Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Я здаю математику рівня стандарт, яке також потрібне мені для вступу. Завдання.будуть такі самі як профільного рівня?
Влад
Для Олена: стандарт це рівень ДПА. Оцінка ДПА йде в атестат, а не для вступу. Для вступу у Вас будуть бали ЗНО.
Коментувати
Владислав
Добрий день,. Підкажіть,хочу вступати на електроенергетику/атомну енергетику, для ЗНО обовязково здавати фізику? Чи достатньо 1. Українська мова; 2. Математика; 3.Історія України. Дякую
Влад
Для Владислав: на атомну енергетику фізику або хімію третім предметом. На електроенергетику можна історію. Все як в таблиці.
Коментувати
Олег
В цьому році закінчую коледж, в 2019 здавав ЗНО в формі ДПА, так як цього вимагав коледж, з української мови і літератури та історії. І так само здавав математику за своїм бажанням але вже як ЗНО звичайне. В особистому кабінеті бали за ЗНО написані всюди, бали за ДПА тільки в укр. мові і літературі та історії. Туди куди я хочу поступити необхідна українська мова і математика. Питання, чи потрібно мені здавати ЗНО ще раз або вийде посутпити з тими предметами що э в мене.
Влад
Для Олег: Ви здавали ДПА у формі ЗНО, а не ЗНО у формі ДПА. У Вас для вступу повинні бути 3 ЗНО. Якщо вони у Вас є, то можете їх подавати. Дивлячись куди хочете вступати, який треба конкурсний бал для вступу. Якщо це право, то мінімальний 140.
Олег
Для Влад: Те що це ДПА в формі ЗНО на сторінці учасника зно ніде не написано, на всіх предметах є бали ЗНО та на інформаційній картці написані тільки бали за ЗНО чи це взагалі не має значення ?
Влад
Оцінки ДПА будуть в атестаті. А бали ЗНО подають в університети.
Коментувати
Іванна
Добрий вечер. Я хочу поступити на програміста але помилково вибрала математику як дпа. Що мені тепер робити??
Влад
Для Іванна: питайте з центрі оцінювання
Коментувати
Волошин Ілля
Які потрібно предмети на професію прикордонник? Якщо я вивчаю математику рівень стандарту, а українську мову профільний рівень.
Влад
Для Волошин Ілля: всі спеціальності є в таблиці. Визнач, як вона правильно називається. В ЗНО рівнів немає. Рівні в ДПА. А для вступу треба ЗНО
Коментувати
Іра
Якщо для вступу другий предмет математика , то який рівень ДПА потрібно вибрати?
Іра
В школі я вивчаю математику на рівні стандарту
Влад
Стандарт. В Вузи подають ЗНО, а не ДПА. Вам треба скласти ЗНО
Коментувати
Антон
чи одинаково оцінюється математика профіль і стандарт,ми вивчали стандарт ,але нам сказали ,що краще здавати профіль.В чому різниця?
Галина
Для Антон: не може бути краще чи не краще. Рівні є лише в дпа, вони відповідають рівню за яким навчаються в школі. А в ЗНО неіснує рівнів. Всесь обсяг ЗНО дорівнює профільному рівню. Якщо Вам треба для вступу, Ви здаєте повністю, а ось оцінка, яка піде в атестат залежатимите від рівня школи.
Антон
дякую.
Коментувати
Софія
Якщо я хочу навчатися на таку професію як кравець закрійник, які предмети потрібно здавати? Скажіть будь ласка!
Галина
Для Софія: на закрійника навчають в пту. туди зно не потрібні
Коментувати
Віктор
У мене запитання.Якщо я хочу поступати на електрогазозварника то які предмети зно потрібно здавати???
Галина
Для Віктор: в пту зно не потрібні
Коментувати
Оксана
Доброго дня. Підкажуть будь ласка мені. Дитина обрали напрямок ( мова і лтература(із зазначенням мови), перший предмет повинні здати укр.мова і література, другий іноземна мова англійський, третій на вибір географія. Питання, нам потрібно ЗНО і сертифікати по цим трьом предметам для вступу, а математику можна здавати як ДПА?
Влад
Для Оксана: так, ЗНО по предметам для вступу, а математика ДПА
Коментувати
Альона
Підкажіть будь ласка, якщо я випускниця минулого року мені потрібно складати четверте ЗНО? Я буду вступати в мед і складатиму мову, літературу, матем, біологію чи потрібно складати ще й історію?
Влад
Для Альона: ні. У вас уже є атестат.
Коментувати
Віка
В школі я вивчаю математику рівень стандарту, але мені потрібне зно з математики для вступу. Який рівень зно вибрати?
Влад
Для Віка: у ЗНО немає рівнів. Ви його здаєте повністю. Рівні в ДПА.
Віка
Який рівень ДПА вибрати?
Коментувати
Аліна
На спеціальність міжнародні відносини потрібно здавати математику профільну чи рівень стандарт ?
Влад
Для Аліна: ЗНО для вступу здається в повному обсязі. В ЗНО профілів немає. Профілі в ДПА!
Коментувати
Оксана
Доброго дня!Підкажіть,будь ласка,чи може моя дитина здавати ЗНО з англійської ,а також з іспанської мови,якщо в школі іспанська не викладається?
Руслан
Добрий день! ЗНО з укр мови і літератури оцінюється як 1 ЗНО чи окремо мова і література? Якщо здати ЗНО з української мови і літератури, а для вступу потрібна тільки укр. мова?
Влад
Для Руслан: так, в таблиці вказана українська мова.
Влад
Для Руслан: Вибачте, це не Вам...
Коментувати
Владислав
Добрий день,. Підкажіть хочу вступати на електроенергетику/атомну енергетику, для ЗНО достатрьо буде лише 1. Українська мова?
Влад
Для Владислав: так, в таблиці вказана українська
Коментувати
Хейдар
Здравствуйте. Моя школа раньше была специализированной с уклоном на английский язык. Сейчас неизвестно. Подскажите пожалуйста, могу ли я сдать 1 предмет дважды? Имею ввиду 1. Математика 2. Укр.мова/укр.мова и лит. 3. Английский и четвертый снова английский, но в форме ДПА. Или такое невозможно? И к примеру, если я четвертым выбрал географию, то можно её сдать в форме ДПА?
Галина
Для Хейдар: як це на 3-й і 4-й? Що Ви говорите? Ви збираєтесь за відведений час заповнити 2 зошити з різними варіантами? Чи як Ви це смобі уявляєте? І взагалі оцінювання має бути з 4-х предметів! Форми ДПА не існує. Це ДПА здається у формі ЗНО! Здати географію як ДПА звісно можна.
Коментувати
Аліна
Як я зрозуміла, щоб поступити на среціалтність Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) можна здавати ЗНО лише з укр.мови?
Влад
Для Аліна: так.
Коментувати
Марія
Добрий день. Мене цікавить таке питання я склала ЗНО з української мови та літературиі ще з біології. Я можу вступити до медичного коледжу за старим сертифікатом ЗНО чи мені знову треба його скласти вже з математикою?
Влад
Для Марія: в статті вище написано, за які роки дійсні сертифікати.
Коментувати
Настя
Добрый день, Подскажите пожалуйста Чем отличается стандард и профильная математика в ЗНО?
Влад
Для Настя: в ЗНО профілів немає. Профілі є в ДПА. Якщо Вам потрібна математика для вступу, то Ви повинні виконати всі завдання тестового зошиту, щоб отримати бали від 100 до 200.А за ДПА Вам поставлять оцінку в 12 бальній системі по рівню, який Ви вивчали в школі
Коментувати