Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Karuna
А що робити якщо дитина за кордоном?Бачила інформацію про відкриття пунктів тестування у посольствах України за кордоном.Правда чи ні?
Сергій
Для Karuna:Правда. Цитата з доповіді міністра: "Централізовані іспити можна буде складати в Україні (крім ТОТ) і в країнах Східної Європи"
Коментувати
Маша
Якщо не можете дати на вибір англійська або історія, тоді зробіть тільки з двох предметів, ходили на додаткові, готувались на Айті сферу, а тепер, ви самі травмує те дітей, і відбиває те будь-яке бажання вчитись
Микола
Для Маша: Ви переживаєте за отримані знання на додаткових заняттях чи за витрачені гроші??? Потрібно було заохочувати дитину вчитися а не платити гроші вчителям за додаткові уроки. Це бізнес вчителів але вибір завжди за вами.
Коментувати
Маша
Якщо діти готувалися від другого класу для здачі ЗНО з англійської, як вони зараз мають здати історію? Зробіть історія або іноземна , чому діти мають так страждати??
Денис
Вчив 9 років Англійську, щоб обісратися з історією і не вступити, класс. Зробіть історія або іноземна , чому діти мають так страждати??
Микола
Для Денис: Вивчена іноземна мова завжди пригодиться а історію потрібно знати краще чим іноземну. Справедливість "восторжествувала"...
Коментувати
Ніколь
Також цікавить, як і людей нижче у коментарях, чи потрібно здавати мультитест випускникам минулих років та випускникам коледжів, які вже мають сертифікати ЗНО?
Денис
Для Ніколь: ні, обумовлювалось, що можна буде використовувати сертифікати ЗНО минулих років(2019-2022)
Коментувати
Світлана
Вечір добрий. Підкажіть, будь ласка, чи будуть під час НМТ доступні сторінки з формулами з математики, як було за минулих років? Та чи будуть чернетки? Чи все необхідно буде рахувати усно і допоміжних матеріалів не буде?
Бурко
Для Світлана: Бабака у відставку !!!
Україна
Для Світлана: Та не буде нічого, Ви ж чули, що їм важко хоч щось готувати!
Олена
Підкажіть будь ласка як зареєструватися, якщо знаходимося за кордоном?
Коментувати
Мілана
Добрий вечір. Підкажіть будь ласка, можливо хтось знає, які теми з історії виносять на НМТ? Це буде вся історія України охоплена чи якийсь конкретний період?
Тетяна
Що робити випускникам коледжів, які здавали ЗНО раніше? Знов реєструватись і здавати наново?
Євгенія
Якщо, дитина виїхала за кордон, як їй здавати ЗНО? Чи можна здати тест, в іншій області, а не в тій якій реєструвалася?
Катька
Для Євгенія: Піпу, Бабака, гришкіну - у відставку!!
Коментувати
Шевчук
Побратими , посестри!! Геть Продажний профільний комітет парламенту на чолі із соросятиною Бабаком!! Вся шкода від них, вони викрутили руки Мініістру!! Його підтримує спікер. Треба розповісти все в Офіс, президент за молодь!!
Маша
Для Шевчук: згідні всі, пишіть петицію, чи листи, чи звернення. Можливо Президенту зараз не до цього, але думаю він почує нас
Коментувати
Олександр
Навіщо складати зно на вступ за скороченою програмою, тобто після технікума на бакалавра? Диплом молодшого спеціаліста я отримав у 2000 році і маю великий виробничий досвід. Виходить, що спеціалісти не потрібні, головне визубрити історію, яка ще невідомо скільки разів зміниться, тому, що з тих пір коли я її вивчав історія змінювалася вже декілька разів. Одне можу сказати за логічне мислення міністерства освіти, що там немає професіоналів, там якраз сидять ті хто зно не здавав, а вивчився за гроші, так і дипломи ,і дисертації собі покупили, а тепер намагаються витиснути спеціалістів за межі країни.
Валя
Для Олександр: Правильно , Олександре!! Але голова профільного комітету Вру Бабак має завдання виперти молодь , випускників технікумів за кордон!!! Він винуватець!? Треба вимагати відставку !!! Президент підтримає - пишемо листи, атакуємо Нду , парламент.
Коментувати
Олександр
А чому не можна комбінувати нмт з сертифікатами ЗНО які вже є у мене на руках?якщо ж цей тест по ЗНО, то дозволили б комбінувати так...
Оксана
Чи потрібно студентам коледжів другокурсникам складати цей мультитест цього року?
Марія
Наше МОН знищує мрії наших дітей! Розпач у майбутніх абітурієнтів. Шановні батьки, не можна сидіти, склавши руки, давайте щось робити, писати до нашого Президента! Може почують нас! У відставку Шкарлета! Все МОН воює з нашими дітьми!
Алла Сандуляк
Для Марія: Я готова підписувати петицію, звернення, листи. Але я розумію, що треба юридично правильно до цього підійти. Батьки-юристи чи юристи-освітяни, допоможіть скласти звернення до Президента! Нам потрібно врятувати інтелектуальний потенціал нашої держави, не можна виганяти грамотних випускників за кордон в цей час, влаштовуючи додаткові випробування! Якщо наші діти не потрібні МОН, то вони потрібні нам!
Мама
Юристи! Допоможіть! Зголосіться! Напишіть петицію до Президента! Будь ласка!
Мама
МОН обіцяли не ламати психіку дітей,а зробили все навпаки.Зараз і так дуже важко всім.Немає умов готуватися.Я підтримую батьків ,які хочуть писати петицію.Мовчати не можна.!!!
Коментувати
Леся
Якщо діти готувалися від другого класу для здачі ЗНО з англійської, як вони зараз мають здати історію? Зробіть історія або іноземна , чому діти мають так страждати??
Саша
Кон’юктурні спеціальності - це які? Підскажіть. Дякую.Якщо можна, офіційне джерело
Надія
Добрий день,скажіть будь ласка чи треба мені знову реєструватися на цей мультитест(якщо я реєструвалась але до пробного ЗНО ще до війни)?
Галина
Для Надія: пробне зно не має жодного стосунку до звичайного зно або мультитесту. то просто платна послуга, як, наприклад курси з підготовки до ЗНО. Якщо Ви не реєструвались до ЗНО (не пробного), то поспішіть. Реєстрація до 9 квітня
Коментувати
Лілія
Чого ви репетуєте через історію? Адже всі опинилися в однакових умовах! Невже ви думаєте, що той, хто тривалий час готувася до ЗНО з історії, збирався у мед? І хтось там писав про скорочення фінансування, так подивіться первісну суму, забирають лише 10%!
Алла Сандуляк
Для Лілія: Репетуємо, бо зараз не час влаштовувати експерименти на дітях, бо полегшити роботу собі, а кажуть, що дітям, бо не дають ніякого вибору, бо "на переправі коней не міняють", бо немає ніяких зразків завдань, бо 80 хв. на 60 завдань - це занадто мало, бо кожного дня після 1 квітня бачу розчаровані очі дитини, якій завжди казала, що треба старатися, щоб були гарні оцінки в атестаті. Репетуємо, але нас не чують.
Вчитель
Алла- ви праві, але питання в тому, що в умовах форсмажору потрібно прийняти мультитест і готуватись до липня. Чи це справедливо, безперчно-ні. Але війну ніхто не очікував, всі питання до х..ла, що він знущається над Україною.
Юлія
та йой, учні завжди писали ЗНО 60 питань на 80 хв. всі живі та всі навчаються. чого саме ви хочете побачити зараз, під час війни? щоб відмінили ЗНО і вашу дитину взяли просто на бюджет? а також подумайте про те, що зараз економіка України не в найліпшому стані. неможливо забезпечити бюджетні місця кожному, як було раніше
Коментувати
Олена
Народу України так важко зараз . Діти готувалися роками здавати ЗНО з інших предметів, а зараз після оголошення такого тестування, діти і батьки у розпачі. Хіба можна вивчити нові предмети за такий короткий час? Під час війни це просто знущання з боку наших державних органів, і це в той час, коли ворог знищує нашу націю
Роман
Для Олена: Так, діти роками навчаються у школі і зможуть здати тест. Якщо не вчилися у школі то відповідно погано напишуть. Не бачу в цьому проблем.
Майя
Для Роман: Проблема не в тому, що не здатуть тест, а в тому, що в дітей відібрали вибір!!!
Коментувати
Olena
Моя дитина отримає атестат без здачі цього мультітесту? І чи да, то можна тоді його отримати, не чекаючи дати мультітесту, а одразу в травні чи на початку червня? З такими "професіоналами" керманичами МОН їй краще тікати звідси на навчання за кордон. Тут нема що робити. Шкарлет сам недолугий та недовчений, але зумів таки освіту добити.
Антоніна
Для Olena: Отримає атестат без тесту, але точно не в травні-червні. Невідомо як буде з друком свідоцтв, коли вони їх доправлять до шкіл. Кожного року одна і та проблема. А цього року боюсь навіть думати, хто і де їх буде друкувати
Коментувати