Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ігор
Які вступні предмети потрібно здавати на факультет IT. В мене просто є вибір що можу замість англійської здавати історію чи можу я вступити за укр мова , математика та фізикою .
Євгенія
Доброго дня! Маючи одну повну вищу освіту я хочу отримати іншу за трохи відмінним профілем. Планую вступити на заочне відділення кафедри Психології. Чи потрібно мені знову здавати ЗНО і з яких предметів? Якщо ні, то чи можу я для вступу використати диплом з попереднього ВУЗу??? Дякую
Галина
Для Євгенія: так. Можете. Вступаєте на ІІ вищу освіту за вступними іспитами
Євгенія
Дякую
Олена
які предмети потрібно здавати на спеціальність IT&
Коментувати
Сюзанна
На міждународні відносини потрібна профільний рівень математики чи стандарт? Та на менеджмент яка математика потрібна?
Галина
Для Сюзанна: ви здаєте той рівень який вивчали в школі
Інна
Для вступу до закладів вищої освіти треба обрати "математика". Математика (завдання рівня стандарт" лише для ДПА, для вступу до ЗВО вона не використовується.
Коментувати
Наталія
На факультет IT програмування потрібно укр. мова чи укр.мова та укр.література???
Viktoriia
Для Наталія: на всі спеціальності ІТ потрібна тільки укр.мова.
Коментувати
Кристина
если сдать ЗНО в 2021году укр мова и литература, в дальнейшем можно подать заявку на поступления по специальности, где требования только укр.мова.
Влад
Для Кристина: можна
Коментувати
юлия
ТОЕСТЬ СЫН ХОЧЕТ ПОСТУПАТЬ В МОРСКУЮ ХЕРСОНСКУЮ АКАДЕМИЮ И ЕМУ НУЖНО СДАТЬ УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК БЕЗ УКР ЛИТ МАТЕМАТИКА ПРОФИЛЬ И ТРЕТИЙ ПРЕДМЕТ НА ВЫБОР ,ПРАВИЛЬНО Я ПОНИМАЮ
Галина
Для юлия: Академія - це заклад, а не спеціальність. На кожній спеціальності свої вимоги.
Коментувати
Марина Дударь
Вот только зачем Зно в нужно? Вед это дополнительные затратные на зно из бюджета. И меньше будет затраты на вузы, а значить будет меньше бюджетных месть в тех же вузах. А Взятки как брали, так и берут. И дополнительный расходный материал центры проведения этого же зно. А если учесть что эти центры покупают задания на сайтах для покупки студенческих работ. То, что можно говорить про их работу. А если учесть, сколько будет абитуриентов после школы, колледжей и магистров, то проверках их работ будет нулевая из за количества. Тут уж будет, понравился абитуриент при регистрации в центре качества образования или нет. Разве это уже не кумовство? И не факт что абитуриенты, не знают, кто сидит в комиссии, и не занесут им взятку. Также не факт что сами те люди которые работают в центре качества образования не могут иметь по нескольку телефонных номеров и аппаратов и звонить абитуриентов прося взятки.Или даже сами к ним не приезжают по этежи взятки за сдачу.
Наталя
Я хочу йти в медичний чи можу я здавати зно з української мови та української літератури разом, а не просто українську мову
Viktoriia
Для Наталя: можна.
Коментувати
Анастасия
А якщо, я йду не в уніаерситет, а в колледж то потрібна математика профільного рівня?
Viktoriia
Для Анастасия: так.
Коментувати
Анатолій
То я так зрозумів, щоб поступити, потрібно здавати ЗНО лише з трьох предметів? Чи як? Раніше було сказано, що обов’язкових буде чотири
Позитив
Для Анатолій: ДПА из 4 предметов, ЗНО из 3 предметов.
Коментувати
Вікторія
На філологію третім предметом можна здавати любий предмет з переліку:математика,історія, географія,хімія,біологія?
Черкаси , іван
Соросят вибили з мону, але справа Шарова- - стадного живе~ все в інтересах поляків , чехів , словаків, європи.... НАХРЕНА ВСІМ АНГЛІЙСЬКА В МАГІСТРАТУРУ?
1
Для Черкаси , іван: Іван,вся наукова література у світі друкується англійською.Поки не вивчимо англійської-будемо відсталою постсовковою країною на задворках світу.Ось нахрена англійська.
Марина Дударь
Жертва ты ЗНО - 1. Не вся начная литература печатается на аглийском языке. Или Множество научной литературы напсано на более чем 60 языков.Или думаещ что всё тебе будуть преводит на английский лично для тебя.
Марина Дударь
Жертва ты ЗНО - 1. Не вся начная литература печатается на аглийском языке. Или Множество научной литературы напсано на более чем 60 языков.Или думаещ что всё тебе будуть преводит на английский лично для тебя.
Коментувати
Сандра
В 2021 году сертификат ЗНО за 2020 год недействителен? ( кроме укр. яз и лит-ры)
Viktoriia
Для Сандра: Дійсні сертифікати з усіх предметів за 2018, 2019, 2020 і 2021 звісно.
Марина Дударь
Viktoriia это только с украинского языка и литературы, А остальные надо сдават каждый раз при поступлении
Viktoriia
Для Марина Дударь: еще раз!!! - в 2021 году будут действительны сертификаты по ВСЕМ предметам за 2018, 2019, 2020 и 2021 г.
Коментувати
Наталія
На спеціальність "Медицина" яку математику здавати, якщо у школі не профільна?
Віта
Для Наталія: всеодно профільний рівень (
Коментувати
Инженер
Нахрена английский всем инженерам или химикам сдавать в магистратуру?!? ИДИОТЫ!!! Это шаг к смерти специальных кафедр!! Шаг к развалу!!!
Andrew Brown
Очевидно, при такому "керуванні" освітою загалом і з таким переліком вступних випробувань фізика та хімія як навчальні предмети невдовзі помруть, потім прийде черга біології (див.третій конкурсний предмет), бо хто при здоровому глузді обиратиме ці предмети, коли можна історію та географію. Ну що ж, упевнено занурюємось у морок середньовіччя.
Галина
Для Andrew Brown: це не так. Перегляньте предмети, які вимагаються вузами для вступу на бюджет. Історія та географія зустрічаються дуже рідко, на обмежене коло спеціальностей. Розумні діти вибирають предмети ЗНО не ті, що легше здати, а ті, які потрібні для вступу на обрану спеціальність.
Роман
Для Галина: прочитайте новий перелік предметів. Перший і другий практично кругом українська і математика, третій - все інше за вибором
Коментувати