Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Для коментатор: Змініть тон, шановний! МОН - збіговисько зарозумілих нахаб. Навіть маючи прохідний бал -195 будеш хвилюватися, бо перед тобою у рейтингу - 80 чоловік з квотами і незрозумілими додатковими балами, і це при тому, що учасники міжнародних олімпіад -продані Гриневич за кордон і вчитися в укр.універах не планують.
Ollesia
Шановні абітурієнти. Ті, хто не змогли потрапити на бюджетну форму навчання, але подавали заяви до Міжрегіональноі академіі управління персоналом, запрошуємо Вас приносити оригінали документів до нашого університету. В нашому університеті заборонено категорично брати взятки, бо за цим слідкує наш ректор Курко Микола Несторович. Це талановита людина, яка Викладачі під час навчання будуть завжди йти вам на поступки, та допоможуть, якщо виникнуть проблеми. Вчитися не важко, можна здати все своіми силами. Викладачі дають грунтовні знання та стараються зацікавити студентів своєю дисципліною. В нашому університеті всі займаються науковою діяльністю- досліджуємо певну тематику тем, проводимо пресс-конференціі. Також знайдете тут собі нових друзів. Основні деталі про навчання можете дізнатися на нашому сайті університету http://maup.com.ua/.
Саша
На вступ освіта юа в списках під своїм іменем і "Допущено до конкурсу" бачу - "Рек. на бюджет за пріор. #2". Що це значить?
Володимир
Для Саша: Це значить, що вам Рекомендовано на бюджет за 2м прыорітетом. Зайдіть на ту сторінку де ви подавали на 2й пріоритет і там побачите себе в списках на бюджет
Коментувати
Олексій Григор'єв
16:43 , а в кабінет все ще не можу увійти. Яка там " країна в смартфоні " , ну, як зазвичай, стару систему зламали, нової, "прогресивної" не змогли зробити як слід. Браво...
Комментатор
Для Олексій Григор’єв: народ уже празднует. А ты ноешь Неудачник
Олексій Григор'єв
Щось ви , пане , надто веселий... Запам’ятайте , будь ласка, знаючи мову співрозмовника, відповідати йому іншою - хамство
Комментатор
Видимо,Вы или кто там у вас, не прошли на бюджет. Учиться надо было, вкалывать. Тогда бы сейчас не зудели, а радовались
Коментувати
Валерия
пришло с одного универа с 3 приоритетом что "рекомендовано до зарахування", а остальные "допущено до конкурсу", ждать, что ещё что-то придёт или уже всё?
Артур
Для Валерия: ічнЯ
Комментатор
А шо мало?
Володимир
Для Валерия: Нет, уже всё. Предоставляется только 1-но место. На остальные вы можете претендовать на контракт, если это вас не устраивает.
Коментувати
Андрій
Коли будуть результати вступу для контрактників? А то я щось трохи не розумію. Дайте хтось відповідь))
Олена
Для Андрій: 1 серпня
Коментувати
Давид
Якщо я передумав поступати в той універ, є можливість змінити вибір? Відпишіть ПРОШУ
Саньок
Для Давид: тільки на контракт
Олена
Якщо ви отримали рекомендацію до зарахування на бюджет, а хочете від нього відмовитися, то і інший можете піти тільки на контракт
Коментувати
124
З самого початку стоїть статус "зареєстровано у навчальному закладі" і не змінюється, чому так, і що це?
Володимир
Для 124: Дивно, тому що потрібно щоб стояло "Допущено до конкурсу", а так ви взагалі не приймали участі в конкурсному відборі
Олена
Ви впевнені? Можете перевірити на сайті abit. poisk, введіть своє прізвище та ініціали і подивіться який там статус
Коментувати
Arsen
вже 16:34, а в мене лише допущено до конкурсу. Чи є шанс на бюджет потрапити? Чи наврядчи?
Володимир
Для Arsen: Мабуть вже НІ. Тільки контракт
Коментувати
руся
Якщо вже є рекомендація, то більше нічого змінюватися не буде, так? Помилки не може бути там ніякої?
Анон
Для руся: не буде
Коментувати
Настя
У меня всё загрузилось и первый по приоритету универ. "рекоменд. до бюджету",а остальные "допущено до конкурсу"Это значит,что меня только в первый приняли,или остальные данные позже выставят?
Олександра
Для Настя: якщо тебе приймають до 1 університету, то до інших вже не приймуть
fff
Для Настя: возможно только одно бюджетное место. Остальные будут приймать участь в контрактных местах
Комментатор
А у тебя раздвоение личности? Сразу в трёх учиться будешь?
Коментувати
Анастасія
Вони що реально в останній день почали все обчислювати. Я думала що ще з 22 липня. Типовий вираз громадянина СНД: так в нас все в країні діється
Комментатор
Для Анастасія: ты злая потому-то не поступила
Привет
Еще нету результатов сайт упала
Анастасія
Для Комментатора: ні я не зла, ти просто тон комента не так сприйняв, мені просто смішно. Це ж правда. А-ля я поступила на бюджет по першому пріоритету було б дивно з рейтингом 196 не поступит
Коментувати
Олександра
Якщо прогрузило але все ще «Допущено до конкурсу» то це означає що не пройшли на бюджет? Чи ще чекати результати?
Лика
Для Олександра: Для Олександра: подождите еще, ибо писали, что будут появляться постепенно. И проверьте потом себя на https://vstup.edbo.gov.ua/ Правда, он пока не грузит.
Коментувати
Soy
Довго грузить, а потім пише "сертифікат не знайдено", в когось таке було? Просто чекати?
Валерия
это нормально, что у меня до сих пор не загружается кабинет, у кого така я же история?
Майя
Для Валерия: у многих, попробуйте через телефон зайти, у меня получилось
Коментувати
Елена
Дані уже поступово з’являються в електронних кабінетах. Вітаю тих, хто поступив! Бажаю освоїти майбутню професію і досягти вершин!
Марина
Добрий день До якого числа подаються до університету оригінали, якщо йдеш тільки на контракт?
Лика
Для Марина: на контракт строки прийому до 30 вересня.
Коментувати
Володимир
Країна в смартфоні? Не смішіть мої капці. Три дні потрібно було сидіти, щоб на четвертий закрити кабінети і роюбити розподіл? Що за дикунство? ХХІ століття, ера високих технологій. Купіть нормальні сервери і не позорте себе і фахівців ІТ яких ви навчаєте.
Олена
Для Володимир: Вже є результати в особистому кабінеті. Удачі всім.
Володимир
Олена. Кабінет відкривається, жодної заяви не має. Дивився на 2х різних компьютерах, в 2х різних браузерах. Дуже смішно? Чи сумно!
Комментатор
Ти трохи тупуватий. За ці дні ПК мусили обробити заяви, які подали за 22 число. Таких «спритників» було багато. Були б у тебе високі бали не нервував би так. Заспокойся
Коментувати
C сайта МОН
рієнтовно з 16-ї години в електронних кабінетах з’являтимуться рекомендації на бюджет – загалом їх отримали 60 354 вступники на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування). Розподіл місць відбувся сьогодні, 26 липня 2019 року, за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення.
Для C сайта МОН: Может они там и появятся, но увидим мы их нескоро учитывая повальное кликанье.
Андрій
Щож чекаємо. Сподіваюся сьогодні можна буде зайти в кабінет чи на сайт.
Петро
А що тоді ці козли робили 4 дні?!!
Коментувати
Даниил
Ребят,ждите)с сайта МОН Орієнтовно з 16-ї години в електронних кабінетах з’являтимуться рекомендації на бюджет – загалом їх отримали 60 354 вступники на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування). Розподіл місць відбувся сьогодні, 26 липня 2019 року, за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення. У тих вступників, що отримали рекомендацію, навпроти однієї з заяв статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування». Рекомендація надається лише на одне бюджетне місце, за однією заявою.