Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Доброго дня)скажіть будь ласка з чого потрібно здавати ЗНО , якщо закінчила коледж 2018 році і зараз хочу вступити у ВНЗ на заочну форму навчання?
Dgp
Для Катерина: якщо "з чого" означає "з яких предметів", то обов’язково з укр.мови. на деякі предмети пеобхідно ще математику (здається на економіку). А загалом раджу прочитати умови вступу на 2020 рік.
Коментувати
Влад
Доброго вечера Можна дизнатися Яки предмет мени потрибно здавати на дежурного ЖД станции
Галина
Для Влад: черговий по станції - не спеціальність, а посада. взнайте, які вимоги до освіти на дану посаду: менеджмент або залізничний транспорт.
Коментувати
Маряна
Доброго вечора! Можна дізнатись скільки балів потрібно набрати з укр.мови, біології, історії україни ?
Галина
Для Маряна: Куди набрати? Яких балів? Для чого? Якщо Ви про мінімум за 200-бальною шкалою для можливості поданні документів, то дивіться умови вступу у вишах. Є мінімум для конкретних професій (на мед не менше 150 балів з 2-го та 3-го предметів), є мінімум, який встановлює сам виш.
Коментувати
Лариса
Доброго дня! Чи буду могти я, вступити на професію дошкільна освіта ? Так як я здаю ЗНО з укр.мова, історія україни, біологія ?
Ольга
Доброго дня! Вірно я зрозуміла, що в 2020 році максимальний бал по ЗНО з української мови та літератури 104 бали? А мінімальна кількість балів 68?
Галина
Для Ольга: де це Ви таке взяли?
Мар'яна
Можливо малася на увазі якась одна частина цього предмету(мова/література)
Коментувати
Випускниця
Доброго дня. Якщо я не вступаю в український університет, то мені не потрібно здавати все ЗНО? І кому потрібно про це сказати, щоб вони врахували тільки питання ДПА? Буду вдячна за відповідь.
Галина
Для Випускниця: Нічого нікому казати не потрібно. Виконуєте завдання за власним бажанням або всі, або лише ту частину, що на ДПА.
Коментувати
Віталій
Чи потрібно здавати ЗНО, після педколеджу, при вступі У ВНЗ НА третій курс для отримання ступеня бакалавра?
Галина
Для Віталій: Так треба. Якщо Ви випускник цього року, то мали Здавати ЗНО в 2018 році. Воно підходить.
Коментувати
Сніжана
Підкажіть будь ласка куди можна поступати ,якщо зно здаєш з укр мови ,історії ,біології?
Анна
Для Сніжана: Детька, посмотри сама в табличке. Например, тебе подходит Середня освіта (Образотворче мистецтво)
Назар
В який університет я можу потрапити на спеціальність середня освіта(математика) здаючи математику і географію?
Коментувати
выпускник
Подскажите пожалуйста, если в Украине я не собираюсь никуда поступать и хочу только получить аттестат, нужно ли мне сдавать ЗНО и если да, то какие предметы. Спасибо.
Григорий
Для выпускник: Для получения аттестата нужно сдать только ДПА (Сдаётся во время ЗНО) по трем предметам это: 1.Обязательно по предмету украинский язык и литература, но вопросы по ДПА это только по украинскому языку и написание "власне висловлювання". 2.Математика или История Украины, по математике ДПА это задания №1-30, 33 и 34, по Истории Украины ДПА это задания №1-30 («История Украины ХХ - начала XXI века»). Можно математику выбрать 3 предметом. 3.Любой предмет из списка ЗНО в котором уверены что наберёте больше всего балов, задания по ДПА зависят от предмета, в одних нужно на все вопросы отвечать (Биология, География, Химия, Физика) в них балы от правильных ответов идут в ЗНО и ДПА, в других по (Испанскому, Английскому, Немецкому, Французскому) языку оценка по ДПА это задачи № 1-16 части «Понимание речи на слух (аудирование)», № 17-32 части «Чтение», № 39-43, № 49-53 части «Использование языка» и № 59 части «Письмо». Удачи в выборе предметов и в поступлении в ВУЗ мечты!
выпускник
Для Григорий: Большое спасибо за развернутый ответ! Удачи и добра во всем!
Коментувати
Діана
Підкажіть будь ласка Якщо у атестаті другий іспит з історії України А математику я буду складати як 4 предмет чи можна вступити на бюджетну форму навчання у медичній університет?
123
Для Діана: Немає жодного значення, які предмети Ви здаєте на ДПА (ДПА оцінюється за 12-бальною шкалою. Для вступу Ви подаєте сертифікати з тих предметів, які Вам потрібні для вступу (і бали там за 200-бальною шкалою)
Коментувати
Татьяна
На спеціальності "Психологія" конкурсні предмети 1-математика 2-біологія або іноз.мова. Чи можна буде вступити на контракт, здаючи математику і біологію?
123
Для Татьяна: звісно можна. Але у вас проблеми з логічним мисленням (після того як прочитали, які предмети треба здавати, питаєте чи з цими предметами можна вступити), тому не раджу.
Татьяна
Взагалі, перед тим як робити якісь висновки про людину, потрібно дізнатись чому вона вчинила так чи інакше. Я цікавлюсь цим питанням не просто так, а через те, що в сертифікатах зазначено, що можно, але я переглядала конкурсні предмети деяких вузів, то там вказано було, що з таким набором предметів тільки на бюджет можна. На контракт потрібно здавати історію. Не сходиться якось знаєте..
123
Для Татьяна: Ви не уважно читали умови вступу. З тими предметами, які на бюджет, можна вступити і на контракт. А ось якщо обираєш лише контракт, то на бюджет вже ніяк не пройдеш.
Коментувати
Игорь
Подскажите пожалуйста. Какие предметы нужно здавать для юридического образования?
Наталія
Доброго дня! А коли будуть оприлюднені предмети для контракту у закладах вишу? Маю на увазі галузь «Охорона здоров‘я».
Катя
Для Наталія: Вже опубліковані ,шукайте на сайтах вишу в додатках до Правил прийому
Коментувати
Катя
Скажіть будь ласка які предмети я маю здавати на стоматологію якщо це буде уже 2 вища освіта...перша дошкільна
Юлія
Підкажіть з ЗНО з укр.мова та літ.,географія та історія на які спеціальності можна подавати. Дитина учасника ато має пільги?
Андрей
Для Юлія: выше написано ведь
Тетяна
Для Юлія: З сертифікатами ЗНО з української мови та літератури, з історії України та з географії Вам доступні спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова та література), 014 (Історія), 231 Соціальна робота. При обиранні конкурсної пропозиції уважно дивіться, тому що може ,enb декілька освітніх програм в одній спеціальності! Щодо пільги - дитина учасника АТО. Це матимемо переваги при вступі на спеціальність 014 "Середня освіта", для інших спеціальностей спочатку буде загальний конкурс, потім зарахування на контракт, якщо ЄДЕБО не дасть вступнику рекомендації на бюджет, а вже потім буде розглянуто питання про бюджетне місце! Для таких вступників доступний пільговий державний кредит для здобуття вищої освіти! Щасти!
Коментувати
Денис
Якщо я хочу поступити на водія автотранспорту то обов’язково 3 предметом здавати фізику або анг. мову. Чи можна інший предмет здати. Дякую!
Галина
Для Денис: Навіщо Вам ЗНО на водія? На водія автотранспортних засобів навчають в ПТУ. Там вступ без ЗНО. Або на курсах.
Коментувати
Катя
якщо я хочу поступити на перекладача,то обов’язкого здавати англійську як ДПА,чи можна взяти її четвертим предметом
В и л е н
Для Катя: можна брати четвертим
Коментувати
Ira
Чи можу я поступати з двома сертифікатами зно? Цього року не здала 1 предмет а інші 2 здала , чи можу я у 2020 доздати один той предмет і з тими сертифікатами поступати? Чи треба все заново здавати щоб був один сертифікат?
123
Для Ira: можете з двома сертифікатами.
Коментувати
Тетяна
Які предмети ЗНО потоібно здавати , щоб вступити на маркетолога? В 2022 році ЗНО з метематики буде різних рівнів?
Таня
Жодної спеціальності де фізика була б без або, вчителем фізики можна стати здавши ЗНО з фізики або англ.мови, або біології??? Можна зробити висновок, що цей предмет зайвий в навчальному плані. Вчителі фізики в недалекому майбутньому, а подекуди і вже, не здатні навчити тому, що й самі не до кінця знають. Далі буде ще веселіше(