Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Митя
Кампанія за втюхування ордло в Україну: 1-Бєдніє дєті,ані ні в чьоем не вінавати,ви против дєтєй ,они же тоже украінці! 2-Нє всє там тєрарісти,многіє в душе любят Украину.Сильна-присильна). 3.Платформа прімірєнія-нада значіт у всех жітєлєй ордло прасіть пращенія.(Бажано на колінах). 4.Втюхіваніе ордло в Україну,зміна конституції,особливий статус,прєдставітєлі у Верховній раді. Але спочатку це треба втюхати в мізки українців,що й робиться.
Vladimir
Чем сраться в интернете лучше давите на власть, чтобы отменили это грёбаное ЗНО.
Олена
Для Vladimir: ЗНО ніхто не буде скасовувати. Запиши собі на носі.
Випускник
ЗНО - це найкраще, що є в Нашій Державі, тому його скасування приведе до хаосу. Воно дає можливісь простим дітям здобути освіту безкоштовно, а не тільки синкам депутатів!
Коментувати
Jonathan
In Russia, the law worked for six months. I hope it will last longer in Ukraine В России закон работал полгода. Я надеюсь, что это будет длиться дольше в Украине У Росії закон працював півроку. Я сподіваюся, що це буде тривати довше в Україні
Катер
А чим ми гірші вас українці? Ви говорите, а ніж моя дитина гірше, а нічого що у нас відбувається повний капець. Освіти, роботи, нормального життя немає! У той час як ваш синуля спокійно може вчиться, у нас такої можливості не існує. Наша навчання це "здрастуйте, до побачення". Про сімейних бюджет взагалі мовчу. Навчається тут в університеті це все одно що кидати горох в стіну. І уявляєте, так, я здавала ЗНО, але "завдяки" вчителям, які ніхрена не давали кілька років, все полетіло мідним тазом. Деякі зареєструвалися на ЗНО не змогли приїхати. Уявляєте? Їх просто не пустили. А жити два тижні в Україні, щоб здати ЗНО неможливо і фінансів. Молодь тут утримують, але при цьому тут нічого немає! І цей закон наша можливість виїхати з цієї пустелі!
Taly
Для Катер: Говоріть за себе. Я знаю багатьох переселенців, що навчаються в університетах на бюджеті та не поважають Україну. Чим ви гірші? Та нічим. Просто це несправедливо. Чому ми, діти, які склали ЗНО з середнім арифметичним балом 180+ маємо поступатися вам, з середнім арифметичним 150+, своїми місцями, а потім, навчаючись на контракті, ще й платити вам (гроші з контрактів йдуть на бюджет). Ще й кажуть, що в цьому році піднімуть ціну. Минулі роки ви вступали на бюджет, але мали право подати заяву лише до одного університету. Цього ж року у вас взагалі жодних обмежень. Вам усі йдуть назустріч. Чому ж ніхто не хоче піти назустріч нам? Наші батьки теж гроші лопатами не гребуть. Вони працюють, щоб оплатити репетиторів, у когось в сім’ї не одна дитина, у когось немає одного з батьків. Моя сім’я, на щастя має фінанси, щоб оплатити моє навчання, в разі потреби. Але так не в кожній родині. Дехто змушений буде піти в ПТУ чи працювати, чи поїхати закордон заробляти. Нічого не маю проти вас, розумію ваше положення, але й ви постарайтеся нас зрозуміти. Чи багато в вашому житті людей, які дійсно готові навчатися і доводити, що їм недарма дали шанс навчатися безкоштовно? Людей, які під час навчання не будуть говорити, що наша держава - ніщо, Росія краща, і після закінчення університету поїдуть туди?
Митя
Для Taly: Ви намагаєтесь щось довести росботу.
Елена
А чем мои дети хуже российской хунды? Мне надо было образование детям дать, так я 5 лет назад уехала с Луганской области, и также как многие в условиях суперский не живём. Зато должна отдать место для всякого отродья
Коментувати
Мама
Це просто якийсь капець, для чого ми готуємо своїх дітей до ЗНО напротязі 2-3 років? Для чого нанімаємо репетиторів? Для того щоб дати хоч маленький шанс своїй дитині поступити на бюджет тому що мість з кожним роком меньше. І тут якесь чмо вирішує якщо воно натягнуло вишиванку то може топтати майбутнє наших дітей. Чому б вам не збільшити кількість бюджетних мість, так ні легше забрати їх у інших. Слуги щось не те ви робите.
альона
Для Мама: не тим служать
1
Для Мама: Не "нанімаємо", а "наймаємо". "Напротязі" пишиться окремо. Відсутньо багато розділових знаків. ЗНО з української мови ти б провалила.
К
Для 1:я думаю мамі вже правопис постійно новий не потрібний,щоб його постійно вчити,якось зі старим проживе.Йде мова про наших дітей і їхнє майбутнє,не про тих дітей,за яких міліони витрачаються у закордонних вузах.І я вам таке скажу:"я також проваалила б ЗНО з української мови,а коли поступала писала диктант-то пропустила одну кому,так як я поступала у ВУЗ(факультет),який нічого не має спільного з філологією-то я поступила,до чого я веду:правопис спростити і всім писати диктант,перевір’яти грамотність,а не "хто на якому поверсі жив".І ще одне,чому ви оцінку не поставили?
Коментувати
зрада
все ж таки це зрада , товаріщі, ЗРАДА
Сєпаро#об
Для зрада: твої таваріщі у тамбові коняку у лісі доїдають,сєпак
Коментувати
Катерина
А чем мы хуже вас украинцы? Вы говорите, а чем мой ребенок хуже, а ничего что у нас происходит полный капец. Образования, работы, нормальной жизни нет! В то время как ваш сынуля спокойно может учится, у нас такой возможности не существует. Наша учеба это "здравствуйте, до свидания". Про семейных бюджет вообще молчу. Учится здесь в университете это все равно что кидать горох в стену. И представляете, да, я сдавала ЗНО, но "благодаря" учителям, которые нихрена не давали несколько лет, все полетело медным тазом. Некоторые зарегистрировавшиеся на ЗНО не смогли приехать. Представляете? Их просто не пустили. А жить две недели в Украине, чтобы сдать ЗНО не возможности и финансов. Молодежь здесь удерживают, но при этом здесь ничего нет! И этот закон наша возможность уехать из этой пустыни!
Олександр
Для Катерина: Ви не пробували вивчити українську мову і писати нею.Чи Вам потрібно ще один закон ,щоб у вузах викладали на мові окупанта,щоб Ви розуміли лектора?
Val
Для Олександр: попробуйте сами отказаться от сельской говирки (слова Булгакова) и изъясняться на нормальном русском языке. Не стройте из себя клоуна. К украинскому языку и так все толерантно относятся, но иногда абсурд зашкаливает.
Для Val:
Ти, всраний кацапе, ще будеш нам пропонувати відмовитися від української мови? Ось що означає - пусти свиню під стіл, а вона лізе на стіл.
Коментувати
Правдоруб
Дуже рекомендую прочитати всім класичний твір Олени Пчілки (мами Лесі Українки) "Наша справа з жидами". Його можна знайти за допомогою гуглу. Часи змінюють, а українці продовжують залишатися телепнями на яких наживаються інші народи (гройсмани у вишиванках, бєня зі своїм клоуном і т.д.).
dR
Для Правдоруб: як уже всі свободівці набридли, немає сил терпіти ...ків. Остогидло! Ясно? Досить відробляти кремлівські гроші
Правдоруб
Дебіли думають, що Олена Пчілка (мама Лесі Українки) була членом ВО "Свобода".
Правдоруб
А Леся Українка, мабуть, була агентом путіна :)
Коментувати
Віктор Логвін
єдиним помітним наслідком цього закону буде ще один привід неприязні до мешканців окупованих територій, а передбачуваний навчальний дискомфорт (чи подальше відрахування) слабкого студента-пільговика, буде природно трактуватись (ним і його батьками) як дискримінація і утиск "нацистами". Тобто результат буде прямо протилежний меті, замість "інтеграції" - посилення дезінтеграції. Подібні дурниці відбуваються через відсутність політичної і інтелектуальної еліти в Україні. Розумні політики у прийнятті рішень повинні враховувати не тільки чим ці рішення є, а і як вони ВИГЛЯДАЮТЬ, тоді не знадобляться і жалюгідні пояснення "Це не те що ви думаєте!".
1
Для Віктор Логвін: Ніхто нікого не вижене. Тотальний недобір студентів. Перевести на контоакт - переведуть, але виганяти з ВУЗів найближчі років 20 будуть тільки тих, хто туди аж занадто рідко з’являвся.
Лєна
Для 1: скажіть це студетнам Грінченка , щоб вони пореготали ????????
Правда
Для 1:з підвищенням балів при вступі,з підвищенням ціни,ще щось нове придумають так,що не знаю чи наші ВНЗ 20 років протримаються?Не знаю може помиляюся,але все подібно складається ситуація:дибілізація молоді.І ті,що вивчуться, роботи немає.
Коментувати
Борис
Подарки в державу не iдуть,а поступлять на бюджет у вишi!?Даже цiкаво!Я плачу подарки,моя дитина здаэ ЗНО,а вчитися на бюджетi будут дiти iз ТОТ.
Olga
Для Борис: Для Дмитро: А кому платять податки ті, хто працює в польщі? А діти їхні в більшості навчаються за рахунок тих, хто трудиться в Україні. Чому цього не бачите?
Лєна
Для Olga: ті хто працюють закордоном , але тримають зв"язок з тими, хто залишився тут і надішлюють частину коштів. як ви знаєте податки у нас беруться майже з усього ( поки тільки не за повітря) і гроші які тут витрачаються оподатковуються. і до того ж деякі мають роботу тут , проте наприклад літню відпустку використовують там
Вікторія
Для Лєна: Розкажіть це іншим. Я особисто знаю багатьох, хто працює за кордоном і ніяких податків не платить, ще й субсидію отримують. А я ні, хоч працюю в Україні . Мабуть я вчителем отримую більше. Отакої!
Коментувати
Дмитро
Шановні люди не обурюйтесь. Ми коментарями нічого не змінимо. Пишіть звернення в комітет ВРУ з питань освіти науки та інновацій (https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens/) або в МОН (ez@mon.gov.ua ). Я вже написав. Чим більше звернень буде. Тим краще. Якщо не розглядатимуть їх й писатимуть відмови, то вийдемо на мітинг, бо маємо право. Щодо мене, то я розумію російську лише на 20%, бо не вчив й не збираюсь. Я розумію що є й там проукраїнські, але більшість сепари. Вважаю, що ця подія є кроком до визнання "дири" та другої держмови. Якщо пускати, то треба фільтрувати. За ворожі виловлюванння та вчинки проти України (та інші пункти держзради) має бути кримінальна відповідальність - довічне. Тоді всякої нечисті зменшиться. Але про це вже до інших комітетів та міністерств.
Дмитро
Додам, що у нас в універі вчиться багато дітей військослужбовців (у тому числі й загиблих) російсько-української війни, що триває від 2014 року. Вони мали пільги й подавали, але їм їх навіть невключили в систему. Більшість з них поступила лише по ЗНО й соцстепендію не можуть отримати, хоча би повинні були. Більша частина з них на контракті зараз, хоч обіцяли їм державне. Натомість донбасята вчаться на державному зараз і мають соцстепендію. Вони переважно склали ЗНО на нижчі бали, ні діти війьковослужбовців. З усієї кількості десь 20-30 % проукраїнських, а решта - відверті сепари, які топлять за "русскій мір" та другу державну. Але усі ці категорії в університеті тупо не вчатьсся. Тоді, навіщо взагаї їм тих пільг? Краще надавати обдарованим й талановитим, як і зелень тоді писало у свої програмі. Це все із моїх спостережень.
Дмитро
Ще додам, що з такими темпами "русскій мір" буде й на Тернопільщині.
Den
Для Дмитро: Ну, хоть будет повод русский язык нормально выучить.
Коментувати
Ірина
Знаю таких льготників. Мій старший син закінчив бакалаврат. Так ось, коли поступав у Львівську політехніку мав конкурсний бал 181. А льготники ( на той час з Криму та ін.) мали 131 - 140 балів. І вони у рейтинговому списку були по переду мого сина. Беспосередньо, в групі мого сина вчилось 4 льготніка, які в першу сессію не склали жодного іспиту та були відраховані з університету. А жах у тому, що вони вкрали 4 державних місця, де могла вчитись дитина яка ЗНАЄ. Зараз у мене поступає у ВНЗ молодший син. Коли він зробив у ЗНО з української декілька помилок ві плакав, тому що не міг зрозуміти як так сталось. Він готувався 10 місяців. Влада обмежила кількість державних місць, Додайте мешканців Донбасу які займуть усі державні місця. Я розумію, навіть якщо моя дитина здасть усі три ЗНО добре, шансів поступити на державне навчання немає, тому що усе буде зайнято льготніками. А мій син напевно буде плакати. Мужчини також дуже гостро реагують на несправедливість. Я ПРОТИ!!!
Микола
Для Ірина: Бюджетные места и должны идти льготникам. Вы с вашим плачущим сыном не инвалиды же. И способны заработать сумму денег, необходимую для оплаты контракта. Не пойму, что за нищий менталитет своих детей на шею государства вешать, вместо того, чтобы самим о их будущем заботится.
Алла
Для Микола: мають бюджетні місця отримувати кращі, бо так справедливо . Ми платимо частину своїх податків на те , що університети готували хороших спеціалістів , які працюватимуть на благо держави , чи не так? так давайте будемо і вчити найкращих
Олексій
Для Нонна: слухай сюди, шмат лайна, "рогули западенские" їдут захищати свою країну від таких ви*лядків як ти, та твої сепарскі родичі. Тому в Україні навчатись мають право тільки українці, а галімі сепари - це не тількі не українці, це вже й не люди зовсім. Коли ви, тварі, вже передохнете?
Коментувати
Студент
Тому не думайте,що вища освіта в Україні - це панацея, втім ,якщо Вам потрібен тільки папірець про отримання цьої "вищо’ освіти" , та взагалі не цікавить якість, то будь ласка, обурюйтесь!
Студент
Вже 5 років вчусь в Україні, в одному з найкращих медичних університетів (за рейтингом тої ж таки країни) і ,побувавши на стажуваннях закордоном, можу з впевненістю сказати , що наша вища освіта дуже далека до європейських стандартів, тому нема за чим жаліти) Якби тоді мала можливість безкоштовно вступити в європейський ЗВО - без сумніву б це зробила. І тут не йде мова про відсутність патріотизму до власної держави - можна в Європі вивчитись, і сюди повернутись. Мова про те,що ми не можемо конкурувати з випускниками в інших країнах, в нас невідповідність по всьому - освітніх програмах, підходах до викладання, недосконалості матеріально-технічної бази...Врешті як можна стати нормальним лікарем, якщо викладач не ходить на пари?!)) Я закінчую університет з червоним дипломом та балом 5.0 за всі роки навчання, отримую 2 стипендії, для яких плідно працювала, але зі всіма своїми здобутками я не можу створити конкуренцію випускникам закордонних ЗВО..
Студент
Это уже реально слишком! Я не против детей с оккупированных территорий, но, блин, эта ерунда уже давно началась. Когда я поступала,то первыми зачисляли детей с Донбасса, хотя по баллам у них была хуже ситуация. Да и действия намного жёстче были, чем сейчас. А теперь, когда более менее спокойно, давайте им просто так отдадим бюджет! Значит на вступительные они приехать смогут,а на ЗНО нет? Где логика? P.S. Я ничего против Украины не имею, но зная как можно сдать экзамены, то у всех будут высокие баллы
Все для розумних і обдарованих
Для дітей з України: А давайте піднімемо ціну на контракт; Для дітей, які з ОРДЛО: Запрошуємо навчатися безкоштовно, ми тут подумали, хочемо, щоб була несправедливість, розумні діти виїхали б на полуницю, бо не зможуть тягнути контракт, багато вже викинуло багато грошей на репетитори, багато готувалися і пахали самі, то хай такі розумні діти виїжають, ми чекаємо саме на вас, щоб розквітала російська мова і щоб інші вас ненавиділи.
Міра
Для Все для розумних і обдарованих: ще й заяв на бюджет тільки 5
Коментувати
Randomiser
Люди жесть читать не умеют написано же по вступительным будут отбирать, а они чаще всего даже сложнее чем ЗНО
Міра
Для Randomiser: ну так може все ж ще одну сесію зно та й усе як вступні - легше . і як вони мають вступати приїжджати , коли на зно не соізволили приїхати ?
Ірина
смішний )))) ти не знаєш як здаються вступні ?)
Дмитро
Для Randomiser: ай донт
Коментувати
Сашко
А для дітей з України Зеленський в період пандемії! підняв вартість навчання для на вступ до Вузів для студентів-контрактників. НЕЛЮДИ!
Ання
хай би вже краще циганам би віддали ті бюджетні місця/ дуже образливо. можна було б нормально розприділити ці місця чи гроші на це деінде виділити. а якже діти що стали сиротами , бо батьки пішли боронити свою землю , а якже атовці.
юля
Для Ання: пропуную іти мітингувати
Zoom
Підтримую!!!
Тонні
Для Ання: А що ти маєш проти циган?
Коментувати
Наталья
Что за беспредел???? Я тоже хочу, чтобы мой ребенок не сдавал ЗНО: зачем репетиторы, сидит ночами готовится, ЗАЧЕМ❓ Это ОБРАЗОВАТЕЛЬНЫЙ СЕКСИЗМ!
Віталій
Для Наталья: ну так твоя дитина сидить в комфортній теплій хаті, в повній безпеці і в інтернеті вчить необхідний матеріал. А діти з тот сидять в підвалі, при свічці і цілим класом читають книжку, бо бібліотека згоріла а інтернету нема
Правда
Для Віталій:і з вами погоджусь,але діти здають ЗНО,щоб перевір’яти свої знання,а тут йдуть де хочуть,які це будуть майбутні спеціалісти?найбільше питання які лікарі,зараз вчаться скільки років,один є лікарем а інший-ні.Це питання потрібно по іншому вирішувати-це наше майбутнє.А як ще так їх будуть вчити з поплажками,бо вони щось не розуміють не мають основи,школи,через кілька років підуть працювати,що буде з Україною?А ті діти,які розмовляють російською,вони вивчать укр.м.мову (правопис самі в підвалі,в постійному страху?),в школі діти вчать укр.м. і наймають репетитора,щоб здати ЗНО.Я б тих дітей в училища,щоб вчилися щоб знали про що йде мова(там йде шкільна програма і по майбутній професії придмети)а тоді вже на 2 курс,а може і на 3 курс залежить від навчального закладу у ВНЗ,хто схоче.Надати тим дітям гуртожитки і подальше від проблем будуть,не будуть сидіти в підвалі,інтернет буде і головне хоч якісь знання будуть мати,щоб йти вище вчитися!
Вікторія
Для Віталій: Вибачте, а хто вам винуватий, що ви горою не піднялися проти окупантів у 2014 , а пішли і проголосували за Росію?
Коментувати