Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
маруся
Добрий день!! Чи потрібен тест, якщо є результат минулого року ЗНО???? Як вступати до вузу використовуючи зно 2021
Наталка
Чи потрібно здавати тест, якщо хочу вступити на заочне ? Дайте будь ласка відповідь.
Каріна
Для Наталка: Звісно…
Марія
Залежно на яку професію і в який універсетет
Коментувати
Анжеліка
Скажіть, будь ласка , якщо після коледжу я хочу вступити в університет , тоді мене переведуть одразу на 3 курс, чи мені потріьно буде починати з 1 курсу ?
Галина
Для Анжеліка: ніхто нікого нікуди не переводить. Ви вступаєте або на 2-й, або на 3-й курс, або на 1-й курс за скороченою програмою. Дивіться у правилах вступу. Все залежить ще й від того чи Ви вступаєте за тією спеціальністю за якою навчались чи за іншою
Маша
якщо я хочу після 9 на юредичний право то що мені потрібно ,ч щось не дуже розумію
Коментувати
Світлана
Чи потрібно складати мультитест випускникам 11 класу для вступу у коледж? Чи потрібно складати мультитест випускникам 11 класу для вступу у ліцей? Чи потрібно складати мультитест випускникам 11 класу для вступу у виш на контракт? Дякую!
Юлія
Які умови вступу на базі молодшого спеціаліста? Зно потрібно ? Мильтитест потрібно? Дякую
Вікторія
Буде ще спроба ,подати документи ,на мультитест у цьому році ? Що взагалі робити якщо не встиг подати заявку , чекати наступного пока ????
Сніжана
Чи будуть проводитись творчі конкурси для вступу на факультет архітектури? Часу осталось мало, до сих пір ніхто не може дати нормальні відповіді
Nikrizanov@gmail.com
За якою програмою формуватимуть питання з історії України (програмою ЗНО, чи можливо новітньої історії України) ?
Мама
А як бути учням які готувалися до медичних вузів?Зараз діти в постійному стресі.Це знущання!!!
Іра
Підписуйте петицію, щоб дозволили вибирати англійську чи історію, і передавайте в соц.мережі, репост https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/4128
Оксана
Чи є справедливим, що діти які готовились здавати історію тепер в плюсі, а діти які були націлені на англійську тепер в мінусі . Чи не порушення прав дитини це. Або прибирайте історію, або додайте англійську. Встановіть справедливі умови для всіх дітей!
Наталія
Підкажіть будь ласка, які теми з історії виносять на НМТ? Це буде історія Украина 5- 11 класи, чи якийсь конкретний період? Дякую
Natalia1805
Добрий день. Чи потрібно писати мультитест випускникам медичного коледжу для вступу в медичний університет?
Олена
Теж цікавить. Готували хімію для здачі ЗНО, а тут історія. Хвайний "сюрприз" під час війни.
Коментувати
Наташа
А якщо уже маєш сертифікат минулих років, не розумію чи можна буде використовувати його чи ні? Уже не розумію, що відбувається з нашою освітою.
Міша
Для Наташа: у мене теж така проблема, нічого не розумію, якщо щось узнаєш то скажи, або я тобі
Наташа
Ок
Наташа
Для Міша: Ок
Коментувати
Яна
Підкажіть будь ласка як зареєструватись на НМТ онлайн випускнику минулих років? ????????????????????????
Яна
Підкажіть будь ласка як зареєструватись на НМТ онлайн випускнику минулих років? ????????????????????????
вц
Для Яна: потрібно до 9 квітня зареєструватися на зно звичайне
Коментувати
Михайло
Вітаю! Підкажіть будь ласка, якщо зареєстрували на ДПА, а змінились плани і потрібно здати ЗНО, чи можливо зареєструватись на цей мульти тест, щоб вступити до вишу, якщо до цього зареєстрували на ДПА? Дякую!
Іванна Саврей
Якщо є сертифікат, які подальші дії для вступника ? Чи потрібно реєструватися ще раз?
Україна
Найбільше дратує те, що жодної адекватної відповіді від міністерства і комітета на багаточисельні звернення дітей, батьків, учителів. Про те, що технічно неможливо підготувати, ганьба, можливо. А якщо не вмієте, знайдіть тих, хто вміє. Наші воїни також раніше не мали справ з ордою рашистів, а борються ж! Тому найменше, що може зробити МОН, це просто виконати свою роботу. Бо так виглядає, що спрощена система лише для комітету, а не для випускників.
Алла Сандуляк
Для Україна: Немає адекватних відповідей та адекватних пояснень, бо керівництво МОН та всіх причетних до створення нової моделі вступу не можна вважати адекватними. Вони просто злочинці при владі. Я не знаю, що чекає на нашу державу, за що гинуть люди, якщо у нас є такі невігласи при владі.
Євгенія
Наші люди воюють та, на жаль, гинуть не за владу, а за Україну в цілому
Алла Сандуляк
Для Євгенія: Так наші мужні люди воюють за Україну та за її майбутнє, яке може бути зовсім далеким від принципів демократії, якщо от так на початку дорослого життя молодих людей позбавляти мінімального права вибору та просто "обрубувати крила".
Коментувати
Татьяна
Ще раз. ЩО РОБИТИ ВИПУСКНИКАМ КОЛЕДЖІВ ЯКІ ВЖЕ МАЮТЬ СЕРТИФІКАТИ МИНУЛИХ РОКІВ І МАТИМУТЬ ДИПЛОМ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА????
Сергій
Для Татьяна: Якщо Ви маєте результати ЗНО 2019-2021 років, чекати оголошення Порядку прийому (який замінить Умови прийому 2022)
Олександр
А якщо у мене лише 2 сертифікати мова+біологія, а цього року хотів математику лише здавати, а тут ось таке...
Яна
У мене та ж ситуація, здавала ЗНО в 2020,а цього року хотіла здати математику Що робити, як зареєструватись? Олександр, можливо ви вже знайшли вихід з ситуації? Напишіть будь ласка в інст @ynkvch
Коментувати