Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Богдан
Поступив по першому і по другому пріоритету (здавав творчий конкурс). Відмінив перший пріоритет, щоб попасти на другий пріоритет. Після оголошення результатів перший пріоритет з’явився зі статусом "рекомендовано до зарахування". Що мені робити? Як поступити по другому пріоритету? до кого звертатись?
М
Для Богдан: Ні до кого. Якщо ти відмінив заяву, то це все! Якщо на другому не з’явилось "рекомендовано (бюджет) то значить, що більше його і не буде...
Коментувати
Валентина
Добрий вечір. Цікавить таке питання. моя дочка не потрапила на бюджет, але знаходиться зразу ж на наступному місці після бюджетників. Чи можливе таке, що якщо хтось не подасть заяву з тих хто пройшов на бюджет, вона може потрапити на його місце? Чи місце анулюється?
Андрей
Для Валентина: сгорает
Лика
Только по льготе.
Коментувати
Катя
Я поступила на бюджет в університет, який був на першому пріоритеті. Чи можу я вибрати університет, який нижче за пріоритетом?
Лика
Для Катя: только если на контракт.
Валентина
А можно попасть на контракт по 1 приоритету, если рекомендовано на 2 приоритет?
Дотошный
Для Валентина: 2-й на бюджет? Тогда можете отказаться от бюджета и идти на контракт на 1-й.
Коментувати
Едуард
Добрий день. Питання щодо розрахунків балів. Як так виходить, що бюджетних місць допустимо 150, а рекомендовано на бюджет всього 60. Чому інші місця не розподілені? Якби вони були розподілені, то я потрапив би на бюджет на бажану спеціальність за 2 пріоритетом, мені не вистачило всього 5 місць, допущений на бюджет по 3. Що це, чому так відбувається?
Комментатор
Для Едуард: места ушли в другие вузы для детей с болеевысокими баллами. Такая система Широкий конкурс - места дают не вузам, а абитуриентам. И если у тебя высокий балл, то ты поступишь именно куда хочешь и место пойдёт за тобой в тот вуз. У вас там было написано: максимальное количество мест 150, т е ДО 150.вот получилось 60.
Дмитро
На цю ж саму спеціальність в інший ВУЗ система відібрала на бюджет абітурієнта зі 154 балами. А мене не рекомундувала на бюджет зі 172 балами. Не виходить як ви пишете - места ушли в другие вузы для детей с более высокими баллами
Ірина
Або він льготнік, або правильно розрахував куди подати. Як би ти подав заяву туди ж, то теж пройшов би.
Коментувати
Наталья
А когда будут изменения для младших специалистов.Стоит допущенно и все.Непонятно поступил на бюджет или нет?
юля17
Для Наталья: тоже самое у меня,у институт поступила ,а про колледж не чего нету
Коментувати
Зоя
У дитини середній бал ЗНО вищий і в нього написано «не рекомендовано на бюджет», а в дітей, в яких конкурсний бал нижче, зараховано на бюджет. У пас цей факультет був по першому пріоритету. Дякую
Zzz
Для Зоя: они льготники. Увы! их огромное количество
Панченко
Для Зоя: у них могут быть первоочередные квоты
Oleh
Для Зоя: я б щось написав але заблокують скажу "плоха людина".
Коментувати
Oleh
Зарахування вступників на навчання за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) має відбутися не пізніше 12.00 години 01 серпня 2019 року. Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції здійснюється не раніше 12.00 години 01 серпня. Я нічо не пойму до 1 серпня нада подати у електронім чи подати папіряні документи у вуз бо неможу поняти чи шо чи після того як дадут рекомендацію чи як бо непойму 1 противорічк 2.
Zzz
Для Oleh: если вы прошли на бюджет, вы должны принести оригиналы документов до 31 июля. В 12.00 1 августа будет наказ на зарахування вас на бюджет. После этого будет опубликован список рекомендованных на контракт. Понятно?
Наталия
Для Oleh: ті, хто рекомендований на бюджет повинні подати паперові документи в приймальні комісії до 18.00 31 липня. До 12.00 1 серпня буде вже наказ, де будуть всі рекомендовані, хто подав паперові документи.
Oleh
Тоесть после 12:00 1 августа уже будут рекомендации на контракт и тогда нести документы?на контракт или нужно до етого ?
Коментувати
Есения
Что значит под "Допущено" Рек. на бюджет за пріор. #-1 ??? Что значит этот минус?
Ариа
Для Есения: ничего не значит этот "минус". Везите оригиналы документов в ВУЗ с 1-м приоритетом. Все, вы туда поступили.
Бодя
Для Есения: Это не минус, это тире/дефис :D
Коментувати
Diana
Доброго дня, а якщо по всіх заявках написано "допущено до конкурсу" і сьогодні нічого не змінилося то це як розуміти?
Лика
Для Diana: на бюджет не прошли, только контракт теперь.
Коментувати
Vasya
Хто знає приймальна комісія працює в суботу, неділю. Чи з понеділка вже документи можна подавать?
Лика
Для Vasya: много где работает, но уточняйте по телефону лучше
Леся
Приймальна комісія працює у суботу з 09:00 до 18:00, У неділю з 09:00до 15:00 У будні дні з 09:00 до 18:00
Vasya
дякую
Коментувати
Мостіпан Олена
Смотрю рейтинговые списки. Статус допущено и под ним серым Рекомендовано до зарахування за приор.2, хотя ставила первым. Тоесть я поступила в этот универ или нет
Наталия
Для Мостіпан Олена: это значит, что Вы не поступили на бюджет по первому приоритету, проверяйте второй приоритет.
Наталка
Для Мостіпан Олена: ти поступи за 2-гим пр.уважно переглянь в кабінеті.
Коментувати
Шанс
Для тих хто мріє про спеціальність, але не отримав бюджетного місця. Продовжується наьір в коледжі до 29 липня, в тому числі і на безкоштовну форму навчання. Не втрачайте свій шанс і час з можливістю продовжити навчання в омріяних закладах одразу з 2 курсу. ПБМК , контакти в мережі.
Софья
Доброго дня, у мене виникло питання. Як так розпорядилися, що на сайты вказано 40 місць на держзамовлення, а рекомендовано на бюджет тільки 20. Чи може ще щось змінитися?
Retro
Для Софья: Ничего не изменится. Указано МАКСИМАЛЬНОЕ ВОЗМОЖНОЕ количество бюджетных мест, но абитуриенты с высокими баллами, получившие бюджетные места, будут учиться в других вузах, которые выбрали. Место получает человек, а не вуз
андрей
Место получает и вуз и человек, если это широкий конкурс. Система широкого конкурса ведёт к тому, что максимальный гос. заказ может быть не выбран государством в вузе с низким конкурсным балом абитуриентов и низкой приоритетностью заявлений - этих мест по стране для этого по максимуму выдано вузам больше чем будет гос. заказ в реальности. Это ведет к конкуренции вузов
Коментувати
Марія
Підкажіть будьласка, якщо в спеціальності жоден абітурієнт не рекомендований на бюджет, це означає що в даній спеціальності скоротили всі бюджетні місця?
Retro
Для Марія: не сократили, а просто в вуз не прийдет ни один абитуриент, получивший право учиться на бюджете.
Марія
А как так получилось если данная специальность была у меня в 1 приоритете и я была на 2 месте в рейтинговой таблице?
Retro
Значит ваши балы недостаточно высоки, чтобы по этой специальности получить бюджетное место.
Коментувати
ольга
Поясніть будь ласка, за яким алгоритмом надавалась рекомедація ( ОНПУ спеціальність 281 Публічне адміністрування за 2 пріоритетом і 151,776 б.- рекомендовано на бюджет, а з 172,278 б і 1 пріоритетом немає рекомендації на бюджет ) Це як зрозуміти...
Retro
Для ольга: срочно звоните http://osvita.ua/consultations/64929/ Так не должно быть
Zzz
А может это квотник. Скорее всего
Коментувати
Елена
Если стоит "допущено" а серым "не рекомендовано’ и мы в рейтинге 16(приоритет 1) а 8 бюджетных. Есть ли шанс, что что-то изменится или это уже 100% пролёт?((
Retro
Для Елена: это уже 100%. Больше рекомендаций на бюджет не будет. Только на некоторых специальностях льготников могут подтянуть с контракта
Коментувати
наталія
Пройшли на бюджет по 4 пріоритету, прикладна математика, але хотіли на компютерні науки? Чи є можливість потрапити на компютерні науки на контракт. Як потрапити на контракт ?
dfg
Для наталія: А що, є різниця? Чому тоді подавали туди, куди не збирались? Викотили свиню і якомусь вступнику, і вузу.
Панченко
Для наталія: звоните в приемную комиссию комп.наук. если подходите по баллам - несите документы.
Retro
Зачем было занимать чьё -то место на бюджете, если не собирались там учиться? Проклятия тех, кто хотел учиться именно там, будут вам наказанием(
Коментувати
Евгения
Что значит под "Допущено" "Рек. на бюджет за пріор. #1"? Но в другом месте написано "Рек. на бюджет за пріор. #-1"
ЮЛИЯ
а КАК ТАКОЕ МОЖЕТ БІТЬ?! зАЯВЛЕНО 35 бм И РЕКОМЕНДОВАНО 18 К ЗАЧИСЛЕНИЮ НА бЮДЖЕТ. сКАЗАЛИ ДАЛИ МЕНЬШЕ бм. КАК ЗА 2 НЕДЕЛИ МОГЛО ТАК ПОМЕНЯТЬСЯ?!
Retro
Для ЮЛИЯ: Так работает широкий конкурс. Вуз мог бы учить 35 человек на бюджете, но абитуриенты с высокими баллами, которые получили это право по данной специальности, НЕ выбрали этот вуз. Поэтому, у них будет учиться только 18 бюджетников.
Коментувати
Янева
Добрый день , почему в Одесском Политех е забрали бюджетные места на заочной форме обучения? Когда надеешься ,почему так делают ,ведь сначала пишут что в сеть?