Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
марія
В якому державному документі чи наказі.постанові можна прочитати щодо необхідного розламінування диплому ?
марія
Якщо диплом про попередню освіту заламінований, при подачі на заочну форму навчання до навчального закладу його потрібно розламінувати?
Юра
Підкажіть будьласка, де я маю взяти військово обліковий документ та як він взагалі виглядає...!?
Олександр
Для Юра: тобі його в військами мали видати
Коментувати
Аліна
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна підписувати контракт без присутності батьків?
Alina
Для Аліна: Так, якщо ви досягли вісімнадцятирічного віку.
Коментувати
Наталя
Доброго дня, я не встигла подати документи в електронний кабінет.Що мені робити , хочу вступати на заочну форму навчання.
Христина
До якого числа можна подавати документи до любого навчального закладу?
Христина
А що робити , якщо мені дзвонили що я поступила на державний , але чомусь в моєму електронному кабінеті пише , що я "Допущена до конкурсу" .
123
Для Христина: такого бути не може. офіційна інфармація в кабінеті та на сайті едбо. може хтось розігрує. Якщо не вірете сайтам, перетелефонуйте в приймальну комісію за телефонами, вказаними на сайті закладу.
Коментувати
Олена
Підс.кажіть будь ласка.Здали документи в університет 27числа,а досі в графі подано документи не відмічено.Дякую.
Елена
Для Олена: у меня вчера вечером появился плюсик,что документы сданы
Коментувати
Олена
якщо на сайті університету "рекомендовано на вільні не бюджетні місця", а в особистому кабінеті ще "Допущено до конкурсу" можна подавати документи чи ще ні.
Zzz
Для Олена: люди уже давно подают на контракт
Коментувати
Софія
На сайті мого навчального закладу до сертифіката зно потрібен інформаційний акруш з результатами зно. Де мого взяти? Це те що в електронному кабінеті зно треба роздрукувати?
Софія
Три листа окремих?
Елена
нет,на одном листе,на вашей информационной странице ЗНО ,там,где РЕЗУЛЬТАТЫ сверху есть такие слова:СФОРМУВАТИ ІНФОРМАЦІЙНУ КАРТКУ (PDF).И скиньте себе на компьютер и распечатайте.
Михайло
Елена, а можна конкретніше я ніяк не можу знайти слова:СФОРМУВАТИ ІНФОРМАЦІЙНУ КАРТКУ (PDF).
Коментувати
Діана
Якщо в електроному кабінеті пише "допущено до конкурсу",але з універсетету не дзвонили чи можу я завтра подати документи?
Василь Волошин
Для Діана: оригінали документів потрібно подавати ,коли в ел.кабінеті буде статус: Рекомендовано(на бюджет) або Рекомендовано(на контракт) , якщо статус заяви (допущено до конкурсу) не змінився до 18.00 години 26.07 - значить ви не пройшли на бюджет . Згодом система почне відбір рекомендованих на контракт, і не пізніше 9 серпня 18.00 години , буде оприлюднення списків рекомендованих на контракт...Додаткову інформацію шукайте на офіційних сайтах
Коментувати
Альона
"Документи, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та/або квотою-1, квотою-2 або квотою-3 на основі повної загальної середньої освіти",- про які документи йде мова??
Retro
Для Альона: а какая у вас льгота?
Коментувати
Алла
Доброго дня, чи потрібна медкомісія при поданні у паперовій формі заяви? І чи взагалі потрібна?
Retro
Для Алла: нет, не нужна. Понадобится пройти осмотр только если планируете селиться в общежитие
Коментувати
Борис
В офіційних правилах не вимагається ідентифікаційний код, однак в довідкових матеріалах на сайтах вузів він вказується. Чи обов’язковий ідентифікаційний код при вступі?
Лика
Для Борис: якщо вказує ВУЗ, то напевно потрiбен. Подзвонiть у приймальну комiсiю свого университету та спитайте про цей момент, бо це iндивiдуально i цiкавитись треба лише в них.
Борис
Дякую, але передивився з десяток офіційних правил вступу до ВНЗ. І в жодному нема ідентифікаційного коду, а просто на сайтах скрізь пишуть, що треба.
user
Для Лика: Для Борис: як вам, зубожілим, нараховувати стипендію, якщо ІПН відсутній? Чи ви думаєте що ЗВО наживуться через ваші податкові номери?
Коментувати
Марина
При подачі оригіналів документів у деякі ВНЗ треба заяву про вступ, яка це заява?
Коментатор
Для Марина: ту заяву, яку ви подавали. Її роздрукують в ЗВО, а ви її підпишете (декілька разів). Чи ви, бува, не подавали?
Коментувати
Artur
26 числа документи можна нести до приймальної комісії і о котрій годині будуть рейтингові списки на державне замовлення.
М
Для Artur: 26 липня до 18:00, списки мають бути. А документи на бюджет можна подавати до 12:00, 1 серпня
Влад
До яких 1 серпня? До 18. 00 31 липня. 1 серпня вже друкується наказ про зарахування
Коментувати
Лилик
До заяви,поданої в паперовій формі,я повинен додати згоду вступника на обробку персональних даних.Що це таке і як її зробити?
Коментатор
Для Лилик: це така згода, яку ви вимушені дати — інакше не візьмуть документи. Там є окремий пункт на заяві (її роздрукують в ЗВО), і ви його підпишете — voilà — все зроблено!
Коментувати
Таня
Добрий день! Скажіть, чи буде ще хвиля подчи документів для заочного навчання на контрактній основі? велике дякую!
Соломія
А 27 працює приймальна комісія доя подачі оригіналів документів? І ще маю одне питання, ще працює така схема - хто перший привезе документи того й місце?
Z
Для Соломія: а спроси в ПК работают ли они? Кто тут может знать куда ты повезёшь свои документы?
Експерт
Соломіє, цілком очевидно що той хто перший приїхав подавати документи той і займе бюджетне місце, тому рекомендуємо встати в чергу ще вночі.
Коментувати
Аня
Скажіть будь ласка чи потрібна присутність батьків при подачі оригіналів документів?
Елена
Для Аня: нет
Влад
Якщо тобі немає 18 років і ти йдеш на контракт. То потрібні
Коментувати