Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Назар
Я хочу вступити на Правоохорону діяльність. В 2020 році треба було здавати мову і літературу, тепер на 2021р пише лише мову. Не лоханусь чи я , якщо здам просто мову?
Влад
Для Назар: Ви можете лоханутись, якщо здасте одну мову і не вступите. Краще подавати на декілька спеціальностей, а з мовою і літературою вибір більший
Коментувати
Микола
Доброго дня якщо поступати в Медичний коледж,потрібно здавати 3 чи 4 предмети,і чи потрібно здавати Українську літературу
люба
Добрий день. якщо я хочу поступати на два факультети стаціонар і заочно, на один потрібна укр.мова, на інший мова і література, як здавати зно щоб підійшло до обидвох факультетів
Влад
Для люба: мову і літературу
Коментувати
Діана
Доброго дня, я хочу поступати на менеджера, і запуталась, потрібно здавати українську мову чи українську мову і літературу?
Влад
Для Діана: А що ж там плутатись? Чорним по білому написано: Менеджмент - українська мова і література
Коментувати
Сюзанна
Доброе утро, хотела спросить на счёт математики уровня Профиль. На менеджмент надо сдавать какой уровень? Учитывая тот факт, что в нашей гимназии классы делятся на профиль. ( я учусь в филологическом ).
Влад
Для Сюзанна: Ви здаєте той профіль, який вивчали
Коментувати
Богдан
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, якщо я хочу подавати для вступу математику, українську мову та літературу й англійську і складу іспити з цих предметів добре, а, наприклад, географію, якої мені не потрібно для вузу, я складу погано, це повпливає якось на можливість вступу?
Влад
Для Богдан: ні
Коментувати
Натали
Добрый день. Подскажите я запуталась . Направление инф. технологии, механическая, электрическая инженерия. ЗНО мне надо здавать укр.мова, матем, англ.яз- прфиль или стандарт ( как понять) ??? А для ДПА добавить физику стандарт.? Так можно?
Галина
Для Натали: проф чи стандарт залежить від того, яктй рівень Ви вивчали в школв. А з фізики один рівень
Коментувати
Катя
Добрий день. Якщо я хочу поступати на психолога, то яку мені потрібно складати математику? Профіль чи стандарт?
Влад
Для Катя: профіль, який вчили в школі
Коментувати
Ван Хоенхайм
©"для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного..." Тобто магістратура медичного, це все одно що ступінь бакалавра, чи все-таки окремий освітньо кваліфікаційний рівень?
Галина
Для Ван Хоенхайм: на медичних спеціальностях немає бакалаврату
Коментувати
Андрій
Добрий день, скажіть будь ласка. Без знань іноземної мови можна вступити на філологію? Мій емейл andriy100rozhuk@gmail.com
Галина
Для Андрій: на бюджет точно ні, а на контракт дивіться в умовах вступу конкретних вишів.
Коментувати
Юрій
Якщо здаєш і мову, і літературу, чи можна подавати заяву на вступ із необхідним сертифікатом лише української мови (паралельне навчання)?
Віка
Добрий день, я випускниця 2020 року (11 кл), складала ЗНО з укр. мови, математики та англ. мови. У 2021 перескладатиму зно з математики та англ. мови, а результат з укр. мови візьму за 2020. Хочу вступити на комп. науки, де є вибір між фізикою та англійською. Чи потрібно мені складати фізику 4 предметом за новими правилами чи можна вступати з трьома предметами? Чи це тільки для майбутніх випускників?
Влад
Для Віка: не треба. 4 предметы здають для випуску, а Ви вже випустилися
Коментувати
Марія
Добрий вечір можете мені підказати які предмети потрібно здавати на технолога харчової промисловості (укр мову чи укр мова і літературу)?і які ще?
Влад
Для Марія: ну Ви ж майбутня студентка, невже вище не можете знайти спеціальність в таблиці і які ЗНО здавати? Як збираєтеся здобувати вищу освіту?
Коментувати
Марина
Добрий вечір, якщо я вивчала українську на профільному рівні, мені можна здавати тільки мову без літератури, якщо вона мені для вступу не потрібна?
Viktoriia
Для Марина: так, можна.
Коментувати
Вікторія
Добрий день, тобто цього року для медицини коефіцієнт математики вищий ніж біології?
Артем
Добрий день.Якщо я хочу на факультет журналістики ,то математика не відіграє важливої ролі?
Viktoriia
Для Артем: на журналістику математика не є обов’язковим предметом для вступу. Третій предмет можна обрати з переліку. Не хочете математику - оберіть інший предмет. Але всі 3 конкурсні предмети, що будуть подаватися для вступу, будуть відігравати важливу роль.
Коментувати
Оксана
Доброго дня. При вступі на туризм англ.мова є обов’язковою для всіх університетів,яи можна вступити без неї ?
Viktoriia
Для Оксана: ну чітко ж написано, що на туризм другим предметом (обов’язковим, без варіантів) є іноземна мова. Не обов’язково англійська - можна скласти й іншу на ЗНО)) І не можна буде вступити на цю спеціальність в жоден університет України без ЗНО з іноземної. А третій предмет можна обрати з переліку.
Коментувати
Кирилл
Я не определился с специальностью но определился с направлением (информатические технологии ,механическая инженерия , электрическая инженерия). Я так понял что я сдаю в ДПА укр.мову, математику ,англ.яз ,а ЗНО физика .Я правильно сделаю если дуду сдавать физику и английский профильный.
Carineitor
Для Кирилл: Потрібно здавати 4 ДПА і 3 ЗНО. Щоб отримати атестат і випуститись зі школи, потрібно здавати 4 предмети на тому рівні, на якому ви його вивчали. Обов’язкові ДПА: Укр мова/ Укр мова і Укр літ, математика, англ мова/ іст Укр,(четвертий предмет за своїм вибором). А для ЗНО ( для вступу на бакалавра) потрібно здавати 3 предмети. Ти можеш здати: Укр мову, матем(профільна), англійська(профільна), та фізика. Тоді ти і атестат отримаєш, і зможеш поступити на ці спеціальності
Коментувати
Юлія
Доброго дня! Якщо я не склам зно з математики взагалі,то я отримаю сертифікат про закінчення школи?
Carineitor
Для Юлія: Якщо не складеш ЗНО з математики, то ти просто не зможеш поступити у вищий навчальний заклад. А от якщо не здаси ДПА з математики, то можуть буди проблеми з атестатом
Коментувати
Неопознанный Гримпотевтис
А якщо я планую здавати третім предметом історію України, як ДПА. Для вступу вона мені не потрібна. Як оформити, що я буду здавати її як ДПА?