Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Це справжня дискримінація!!! Вибрали "хорошу" владу. Дякуємо! Що б мали брати найрозумніший і найталановитіших, то вони будуть брати всі крім них.
Оля
Який взагалі сенс того ЗНО?? Нічого, що ти знав його на високі бали, приїдуть якісь сепаратисти і будуть безкоштовно тут вчитися
Val
А от чего такой багор начался? Эти дети поступают по четко ограниченной квоте на отдельные, выделенные для них места. Поступают по вступительным экзаменам. На общий конкурс по рез. ЗНО никак не влияют. Кроме этого, по наблюдениям прошлых лет, во многих вузах есть масса специальностей, где есть недобор даже на бюджетные места. Преимущественно это инженерные специальности, хотя, в прошлом году не все вузы даже бюджетные места на медицину смогли закрыть. Ну, а тех наивных дурачков, которые с квадратными глазами прутся на бюджетные места по юриспруденции, экономике, мо, журналистике и т.д. в столичные вузы, как-то и не жалко. Глупые должны страдать.
1
Для Val: По перше-всі бюджетні місця фінансуються з податків.А ОРДЛО податки в Україні платить?Чому тоді їх треба вчити за державний кошт-іноземці платять за навчання в українських університетах.Так і тут-або живеш в Україні,або платиш,як іноземний студент.
Виктория
Где ж Вы видели квотников на инженерных специальностях? Там же учиться тяжело. Их скорее можно увидеть на международные отношения, право, политология, журналистика ну и на других популярных специальностях.
Виктория
И значит квотники со своими 125 баллами, которые как вы сказали "пруться на бюджет в столичные вузы" умные...?
Коментувати
Вчитель
Тобто діти батьків, які воювали за єдину Україну мусять здавати ЗНО, а діти з окупованих територій, де є ймовірність , що ці сім*ї на одному місці вертіли єдину Україну мають мождивість поступати без ЗНО. Цирк на дроті
Н.В.
Для Вчитель: Так і є,ще й контракт в цьому році відчутно подорожчав)) Епоха бідності,як то кажуть,тю-тю,хуже не будет.Народ хотів цирку-то й отримав цирк.Все по чесному.
Леся
Для Вчитель: ще й люди 3 місяць не можуть нормально вийти на роботи і кількість бюджетних місць впринуипі цього року зменшиться
Коментувати
1
Слава Верховній Раді! Слава Депутатам! Слава Україні. Все правильно зробили. Так і повинно бути.
немає в світі справедливості.
Для 1: Ну так звичайно, хай розумні діти, які навчалися роками і готувалися до іспиту, щоб вступити в ВНЗ пролетять з бюджетом, головне ж заохотити дітей, які української навіть не знают, не говорячи чи прохідний би набрали, за те у виші будуть навчатися безкоштовно. Ну а що давайте, щоб діти, які мріяли і у яких немає можливості платити за навчання йдуть геть з держави, нам же ж тут розумних не потрібно, хай всі ходять і російською щебечать.
1
Для немає в світі справедливості.: Не треба перекручувати. Знають українську мову. І використовують її. Ваша позиція несправедлива й упереджена. Верховна Рада все правильно вирішила. Так і повинно бути. Слава Україні.
Zoom
Для 1: І де ж вони її вивчили,ту українську мову,коли папка весь час на роботі-стрєляєт х@хлов на пєрєдкє,мамка по полях бігає-сдайот укропськіє пазиціі?))) І користуються українською мовою в ордло))) Какіє гераіческіє дєткі,навєрнає єщьо і "патріоти"?
Коментувати
Настя
Ну перестаньте, просто умоляю, знущатися вже над нами.У нас і так ні сил, ні нервів, що за бред? Чим Я відрізняюся від НИХ??? Чому ви перестали боротися за молодь, яка хоч мову власну знає і шанує. Звичайно, всі поїдуть за кордон, тут же за дітей не думають зовсім. ПРОХОДИТЬ СЕСІЯ ЗНО, ВСІХ СТРЕС, А ВИ І ТАК ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ НІ ДНЯ СПОКІЙНОГО НЕ ДАЛИ ПРОЖИТИ, ТО ЩЕ Й ТАКЕ ПІДТРИМУЄТЕ. Не хочу залишатися в Україні, тут про тебе ніхто не турбується, політики через дітей, хочуть вирішити свої проблеми.Вірила в зміни в кращу сторону, зараз тут вже в ні що не вірю.
Виктория
Для Настя: Политики с помощью детей хотят решить свои проблемы. Умница в точку попала.
Дмитро
Для Виктория: ай донт андерстанд ю
Коментувати
13
Ну що атошніки,волонтери, "патріоти" і прочєє насєлєніє,,що голосували за зе-здобули?Тепер сєпарські дєткі будуть вчитись на бюджеті без здачі зно,а ваші діти будуть на контракті ) Сєпари тепер будуть тут хазяями,дякуючи новій народній владі,а тупі хахли будуть обслугою.Намазуйте і жріть,довбо#оби тупі.
абітура2020
просто немає слів. МОЖЕ КРАЩЕ БУЛО Б ВІДДАТИ ОБДАРОВАНІШИМ ЧИ РОЗУМНІШИМ?. на крайній випадок для них організували б ще одну додаткову сесію ЗНО , але ж не просто так місця на бюджет роздавати
Наталья
Для абітура2020: Нашим детям легче было бы сдать ЗНО, как и всем остальным, и не ездить по университетам и сдавать в каждом экзамены Они не виноваты в том, что их не выпускают из ОРДЛО. Мы- простые смертные, и у нас нет нигде никакого блата! Извините, если кого-то обидела.
Марта
а ці діти хоч українську розуміють/розмовляють/поважають, якщо хочуть сюди вступати чи на безкоштовне навчання ведуться?
Кнут
Я із Сімферополя й уже щонайменше рік спілкуюсь із місцевими принципово своєю рідною мовою, незважаючи на чиюсь думку та подекуди радикальне несприйняття. Ризикну — це так, власні спостереження — припустити: деякі діти з окупованих регіонів люблять, і шанують, і плекають українську сильніше від чималої кількости їхніх однолітків, які проживають на території, підконтрольній офіційній владі. Даруйте, та мені однаково, складати ЗНО чи вступні випробування: я просто волію якнайшвидше полишити Крим і навчатись у виші, де до українськомовних і українськоцентричних людей ставляться принаймні адекватно.
Коментувати
Катерина
Що робиться? Де ж та справедвивість та рівність на здобуття освіти?? Що робити розумним дітям з звичайних простих сімей, шаногвні депутати? Це зробили для себе такий закон, щою можнапросунути своїх діток на бюджет!!! Оце вибрали владу . Аж гидко
Максим
Для Катерина: а соціалістів ви вибили з парламенту? Вигрібайте капіталізм!!
Олена
Дуже прикро, що ви так відноситесь до дітей з окупованих територій! Діти сепарів навчаються у місцевих вузах і думки не мають про Україну, а діти, які волею долі вимушені проживати в ОРДЛО, вивчають рідну мову з репетиторами, вивчаються в українських школах дистанційно та їдуть на ЗНО по троє суток, ночуючи на блокпостах та підписуючи документ, що не повернуться додому, поки не закінчиться пандемія! Скажіть , будь ласка, вони не заслуговують на якусь квоту? Мені здається, що вони не меньше люблять Україну ! І боротися треба не за територію, а за людей! А молодь- це майбутнє!
Виктория
А зачем же тогда эту молодежь разделять?
Коментувати