Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Абітурієнт І
Почему ваши личніе кабинеті настолько ужасно реализованы? Результаты конкурса обещали до 18:00 26.07.2019. Почему у некоторіх их до сих пор нет?Зачем тогда придумывать систему личных кабинетов, если по итогу я должен прозванивать в каждый университет с вопросом прошел я или нет?
Kras Ann
Для Абітурієнт І: может потому что вы никуда не прошли,там ничего и не поменялось.
Андрей
Для Абітурієнт І: если у тебя нет результатов, значил ты не прошёл на бюджет, ты клнтрактник
Влад
Для Абітурієнт І: з системою все нормально, це Ви не читаєте і не знаєте, що повинно змінитися в кабінеті! Якщо у вас не написано навпроти заяв рекомендовано до зарахування бюджет, то бюджет вам не надали. Рекомендаціі на контракт будуть 1 серпня, але вже зараз вузи приймають на контракт. Беріть документи і везіть!
Коментувати
Абітурієнт
Де можна дізнатися номер приймальної комісії?777
Маша
Для Абітурієнт: на сайті ВИШу
Коментувати
Абітурієнт
Абітурієнти!!! Якщо статус вашої заяви не змінився, а так і залишилось "допущено до конкурсу", то це означає, що на бюджет ви не пройшли. Але можна вступити на контракт. Подзвоніть до ВУЗу і спитайте, чи можна вам везти документи, або чекайте вже рекомендації на контракт 1 серпня.
Vadim
Хотел спросить. Вот если я сейчас не прошел на бюджет, то через пару дней ничего не изменится? Просто я был очень близко. Будет ли изменятся список, просто некоторые уходят по другим приоритетам, смогу ли я подняться? Или это уже окончательно?Не могу понять, как это работает:( Заранее спасибо за помощь.
Олександра
Для Vadim: скорее всего больше не попадете, ибо свободные места, судя по всему, отдадут льготникам :)
Влад
Для Vadim: нічого не зміниться
Коментувати
Користувач
Скажіть будь даска чому у мене досі біля кожної з заяв пише "Допущено до конкурсу"? Наскільки я знаю то вже мало б писати рекомендовано до зарахування (контракт чи бюджет)
Олександра
Для Користувач: на бюджет всі рекомендації вже надано тим, хто пройшов. А от на контракт рекомендації будуть лише 1 серпня. Якщо ви плануєте на контракт, то краще дзвоніть до ВУЗу.
Влад
Для Користувач: рекомендаціі на контракт будуть 1 серпня, але можна вже везти на контракт документи куди хочеш. Бюджет тобі не надали
Коментувати
Люба
В нас 188 балів і пріоритет 1 в Вінницький універ на філологію, а по пріоритет 4 ми пройшли на бюджет в Кіровоград на філологію, а хотіли в Вінницю.Чому так ?
Влад
Для Люба: прізвище? Гляну
Влад
Для Люба: як точно універи називаються?
Влад
Для Люба: філологія на яку мову?
Коментувати
Оксана
В цьому році моя дочка закінчила ЛНУ ім Франка.На державну роботу потрібна довідка апро знання україни.мови,в атестаті 100 зараховано.Довідку не дають потрібно проходити іспит та оплатити 1300 грн.здається це заробляння грошей.Підскажіть що робити в даному випадку?
Влад
допущена до конкурсу рекомендовано на бюджет за приоритетом #3 что это означает?
Маша
Для Влад: бюджет
Влад
За пріоритетом 3 у вас бюджет
Коментувати
Анна
Доброе утро! Меня так же интересует вопрос, по какому принципу проходит отбор на бюджет. Мой сын в списке 9 и оказался на рекомендованный на бюджет, а дети с номерами 14, 18 рекомендованы...балы ЗНО и аттестата ниже...а они рекомендованы? И еще один вопрос... Имеет ли при поступлении какие-то льготы ребенок у которого отец умер и его воспитывает одна мать?
Влад
Для Анна: пільг у вашому випадку ніяких немає. Напишіть прізвище дитини, вуз і спеціальність. Гляну чому так
Андрей
Они рекомендованы не конкретно туда где ваш сын, а на другие приоритеты
Анна
ХТУI КНТЕУ 126.
Коментувати
Оксана
Моя дитина закінчила 1 курс на контракт.Цього року ми подавали ще раз на дюджет,вона пройшла.Чи можна лишитися на 2 курсі на бюджет,чи треба йти на 1.
Іванна
Для Оксана: на 1
Коментувати
Инна
Доброе утро! Хочу узнать по какому принципу проходит отбор на бюджет? Мой ребёнок в рейтинге на 58 месте и написано, что она не рекомендована на бюджет. У детей, которые по рейтингу намного ниже (в частности на 97 месте) и у них ниже средний бал и оценки, появился статус рекомендовано на бюджет в приоритете 1 или даже 5. Почему так? Ещё хотелось бы узнать, можем ли мы сейчас (до 31 июля) подать документы в ВУЗ и какие конкретно дополнительные документы нужно подать, если папа участник боевых действий и часто находится в АТО? Влияет ли это на поступление?
Влад
Для Инна: дитина має право на переведення на вакантне місце і якщо її бали мають різницю не більше 15 від прохідного балу. Можливо діти, про яких ви кажете пройшли на бюджет по іншому пріоритету?
Инна
А де можна подивитись прохідний бал. Нас цікавить ПДАБА 191 спеціальність
Влад
Остання людина, яка пройшла на бюджет у списку вступників і визначає цей бал.
Коментувати
Ольга
Добрий день! Підкажіть будь ласка, які оригінали документів потрібні для вступу у ВНЗ?
Іванна
Для Ольга: на сайті обраного вишу чи дзвоніть у приймальну комісію
Коментувати
Мамочка
Доброго дня! Поясніть, будь ласка, ситуацію: у КНТЕУ мою дитину рекомендовано на бюджет за пріорітетом #6, ВУЗ з пріорітетом #6 рекомендував на бюджет, а моя дитина все ж хоче вчитися у КНТЕУ. Чи є якийсь шанс потрапити на бюджет у КНТЕУ (чи можуть перевести на бюджет якщо підпишеш контракт) і чи варто везти у КНТЕУ оригінали документів, якщо рекомендований на бюджет в іншому ВУЗі. Дякую!
Комментатор
Для Мамочка: вас могут перевести на бюджет только если вы льготник и если будут свободные места. Других шансов попасть на бюджет у вас нет. Только там где рекомендовано. Так что вы сами должны решить где будете учиться
Мамочка
А які пільги мають бути, щоб перевели набюлжет?
user
Для Комментатор: от навіщо це писати? Тих, хто відмовився від бюджетного місця не переводять з контракту на бюджет, навіть пільговиків. В ЄДБО таких ренегатів видно!
Коментувати
Анна
Чому цього року з 30 бюджетних місць набрали лише 15 хоча минулі роки набирали значно більше з нижчими балами? НУ ЛП 153 мікро і нано системна техніка..?
Комментатор
Для Анна: ваш вуз мог принять 30 бюджетников, но набрали проходной балл только 15. Вот они и прошли. В прошлом году значит был более низкий проходной балл
Коментувати
Мама
Якщо я продам документи на бюджет по 1 пріоритету чи зможу я потім забрати і подати на інший пріоритет на платне чи ні?
Комментатор
Для Мама: сможете. Только если уже будет Наказ на зарахування(1 августа). это будет сделать сложнее. Нужен будет наказ на відрахування. Вы же уже студент)
Коментувати
Аполлинанрия
У мене у кабінеті змінився статус тільки навпроти однієї заяви і то тієї що на контракт подана. Всі інші без змін, статус "Допущена". Чому так?
Лика
Для Аполлинанрия: тому що не пройшли на бюджет
Коментувати
Лариса
Склалась якась незрозуміла ситуація. КНУ імені Шевченка спеціальність 035 Філологія східні мови та літератури (переклад включно), перша - перська в умовах вступу і в системі Конкурс визначає 9 ліцензованих бюджетних місць (до речі, на всіх офіційних сайтах і на цей час зазначено 9). Але в оголошених результатах по факту на бюджет рекомендовано всього перші 3 абітурієнти і вже 4-у і всім наступним із 9 зазначають "не рекомендовано бюджет". Чи мають право зменшувати вказану в Умовах прийому вузу кількість ліцензованих бюджетних місць і робити це не до подачі заяв вступниками, а під час визначення результатів? Це технічний збій в базі даних чи недобросовісність (шахрайство) з боку вузу? І що робити тим вступниками, які фактично проходять на вказану спеціальність на бюджет, але чомусь ? Не рекомендовані?
Влад
Для Лариса: 9 це максимальна кількість бюджетників, яку може прийняти вуз. А приходить у вуз той, хто набрав прохідний бал на дану спеціальність. Це не значить, що якщо вказано 9 місць, то пройдуть перші 9 по списку. Ні! Бюджетні місця надає абітурієнтам міністерство освіти, а не сам вуз абітурієнту
user
Для Лариса: «9 ліцензованих бюджетних місць» тільки ця конструкція нам каже, що Лариса геть нічого не розуміє, слова вирвала з контексту і прийшла сюди розганяти «зраду». Боже, бережи Україну!
Тарас
Для Лариса: суперобсяг державного замовлення на спеціальність 035.067 "Східні мови та літератури (переклад включно), перша перська" становить 11. Це означає, що виділено 11 державних місць на всі вузи України, де є ця спеціальність. І на ці місця вступлять абітурієнти з найвищими балами не залежно від того, в який заклад вони подавали документи. З 11 кращих абітурієнтів, що обрали цю спеціальність в КНУ документи подали лише 3, тому тут буде тільки 3 державних місця. Цифра 9, яка Вас ввела в оману стосується іншої ситуації: це максимальна кількість державних місць, яка могла бути надана конкретно КНУ. Тобто, якщо б всі 11 кращих абітурієтів подали документи в КНУ, то на бюджет сюди б пройшло лише 9, а ще двоє отримали б державні місця за своїми наступними пріоритетами.
Коментувати
Юля
Чи можна якось скасувати 4 пріоритет ( якщо пройшов на нього), щоб вступити на 5?
Влад
Для Юля: ні
Коментувати
Наталія
Що означає ’’ рекомендовано на бюджет за пріоритетності #1 "??? Це пишеться у списках закладу в який я подавала заяву. Якщо я подаю туди оригінали документів, то поступаю на бюджет чи ні?
Юля
Для Наталія: а де ви знайшли ці списки?
user
Для Наталія: в кабінеті дивись
Комментатор
Это значит что вы прошли на бюджет по приоритету №1. Туда и несите документы
Коментувати
Олександра
Чи є ймовірність, що звільняться місця на бюджет в університетах з вищим пріоритетом, якщо навпроти 5 пріоритету - «рекомендовано зарахування на бюджет»?
Лика
Для Олександра: уже нет
Юля
А куди діваються вільні місця, якщо абітурієнти не подають документи?
Влад
Місця надає міністерство освіти абітурієнту, а не вуз. Хто не набрав прохідний бал. Бюджет не отримав, отримали їх інші в інших вузах
Коментувати