Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Даша
Скажіть, будь ласка, якщо я навчалася на магістратурі за контрактом, то чи маю я право вступити ще на одну магістратуру на бюджет? адже своє право на бюджетне місце я не використала
Галина
Для Даша: звісно можете, якщо пройдете за конкурсом
Коментувати
Христина
Доброго дня! Якщо студент навчається на першому курсі університету на бюджеті, але хоче відрахуватися. То чи буде можливість вступити на бюджет в коледж без відшкодування коштів попередньому закладу? Чи цей закон розповсюджується на всі установи (і коледжі, інститути і т.д.)? Дякую!
Лєва
Для Христина: безплатно можна в КПРС .
Катя
Що таке КПРС? Вчусь на державному, хочу відрахуватись після першого курсу, потрібно буде повертати державі кошти?
Коментувати
Інна Шульга
Доброго Дня ! Моя донька минулого (2018)року вступила на денну бюджетну форму навчання КНУ ім. Т. Шевченка, 5 вересня 2018 року вона за власним бажанням забрала документи з вузу і пішла за контрактною формою навчання в інший вуз. В цьому році, скориставшись минулорічним ЗНО, вступила за заочну, бюджетну форму навчання в ВНЗ на 1-й курс. Тепер виникла проблема з відшкодуванням коштів: чи потрібно за 5 днів відшкодовувати кошти (1-2 ве6ресня 2018 року вихідні дні), коли фактично вона жодного разу не була на заняттях і освітніх послуг не отримувала.
Студент
Для Інна Шульга: ні, оскільки це було протягом перших 10 календарних днів .
Коментувати
Маршалок С.
Все це протирічить Конституціі Украіни і придумано для витіснення молоді за кордон. Два завдання виконує Міністество Квіт- Гриневич з учнями( Новосад, Шаров, Совсун,Стадний...) : закрити сільшколи( дешевше земля), знищити вузи(ліквідація інтелігенціі національноі}. За останні 10 років кількість безкоштовних місць в університетах скоротилась вдвічі, 2/3 студентів контрактники. А наш ЗЕ і К * продовжують бездумно цю плітику. Віддали міністерство на заклання зеленим лібертаріанцям . Не буде краіни....
Володимир
А якщо студент був відрахований 14 вересня, наприклад, за власним бажанням, це 10 календарних днів від початку навчального року?
Любов
Якщо дитина навчається на бюджеті рік,в одному університеті,а потім має бажання здати знову здавати ЗНО щоб піти в інший університет,чи потрібно повертати кошти за рік навчання в цьому університеті.
Галина
Для Любов: А моя відповідь на запитання нижче, здалась Вам заскладною?
Коментувати
И
А якщо дитина вчиться на контракті, чи має вона право вступити на іншу спеціальність на бюджет?
Logic Power
Написано так, что ничего не понятно. Если можно, кто-то человеческим, а не юридическим языком объясните: разве нужно что-то возмещать за учебу в ВУЗе на бюджете?
Галина
Для Logic Power: треба, якщо вступаєте знову на бюджет на той самий освітній рівень. В іншому випадку не потрібно. Тобто, якщо Ви на бюджеті навчались за однією спеціальністю (неважливо, вчились 1 семестр чи завершили навчання), а тоді або вирішили, що це не Ваше або знайшли роботу за іншою професією і потрібна освіта саме за цією спеціальністю, то за ЗУ "Про вищу освіту", Ви знову можете вступати на бюджет, але якщо пройдете за конкурсом, то маєте відшкодувати державі витрачені на Вашу освіту раніше кошт за той термін, коли навчались (вчились 1 семестр, то й компенсуєте за 1 семестр). Якщо на іншу спеціальність вступатимете на контракт, то нікому нічого не винні.
Logic Power
спасибо) так понятнее намного
Сергій
Доброго дня. Якщо я навчався у вузі на другому курсі відрахувався і пішов служити в армію під час служби вирішив поступити в військовий вуз Я теж маю компенсувати кошти. Спеціальність таж.
Коментувати