Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дерибасовский
Произошла смена руководства министерства, пришел вроде бы адекватный, не из западной части министр, но ничего не поменялось- правят балом агенты сороса, как и было,а министр их боится?? Все делают , чтобы в нас не было элиты, выдавливая молодежь на Запад.
:(
Для Дерибасовский: да, Сорос лично отложил все дела и старательно Вам мешает! Когда своего ума нет, то будет мешать не только Сорос, но и марсиане! :)) что и министр адекватньій? :):) пишите прямо министр - целое звездище академической доброчестности и просто великий мученьій!! :))
Коментувати
Батько
Потрібно математику перенести у третій предмет на медицину через або з хімією чи фізикою і все буде нормально, а так два роки готуємось до одного,а отримуємо інше.Певно в мон бракує мозгів,або робиться спеціально.
Олена
Для Батько: кому потрібно? Нормально все
Батько
Мова про те,що не можна за неповний рік до вступу змінювати правила,два роки був нахил на математику,а тепер необхідно переключатись на хімію або фізику,перевід математики дозволив би нікому не бути в гіршому стані,а на далі я згоден,що комбінація біологія хімія виглядає більш органічною,але про це потрібно повідомляти раніше і встановлювати правила принаймі за 2 роки
Коментувати
Мария
Для чого таке робити із медициною? Змінюють кожного року, дитина вже налаштувалася на одне , тепер зовсім інше
Черкаси
Антиконституційні Правила прийому!!! Вони грубо суперечать ст. 22 про те, що будь який державний акт, закон чи наказ не можуть погіршувати положення людини. За рік - два в Украіні не буде фахівців високого рівня із права, журналістики, економіки… Хто це робить?? З якою метою? Чому мовчить прокуратура ? Де Сбу?? А міністр Шкарлет чого піддався соросошкідникам??
В.Ладига
Ідіоти!! Кожен рік змініють правила прийому. Все роблять , щоб украінські діти не мали змоги вчитися. Штучно вводять норми для відсікання молоді від вузів, не допуску ,особливо , до магістратури. Розтрощили підготовку юристів, тепер взялися за журналістів, економістів, фінансистів, міжнародників….. А керує всім оцим братія з Кроку на чолі з Фініковим - Шаровим. А міністр погоджується…..
Іван Ш.
Для В.Ладига: ох і падлюки!!
Ольга
Я мама і мені дуже жаль свою дитину та інших дітей. Як можна за сім місяців до зно змінювати конкурсні предмети? Ми на медицину додатково займаємось математикою, а тепер виявляється вона нам не потрібна, треба хімія або фізика! В МОН вже всі з глузду з’їхали? Вважаю це порушенням прав моєї дитини. Діти вже зовсім зневірились з такими умовами і такою освітою. А потім керманич дивуються чому діти тікають закордон.
Ольга
За 2 роки треба попереджати про зміни!
Коментувати