Osvita.ua Бакалавр Вступ 2020: прохідні бали для вступу на бюджет
Вступ 2020: прохідні бали для вступу на бюджет

Міністерством освіти встановлений мінімальний прохідний бал для вступу до вишів на бюджет

Вступ 2020: прохідні бали для вступу на бюджет

Міністерством освіти і науки встановлений мінімальний прохідний конкурсний бал для вступу до вишів на бюджетну форму навчання. Відповідна норма міститься в Умовах прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2020 році, що затверджені освітнім відомством.

Зокрема, у 2020 році вступникам, які претендуватимуть на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної середньої освіти за кошти державного бюджету, необхідно мати конкурсний бал на рівні не меншому 125. В іншому випадку абітурієнт не буде допущений до конкурсного відбору.

Також Міністерством освіти встановлені мінімальні значення кількості балів для вступу на спеціальності «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія» з другого та третього конкурсних предметів на рівні не меншому ніж 150 балів.

Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» не може бути менше ніж 130 балів.

Конкурсний бал для вступу на спеціальності галузі знань «Право», «Публічне управління та адміністрування» та «Міжнародні відносини» має бути не меншим за 140 балів.

Окрім цього, у 2020 році буде скорочений обсяг державного замовлення на юридичні спеціальності. Зокрема, прийом вступників за державним або регіональним замовленням для здобуття ступеня молодшого бакалавра за всіма формами здобуття освіти, а також для здобуття ступенів бакалавра, магістрів за заочної формою здобуття освіти за спеціальностями «Право», та «Міжнародне право» в 2020 році проводитись не буде.

Для отримання інформації про вступну кампанію 2020 року приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Диана
Тобто на спеціальності право не можна ніяк потрапити на бюджет? І прохідний бал не менше 140
Влад
Для Диана: Можна, якщо набереш дуже високі бали
Коментувати
Ольга
Може хтось підказати який прохідний бал для психіатра?
Вадим
Для Ольга: там все написано, ти прочитай
Коментувати
Альона
Підкажіть будь ласка при вступі в університет після коледжу потрібно здавати 3 ЗНО чи 2?
Наталія
Для Альона: в цьому році 3. Рік тому було 2. Ще раніше - 1.
Коментувати
Євген
А чому відсутній мінімальний конкурсний бал на здобуття ступеня бакалавра на педагогічні спкціальності - від цих фахівців залежать всі інші спеціальності!?!
Кармелюка
Вперше в історіі незалежноі Украіни два останні уряди боряться проти украінськоі освіти!! Сорос і Захід виростили губителів нашого майбутнього. Це наша молодь.... Як іх протверезити , вернути свідомість ? Це наша відповідальність. Ліки одні- говорити міністру , замам , помам ... правду , не лобизати ім руки, зупинити цю біду, перекроіти свідомість. Але старі кадри бояться, озираються — Мовчазна, мертва Апн , депутати - освітяни , керівники( обрані) навчальних закладів, вчені , професори, вчителі....
Сингаивский
Для Кармелюка: согласен - выступление за свои права десятков тысяч учителей или 10 тысяч студентов остановят их пыл!
Коментувати
Клавдий с Овидиополя
На первый взгляд все хорошо! Ограничили балы, сократили юристов... А если подумать- это преграда для детей с небагатых семей, кто не имеет репетитора. И вообще_- запад гребет в вузы всех наших детей без дурных ограничений. Мы молодежь выталкиваем на Запад. А это им и нужно. А наши правители им служат, а не народу.
Правдоруб
Для Клавдий с Овидиополя: правильно, треба брати до університетів всіх бідних, навіть якщо вони дебіли, які не можуть здати ЗНО хоча б на 150 балів. З цих бідних дебілів вийдуть чудові професійні судді і прокурори неуки, які скалічать тисячи долей. Це ж прекрасно!
Чех
Этот комент от министерства.Из села в университет на бюджет в КГУ им Шевченко посткпило 3% студентов. Поэтому фарисейство - забить бедными вузы... В судьях бедных нет....
Анастасія
Система вступу в закордоном на багато складніша. Деякі країни навіть не приймають український атестат. По-друге, репетитор для зно непотрібен. Як абітурєнт буде навчатися у вузі(здавати сесію, екзамени, писати наукові роботи) якщо він не може підготуватися до зно.
Коментувати
Вадим
На право прохідний бал повинен бути 160 і більше або змінити предмети з яких нада здавати ЗНО (наприклад: історію змінити на математику).
Анна
Для Вадим: Зачем в гуманитарной специальности математика?
Вадим
Так буде менше бажаючих вступити на право.
Правдоруб
Може тоді краще, просто підняти прохідний бал на юридичні і медичні спеціальності? Це теж зменшить кількість бажаючих вступити, однак якість бажаючих істотно зросте. І не треба тулити математику туди куди вона не тулиться.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!