Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Плохой
Макса Плохо на вас не хватає, жаль що він тільки автобус захватив... Бо до вас по іншому і не доходить, експерименти ставите так, як на щурах, тільки гірше. Краще б робили щось, а не мучили людей
Екатерина
Подскажите пожалуйста, какой срок действия сертификата ЗНО 2020? Год или больше?
Богдан
Для Екатерина: обычно около 2-х - 3-х лет
Коментувати
Вікторія
Яке відношення українська література має до міжнародної економіки? Це просто нісенітниця!
Аліна
А якщо середня освіта (математика) чи середня освіта (інформатика) потрібно українську літературу чи ні?
Элен
Для Аліна: нет
Коментувати
Юлія
Хтось може пояснити, чи цьогорічний тест ЗНО з української буде дійсним для вступу наступного року? Адже тестування включало запитання і з мови і з літератури...
Ольга
Для Юлія: так буде, у правилах прийому на 21 рік, щоправда це лише проект, чітко прописано, що будуть дійсні сертифікати минулих років
Коментувати
Елена
Всего лишь 32% из всего количества специальностей будут сдавать литературу. А если подойти разумно, то и 10% достаточно!
Нюхай
Сірьожа, дело в шляпе_. А_
трололо
Для Нюхай: нюхай бедру
Була
Бебру
Коментувати
Олег
На заході всі загальноосвітні предмети вивчають в коледжах,а в університеті-предмети по спеціальності.У нас же освіта постсовкова,яка передбачає безліч не особливо потрібних загальноосвітніх предметів і це негативно впливає на вивчення предметів по спеціальності,бо на них не вистачає часу.
Алекс
Для Олег: колледж на западе и есть универ, где присуждают степень магистра,бакалавра, о каком разграничении колледж универ идет речь ? Это у нас колледж аналог пту, у них это понятие шире: на западе колледж может быть как старшей школой так и мед. институтом. Уточните пожалуйста о каком типе учебного заведения вы говорите!
Тетяна
Алекс, Вы ошибаетесь. Колледж и университет это разные учебные заведения. Как в нашей стране так и зарубежом. И уж точно медакадемией коледж с медицинской направленностью не является. Не нужно вводить людей в заблуждение.
Катя
Просто в нашій країні коледж- це шарага після якої ти нікому не потрібен. І не дивно, адже у 80% коледжів діти є тупими, що просто звалили піся 9 класу аби не вчитися.
Коментувати
Светлана
Так а на які спеціальності не потрібна література? Здається, тут перелічені всі можливі.
Крістіна
Для Светлана: в медицину не потрібно укр літ
Лілія
Для вступу на технічні спеціальності не треба здавати літературу
Елена
Для Светлана: здесь только третья часть из всех существующих.
Коментувати
Gonta
Те що пропонується є звичайним ідіотизмом з команди "професіоналів" . За 5 хвилин в списку професій були проставлені відповідні помітки. І все, нажаль. Ніхто і не подумав, а чи є сенс в цьому. Є ще один цікавий момент, а саме він буде стосуватися абітурієнтів, які хочуть подати документи до економічних вузів. Ці невдахи будуть змушені здавати ЗНО з поглибленого знання мови і літератури, поглибленого знання математики, історії або англійської, а також географії. І при цьому, в житті і практиці їм на 90 відсотків не знадобляться глибокі признання з вищезгаданих предметів.
Оля
Українську літературу всі здавали з першлго року проведення ЗНО і ні у кого не виникало обурювань. А тут на тобі - схаменулися. Чи хохляцька жаба задавила, що комусь здавати не потрібно? Так "негуманітаріям" профільна математика світить, а вам - базова. Чому не заздрите?
Ігор
Для Оля: Ви дуже такі розумні ? Ви хоть самі здавали ЗНО діти в книжках ітак весь час немає часу відпочити а ви тут пиз**е.
Влад
Я здавав ЗНО в 2020 році. Якщо у вас така дитина, що нічого не встигає, то це або ваша проблема або самої дитини. Часу достатньо. І скорше за все проблема в вас, бо вживання ненормативної лексики не найкращий приклад.
Марія
Якщо абітурієнт хоче подавати документи на два факультети, один з яких вимагає укр. мову, а другий - укр.мову+літературу, чи зарахується сертифікат по укр. мові+ література для факультету, де треба тільки мова? Дякую.
Коментувати
Марина
Бред! На все основные специальности нужен профильный уровень. В чем смысл был тогда делать разделение и усложнять бедным подросткам жизнь! Сделали бы уже адекватно: технарь- стандартный уровень, гуманитарий-профильный. Зачем на отельно ресторанном бизнесе, в политесе и тд украинская литература?
Thank you, next
Ну та правильно, як я буду архітектором без знання того "яке справжнє ім’я автора "Хіба ревуть воли, як ясла повні"
Юля
Для Thank you, next: або не знати, хто автор роману "Місто"))
Коментувати
Поясніть
Соціальне забезпечення ,архітектура торгівля біржа економіка маркетинг менеджмент-не хочу все переписувати,для чого укр л може там ще обовязково хімію?Може вже нарешті кожен бути вчити ті предмети які потрібні для майбутньої професії.Коли математику в мед відмінять?в пед-100 балів,а мед-150.
Батько
Для Поясніть: В мед можна здати хімію,а математику тільки,як ДПА,змінили предмети другий біологія,третій математика,або хімія,або фізика.
Поясніть
Для Батько:від коли зміни?минулого року обов’язково було -математика.
Батько
Читайте цьогорічний проект,де міститься перелік предметів
Коментувати
Віта
Коли вже до влади прийдуть адекватні люди??? Таке враження, що наші міністри з Марсу. Як танцюристи і співаки, зможуть працювати без укр.літ??? Або правознавці і менеджери з туризму??? Жах...коли ви вже, як Яник, на страусах тікати почнете? Кожен рік все краще і краще , ще і математику придумали...за кого люди ми голосуємо? За цих дармоїдів???
Мирослава
Для Віта: НЕ ПРИЙДУТЬ!.Щоб бути адекватним,потрібно мати освіту, досвід роботи і життєвий досвід , пройти ступені управління від найнижчої ланки до найвищої. У нас убита економіка,підприємств- нуль, де набувати досвід? На посади місцевого рівня призначають своїх, згідно політичної доцільності.
Лілія
Ось я вважаю, що і танцюристам, і співакам потрібно здавати літературу. Можливо, вона їм у кар’єрі не знадобиться, але це ж не є технічною спеціальністю. Хоча не варто забувати, що співаки і танцюристи бувають різні, деяким потрібна література й для роботи. Якщо людина йде на співака, то це навряд означає, що вона завжди буде співати написані для неї пісні) А може, співак піде в оперу?)
Тетяна
Гаразд, згодна про співаків і танцюристів, але ж майбутні фахівці у сфері економіки та був. обліку тут до чого? Я прям уявляю: складає такий собі бухгалтер річний звіт, в нього дебют з кредитом не знаходяться, строки всі вийшли, начальник алла, що той картин, а він йому "...та й думку гадаю, чому я не сокіл, чому не літаю?".
Коментувати
Наталья
Как ваши новшества идиотские достали !!!! Трепите нервы детям, родителям ! Задания по литературе очень часто имеют абсолютно одинаковый смысл в ответе , а значит это легко и специально путает абитуриента . Литературу должны здавать филологи ! Диплом не гарантирует работу , так вы на этапе поступления все нервы и деньги у родителей выгребаете, а потом все равно контракт!
Влад
Для Наталья: какой контракт ?) Сидел сам дома учил. Все прошел сдал Зно и поступил. В чем проблема ? Зно - лучшая система
Дмитро
Для Наталья: який контракт? Я вже другий рік на державному.
Коментувати
Першокурсник
Для абітурієнтів це досить погано так як вивчити хто який твір написав і за рахунок цього набрати більше тестових балів набагато легше, ніж не лише інтуїтивно вказувати на помилку, а ще й пояснювати правила, що порушуються...
Ольга
Для Першокурсник: Можливо для Вашої дитини легше а от для моєї література це пекло. Взагалі не розумію навіщо придумувати колесо. Є досвід успішних країн де дітям не ламають психіку.
Влад
Так окремого ЗНО з української літератури не буде. Там написано: "пропонуватиме вступникам скласти тест або з української мови, або з української мови і літератури.". Тому набрати на українській літературі сильно не вийде.
Коментувати
3.14Тарас
Не понимаю, как дизайнер может справиться со своей профессией без знания укр.литературы и языка, особенно при том, что половина ПО на английском. Или маркетолог - без укр литературы, ну, какой он маркетолог, так? В банковской сфере и финансах ты вообще никто без знания укр.литературы :D :D :D (сарказм, если что)
Євгенія
Для 3.14Тарас: навпаки, для вступу на ці спеціальності якраз і потрібно складати і мову, і літературу))
Марина
Для 3.14Тарас: А дизайнер, маркетолог, банківський працівник хіба НЕ громадяни своєї країни??? Нехай нам тепер афроамериканці (із повагою, звісно, наводжу приклад) цитують Шевченка????
Поясніть
Мене одне цікавить,хто такі питання з укр л придумує?
Коментувати