Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Sofiya
Скажіть будь ласка коли мені подавати документи якщо я подала заяви на контракт , але в мене ще досі в електронному кабінеті вступника стоїть статус "Допущено до конкурсу", потрібно чекати поки він зміниться на "Рекомендовано до зарахування" і тоді їхати подавати документи чи можна подавати не чекаючи на зміну статуса???
Роберт
Для Sofiya: ви вже можете їхати в подавати документи, якщо ви подавали на контракт, то у вас статус не зміниться до 10 числа
Олександр
а як же ж це: "Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції, здійснюється не раніше 6 вересня." Це- цитита з тексту.
Коментувати
Євген
Підкажіть коли подаються оригінальні документи на контракт. І як дізнатися, що ти поступив в університет.
Влад
Для Євген: до 10 вересня. Коли буде в кабінеті до наказу, тоді поступив
Коментувати
Nastiia
Тобто 28.08 вже можна везти оригінали документів до ВУЗу для зарахування на бюджет?
oleh
Мгм не пізніше 12:00 Ну вже наче то 27.08 12:30, сайт лежить. Ніхто не передзвонює. НЕ розумію, це у всіх так, чи тільки у мене.
Оксана
Какие правила приёма на контракт? В универе Шевченко мне только что сказали, что 27 числа смотрим рейтинговый бал в списках, и минус 20, если не получится проходной бал, то нужно ехать в универ и писать заявление на участие в конкурсе.. Но такой информации больше нигде нет, это во всех вузах так???
Галина
Для Оксана: ні лише в тих де є справжній конкурс на контракт (топових). більшість вишів просто ніколи не набирають ліцензійний обсяг і готові брати всіх хто буде просто повз пробігати з балами 100 за ЗНО
Коментувати
Класний керівник
Цікаво, якщо всі привезуть документи, як же тоді бути з карантинними обмеженнями. Адже одночасно приїдуть сотні абітурієнтів.
Інна
Не зовсім розумію, 27.08 після 12:00 можна подавати оригінали?, чи краще наступного дня 28.08 як оновиться ЄДЕБО, а далі вихідні, комісії працюватимуть?
Влад
Для Інна: не після 12, а як побаче результати.Сайт може висіти еодну годину. Графік роботи приймальної коміксі уточняйте в кожному вузі. Якщо заяв на котра, то і зараз падають документи з статусом допущено. Дзвоніть в риймальну і питайте чи можна везти
Олександр
Такого хаосу ще ніколи в житті не бачив! Поясніть мені будь ласка, українською мовою, - якщо статус електронних заяв 27 числя після 18:00 не змінився- це означає: - для бюджету (якщо подавав на бюджет) - ти не пройшов; - для контракту - можна нести документи на контракт, не очікуючи надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб (але- написано: " здійснюється не раніше 6 вересня"); - якщо не проходиш на бюджет, а подавав на бюджет і на контракт (у разі неотримання пропозиції за кошти держбюджету),- то коли нести документи на контракт у ці ВНЗ???
Коментувати
Руслан
До якого числа можна подавати документи на контракт? І чи можна документ з воєнкомату подати пізніше?
Влад
Для Руслан: до 10, потім на вакантні місця. Зазвичай пишете розписку, що донесете документ
Коментувати
Зинаида
В період подачі документів від 27.08 до 31.08 припадає два вихідних,чи приймальні комісії працюватимуть?
Інна
Якщо 27 числа в мене не буде написано"рекомендовано на бюджет чи контракт" то що мені робити?
Влад
Якщо залишеться допущено до конкурсу, значить бюджет не надали. Везеш документы на контракт куди хочеш
Коментувати
Виктория
Обязательным является присутсвие будущего студента при подаче бумажных оригиналов в ВУЗ? Родители могут подать документы в приемную комиссию? Нужны ли документы,по какой причине отсутствует?
Галина
Для Виктория: жодних документів про відсутність. Лише власна присутність. Ніхто крім самого абітурієнта подавати документи не може. Батьки взагалі при вступі на бюджет не повинні бути (на контракті, якщо вступник неповнолітній, то підписують контракт).
Коментувати
Наталія
Мені терміново треба поїхати. Чи може інша людина подати оригінали моїх документів?
Анастасія
Для Наталія: можна
Галина
Для Наталія: ні не можна. Оригінали подпються особисто
Коментувати
Наталочка
Закінчила педколедж, маю диплом молодшого спеціаліста. При подачі документів не вказано для подачі інших документів, окрім атестата про повну загальну середню освіту. Як бути, якщо хочу скористатися правом вступити на основі даного документу(на скорочений термін навчання) за спеціальністю "Психологія" ???
Lily
Якщо пише «допущено до конкурсу», то можна вже йти до університету і подавати документи ?
Ігор
Чому пише зареєстровано,а не допущено?
Коментувати
Андрій
якщо статус заяви "Допущено до конкурсу"(навчання за кошти фізичних та юридичних осіб) , що потрібно робити далі
Олена
Добрий день подскажите пожалуйста можно ли поступить на контракт если не хватило одного бала до проходного
.
Для Олена: ні, звичайно
Коментувати
Фан
Вступ до мед.коледжу на основі ЗНО чи внутрішніх іспитів, з можливістю безкоштовного навчання. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Володимир
чи можна одночасно подавати заяву на вступ до вишу на державні місця і контракт на один факультет.
Ніка
Для Володимир: там коли подаєте, то одразу пишеться:"за бюджетні кошти , а в разі не вступу , то за рахунок фіз./юр. осіб
Коментувати
Юля
Добрый день!! Помогите пожалуйста. С какого числа можно подавать оригиналы документов на контракт?
Єва
Якщо 27 числа в таблиці буде "рекомендовано бюджет", то можна їхати зразу подавати документи, чи потрібно дзвонити ще до приймальної комісії? І ще, чи є на сайті кожного університету номер приймальної комісії, якщо немає то же його взяти?
Влад
Для Єва: не треба дзвонити. Треба їхати і подавати оригінали до 31 серпня включно
Коментувати