Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Толя
А якщо я наприклад маю 10 по якомусь предмету, а ЗНО з цього предмета не склав, або склав, но дуже погано. Чи буде за це щось вчителю який в мене викладав цей предмет?
Галина
Для Толя: як мінімум з’ясування його системи оцінювання. Не скласти зовсім ЗНО може лише повний дибіл, а як дибілу могли виставляти 10 балів?
Коментувати
Инкогнито
Щоб поступити на дизайн потрібна профільна математика, як так? У минулих роках здавали історію, а тепер профільна математика?
Галина
Для Инкогнито: де Ви побачили, що математика має бути профільною а не рівня стандарт?
Инкогнито
навпроти дизайну - написано - українська мова і література, математика, творчий конкурс
Viktoriia
Для Галина: якщо математика потрібна для вступу (на будь-яку спеціальність) - треба складати профільний рівень, тобто робити всі завдання. Рівень стандарт може бути зарахований тільки за ДПА, якщо людина навчалася не в математичному класі.
Коментувати
Настя
Тобто математику на ЗНО тепер не обов‘язково складати , як це розуміти тобто змін ніяеих немає і можна на вибір ?
Viktoriia
Для Настя: Математика обов’язкова для ДПА, щоб свідоцтво за школу отримати. А для вступу, звісно ж, не на всі спеціальності математика є обов’язковою.
Коментувати
Максим
Залізничний транспорт.Добрий вечір, скажіть будь ласка,якщо третій обрати фізику, а четвертим історію України? Чи вибір четвертого предмета залежить від закладу?
Viktoriia
Для Максим: Для вступу треба 3 предмети. Третій на цю спеціальність - фізика або іноземна. Історію можна обрати четвертим предметом для ДПА, але для вступу на цю спеціальність вона не потрібна взагалі.
Коментувати
Юля
Добрий день скажіть будьласка які предмети треба здати шоб поступити на перукаря? Обов’язково здавати Історію?
Галина
Для Юля: на перукаря вчать у ПТУ і до виші вони не мають жодного стосунку. Колись Поплавський вирішив готувати "перукарів з вищою освітою", які готові були принести гроші батьків за пустишку. Але МОН цю лавочку прикрив. Вступ до ПТУ без ЗНО.
Коментувати
Вікторія
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, якщо я випускник минулих років і вже маю атестат про середню освіту, а у 2021 році хочу постипити на спеціальність "архітектура та містобудування", то чи треба мені здавати 3 предмети ЗНО? Чи можна здавати тільки 2 предмети? Завчасу дякую))
Viktoriia
Для Вікторія: на цю спеціальність треба 2 предмети ЗНО + творчий конкурс. Але краще скласти 3 предмети ЗНО, щоб було більше можливостей для вступу на різні спеціальності.
Коментувати
Микита
Добрый вечiр) А четвертий предмет обов’язково сдавать, чи можно тiльки три? Дякую за увагу!)
Анатолій
Для Микита: 4 ЗНО і 3 ДПА. Четвертий предмет здавати не обов’язково, він іде як запасний
Viktoriia
Для Микита: 3 ЗНО і 4 ДПА. Для вступу треба 3 предмети, для отримання свідоцтва в школі - обов’язково 4 предмети.
Влад
Для Анатолій: якщо не володієте інформацією, краще не пишіть
Коментувати
Ирина
Доброго дня. Чи потрібно здавати четвертий предмет на вибір зно? Буду вступати на комп’ютерну інженерію. Дякую
Анатолій
Для Ирина: 4 ЗНО і 3 ДПА. Четвертий предмет здавати не обов’язково, він іде як запасний
Viktoriia
Для Ирина: 3 ЗНО і 4 ДПА. Для вступу треба 3 предмети, а для отримання свідоцтва в школі - 4 предмети.
Коментувати
Віталій
А чи для всіх ВУЗів можна здавати ЗНО з географії? (Я планую вступити на енергетичне машинобудування )
Вікс
Чому третій предмет на більшу частину спеціальностей тепер можна вибрати з такого широкого переліку, це, звісно, добре, але ж...
Максим
Можете будь ласка відповісти на запитання ? Залізничний транспорт. Обов’язково складати іспит з англійської мови,чи можна історію України?
Анатолій
Для Максим: На жаль, третім предметом ви можете вибрати лише фізику або англійську
Коментувати
Максим
Залізничний транспорт. Обов’язково складати іспит з англійської мови,чи можна історію України?
Софія
Доброго дня.Бачу у таблиці відсутній напрям медицина(лікарська справа),тільки ветеринарна медицина то і туда і туда однакові предмети приймаються чи ні?
Позитив
Для Софія: в таблице ость Медицина. Читайте внимательно.
Людмила
на прикладну лінгвістику, які потрібно зно, не бачу втаблиці
Коментувати
Анатолій
То я так зрозумів, щоб поступити, потрібно здавати ЗНО лише з трьох предметів? Чи як? Раніше було сказано, що обов’язкових буде чотири
Позитив
Для Анатолій: ДПА из 4 предметов, ЗНО из 3 предметов.
Коментувати
Сергій
Доброго дня! Планую навчатися на середня освіта (музичне мистецтво). Який третій предмет йде на бюджет? Чи вони всі йдуть?
Мирослава
Доброго дня! А яке ЗНО треба здавати на вчителя образотворчого мистецтва? І де можна прступити на цю спесіальність в кіровоградській області? ????????
Влад
Для Мирослава: Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. Винниченка (ЦДПУ). Правил вступу 21 року ще немає. Дивись інформацію на сайті вузу, коли вона з’явиться
Галина
Для Мирослава: з дня на день мон затвердить умови вступу на 2021 рік. Можете поки що подивитись проект
Коментувати
Алла Шевченко
Доброго дня! Чи можна складати ЗНО з англійської і німецької мови? І чи зарахують ЗНО з німецької як ДПА, якщо цей предмет в школі не вивчався?
Галина
Для Алла Шевченко: звісно ж не зарахують. ДПА - це підсумкова атестація з предметів, які Ви вивчали в школі. Як, по Вашому в атестаті можуть вказати предмет, який Ви не вивчали? На ДПА слід обирати лише ті предмети, які вивчали в школі.
Коментувати
Сергій
Доброго часу доби Щоб поступити на кіберберпеку у 2021 р., потрібно здавати Українську мову (однорівневу) чи українську мову і літературу (дворівневу)? Третім і четвертим предметом - англійську мову і фізику? Дякую
Влад
Добрий день!Я хочу поступити через 2 роки на галузь транспорт. Скільки балів буде потрібно щоб поступити. Мені потрібно скласти ЗНО математика, фізика і іноземна.
Галина
Для Влад: Умови вступу на наступний рік затверджують в жовтні попереднього року. Якщо Ви збираєтесь вступати в 2022 року, то умови затвердять в жовтні 2021 року.
Коментувати
Максим
Добрий вечір!Я хочу поступити на Управління та адміністрування,мені треба буде складати ЗНО з матем.(базовий рівень),англ.мова та українська мова?Чи ще треба буде здавати українську літературу?
Влад
Для Максим: управління та адміністрування це галузь, а там ще є повно спеціальностей. Тому уважно дивитися, які потрібні зно на кожну з них. Правил вступу на наступний рік ще немає і які треба зно, невідомо ще. Українська мова і література здається як один предмет.
Коментувати