Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Прошу объяснить Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти — не пізніше 09 серпня. Какие критерии перевода с контракта на бюджет? Если уже подал документы на контракт и подписал его, возможно ли перевестись на бюджет ? Спасибо
Zorro
Для Роман: сможете первестись если останутся бюджетные места и если вы льготник
Коментувати
Володимир
Доброго дня, шановні! Підкажіть, будь-ласка, чи можна окрім семи заяв по пріоритетам подавати заяви на контракт, коли такі заяви будуть розглядатися (сподіваюсь після того, як не спрацює жодна із заяв за пріоритетами) і чи можна вступити на денну форму за контрактом після 26.07, якщо до цього часу не подавав електронних заяв на вступ за контрактом? Буду щиро вдячний за роз’яснення
Zorro
Для Володимир: можете подавать сколько угодно заяв на контракт. Заявы с приоритетами они сразу же считаются и на контракт. И ещё хоть 20 штук подавайте. Все до 22 числа.
Коментувати
Оксана
Середній бал атестату був 10.8. 17.07. ввечері на сайті Mon.gov. ua він чомусь змінився на 11.0. Як на це реагувати? Чи потрібно щось змінювати?
Віра
Документи до якого числа подаються в заклади?підкажіть будь ласка, боюсь не встигнути. .
Влад
Для Віра: Для Оксана: на бюджет до 31, на контракт до 6 серпня, а далі до 30 вересня на вакантні місця
Боєва Діана
Мені ще немає відповіді що робити
Коментувати
Андрій Мовчанюк
Що означає *Зареєстровано в єдиній базі*??? не можу зрозуміти!?ДЯКУЮ ЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ
D
Для Андрій Мовчанюк: http://osvita.ua/consultations/65048/
Коментувати
Андрій Мовчанюк
Підскажіть будь ласка! 26 мають бути остаточно результати? І до якого числа подавати оригінали?
D
Для Андрій Мовчанюк: так. "Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18.00 години 31 липня. " Тобто подати оригінали документів.
Коментувати
Ірина
Заяви про вступ на державне подаються до 22 липня , а з 22 липня на заочне? Чи потрібно подавати в електронній формі і на державне і на заочне відразу?
D
Для Ірина: на заочне теж подають до 22 липня
Коментувати
Васька
Доброго дня. У ВНЗ можна одразу після 16 липня подавати паперові документи чи у всіх закладах індивідуально, проте головне, щоб до 1 серпня?
Коментатор
Для Васька: а що в нас такого сталося 16 липня, що з’явилась ідея подати паперові документи?
Влад
До 16 липня подають в паперовому вигляді пільговики, до 22 липня подають заяви через електронний кабінет. Оригінали везуть з 26 числа до 31 липня на бюджет. А звідки в тебе такі дати?
Ольга
Тобто 26 липня вже можна везти документи?
Коментувати
Богдана
Зарахування вступників за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) проводиться не пізніше 12.00 години 01 серпня 2019 року. То можна 31 документи ще привезти???? 31 включно???
Надія
Для Богдана: Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18.00 години 31 липня.
Коментувати
Лілія
ДОБРОГО ВЕЧОРА. Підкажіть, будь ласка, якщо інвалід дитинства здав ЗНО з забезпеченням спеціальних умов, про що є довідка, маю я пільги при вступі за квотою 1?
Богдан
Для Лілія: хвороба має бути в Переліку захворювань, які звільняють від зовнішнього незалежного оцінювання. Наказ 1027/900, також має бути довідка 086/3о, затверджена цим наказом, в якій є код хвороби та примітка, що дитина звільнена від проходження ЗНО. Також має бути індивідуальна програма реабілітації дитини інваліда віком до 18 років з кодом хвороби, яка є в Переліку. Після цього можете збирати документи і їхати подавати в паперовій формі, але наскільки я знаю, вже неможливо подавати за квотою 1. Це робиться до 16 липня 18:00
Лілія
Дякую. Запитували тому, що в трьох ВУЗах прийняли документи, а у четвертому відмовили.
мить
Чим мотивували відмову?
Коментувати
Валерія
Доброго вечора! Підскажіть,будь ласка, за квотою 1 до якого числа потрібно подати документи за результатами іспитів?
Валерія
Тобто за результатами ЗНО
D
Дзвоніть в приймальну комісію. Якщо квота-1 і здавали ЗНО, то заяву подаєте в електронному та ПАПЕРОВОМУ вигляді. Якщо не подасте паперово, то будете приймати участь на загальних засадах. Так виглядає, що 16 липня останній день для паперової подачі. Обов’язково подзвоніть у приймальну комісію ЗВО, куди хочете вступити.
Коментувати
Олександр
Доброго дня, якщо не пройшов на держзамовлення, чи можливо до оголошення рекомендацій подати документи на контракт
989
Для Олександр: всі заяви подаються до 22 липня. З них зможете обирати
Anna
А если пока картина не ясна с бюджетом, после 26.07 мы автоматически попадаем на коммерческое? Мы сейчас пытались подать, но у нас не вышло...?
Коментувати
Anna1
Доброго дня, максимальний набір на мою спеціальність 120, я була 192 , а через декілька хвилин 204 зі 230 заяв.Є шанс пройти? Якщо не пройду, чи можна подати на заочне якщо є місця?
989
Для Anna1: ще тільки 15-те число. Ще можете стати 1000-ною. Можете подивитись результати вступної кампанії 2018 року аби зрозуміти які у Вас щанси. Більшість тих хто попереду може вступити в інші виші, якщо тут у них не 1-й пріоритет.
z
Для Anna1: еще многие уйдут по другим приоритетам, но и многие еще подадут документы. На заочное и сейчас можно подать
D
На заочне потрібна окрема заява. Якщо її не буде в е-кабінеті, то ви не зможете подати туди документи.
Коментувати
Микола
Якщо я хочу перепоступити на бюджет з відшкодуванням коштів, чи потрібно мені подавати документи у паперовій формі?
989
Для Микола: ні заяви треба подавати в електронному кабінеті. Компенсувати ватрість навчання будете, якщо вступите на бюджет
Коментувати
Оксана
Підкажіть будь - ласка, а як може бути таке, що одна дитина подавала з меншими балами та потрапила на бюджет ( телефонували), а та в якої більше сказали що контракт?
Вася
Для Оксана: Возможно тот ребенок льготник по Квотам. Да и им еще рано знать. Может, просто перепутали -им сказали, что на контракт, а они подумали бюджет.
Вася
ВОт смотрите: никто еще не знает прошел он на бюджет или нет. Формування рейтингових списків вступників, які вступають на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотою-1 та квотою-3, квотою-4), надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) здійснюються не пізніше 18.00 години 26 липня.
Коментувати
Светлана
Подскажите,мы подали 7 заявлений на бюджет и если после 26 июля нас не зачислят ,то можем мы расчитывать на контракт автоматом сюда же или нужно подавать заявки на контракт через ел.кабинет до 01.08?
Вася
Для Светлана: заявы на бюджет это сразу и заявы на контракт. И есть еще отдельно только на контракт. Посмотрите в кабинете. и не волнуйтесь
Алла
На контракт , теж є конкурс! Тому , або телефонуйте в приймальну комісію, або чекайте результату.
Коментувати
Ольга
Якщо вступник не претендує на бюджет, можна везти документи раніше 1 серпня на контракт?
Вася
Для Ольга: можно, конечно, но сначала спросите приемную комиссию, может они просто заняты.
Алла
На контракт, теж може бути конкурс! Тому ,телефонуйте в приймальну комісію.
Коментувати
Ирина
Подали заявления в электронном виде. Выбирается только специальность, например, "Экономика", без выбора специализации, например, "Экономика предприятия", "Цифровая экономика" и т.д. В поданых заявлениях эта графа пустая. Это верно или неправильно подали заявления?
123
Для Ирина: вступ іде на спеціальність. Спеціалізація обирається вже у виші. Зазвичай на 2-му курсі
Вася
Думаю, вы не правы. У некоторых специализация сразу и вы туда и поступаете. А как у них указано? принимают просто на экономику или на специализации? Смотрите правила приема Уточните в приемной комиссии.
Мария
Вам нужно было заполнить графу "Освітні програми"
Коментувати
Вікторія
Питання щодо подачі оригіналів документів: Якщо мені вже зателефонували з ВНЗ в сказали, що є можливість вступити на контракт, це означає, що я вже можу завозити оригінали документів чи потрібно чекати 22 липня?
Влад
Для Вікторія: Якщо Ви подавали на контракт заяву, то везіть зараз, а якщо на бюджет і Вам пропонують на контакт, то чекайте 26 липня, списків на бюджет. Бо Вас просто можуть заманювати
z
Если это ваша мечта-учиться там на контракте.то везите.конечно
Юра
Мені здається потрібно чекати 22 липня, щоб університети до яких ви подали на "державне" могли побачити ,чи беруть вони вас на державне замовлення.( або я не розумію як це працює)
Коментувати
Інна
Підкажіть, будь ласка, якщо в особистому кабінеті вступника в статусі з 1 приорітетом стоїть "зареєстровано у навчальному закладі", а в наступних "допущено до конкурсу", то що це означає, що до вузу з 1 пріорітетом ми не допущені і чому?
Віталій
Я ЗДАВ ДОКУМЕНТИ У 2 ПАПКИ :на базі школи, і нв базі молодшого спеціаліста. На базі школи результати оприлюднять 26 липня. В на базі молодшого спеціаліста іспити відбудуться 30 липня. Як це буде??
989
Для Інна: ще не встигли обробити документи. Коли оброблять то буде або допущено або відмовлкно.
Коментувати