Ірина: заява на бюджет дійсна і на контракт
Коментувати
Ірина
Доброго дня. Таке питання: у конкурсі на контракт хто має пріорітет у рейтингу: діти, які одразу подавали заяви на контракт, чи діти, які не пройшли на бюджетні місця та отримали рекомендацію на контракт?
Влад
Для Ірина: до чого тут заяви на бюджет і контракт? Якщо дійсно буде конкурс серед контрактників, то роль грає тільки конкурсний бал
Ірина
дякую
Коментувати
Ольга
Добрый день. Еще раз о ГЛАВНОМ: если я подаю заявку в ВУЗ на бюджет, то она (автоматически) распространяется и на контракт. То есть, в сумме я могу подать 35 заявок: 5 на бюджет и еще 30 на контракт? Либо в сумме всего будет 30 заявок: 5 бюджет=5 контракт (те же заявки) + 25 чистый контракт? Надеюсь, объяснила доходчиво, как смогла)))
Якось так
Для Ольга: питання сформульовано дійсно думаючою людиною. Проте, чесно, не можу зрозуміти чи Ви питаєте заради спортивного інтересу, чи Вам 30 заяв замало? Я навіть теоретично не можу придумати для чого Вам 30-35 заяв. Зазвичай на цьому етапі абітурієнт вже може прикинути свої орієнтовні бали ЗНО і розуміє чи зможе претендувати на бюджет, на якій спеціальності і в якому ЗВО хоче навчатися.
Влад
Мій син колись питав, навіщо дітям подавати аж 7 заяв? Можна вибрати максимум 3 універа. А тут людина 35 хоче подати. Навіщо? 5 бюджет + 30 контракт. Подавайте, якщо Ви і досі не знаєте, де хочете навчатися.
З.
Для Якось так: Погано,що при вступі у абітурієнтів не вимагають подавати довідку від психолога(а кому і від серйознішого фахівця).Тридцять заяв на контракт-це вже не адекватно трохи).А ще масові відмови від бюджетних місць,які потім просто анулюються.І ніхто цими проблемами не переймається,на жаль
Коментувати
Елена
Добрый день, если я 20 лет назад закончила одесский технический колледж, есть ли у меня возможность в этом году поступить на бюджет или это будет только контракт?
Влад
Для Елена: у Вас взагалі немає можливості вступити в цьому році, для вступу потрібно 2 ЗНО і фаховий іспит. ЗНо вже діти поздавали, у Вас я так розумію його немає
Коментувати
Якось так
Відосік МОН про пріоритетність подачі "бюджетних" заяв https://youtu.be/1SWU8-eJi6E
Оксана
Добрий день. Як правильно ставити пріорітетність в межах одного закладу, на два різні факультети? Уточнюю: буде вважатися, що подано заяву в один ВНЗ чи в два?
Галина
Для Оксана: рахують не виші, а заяви. всі заяви можуть бути в один виш, а можуть по одній в кожен. найвищий пріоритет туди, куди найбільше хочете
Якось так
Для Оксана: не має ніякого значення чи Ви подаєте заяву в один ЗВО, чи в два, чи п’ять. Заяви рахуються на кожну освітню пропозицію, а не в ЗВО/інститути/факультети. І розглядаються почергово, починаючи з першого пріоритету.
Оксана
Дякую за відповідь
Коментувати
Оксана
Добрий день. А якщо один з вибраних вишів є приватним ( навчання тільки по контракту), пріорітетність треба виставляти? Чи вона виставляється тільки на державні місця?
Галина
Для Оксана: тільки в заявах на бюджет ставляться пріоритети
Коментувати
Валентина
Добрый день . Какие оригиналы документов необходимо подать в ВУЗ в случае зачисления на бюджет?
Галина
Для Валентина: весь перелік документів читайте на сайті вишу. приймають лише оригінали, а не копії
Коментувати
Наталья
Підскажіть будь ласка. Подаэ о документи в 5 вищих один з них МВД(по пріоритету 5). Зарахування в МВД буде я так зрозуміла швидше за інші виші. Чи анулюються автоматично ті заяви які в пріоритетів стояли першими. Чи є шанс поступити в внший вуз, крім МВД
Черкаси
Система вступу в нас не розумна, десятки тисяч дітей відмовляються йти у внз куди його запхнув комп’ютер .... Такої дурні немає , окрім Грузії. Пропадають тисячі безкоштовних місць, видно такий задум. Треба , щоб після Зно абітурієнти подавали сертифікати самі , кУди вони самі бажають...
Гостя
Для Черкаси: комп’ютер не може "запхнути“ дитину туди, куди вона не подавала заявку. Не хочеш у певний внз - не подаєш туди. Обов’язку виставити всі 5 пріоритетів нема. До цього з хвилями було гірше. Чиста лотерея, чи нести документи в запасний в першу хвилю, чи молитись на третю.
М.М
Для Черкаси: Компютер значить не розумний,а не абітурієнт,який виставляє пріоритети))) Мудрий український народ і все таке інше...Нічого добавити
Гончаренко Юлія
як компю’тер може вас запхнути туди, куди ви не хочете? мама мама боже боже)) Не подавайте туди заяву!!
Коментувати
Тамара
Скажіть,будь ласка, чи можна подавати документи після 9 класу не в один коледж ,а в кілька? Вступні екзамени попадають на ті самі дати...
Олеся
Для Тамара: Якщо у вас екзамени проходять в один той самий день, але написання екзамену по групах, можете ж один здати вранці, а інший попроситись в кінець.
Коментувати
Аналітика
Так , пріоритет впливає на місце в рейтингу щодо навчання за рахунок коштів державного бюджету.
Тетяна
Добрий день. Донька цього року закінчила школу. Планує подавати документи у 3 вузи. Підкажіть будь ласка як впливає вибір приоритетності на вступ? Чи означає,що невірно обрана приоритетність ,може позбавити можливості вступу на бюджет?
Влад
Для Тетяна: пріоритетність - це порядок розгляду заяв системою. Спочатку система розглядає перший пріоритет, якщо балів достатньо, надають бюджет, якщо не достатньо - розглядає другий пріоритет. Якщо і на другому недостатньо - третій. І так всі 5 заяв. Якщо ніде балів не достатньо, то тільки контракт. Пріоритети розставляти в такому порядку : сюди хочу найбільше йти вчитися - 1 пріоритет, сюди хочу, якщо не пройду по першому - 2 пріоритет і так далі до найменш бажаного 5 пріоритет. Ви звісно можете порахувати свій конкурсний бал і подивитися рейтингові списки поступивших за минулі роки і прикинути свої шанси. Якщо Вас цікавить тільки бюджет, не важливо яка спеціальність, то дивіться по минулим рокам, куди вистачає Ваших балів і вже серед тих спеціальностей і вишів обираєте куди подавати.
Гостя
Є спеціальності з державною підтримкою (здебільшого непопулярна серед вступників інженерія), до яких застосовується галузевий коефіцієнт, якщо заява на цю спеціальність йде з 1 чи 2 пріоритетом. Тобто конкурсний бал домножається на 1.02. Має сенс враховувати це при проставлені пріоритетів, якщо мета - будь-куди, аби на бюджетне, а бали десь на межі проходу. В іншому пріоритети просто позначають, куди ви хочете найбільше, а який вуз/факультет запасний. Зважайте, що якщо пройдете по 1, то підете на 1, а не зможете обирати будь-що. Щасти вам при вступі)
Коментувати
Софія
Добрий день, підкажіть будь ласка чи можна подавати заяви для вступу у один університет на кілька різних спеціальностей?
Olga
Для Софія: Да
Коментувати
Тамара
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи є квоти при вступі для дітей із малозабезпечених багатодітних сімей? Дякую.
Діана
Для Тамара: Є. Подивіться на професію на яку ви хочете поступати. Там буде вказано чи є квотні місця
Елена
Для Діана: многодетные и малообеспеченные квот не имеют! Возможен перевод с контракта на вакантное место если в семье 5 и больше детей и то, при определённых условиях!
Коментувати
Віка
Добрий день! Якщо абітурієнт не набрав необхідну кількість балів на бюджет, але на контракт набрав, як тоді формувати заяви..
Влад
Для Віка: Ви можете подати заяву на бюджет, вона ж дійсна і на контракт. Якщо бюджет Вам не нададуть, берете документи і несете туди, де хочете навчатися. Все просто.
Влад
Для Віка: якщо ж Ви бачите, що конкурсний бал дуже малий, близький до 100, то відразу подаєте на небюджетну пропозицію.
Віка
Дякую, ще питання.. ЗНО здаєм з 4 предметів. Чи можна вибрати з двох на вибір. Один з більшим набраним балом. Наприклад з англ. мови менший бал з ЗНО, а з географії більший. І його вказати при подачі заяви..
Коментувати
Олена
Добрий день. Поясніть, будь ласка. Тобто, якщо ми зареєструвалтся на бюджет, тотдодатково реєструватися на контракт в тому самому університеті не треба? У разі , якщо ми не проходимо на бюджет, нас автоматично переводять у список на контракт? Я правильно розумію?
Влад
Для Олена: Ви не реєструєтеся, а подаєте заяву. Заява на бюджет дійсна і на контракт. Список той самий. Просто одні отримають бюджет, а інші ні. Якщо не отримали бюджет, берете оригінали і несете туди, де хочете навчатись.
Коментувати
Ирина
Добрий день,підкажіть будь ласка, якщо ми вступаємо до інституту МВД ,він у нас третій по пріоритету, але результати вступу будуть раніше інших,і ми проходимо на бюджет, чи анулюються заяви на вступ інститутів ті що перші по пріоритету?