Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Добрий день! В цьому році моя донька буде проходити ЗНО з математики та англійської.Чи потрібно їй проходити ЗНО з української,якщо результати буде надавати за 2018?
Вікторія
Добрий день,скажіть будь-ласка для вступу на факультет Логістика які потрібно предмети здавати на зно.Дякую.
Влад
Доброго дня! Підкажіть на вашу думку є шанс вступити на інформаційні технології з такими предменями ЗНО : Українська мова та література, Історія України, географія?
даровчики
Для Влад: на ІТ спеціальності треба укр мову, математику, фізику/іноземну мову
Коментувати
Ілона
Доброго дня. Закінчила медичний коледж Фармація,які треба бали до вступу в інститут бакалавр магістр заочна форма? І коли подавати документи?
Влад
Для Ілона: заходити на сайт ВНЗ, куди збираєтеся вступити і читаєте цю інформацію в розділі Вступнику або абітурієнту
Коментувати
Jn Bshzhnsky
Доброго дня. Якщо я здаю ЗНО з мови і літератури, математики, історії України і географії, то чи можна поступити на спеціальність "психологія", для якої потрібно здавати біологію та іноземну мову? Якщо ні, то які спеціальності я можу обрати з цими предметами ЗНО? Чи можна обрати філологію?
Влад
Для Jn Bshzhnsky: заходите на сайты університетів, шукаєте в розділі абітурієнт чи Вступнику інформацію про зно на певні спеціальності. Чи нам це зробити за Вас?
Коментувати
Татьяна
Добрый вечер! Сколько всего заявлений можно подавать? На бюджет 5 и + на контракт еще сколько угодно? Я правильно поняла?
Влад
Для Татьяна: да
Коментувати
Алла
Доброго дня ! Скажіть ,будь ласка , на який курс можна вступити на факультет біології після закінчення факультету фармація бакалаврат?
Юлія
Добрий день! Чи можу я вступити на стоматолога, якщо здаю такі предмети : 1.Українська мова та література. 2.Математика. 3.Біологія.
Влад
Для Юлія: так, і якщо на бюджет, то конкурсний бал повинен бути не менше 197,8
Женя
Це такий жарт?) Не лякайте дівчину, є університети, де прохідний на стоматолога в районі 180-190 (реально досягнути, якщо ти в школі відмінник)
Коментувати
Микита
Хтось знає, де є кафедра штучного інтелекту на Західній Україні і як дізнатися прохідні бали на бюджет?
Влад
Для Микита: Львівська політехніка. Вступать не на кафедру, а на певну спеціальність. В беріть спочатку спеціальність. На сайті vstup.osvita.ua знаходите цей заклад, вводите свою спеціальність і дивитесь в рейтинговому списку з яким найменшим балом пройшли на бюджет. Він позначається буквою Б
Влад
Кафедра систем штучного інтелекту готує фахівців за спеціальністю «Комп’ютерні науки», вибірковий блок «Системи штучного інтелекту», першого, другого та третього освітнього рівнів От шукай на сайті вступу Львівську політехніку і спеціальність комп’ютерні науки. Цей прохідний бал був в минулому році. Це як орієнтир. Який буде в цьому році можна взнати тільки тоді, коли будуть оголошені результаты. Цього ніхто наперед не знає
Коментувати
Леся
Добрий день. Скажіть будь ласка, який саме творчий конкурс буде архітектура та містобудування?
Влад
Для Леся: питайте у виші, куди вступаєте
Коментувати
Дмитро
Я правильно все зрозумів, що я можу поступити у ВУЗ 4 рівня акредитації по сертифікату зно 2017 року?
Влад
Для Дмитро: так
Коментувати
Хавіер ластерра
Що мені вивчати якщо я хочу бути перекладачем?
Влад
Для Хавіер ластерра: українську мову і літературу, Історію України або географію, іноземну мову
Влад
Для Хавіер ластерра: галузь знань гуманітарніі науки, спеціальність твоя філологія, не дивись цю таблицю, тут стоїть математика або географія на вибір, а історія як обов"язковий предмет. Відкриваю 2 університети і потрібні інші предмети, ті, що я вказав. Краще заходити на сайти ВНЗ і дивися які потрібно предмети там
Коментувати
Анжела
Добрий вечір. Чи потрібно після закінчення коледжу здавати зно для того щоб вступити в внз
Влад
Для Анжела: так
Коментувати
Тетяна
Який такий освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра? Вже давно використовується поняття освітніх рівнів бакалавра та магістра! Перший освітній рівень - бакалавра, другий освітній рівень - магістра! Початковий - молодший фаховий бакалавр!
Діана
Доброго дня, якщо на ЗНО дитина зареєструвалась здавати лише 3 предмети, то чи можна дописати ще 1, так як ЗНО відтермінували, то можливо ще є можливість? Підкажіть будь ласка?
Катя
Добрий вечір! Скажіть будь ласка чи можна вступити на вчителя української мови та літератури , якщо я складаю іспити по таким предметам : українська мова , математика , історія , біологія.
Галина
Для Катя: на бюджет ні. Вище ж вказані предмети які потрібно здаватм. Якщо хочете вступати на цю спеціальність, навіщо здаєте інші предмети?
Коментувати
Анна
чи можна ще додати один прeдмeт др ЗНО, якщо вжe зарeєструвались, та вибрали 3 прeдмeти? Випускник школи 2020 року.
Вика
Для Анна: Так, АЛЕ потрібно встигнути внести зміни до 24 березня 2020 року! Встигніть!
Коментувати
Аліна
Можливо поступити на медсестру в коледж коли я здаю українську мову,історію і біологію??
Віолетта
Можливо поступити на логопеда, якщо вибрав Історію України, Укр мову та Іноземну? Я прочитала там де сертифікати до вступу треба Біологія, Мова, Історія/Іноземна на вибір, можливо замінити біологію на історію або іноземну якщо я здам і те і те. Просто я, вже зареєструвалася, а лише потім побачила предмети для вступу
123
Для Віолетта: у вас ще є час внести зміни. Логопед - це лікар. І без біології ніяк.
М
Для 123:від коли логопед-лікар?вчаться в пед.Взалежності від проблеми:консультація невролога,...(спеціалістів),якщо не чітка вимова, а дитина здорова-то займається,логопед-це 1,2 клас і все нормально(одного року половина класу ходила до шкільного логопеда -до двох років,залежить,від дитини).Не знаю ніколи такої професії як логопед-лікар,не було-це лікар невропатолог,він займається такими проблемами.Біологію потрібно знати,але не обов’язково її здавати, в мед.і хімія підходить.Не знаю,або щось помінялося...
123
Для М: тоді чому логопеди працюють в дитячих поліклініках? Чому вони дають висновок про необхідність хірургічного втручання (підрізання вуздечки язика)?
Коментувати
Влад
Скільки потрібно набрати балів щоб поступити на державне за пільгами батько учасник АТО я чув що з 2020 року 125-128 балів ?
123
Для Влад: Вас обманули. У дітей учасникіа АТО немає пільг при вступі. Їх мають лише самі АТО-шники. І навіть для них немає якоїсь межі, бо пільгових місць лише 10%. В кого бал вище, той і пройде.
Коментувати