Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
гість
Кто сдает документы в Кразина - делайте три ксерокопии всего и покупайте два конверта!!!
Ollesia
Шановні абітурієнти, громадяни украінці. Ті, хто не змогли потрапити на бюджетну форму навчання, але подавали заяви до Міжрегіональноі академіі управління персоналом, запрошуємо Вас приносити оригінали документів до нашого університету. В нашому університеті заборонено категорично брати взятки, бо за цим слідкує наш ректор Курко Микола Несторович. Це талановита людина, яка Викладачі під час навчання будуть завжди йти вам на поступки, та допоможуть, якщо виникнуть проблеми. Вчитися не важко, можна здати все своіми силами. Викладачі дають грунтовні знання та стараються зацікавити студентів своєю дисципліною. В нашому університеті всі займаються науковою діяльністю- досліджуємо певну тематику тем, проводимо пресс-конференціі. Також знайдете багато нових друзів. Основні деталі про навчання можете дізнатися на нашому сайті університету http://maup.com.ua/.
Сергій
Для Ollesia: шось Ви пізно прокинулася, минулого року ще з червня всім мізки виносила своїм найкращим МАУП ом
111
І знову ця Ollesia! Ну ніяк без неї!
ass cancer
Для Ollesia: не забудьте сказати, що ваш недержавний диплом згодиться абітурієнтам лише при тотальному дефіциті туалетного паперу))))
Коментувати
Оксана
Одесский политехнический,английская филология.Каким образом Слободчикова А. со своими 154.836 балов попала на бюджет(без квот),а после нее абитуриенты с вполне проходными балами(188+) на бюджет не попали?Бюджетное место решило пойти за отстающим?В абит.пошуке эта Слободчикова уже сдала документы в Международный Гуманитарный Университет (контракт).
Андрей
Для Оксана: что? ссылку сразу кидайте, абитпоиск с 25 числа не обновлялся, какие сдала документы
Андрей
Для Оксана: нашел, видимо льготы, учитывая что идет только фамилия и имя
Zzz
Смотрю на абите. Все вы врете никуда она не прошла на бюджет. Статус Допущено везде
Коментувати
Людмила
Якщо я не проходжу на бюджет, але є всі шанси пройти на контракт, то чи можна вже подати документи?
Андрей
Для Людмила: оффициально прием с 1 августа, неоффициально уже можно
гість
Сорри, но официально пишется с одним "Ф"!,
Коментувати
Максим
Если подать документы в бумажном виде в ВУЗ на контракт до 1.08, то поданные заявления в электронном виде тоже будут рассматриваться?
Alina Savonik
коли в електронному кабінеті вступнка зявиться інформація "рекомендовано на контракт"?
гість
Для Alina Savonik: Несите уже сейчас, мі сегодня уже сдали, просто проплатите после персого августа
Коментувати
Анна
Якщо я вступила за пріоритетом 1 на бюджет,але я хочу в той заклад наразі ,який в мене 3 за пріоритетом .Я там в списку 20,а місць держ 23.Якщо я відміню дві перші,я поступлю туди на держ?
Для Анна:
А навіщо ти писала першим пріорітетом той заклад, куди не хочеш. Зараз уже пізно щось змінити. Вийде лише контракт.
Андрей
Для Анна: нет, уже всё
Коментувати
Олександр
Мене не рекомендовано на бюджет( 189.108 пріоритет 1), а в людини нижче списком рекомендовано на бюджет з пріоритетом 2, чому його рекомендовано, а мене ні?
Андрей
Для Олександр: Потому что на другой специальности другое количество мест и другой минимальный бал
Оксана
Для Олександр: А яка спеціальність? Щоб подивитись по цій спеціальності по інших ЗВО з меншими балами рекомендовано на бюджет. Де це бюджетне місце, що мало йти за Вами?
Олександр
Ми в одному списку
Коментувати
Надежда
При приеме документов на поступление в ВУЗ начали требовать по две копии документов, хотя нигде на их сайте не было указано количество. Приехав на подачу, обнаружили это объявление. Правомочно ли это???
Андрей
Для Надежда: да, по 2 копии сдается
ass cancer
Для Надежда: нет, все лгут, караул, Зеленский исправь!!! КОРРУПЦИЯ ААА !!!!
Коментувати
Evgen
А можна зараз, якщо не пройшов на бюджет, поступити на контракт якщо не в електронних заявках я не ставив галочку на можливість навчання за контрактом?
Андрей
Для Evgen: первая галочка была бюджет + контракт
Evgen
Да спасибо, уже заметил
Коментувати
Анна
Підкажіть чому мене може не бути у списку абітурієнтів? Хоча там є люди з меншими балами
Влад
Для Анна: в якому списку? Рейтинговому чи списку у вузі на бюджет? Конкретніше ставте питання
Коментувати
Евгений
На сайті "Вступ освіта" було написано " рекомендовано на бюдже за пріорітетом# -1,а потім,десь через годину зникло і залишилось тільки допущено. Це означає що на бюджет вже не зарахують?
Андрей
Для Евгений: нужно ориентироваться только на личный кабинет, скорее всего на вступ освите былаа ошибка с минус первым приоритетом, которую сейчас исправили обновлением
Коментувати
Данил
Підкажіть, будь-ласка, подав заяву до ВНЗ на бюджет, подивився на сайті(не рекомендовано на бюджет). Хоча написано, що бюджетних місць - 5. Конкурсний бал достатньо високий(177). Так чому не взяли на бюджет? Хоча максимальна к-сть бюджетних місць - 5.(нікого з 144 заяв, не обрали на бюджет).
Андрей
Для Данил: 177 это не высокий, вы не прошли по широкому конкурсу, места ушли абитуриентам с высокими баллами в другие вузы
Василь
Какие, на хрен, другие ВУЗы, сынок?!!! Просматриваю КНУ имени Шевченко, "Лвівську політехніку": на интересующих меня специальностях (IT технологии) не добавлено ни одного места за счёт десятков бюджетных мест, украденных у абитуриентов моего города! Вся эта долбанная система-кидалово и разаодняк для абитуриентов, экономящие деньги властьимущих, т.к. эти барыги пекутся только о своём кармане, а не о будущем государства! Скажи, пожалуйста кто , закончив ВУЗ Киева, Харькова, Львова, Днепра поедет работать на периферию? В моих родных Черкассах на многих специальностях-1 бюджетное место, или вообще ничего!!!
dfg
Конкурсний бал, звичайно, високий, але не для кожної спеціальності, на жаль. Потрібно було відслідкувати, на які спеціальності держзамовлення скоротили, на які підняли, та підстрахуватись заявою на менш популярну, але більш затребувану на ринку праці спеціальність. А може, Вам навіть повезло: рік попрацюєте десь - пріоритети зміняться.
Коментувати
Віктор
Спочатку появилося що рекомендовано на бюджет за пріоритетом#1. А через годину вже пропало. Скріншот є
Маша
Для Віктор: в особистому кабінеті?
Евгений
В мене таке ж саме, ні на сайті "Вступ освіта"
Маша
Достовірна інформація в особистому кабінеті
Коментувати
Ганна
Добрий день!Мій син повторно вступив на бюджет.Куди звернутись щоб оплатити за семестр навчання.Будь ласка, алгоритм дій.
Маша
Для Ганна: контракт чи бюджет? Бюджет не оплачується
zzz
Обратитесь сначала в Старый вуз.возьмите справку где учились и сколько (финансовый отдел) потом в такой же отдел нового вуза.они вам посчиьают.может что-то зачтут .будет дешевле
dfg
Думаю, в приймальній комісії вам все розкажуть. Прочитайте уважно ПОРЯДОК відшкодування коштів державного або місцевого бюджету, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців.
Коментувати
Оксана
Доброго дня! В цьому році моя дочка закінчила ЛНУ ім. І. Франка. На державну роботу потрібна довідка про знання укр.мови, в додатку до диплома - 100, зараховано. Довідку не дають (оскільки вимагають позначку «відмінно»), потрібно проходити атестацію та оплатити 1300 грн., здається це заробляння грошей. Підскажіть що робити в даному випадку?
Андрей
Для Оксана: проходить аттестацию на знания государственного языка
Олександр
Дійсно потрібно в дипломі, або шкільному атестаті оцінку відмінно (5 чи 10-12). Та й атестацію можна знайти суттєво дешевше.
Коментувати
Ірина
Добрий день. Підскажіть будь ласка, чи може бути так, що у коледжі кажуть зараховані на бюджет, а на сайті ні . При цьому, що на сайті в списку були деякий час в статусі рекомендовані на бюджет, через два дні знову перейшли в статус допущено, а вчора змінилось на статус рекомендовані на контракт. Як це можна зрозуміти? Дякую
Анна
Хотіла би зпитати. Що означає рек.на бюджет за пріоритетом #-1? Тому що там не 1, а -1, що це означає?
Маша
Для Анна: дефіс,а не мінус. Вітаємо з бюджетом)
Анна
Ні, у інших дітей написано просто #1, а в вузі з першим пріоритетом написано "не рекомендовано на бюджет"
Маша
В особистому кабінеті?
Коментувати
Олександр
А можна десь в одному місці подивитися прохідні бали на кожну спеціальність? Бо, якось вештання по сторінках всіх вузів в пошуках останнього зарахованого на бюджет чіткої цифри не дає - то мало бюджетних місць з купою відмінників, то з купи можливих бюджетних місць зараховано лише декілька осіб, а то й зовсім нікого (про причину такого знаю). Звичайно орієнтовний бал таким способом прикинути можна, але хотілось би мати впевненість та однозначність у цьому питанні. І ще одне уточнення, у закритих пропозиціях може ж бути, що на бюджет вступили особи з меншим ніж прохідний балом?
dfg
Для Олександр: Для закритих пропозицій, хто останній встрибнув на бюджет у цьому вузі, той і визначив для цього вузу на цю спеціальність прохідний бал.
Коментувати
Дмитро
Добрий день! Поясніть, будь-ласка, принцип широкого конкурсу. Не рекомендовано на бюджет на спеціальність "071 Облік і оподаткування" зі 172 балами. В той же час в іншому вузі на бюджетні місця на цю ж саму спеціальність рекомендовано вступників зі 154-170 балами (5 осіб) без квот. Не розумію чому бюджетні місьця по одній і тій самій спеціальності розподіляються не за набраними балами?
Олександр
Для Дмитро: Широкий конкурс розподіляє кількість бюджетних місць між вузами, а конкурс всередині спеціальності
Коментувати