Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи потрібен медогляд при вступі до ВУЗу, бо ніде не вказано потребу у ньому?
вася
В перечне документов медсправка есть?
Світлана
В перечне документов справки о медосмотре нет. Но одноклассники проходят и возник вопрос.
Влад
Однокласники можуть вступати в інші заклади, де треба. А часто й густо проходять, бо не знають що їх давно відмінили. Залишили тільки на деякі спеціальності
Коментувати
Максим
Доброго дня, чи можу я нести документи до вузу, в який я подав на контракт, не чекаючи результатів про прийняття до інших вузів із державним замовленням?
Влад
Для Максим: спочатку передзвони туди і спитай, а заяви на бюджет тоди видали, раз бюджет тобі не потрібен, нехай дістанеться бюджет тому, хто його потребує
Коментувати
Кароліна
Доброго дня , чи можу я везти вже зараз документи до вузу на ту спеціальність яку я обрала , хоча навіть не подавала електронної заяви?
Влад
Для Кароліна: ні, треба обов’язково подати електронну заяву.
Коментувати
Олена
Доброго дня! Подали 6 заяв із приорітетами з 1 по 6. При подачі наступної заяви відсутнє поле для проставляння пріоритету №7, що робити? Пропозиція основна, місця держ бюджету є все перевірили.
Влад
Для Олена: пропозиція повинна бути відкрита. Може ви подаєте на не бюджетну? Чи поставили в заяві за кошти юридичних осіб?
Коментувати
Олексій
Для юнаків які документи везти при вступі на бюджет за квотами . Я маю на увазі про військовий білет . Що потрібно везти якщо військовий білет даєтся з 18 років?
Влад
Для Олексій: приписне
Коментувати
Світлана
Доброго дня,допоможіть будь ласка порадою..!!У мене вкрали сумочку,у якій був додаток в свідоцтво..ще документи нікуди не подала, сталося по дорозі до ВНЗ Що робити?!Я у відчаї просто
Коментатор
Для Світлана: Не панікувати. По-перше, сьогодні в поліцію заявити про втрату документів, що посвідчують особу та пояснити ситуацію і питати поради. Якщо є закордонний паспорт, то він буде документом, що посвідчує особу. По-друге, в понеділок звернутись про видачу копії чого там вкрали (сертифікат, додаток, свідоцтво решта). Якщо є копії документів, то ще є запас часу, поки зроблять дублікати.
989
Для Світлана: Ви пільговик? Якщо ні, то заяви мали подавати в електронному кабінеті, а не в паперовому. Якщо у Вас є відсканований додаток до атестату і дані сертифікату, то можете оформлювати заяви в кабінеті. Оригінали (дублікати оригіналів) Вам знадобляться вже після 26 липня. Час є.
Коментувати
Марта
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо випадково загрузили титульну сторінку свідоцтва про ПЗСО , а не додаток із оцінками і розпочали подачу заяв, як можна перезагрузити додаток із оцінками на місце іншого файлу. Ми спробували декілька раз, але у нас не виходить. Дякую
...
Для Марта: дзвоніть у приймальну комісію
Коментувати
Олександра
Доброго дня. В мене таке питання: якщо мене ідентифіковано як людину, щоможе претендувати на зарахування сільського коефіцієнта, то мені обов’язково треба завантажувати довідку про місце проживання чи можна не завантажувати, якщо я не хочу, щоб його враховували?
989
Для Олександра: якщо дійсно є право, то чому не скористатись. Але все це не обов’язково. Система знає лише, що Ви закінчили сільську школу цього року, але не може знати де Ви зареєстровані.
Коментувати
Віталік
Доброго дня які документи потрібні для вступу на заочну форму навчання для учасника ато ???
Іванна
А тепер я не знаю що робити. Будь-ласка допоможіть. Може є якийсь спосіб Підкажіть хто зможе, порадьте що робити в такій ситуації
Іванна
Чи можна подати документи без особистого кабінету. Набуло змоги створити Просила всі ніхто незнає або нема часу.
Коментатор
Для Іванна: Не можна. Але і проблеми немає, створіть кабінет зараз — ця функція доступна і зараз.
Коментувати
Руслан
Якщо я закінчував школу в 2017 році, то заява про місце проживання в селі теж потрібна, чи тільки для тих, хто закінчив школу в 2019 році?
989
Для Руслан: лише для тих хто закінчив в 2019 році
Коментувати
АДРІАНА
ОДРІ. ЧИ МОЖЛИВА ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ, ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ ВИМОГ ДО ЗАРАХУВАННЯ,НЕ САМИМ ВСТУПНИКОМ, А КИМОСЬ ІЗ БАТЬКІВ, ПО ОБЄКТИВНИМ ПРИЧИНАМ,ПРИ УМОВІ, ЩО АБІТУРІЄНТУ НЕ ВИПОВНИЛОСЬ 18 РОКІВ.
...
Для АДРІАНА: потрібна особиста присутність
Коментувати
Лілія
Доброго вечора. Сьогодні в єдбо не оновлюються списки поданих заяв. Скажіть будь ласка, де можна ще дізнатися статус заяви, якщо подавали документи у паперовому вигляді?
user
Для Лілія: підгорає, чи що? Завтра оновиться і все дізнаєтесь. Майте терпіння.
Лілія
Дякую! Всі ми люди. Усі хвилюються. Вам порада на майбутнє - майте вихованість і і корректо відповідайте людям. Усього найкращого.
user
Для Лілія: Дякую, але вже не зможу скористатися вашою порадою на майбутнє — застарий для набуття кращого виховання.
Коментувати
Юлія
чи можливо подати заяву до вишу на денну та заочну форму одночасно до одного і того самого вишу на одну і ту саму спеціальність?
Коментатор
Для Юлія: можна. Якщо обидві на бюджет, то це буде 2 з семи можливих. Якщо одна (чи обидві) на контракт — взагалі без проблем.
Коментувати
Анна
Заяви на контракт треба подавати разом з заявами на бюджет? Та чи потрібно в заявах на контракт виставляти пріоритетність?
Влад
Для Анна: там є два варіанти:бюджет+контракт і просто контракт. Пріоритет ставляться на бюджет+контракт
Наталья
При подачі заявления нет бюджет + контракт - есть или- или. Подали на бюджет. И как теперь на ту же специальность в том же вузе подать на контракт?
...
Участь в конкурсі за джерелами фінансування. Там ви маєте обрати з двох пунктів. Перший- це і є бюджет+контракт. Дочитуйте до кінця речення в такий відповідальний момент. А ще краще бодай один раз прочитайте Умови вступу 2019.
Коментувати
Наталія
Підкажіть, будь ласка, чи потрібно і куди додавати бали за творчій конкурс в електронній заяві вступника?
Настя
Коли будуть відомі результати, чи поступила до ВУЗу чи ні? Документи у паперовій формі подавати після зарахування?
Влад
Для Настя: 26 липня. Якщо на бюджет, то документи везете з 26 по 31 липня
Настя
Дякую????
Коментувати
Вікторія
якщо я скасувала подану зааяву до вузу (забула встановити пріорітет), чи можу я її відновити? Дякую.
...
Для Вікторія: якщо ви не проставили пріоритет, то ця заява була на контракт? Бо на бюджет вимагало б проставити пріоритет. Продаєте цю заяву ще раз.
Вікторія
так була на контракт. Якщо я заново подам заяву то кількість вузів у які я можу поступити зменшиться. Тобто 1 буде рахуватися за 2( бо подаю заяву вдруге)?
...
На контракт пріоритети не встановлюються. Лише на бюджет+контракт. Якщо просто контракт, то можна хоч 20 заяв. Потім вибираєте , куди нести документи, якщо статус "рекомендовано контракт.". Обмеження 7 заяв лише на бюджет+контракт.
Коментувати
Роман
Якщо я подав реєстрацію місця проживання без додатку 13 мої заяви будуть скасовані ? Дякую за відповідь
Влад
Для Роман: якщо ти живеш в селі і закінчив там школу в цьому році і не загрузив довідку то сільський коефіцієнт ти не отримаєш
Коментувати