Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Чи обов’язково при вступі потрібно додавати ту ж саму фотокартку що і в елетронній заяві? чи можна іншу того ж формату?
Леся
Чи потрібна медична довідка на заочне відділення чи потрібно тільке приписне З воєнкомату
микола
Якщо я є студентом коледжу який здавши ЗНО хочу поступити ВНЗ і навчатися за державний кошти непройшовши на державне. чи зможу я повернутися в коледж без будь яких проблем?
Галина
Для микола: Чому повернутись? Ви що писали заяву про відрахування за власним бажанням? Якщо ні, то Ви й досі є студентом коледжу. Більше того, продовжите ним бути доти доки не будете відраховані або за власним бажанням або за неуспішність.
Коментувати
Оля Атамась
Якщо паспорт новий,то не потрібно окремо брати довідку з місця реєстрації проживання?
Галина
Для Оля Атамась: Якщо старий, то не треба (в ньому прописка стоїть, а новий без довідки про реєстрації не дійсний)
Коментувати
Софія
Чи потрібно вказувати пріоритетність заяви для вступу в коледж на основі ПЗСО, якщо в ньому є місця державного замовлення? Якщо ні, то чи зможу я одержати бюджетні місці в коледжі та університеті, обравши з двох одне.
Лизок
Потрібно просто зробити копію приписки, чи як? Не розумію просто. Підскажіть будь ласка
Влад
Для Лизок: скановану копію
Коментувати
Мирослава
Боюсь, що можу не пройти в бажаний університет. Зважила всі за і проти. Маю непоганий конкурсний бал. Якщо в заяві напишу, що претендую на контракт, то годі мріяти про бюджет. Підкажіть, що робити. Дуже вдячна!!!!
Влад
Для Мирослава: подати на бюджет, в чому проблема?
Коментувати
Katia123456
Додаток до атестата потрібно сфотографувати чи отсканувати?Підкажіть будь ласка
Богдана
Для Katia123456: Потрібно відсканувати!
Коментувати
Дарья
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, а прописка нужна или нет? Заранее спасибо .
Влад
Для Дарья:? Так
Коментувати
Юлия
Доброго дня! Мої оригінали ЗНО і атестата з додатком знаходяться в універі, де я навчаюсь на 3 курсі. Але у мене є завірені копії. Я зможу зареєструватись?
Галина
Для Юлия: для реєстрації вам оригінали не потрібна. Ви їх візьмете універі під розписку, разом з довідкою про те, що вони знаходятьс у них, коли пройдете за конкурсом та треба буде везти оригінали документів
Юлия
Тобто скан додатку можна зробити з копii цього додатку?
Коментувати
Віка
Чи потрібно проходити медкомісію у 2020 році, якщо я поступаю на фармацевта?
Яна
Добрый день,при подаче электронной заявы,мне нужно приписное свидетельство или оно предоставляется при подаче оригиналов доков при зачислении??
Влад
Для Яна: Ви військово зобов’язана? Це ж хлопцям треба
Яна
Для сына
Андрій
НІ
Коментувати
Mariya
Доброго дня які потрібно документи, щоб вступити по квоті (дитина сирота)? Наперед дякую
Влад
Для Mariya: дзвоніть в приймальну комісію ВНЗ, куди збираєтеся вступати і питайте перелік там, бо Вам везти їх туди особисто.
Коментувати
Sherifff
Доброго дня! Чи потрібно у 2020 проходити медичну комісію при вступі до вищого навчального закладу? якщо я не планую селитись в гуртожитку.
Софія
Для Sherifff: мені здається, що так. Але я не впевнена
Влад
В різних університетах по різному. Взагалі це відмінено, але є винятки
Коментувати
Марія
Доброго вечера! Язагубила додаток до артиста чи можу я вступати без нього.якшо ні то як його відновити і потрібно робити??
Влад
Для Марія: не можете, зверніться в школу
Коментувати
Олексій
Привіт, чи є можливість здавати ЗНО без "приписного свідоцтва", в умовах карантину є ризик не отримати його до початку тестувань. Школа не організовує його автоматичне отримання, військомати закриті на карантин, поліклініки також не працюють.
Ольга
Доброго дня. Після закінчення дев’ятого класу вступила до коледжу.Закінчила коледж у 2003р. Видали мені на руки свідоцтво про закінчення ЗОШ яке здавала їм при ввступі, диплом молодшого спеціаліста та виписку додаток до диплома. На той час не мала інформації що мала отримати ще і атестат. На теперішній час куди не звертаюсь щоб вступити у навчальний заклад, мені відмовляють, спираючись на те, що я повинна мати атестат. Вже два роки оббиваю поріг коледжу ,щоб мені його видали. Але відмовляють, по тій причині що у 2003 році такі навчальні заклади як Свалявський технічний коледж не видавали атестатів на законодавчому рівні. В той же час зараз без атестата я не можу нікуди вступити. Підскажіть будь ласка, як мені вийти з цієї ситуації.
Пользователь
Чи можна до внз вступить з 9 класу Чи можна ступити по атестаті про неповну освіту Чи можна не здавати зно
Влад
Для Пользователь: не можна, до ВНЗ вступають по результатам ЗНО після 11 класу. Після 9 тільки в ПТУ чи коледж
Коментувати
Nata
Скажіть будь ласка чи можуть відрахувати з ВНЗ якщо немає приписного свідоцтва, мотивуючи це тим, що "в нас зараз перевірка, а за "таке" дуже великі штрафи"?
Влад
Для Nata: взагалі, приписне це один з основних документів для вступу у вуз. Якщо його немає, то вас не мали права і приймати
Галина
Для Nata: виш, як і всі роботодавці, мають інформувати воєнкомат про військовозобов’язаних осіб, які в них навчаються або працюють. Якщо вони того не зроблять, то дійсно - це є суттєвим порушенням і накладаються значні штрафні санкції. Якщо немає приписного свідоцтва, то має бути документ, який підтверджує що особа не підлягає призову.
Коментувати
Оксана
Скажіть будь ласка чи потрібно вступнику виписуватись х місця проживання? Чи приписують студентів у гуртожитку?