Розпочато реєстрацію електронних кабінетів вступників

Створення електронного кабінету дозволить вступнику подавати заяви про вступ до вишів

Розпочато реєстрацію електронних кабінетів вступників

1 липня розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників, які мають намір вступати до закладів вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти та мають сертифікати ЗНО 2018–2021 років.

Створення електронного кабінету дозволить вступнику подавати заяви про вступ до закладів вищої освіти.

Для реєстрації електронного кабінету вступнику, який бажає вступити на навчання на освітній ступінь бакалавра, необхідно відвідати сайт системи подання заяв в електронній формі.

Для відкриття електронного кабінету необхідно вказати адресу електронної пошти, номер сертифікату ЗНО, його пин-код та рік видачі, дані документа про повну загальну середню освіту та його середній бал, який вступник має розрахувати самостійно.

Після введення необхідних даних вступник зможе зареєструвати електронний кабінет. Лист активації буде направлений на вказану електронну адресу.

Перед подачею документів до закладів вищої освіти абітурієнту необхідно буде внести до свого кабінету інші дані вступника: номер телефону, власну фотографію, завантажити (за наявності) сертифікати ЗНО інших років, додаток до документа про повну загальну середню освіту тощо.

Сервіс подачі електронних заяв через створені кабінети стане доступний з 14 липня.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Для вибору закладу вищої освіти та спеціальності скористайтесь сервісом Вступ.ОСВІТА.UА.

Освіта.ua
01.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Якщо закінчили 1курс медичного університету. А тепер хочемо в політех. Що робити?
Вікторія
Підкажіть, чи можна зареєструватися в двох кабінетах одночасно? Маю диплом молодшого спеціаліста і вже є кабінет, але хотіла б подати заявку на перший курс іншої спеціальності і потрібен інший кабінет із середнім балом атестату
Галина
Для Вікторія: можна
Марина
Скажіть, будь ласка, то це можна і в одному 5 заяв на державне подати, і в другому 5?
Коментувати
Зоряна
Подавала документи на основі зно та дипломну молодшого спеціаліста, пише що серію диплома не знайдено, що робити? Буду вдячна за інформацією.
Сергій
Для Зоряна: Можливо треба спробувати вводити кирилицею, або навпаки латиницею.
Зоряна
Дуже дякую вам за інформацію, сьогодні пробувала, нажаль без змін.
Галина
Для Зоряна: перевірте свій диплом на єдбо
Коментувати
Софія
Подала заяви на вступ і першим подавала заяву яку ставила приорітет 1. Потім подала до інших вишів, і зайшла до розділу "подані" заяви і там першого вузу який був за 1 приорітетом немає, всі інші є... Буду чекати якщо до завтра не з’явиться то що робити? Можливо подавати ще раз? Місця першого приорітету по суті не зайняте якщо не з’явиться вуз?
Ліля
Не можу подати заяву про вступ за даними ЄДЕБО не індетифіковано, що мені робити будь ласка допоможіть
Олег
Чи правильно буде ,якщо вказали серію та номер атестата ,а не додатка з оцінками. Сьогодні подали 3 заяви.
Тарас
Для Олег: Все правильно. Потрібно вказувати саме серію та номер атестата з оцінками. Інакше Ви б взагалі не змогли зареєструвати електронний кабінет.
Тарас
Для Олег: Я мав на увазі саме серію та номер атестата, а не додатка з оцінками. Тобто Ви все зробили правильно.
Коментувати
Ф
Помилково завантажив неправильну сторінку додатка до атестату і подав заяву до вузу. Чи можна якось надати правильний екземпляр замість неправильного?
Якось так
Для Ф: спробуйте змінити фото в е-кабінеті. Якщо не вийде, то Вашу першу (!) заяву затримають і через Ваш кабінет попросять зробити уточнення/зміни. Або можете спробувати додзвонитися в приймальну комісію самостійно.
Коментувати
Настя
Що роботи якщо вказала не вірний номер в кабінеті вступника та не можу його змінити, бо вже подала першу заяву на вступ???? Чи вплине це на вступ???
Якось так
Для Настя: а резервний номер телефону правильно вказали? Якщо з загруженеми документами все гаразд, то дзвонити Вам нема потреби. Наприклад, минулого року мені не дзвонили.
Настя
Нащястя другий номер вказала вірно)) Дякую за відповідь????
Коментувати
Маша
Доброго дня, цікавить питання щодо сертифікату ЗНО у електронному кабінеті, мені вибивають не всі предмети , які я складала, в чому проблема?
Галина
Для Маша: може частину Ви або не склали або складали лише як ДПА?
Маша
Ні, я складала профільний рівень, і ЗНО склала, але у кабінеті цього предмету немає
Коментувати
Катерина
Я вже ставила таке питання, але відповіді на нього так і не отримала. Чи оновиться інформація про результати ЗНО після того, як прийшли результати апеляції? Подавала апеляцію на українську мову та літературу, результат піднявся, а в електронному кабінеті нічого не змінилося
Гість
Доброго дня,що робити якщо не зберігається номер після того,як зареєструвала електронний кабінет ?
Наталі
125- бал на бюджет. Це середній бал, чи по кожному зно щоб було не менше 125? А якщо менше, то тільки на контракт.
Галина
Для Наталі: ні те ні інше. Це конкурсний бал
Коментувати
Наталія
У мене диплом старого взірці,виданий 1996 роком. Система не реєструє мене . Що робити?
Галина
Для Наталія: НЕСТИ документи в паперовому вигляді у виш! Це написано в умовах вступу, затверджених ще в жовтні минулого року. Було досить часу аби вивчити
Коментувати
Олена
Чому мені вибиває Can’t find variable: className? Вже все перевірила по 7 разів, а воно знову пише одне й те саме.
Марко
В паспорті не вказане по-батькові (через іноземне свідоцтво про народження), але у електронному кабінеті вказав по-батькові, додаток до атестату та документи до ЗНО всі без по-батькові. Чи можливо перєструвати кабінет, без по-батькові?
Галина
Для Марко: так. запис має відповідати Вашим документам. Якщо у них по-батькові немає, а Ви проставите, то видасть помилку
Коментувати
Олеся
При реєстрації вказала не правильний загальний бал атестату,що робити?Підскажіть будь ласка!
Влад
Для Олеся: виправити.
Олеся
Уже у кабінеті?
Коментувати
Natali
Екзаменеційний лист не знайдено, а як тоді подавати заяви у вуз, якщо з 1-15 подання електронних заяв?Їхати і подавати в паперовому вигляді? Поясніть, будь ласка.Дякую.
I
Для Natali: Прийом заяв з 15 липня до 23 липня.
Коментувати
Катерина
Чи можна створювати електронний кабінет, якщо досі не прийшли результати апеляції на результати ЗНО з одного з предметів? Якщо я це зроблю, не дочекавшись відповіді, інформація в цьому кабінеті вступника оновиться, чи краще зачекати, доки прийдуть результати?
Наталія
Для Катерина: Я декілька днів тому написала подібне запитання, але чомусь не відповідають ні мені ні Вам. Дивно..
Мар‘яна
Таке ж питання турбує
Коментувати
Гість
Які вони тупі з руками з ж...! Вибиває помилку, бо сертифікат ЄВІ не знайдено (хоча за цими даними входжу в кабінет учасника ЄВІ спокійно), на звернення щодо помилки не реагують! Цікаво, є якийсь механізм подачі скарги на погану роботу ЄДЕБО?
Галина
Для Гість: Ви шукаєте сертифікат за минулий рік? В цьому році ще немає результатів
Гість
Але є екзаменаційний лист з номером та кодом, який і вимагають для реєстрації. Враховуючи слабкість їхніх серверів, які запросто можуть лягти, не бачу причин у такому довгому очікуванні реєстрації.
Галина
Для Гість: поки не буде результатів, система не ідентифікує сертифікат, по коп’ютер не здатен передбачити складете Ви ЄВІ чи ні. А сертифікат вважається дійсним лише, якщо за ним отримані певні бали
Коментувати
Людмила
В мене пише що загрузити оцінки треба 1 мегабайт для фото але там ніяк не виходить щоб був тільки 1. Як вирішити цю проблему
Ирина2020
Для Людмила: сжать изображение.
Коментувати