Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мар’яна
Доброго дня, як при подачі заявки на вступ в університет вибрати, який з предметів на вибір я хочу , щоб розглядали. Наприклад, якщо я складала географію і англ , і бал кращий в англ!
Влад
Для Мар’яна: на вибір з вказаних предметів в заяві. Якщо там на вибір або географія або англ, то можеш обрати англ
Коментувати
Віктор
Доброго дня! Маю запитання до освітян. Чи можливий на 2021 рік варіант 4-ох сертифікатів ЗНО для вступу в ВНЗи? Як відомо, з 2021 року обов’язковими будуть 2 предмети: Українська мова та літературі і математика. І тоді залишиться лише 1 предмет на вибір, чи можуть додати ще один? Ще зимою запланував готуватися до 4-ох екзаменів ЗНО: українська мова/література, математика, біологія та англійська мова. Зараз маю бажання вступати в медичний університет. Англійська мова затребувана завжди і всюди, а от чи варто готуватися конкретно до ЗНО з англійської мови? Дякую всім за допомогу)
Галина
Для Віктор: зараз також бгато хто здає 4 предмети. В наступному році 4 предмети будуть обов’язково (для випускників як ДПА, а для вступу все одно має лишитись 3)
Коментувати
Ірина
Чи можна вступити до вузу на контракт, якщо здано тільки два ЗНО: українська мова та англійська мова? Третє ЗНО не склала(
Галина
Для Ірина: можеш до коледжу без ЗНО
Коментувати
Маша
Добрий день допоможіть будь ласка де можна навчатись з зно укр .мова та історію україни
Мед
Для Маша: як де вчитися?Для чого ЗНО саме з тих предметів здавали?-мама сказала.Спочатку здали-потім думаємо де?,а не спочатку має бути де саме я хочу,що мені вдається,до чого мене тягне!З тими предметами вчитель історії,якщо ви до того часу не визначилися з професією.Переваги вчителя для жінки:дитину заводимо в школу і забираємо не потрібно ні з ким залишати,можна в любий час вдома залишитися,зрозуміють замінять,нізащо не переживають і добре було б щоб робота не далеко від дому була!І краще вже роботу вчителя(викладача),шукати в якомусь учбовому закладі(не в школі)- там більша ймовірність що студенти віддячуться,історію всюди впихають(її вчуть хіміки на 4 курсі-в школі не встигають вивчити).
Коментувати
Микита
На які професії можна йти навчатись , якщо здавав зно по історії, математиці та українській мові?
Володимир
Що відомо про представників спеціальності "біомедична інженерія"? Чи є сенс туди йти? Наскільки вона затребувана на ринку професій?
Галина
Для Володимир: самі подумайте. Держава дає досить багато державних місць. Галузь з роками буде розвиватись (надсучасне протезування, обслуговування мед.апаратури). Хотіла аби син вступав, але він взагалі медицину не любив тому обрав хімічні технології (теж працює за спеціальністю х ІІ курсу)
Коментувати
Абітурієнт
Таке питання куди йти вчитись якщо ти здавав зно укр мову, історію України, географію
Алі
ДОБРИЙ ДЕНЬ!!! ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! ЯКЩО НА САЙТІ ВНЗ І НА ЦЬОМУ САЙТІ НАПИСАНО, ЩО НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 222 МЕДИЦИНА ТРЕБА АБО ФІЗИКА АБО МАТЕМАТИКА, І Я ВИБИРАЮ МАТЕМАТИКУ, ТО ЯКУ МЕНІ ПОТРІБНО СКЛАДАТИ МАТЕМАТИКУ: ПРОФІЛЬНУ ЗНО ЧИ БАЗОВУ ДПА? ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ!!!
Д
Для Алі: для атестату (свідоцтва) здають ДПА, і отримують оцінку по 12-бальній шкалі . Для вступу до ВНЗ здають всі завдання ЗНО і отримують результат по 200-бальній шкалі. Поняття профільність існувало тільки 5 років тому один раз, потім його відмінили
Галина
Для Алі: Ви про вступ у 2021 році? Умови вступу будуть затверджені в жовтні, там і взнаєте
Коментувати
Катя
Привіт! Таке запитання: чи можна поступити на англійську філологію з сертифікатом з німецької мови? Зазначається ж іноземна мова, а не якась конкретна, а з німецької результат трохи кращий, ніж з англійської, ось і хочу використати шанс.
Влад
Для Катя: можна, але Вам буде дуже важко, бо англійська там буде вивчатися не з нуля. Певний рівень вже треба знати.
Коментувати
Світлана
Чи є обов’язковим подання до приймальної комісї Інформаційноі картки сертифіката ЗНО разом із Сертифікатом ЗНО? Дякую.
Влад
Для Світлана: обов’язково
Коментувати
ДАРІЯ
Доброго дня, здавала українську мову, фізику і географію, на кого можна поступити? Є свідоцтво про закінчення ДЮСШ. Планувала на вчителя молодших класів але не склала історію, через це мої предмети не підходять майже ні на яку професію, під скажіть,що робити?
989
Для ДАРІЯ: А навіщо обирали такі предмети? на вчителі молодших класів Ви б і з історією не вступили, бо 2-й предмет - математика, а історія на вибір з біологією. Історія взагалі мало куди підходить, але треба було складати математику. Пробуйте вступати до фахового коледжу. там ЗНО не обов’язково, можна вступати за вступними іспитами. Або в ПТУ. Або йдіть працювати, а в наступному році вже більш виважено оберете предмети для ЗНО, а не які попало.
ДАРІЯ
Дякую
Коментувати
Тоша
Яка є альтернатива Львівській Політехніці на Західній Україні? Не набрала достатньо балів.
Влад
Для Тоша: які у Вас бали? І яка спеціальність цікавить? Що значить не набрала достатньо балів, достатньо для чого? Для здачі зно, для вступу на бюджет?
Коментувати
Людмила
Привіт! Скажіть, будь ласка, подаємо цього року 5 заяв на бюджет, а скільки спеціальностей можна обирати у 2020 році на бюджет?
Влад
Для Людмила: максимум 5
Коментувати
Василь
Люди! Які університети найкращі у комп’ютерній сфері (інженерія програмного забезпечення)? Напишіть найгірші і найкращі...
Влад
Для Василь: КПІ, Шевченка. Найгірших не знаю
989
Для Василь: з приватних: стенфордський в США, якщо в Україні - Український католицький
Коментувати
Ваня
Добрий день, якщо в мене історія, мова і географія, то в який університет можна піти з такими предметами?
Влад
Для Ваня: ти не з того починаєш. Спочатку обирають спеціальність, потім здають ЗНО, які треба на спеціальність, а потім вибирають університети. Якщо вже здав зно. То дивись по таблиці, на яку спеціальність вони підходять. Потім в гуглі шукаєш ВНЗ по регіонам і спеціальності і тобі вибиває куди ти можеш подати заяви
Влад
Можеш подати в Кнтеу на контракт.
Коментувати
М.
Добрий день, хочу запитати у тих, хто розбирається. Де можна здобути _найкращі_ навички генної інженерії?
Олег
Можна складати на платне навчання на журналіста мову, історію ,географію ?
Влад
Для Олег: можна, наприклад в Кнтеу небюджетна пропозиція 2.
Коментувати
Віка
Підкажіть будь ласка, якщо я здалавала біологію, мову, та історію, то я можу кудись поступити з цими предметами?
Влад
Для Віка: а навіщо так робити? Спочатку треба обрати університет, спеціальність, подивитися які треба зно, і їх же і здавати! Вище є таблиця з переліком спеціальностей зно до них. Шукай, на яку спеціальність можеш вступити. А потім шукай цю спеціальність у ВНЗ
НН
Если не ошибаюсь такой набор у экологов
Коментувати
Оксана
Підскажіть, будь ласка, чи має яку-небудь роль при вступі до ВНЗ золота(срібна) медаль? Дякую за відповідь.
Олег
Для Оксана: ні, на жаль, медаль при вступі до ВУЗ-у не відіграє ніякої ролі.
Коментувати
Jn Bshzhnsky
Доброго дня, скажіть, будь ласка, якщо у вузі є військова кафедра, то чи може на неї вступити студент будь-якої спеціальності?
Анон
Для Jn Bshzhnsky: так були б гроші )
Коментувати