Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ангеліна
Підкажіть будь ласка, якщо я вже подала копії з фото-картками, чи потрібно при подачі оригіналу створювати таку ж саму папку тільки з оригіналом, чи вони замінюють копії на оригінал?
Влад
Для Ангеліна: податься і копіі і оригінали, в кожному вузі свої правила, чому Ви це питаєте не в приймальній комісії при подачі?
Коментувати
Ангеліна
Підкажіть будь ласкаска, якщо я вже подала копії з фото-картками, чи потрібно при подачі оригіналу створювати таку ж саму папку тільки з оригіналом, чи вони замінюють копії на оригінал?
Анастасія
Чи може університет прийняти документи, якщо серед них немає витягу з паспорту?
Влад
Для Анастасія: ні
Коментувати
Юра
Підкажіть будь ласка,оригінал сертифіката зно забирають при вступі у вуз? І які оригінали точно заберуть?
Влад
Для Юра: свідоцтво, додаток і сертифікат
Коментувати
Алина
Доброго дня, підскажіть будь ласка, якщо я навчаюсь на 4 курсі в університеті і вступаю до коледжу, я можу замінити оригінали документів на завірені копії? Для подачі документів в коледж.Дякую!
Софія
Добрий день ,скажіть будь ласка якщо я вже подала оригінали в одному з закладів на бюджет, і хочу поступити на заочно контракт в інший заклад , то як мені без оригіналу поступати ,оригінали ж вже є в першому закладі ,чи можна поступити з копіями , чи то треба брати ще якусь довідку про то що я вже навчаюсь ???
Сергій
Добрий день. А чи обов‘язково вступнику, під час подавання паперових документів, брати з собою одного з батьків?
ТАНЯ
А ЩО РОБИТИ ЯКЩО ПОШКОДЖЕНИЙ ДОТАТОК ДО СВІДОЦТВА (ІЗ ОЦІНКАМИ ЗА 11 КЛАС)?
Лана
Поясніть будь ласка, що це за документ ’’Документи, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та/або квотою-1, квотою-2 або квотою-3 на основі повної загальної середньої освіти’’
Якось так
Для Лана: https://ez.osvitavsim.org.ua/files/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BB%D1%96%D0%BA%20%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%85%20%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B9%20%D1%82%D0%B0%20%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%20%D0%B4%D0%BE%20%D0%BD%D0%B8%D1%85.xlsx
Якось так
Для Лана: попереднє посилання не коректно вставилось. https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2020/informaciya-shodo-pilg-2020
Коментувати
Максим
здраствуйте, потерял военный документ, не могу найти, сможет ли комиссия принять меня без его представления
Дмитрий
На сколько известно мне, комиссия не сможет тебя принять без вленного докумета. Сходи в военкомат пока есть время, они его максимум за неделю должны будут восстановить.
Влад
Для Максим: або можна написати розписку, що донесеш на протязі..
Коментувати
Ангеліна
Добрий вечір. Чи можуть забирати оригінали сертифіката про зно і свідоцтва про закінчення школи разом з додатком ?
Влад
Для Ангеліна: звісно!
Анатолій
Обгрунтуйте!
Коментувати
Колян
Чи можна спочатку подати документи для зарахування в електронному вигляді, а у вересні, приїхавши на навчання, дати оригінали
Колян
Чи можна подати документи для зарахування в електронному вигляді? Скиньте будь ласка посилання на сайт, де є перелік всіх документів.
Катерина
Доброго дня! Які документи потрібні для заселення до гуртожитку, та коли вони подаються?
Влад
Для Катерина: про це пишуть на сайтах університетів і в кожному документи різні. Всі питання до гуртожитку
Коментувати
Глєб
Чи потрібно дзвонити до приймальної комісії,якщо я подав на контракт,чи можна одразу везти документи в той навачальний заклад в який я хочу вступити?
Влад
Для Глєб: везіть
Коментувати
вася
А якщо я поступаю після 11 класу в коледж, потрібно подавати електронну заяву? ... ...
Ангеліна
Для вася: так
Коментувати
Надія
А медогляд потрібен для вступу?
Olena
Для Надія: зазвичай так
Коментувати
Igor  Melnuk
Добрий день , скажіть, будь ласка,що робити, якщо не встигли подати документи на вступ? Які ще можливі варіанти?
Роман
Для Igor Melnuk: Армия
Коментувати
Анна
Добрий день ,скажіть будь ласка якщо я вже навчаюсь в одному з закладів ,і хочу цього року поступити в пед коледж ,і одночасно навчатись в двох закладах ,то як мені без оригіналу поступати ,оригінали ж вже є в першому закладі ,чи можна поступити з копіями , чи то треба брати ще якусь довідку про то що я вже навчаюсь ???
Юлія
Добрий день! Підкажіть, чи потрібно вказувати пріоритетність заяви для вступу до коледжу? Чи пріоритет важливий тільки для вступу до університету?