Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Добрий вечір, підкажіть, будь ласка, чи потрібно мені щераз реєструватися на ЗНО (мультипредметний тест) з математики???Адже при реєстрації в лютому до війни я вибрала три предмети які мені потрібні були на певну спеціальність, не обираючи математику
Сергій
Для Олена: НІ, не потрібно перереєстровуватися.
Коментувати
Валерій
Наше міністерство освіти - це театр абсурду, що за акторів- аматорів там назбирали? З кожними змінами, в освіти тільки гірше народу: студентам, викладачам... Краще вже, щоб були вступні іспити при навчальних закладах, всеодно будуть великі недобори, тим більше на платну форму. Легше буде закордоном вступити на бюджет. Отже, хто готував англійську, краще вступати на навчання за кордоном, то принаймні у дитини буде майбутнє. Бо тут, так і буде, постійно людей намагаються обманути.
Артур
Для Валерій: повністю згідний, перше коли тільки додаток 4 на мій факультет потрібо було лише українську мову, зайов на сайт університету тиждень тому і там пише мова і література, ладно вже не буде літератури. Тиждень тому пишуть шоб потріб для творчих спеціальностей лише творчий конкурс, я забиваю на підготовку до інших предметів і готуюсь до творчого і тепер виявляється треба і предмети нмт і творчий конкурс, і ми навіть не знаєм чи зміниться чи буде ще щось мінятися, нехай вони ще вдвічі скоротять бюджетні місця за день до тесту
Коментувати
Іван Грогорович
Я технолог виробництва молока і молочних продуктів з великим досвідом роботи, маю диплом молодшого спеціаліста і мені потрібно підвищити свій професійний рівень. Щодо свого фаху, я володію досконало, в минулому вивчав зовсім іншу історію, вступний іспит був з хімії, яку я вивчав на відмінно, тому, що на цій спеціальності, предмет з хімії є базовим. Тепер мені потрібно підвищити свій професійний рівень, здобути ступінь бакалавра на заочній формі навчання. І тут, приходимо до АБСУРДУ треба здавати екзамен з історії, математики. Поясніть, Ви взагалі думали над тим, що робите, ви ЗНИЩУЄТЕ спеціалістів в своїй країні, навіщо така країна де непотрібні спеціалісти . Краще їхати за кордон там працювати і підвищувати свій професійний рівень. Українську націю знищують не лише зовнішні вороги, а і внутрішні, через недолугі закони!
Тетяна
Якщо дитина у 2022 році закінчує ІІ курс коледжу,то чи повинен здавати ДПА у формі ЗНО?Дякую
Ганна
Вибачте, але це не держава. Це театр абсурду. Знищили своїми реформами освіту повністю. І зараз толку ніякого.
Ірина
Прохання до МОН ЯКНАЙШВИДШЕ визначитися з програмовими вимогами мультитесту- лише 10-11 класи чи починаємо з 5-6?Час іде, діти готуються, слад знати-ди чого?
Артур
Для Ірина: буде демонстраційний тест в червні
Коментувати
Наталія
Добрий день,дуже шкода тих дітей,які провчилися 11 років на відмінно,готувалися стільки часу до іспитів,а будуть здавати ,наприклад,не англійську і географію,а історію,як таке може бути...
Олександра
Для Наталія: то може нехай ці діти будуть здавати зно через рік, якщо їх не влаштовує...
Олена
Для Олександра: Як цинічно, просто огидно, та ще під час війни
Olga Tonchilo
Якщо дитина "провчився на відмінно" , то не має бути проблем із історією . Тай часу для підготовки достатньо .
Коментувати
Юлія
В Україні війна, а мами жаліються, що треба здавати історію України в тестуванні, де буде максимум 20 питань. Люди, що коїться? Саме зараз ви говорите, що історію не треба здавати? Сподіваюся, що її введуть як обов’язкове ЗНО назавжди
Алла Сандуляк
Для Юлія: Нехай вводять, я зовсім не проти того, щоб історію знали всі досконало. Але якщо за 3 місяці до тестування змінюють кардинально правила, та ще й в ситуації, коли всі в стресі, я вже мовчу, що ці правила з вересня змінювали 3 рази, то це ніяке не полегшення для дітей. Вони старанно готували різні предмети, бо було представлено зовсім інші умови, а найголовніше, що можна було здавати кілька предметів і подавати до вузу той, оцінка, з якого краща. Я навіть не уявляю, як можна виділяти на одне завдання менше, ніж півтори хвилини. Я не уявляю, як пояснити дітям, які старалися гарно вчитися, що їх оцінки в атестаті нікого не цікавлять. Ніхто не знає, які будуть завдання, до чого готуватись. МОН полегшило роботу собі, вони розбили серця випускників і батьків. Ганьба і зневага такому МОН!
Юлія
Пані Алло, тоді запропонуйте свій варіант вирішення проблеми. Всі критикують, проте ніхто нічого не пропонує. Як зараз провести атестацію, коли загалом таке відбувається?
Алла Сандуляк
Для Юлія:Якщо ситуація істотно не зміниться до липня, то не факт, що й мультитест у більшості дітей буде можливість здавати, бо це ще МОН навіть не зібрало дані, скільки і де абітурієнтів знаходяться. Вони не можуть скласти більше завдань, а організувати пункти тестування думаєте зможуть? Я можу запропонувати докласти всіх зусиль, але створити тест, який буде максимально відповідати заявленим раніше умовам. Якщо й робити мультитест, то дати можливість, хоча б обрати кілька предметів. А уже кожна дитина, кожна сім’я буде оцінювати свої можливості та докладати зусиль, щоб дитина, яка готувала до вступу певні предмети, змогла доїхати до тих пунктів тестування в призначений час.
Коментувати
Ірина
Добрий день, як бути коли дитина готувала на ЗНО іноземну мову, а не історію. Чи будуть зважати на відмічені предмети при реєстрації на складання ЗНО?
Мар'яна
ЗНО - у вигляді мультимедійного тесту з історії включатиме матеріал за 10-11класи чи з 7 класу. Хто знає відповідь?
Юлія
Добрий день! Я випускниця 2019 р. і цього року планую вступати до університету на заочну форму навчання. Підскажіть, будь ласка, чи потрібно мені реєструватись та задавати тест цього року, чи я можу вступати за результатами ЗНО 2019. І чи необхідно буде щось додатково здавати при вступі (мотиваційний лист, співбесіда і т.д.)? Буду вдячна за відповідь!
Юлія
Підкажіть будь-ласка, як зареєструватися на мультимедійний тест? Чи треба висилати лист для реєстрації?
Ірина
Доброго дня! Як бути тому, кому за обраною спеціальністю математику взагалі не треба було здавати. Випускник минулих років Дякую
Алла Сандуляк
Нехай ці міністерські нероби покажуть майстер-клас, нехай спробують за 80 хв. відповісти на 60 питань з трьох абсолютно різних предметів. У кожної дитини є лише один шанс і ніякого вибору. І це називається спрощення. Вже третій рік карантину, вони теж могли передбачити форс-мажорні ситуації та підготувати альтернативні форми тестування. Наших дітей заставляють зігнути голову і без жодного права вибору робити те, що сказали. Чи за таке зараз гинуть люди? Де ж тут демократія? А щодо того, що в період ворожої навали потрібно знати історію, то знання історії нам зараз мало допомагають. Більше користі від знань з правил надання першої допомоги. Для того, щоб знати історію треба програму навчання відповідну створювати. Молю Бога, щоб звільнили з позором всіх, хто склав цю ганебну схему. Це злочин проти наших дітей.
Алла Петренко
Для Алла Сандуляк: Підтримую. Не зрозуміло що вони чи для кого спростили. Таке враження що вони для себе спростили.Щоб їм менше було клопоту. Ще такого ніколи не було здавати три різних предмета в один день і за такий час. Маразм повний.
Алла Сандуляк
Спросили собі роботу, бо дітям стало не те що легше, а просто аж руки опустились.
Коментувати
Ірина
Третій предмет тесту - історія, наші мужновлавці вибрали заздалегіть, зовсім не враховуючи те, що були правила вступу інші та предмети для ЗНО були поділені по спеціальностям, і звичайно, що історію вивчали всі, але її досконало не готували як предмет для сдачі у вигладі ЗНО. Так може кто із "батьків" цього МПТесту довести що таки готувати по історії - повний курс з 5 по 11 клас, чи якщо буде тільки 20 питань, то це історія з 20 століття? Коли буде програма під цей Ваш тес? У дітей, які готувались поступати та технічні спеціальності взагалі нема часу на підготовку поки Ви щось конкретно об"ясните.
Іра
Розчарування... Дуже шкода, що наші можновладці не прислухалися до просьби дітей і батьків. Ганьба такому міністерству в такий важкий для всіх час. Пан міністр каже що "технічно неможливо" зробити кілька варіантів.... Все можливо, тільки ви чомусь не хочете. Я чую, що медики і філологи взагалі не підуть на цей тест. Таке враження, що влада хоче зменшити бюджетників.... Шкода, а діти наші розумні, і вони просто залишать нашу країну....
Местный
А почему сайт не публикует информацию про Постанову № 401 від 01 квітня 2022 р., которая ставит крест на финансировании образования?
Наталія
Так, діти страшенно засмучені що стільки готувались по інших предметах, таких як біологія, географія, іноземна мова, а тепер вдруг історія. І вони тепер навпаки не хочуть навчатись в Україні бо які неприємні сюрпризи чекатиме надалі?!?
Випускник
Це ,що зробило міністерство,за принципом,ви готувались бігти 3 км,а ми вам кажемо піднімайте штангу,більшого маразму придумати неможливо,медицина і біотехнології без біології,іноземні мови бех іноземної,інженерія без фізики..Таке враження,що прикриваючись війною є завдання зруйнувати все з середини.
А
За його словами, зараз важливо зберегти студентський контингент, який є національним та інтелектуальним потенціалом України- потрібно читати між рядків , студенти в країні нікому не потрібні.