Osvita.ua Бакалавр Вступ на бакалавра Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Настя
Коли будуть відомі результати, чи поступила до ВУЗу чи ні? Документи у паперовій формі подавати після зарахування?
Влад
Для Настя: 26 липня. Якщо на бюджет, то документи везете з 26 по 31 липня
Настя
Дякую????
Коментувати
Вікторія
якщо я скасувала подану зааяву до вузу (забула встановити пріорітет), чи можу я її відновити? Дякую.
...
Для Вікторія: якщо ви не проставили пріоритет, то ця заява була на контракт? Бо на бюджет вимагало б проставити пріоритет. Продаєте цю заяву ще раз.
Вікторія
так була на контракт. Якщо я заново подам заяву то кількість вузів у які я можу поступити зменшиться. Тобто 1 буде рахуватися за 2( бо подаю заяву вдруге)?
...
На контракт пріоритети не встановлюються. Лише на бюджет+контракт. Якщо просто контракт, то можна хоч 20 заяв. Потім вибираєте , куди нести документи, якщо статус "рекомендовано контракт.". Обмеження 7 заяв лише на бюджет+контракт.
Коментувати
Роман
Якщо я подав реєстрацію місця проживання без додатку 13 мої заяви будуть скасовані ? Дякую за відповідь
Влад
Для Роман: якщо ти живеш в селі і закінчив там школу в цьому році і не загрузив довідку то сільський коефіцієнт ти не отримаєш
Коментувати
Ольга
а з якого числа можна подавати оригінали документів на контракт? одразу після 26.07?
Влад
Для Ольга: деякі виші вже зараз приймають. А так да, з 26
Тома
30 липня можна вже везти на контракт чи краще передзвонити у ВНЗ?
Коментувати
Анна
Чи потрібно завантажувати довідку про реєстрацію місця проживання, якщо я не живу в селі? Цей пункт обов’язковий для всіх абітурієнтів, чи лише для тих хто претендує на врахування у конкурсному балі сільського коефіцієнта?
Влад
Для Анна: тільки для села
Коментувати
Софія
Якщо подати електронну заяву ,то можна завезти в університет через декілька днів оригінал документів??
Влад
Для Софія: можна завезти, якщо заява подана на контракт, але це практикують не всі виші. Узнавайте в приймальні комісії
...
Для Софія: Після зазначеного коригування, що буде проведено автоматично, сформується кінцевий рейтинговий список за кожною спеціальністю у закладах вищої освіти, який має бути оприлюднений на сайті Вступ.ОСВІТА.UA не пізніше 18-ї години 26 липня 2019 року. Таким чином, після 18-ї години 26 липня абітурієнти з найвищими балами отримають право вступу на бюджет тільки на одну з семи конкурсних пропозицій з найвищим пріоритетом і матимуть час до 18.00 31 липня для подання оригіналів документів до вищого навчального закладу, де вони рекомендовані до зарахування.
Коментувати
Тетяна
підкажіть буль ласка при подачі вже самих документів у вуз :які саме документи потрібно подавати ?
...
Для Тетяна: дивитеся на сайті ЗВО, у який вступили.
Влад
Для Тетяна: читай на сайті університету, куди вступаєш
Коментувати
Лідія
Якщо моя дитина інвалід, але не чорнобильська група то вона має пільгу для вступу чи ні?
Влад
Для Лідія: є певний перелік при якому вступають по квоті. Дзвоніть в приймальну комісію і запитуйте
Коментувати
Оля
Що це за документи, які підтвнрджкють спеціпльні умови на здобуття вищої освіти за днржавним замовленням??
Влад
Для Оля: це пільги
Коментувати
Оля
Що це за документ:"документів, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та/або квотою-1, квотою-2 або квотою-3 на основі повної загальної середньої освіти. "
989
Для Оля: Подивіться хто йде за квотами і зрозумієте, що за документи. Наприклад, якщо за квотою 1 ідуть АТО-шники, то має бути посвідчення УБД.
Коментувати
Міша
Подав електронну заяву, але питання коли та де подаються всі інші документи? Подав електронну заяву, але питання коли та де подаються всі інші документи?
989
Для Міша: Які інші документи?
Міша
Військовий квиток, медична довідка т.д.
989
Для Міша: Оригінали документів подають після результатів вступної кампанії. Тобто після 26 липня. Медичну довідку, в залежності для чого вона потрібна. Якщо для вступу на певні спеціальності, можуть подаватись при проходженні творчого конкурсу (на фіз.виховання наприклад). Якщо для поселення в гуртожиток, по під час поселення (тоді ж подаєте і документи прол зняття з обліку в військоматі)
Коментувати
Анжела
Чи обов’язково потрібин сертифікат ЗНО для вступу в ВУЗ? Якщо він є але він залишився в школі!
Влад
Для Анжела: як це в школі? Він потрібен обов’язково!
Влад
Хто мав право взагалі у Вас його забирати? Він має бути у Вас на руках
Коментувати
Світлана
При виборі спеціальності на подачу документів на вступ випадає тільки КОНТРАКТ, а бюджетні позиції не висвічуються ( це при тому, що на сайті вказано 20 бюджетних місць, мало, але все ж). Чому так?
Влад
Для Світлана: питати в приймальні комісії
...
Уважно перегляньте пропозиції, бо ЗВО інколи дублюють пропозиції спеціальності на бюджет з одними предметами ЗНО , а на контракт з іншими. Також правильно обирайте бакалавр чи магістр.
Коментувати
віола
Добрий день. як зможуть взнати у вступній компанії що я сирота? якщо в електроній формі тільки фото, додаток, і практично все.
Влад
Для віола: повна сирота продаж документи в паперовому вигляді до 16 липня
Влад
Для віола: не продаж.. Подає
Коментувати
макс
А якщо в знайдених конкурсних пропозиціях університету немає ні кількості бюджету ні контракту це нормально?
макс
При тому що спеціальність є та і університет
Влад
Киньте посилання
макс
Вже показує видно глюк вчора був
Коментувати
Леся
Добрий день! Якщо ми подаємо заяву на БЮДЖЕТ/КОНРТАКТ одним кликом, то яка процедура надання відповіді. В роазі не проходження на БЮДЖЕТ, чи можемо отримати зразу відповідь щодо КОНТРАКТу?
Галина
Для Леся: У вас 26 числа з’явиться в кабінету запис або рекомендовано (бюджет) або рекомендовано (контракт)
zzz
Если на бюджет не прошли. то можно сразу нести документы на контракт в любой вуз, не дожидаясь приглашения
Коментувати
Леся
Доброго дня! Роз’ясніть, будь ласка, як правильно розставити БЮДЖЕТ/КОНТРАКТ при поданні заяви в електронній формі, якщо в нас наступна ситуація: на омріяну спеціальність (*1,2-пріоритетність) завідома знаєм, що мало шансів потрапити на БЮДЖЕТ, але, в крайньому випадку, згодні і на КОНТРАКТ. На інші спеціальності (*3,4,5...) завідома знаєм, що на БЮДЖЕТ пройдем. Як діяти в такій ситуації?
123
Для Леся: Якщо Ви хочете на 1 2 пріоритет і згодні навіть на контракт, то можете взагалі не подавати інших заяв. Бо якщо держава Вам надасть бюджет за 4-м пріоритетом, а Ви туди не підете, а підете на контракт за 1-м, то в когось віднімете омріяне місце. Майже неіснує вишів у які неможливо вступити на контракт
Леся
123_Дякую за відповідь. Справа в тому, що очікування відповіді на БЮДЖЕТ і КОНТРАКТ - це різні строки очікування. Чи можна "підстрахуватись" і зробити так: подати документи на ту спеціальність, де пройшли на БЮДЖЕТ, а якщо запросять на КОНТРАКТ (*1,2), то забрати документи з бюджетного місця і переподати на контрактне? І, чи будуть нам телефонувати (*1,2/КОНТРАКТ) після того, як ми вже подамо документи на БЮДЖЕТ?
Влад
А навіщо тоді взагалі подавати на бюджет, щоб забирати документи? Щоб забрати у якоїсь дитини місце? Ви дивна. На контракт вас візьмуть будь куди, аби гроші платили. Нема чого переживати і смикатись з документами. Не чекайте дзвінків, ви дійсно думаєте, що сидітимуть і дзвонитимуть тисячам дітей?
Коментувати
Руслана
Доброго дня! підкажіть, додаток 13 виданий 2017 роком. Потрібно брати повторно 2019 роком для загрузки в електронний кабінет вступника чи підійде 2017 рік?
Галина
Для Руслана: Ні не треба. Сільський коефіцієнт надається лише в рік закінчення школи. Якщо Ви школу закінчували в 2017 році, то Ви на нього не можете претендувати
Коментувати
Lora
Підкажіть, де саме вступник має вказати на пільгу , якщо батько є учасником АТО?
Влад
Для Lora: на вступ Ви не маєте пільг і нічого в кабінет загружати не можете. Якщо потрапити на контракт, то як будете подавати документи то тоді принесете і покажите ваші пільги. При наявності вакантних місць вас можуть перевести з контракту на бюджет за конкурсом серед інших пільговиків
Коментувати
Анна
Я не побачила інформацію щодо медогляду. Він взагалі потрібен ? В переліку документів на сайті обраного мною НЗ його немає, тут так само, то нащо він ?
Влад
Для Анна: Якщо немає в переліку, значить не потрібен.
989
Для Анна: якщо збираєтесь жити в гуртожитку, то потрібен навіть якщо немає в переліку документів для вступу (бо це не документ для вступу, а для поселення)
Влад
Не для всіх гуртожитків потрібна ця довідка, в деяких лише флюорографія і щеплення
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!