Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лариса
Доброго дня, скажіть, будт ласка, чому немає 016 спеціальності під час подачі заяв в НПУ ім. Драгоманова? Але вона є і конкурсні предмети зданні саме на цю спеціальність. Що робити? Де шукати?
Влад
Для Лариса: де ви Ви її шукаєте, як подавати заяви з 10 липня? Ще рано! Їх там нема!
Коментувати
Юля
Скажіть будь ласка,при реєстрації пишем бал той що вирахували шляхом додавання всіх оцінок,чи той що уже визначили з таблиці середнього бала за атестат . Наприклад писати 7.1 чи 151( так як подивилися по таблиці). Дякую
Влад
Для Юля: 7,1
Коментувати
Людмила
Доброго дня. А сертифікат ЗНО має прийти на електронну адресу чи на звичайну пошту?
Влад
Для Людмила: сертифікат зно у вас повинен бути на руках. А інформаційну картку треба сформувати і роздрукувати з кабінету
Ксюша
Ініормаційну картку до сертифікату ЗНО ви маєте роздрукувати, знайти її можна в особистому кабінеті ЗНО в розділі " Документи ЗНО".
Коментувати
flamingo
Можна только сканировать фото или обрезать образец и вставить. Я пробовала второй вариант, но не могу подтвердить. Что мне делать?
Влад
Для flamingo: зменшить формат до 1 мгб
Коментувати
Артем
Почему при регистрации ввожу средний балл аттестата и нажимаю зарегистрироваться и в этот же момент пропадает балл и появляется надпись " не заповнено поле середній бал "
Лариса
Артем: Очистіть кеш браузера
Елена
Добрый вечер. Так же проблема. Артём, у вас получилось?
Коментувати
Юлия
Как высчитать коэффициент подскажите пожалуйста Совсем запуталась .или коэффициент выставляет каждый вуз
Артем
Для Юлия: коефіцієнт виставляє кожен вуз різний
@kafedragrb
Для Юлия: Який саме коефіцієнт маєте на увазі?
Ксюша
https://vstup.edbo.gov.ua. На цьому сайті можна переглянути коефіцієнти для вирахування КБ ( конкурсного балу) .
Коментувати
Анна
Добрый день если по всем приоритетам ты на бюджет не прошел , тебе как то предлагаю контракт или нет ? И есть ли шансы пройти на бюджет с золотой медалью и средний балл ЗНО 182 такие как Шевченко и Каразина ,ещё есть есть льгота где о таком указывается при подачи оригиналов или в электронном виде
Роман
Для Анна: Незалежно від того, пройшов чи не пройшов абітурієнт на бюджет, він завжди має право вступати на контракт у ті виші, куди подавав заяву. "Как то предлагать" - це як? Бігати додому до абітурієнта і розповідати про виш, прямо як свідки Єгови? Якщо абітурієнт бажає вчитися на контрактній формі - привозить оригінали документів до обраного абітурієнтом вишу, одного з тих, куди подавав документи, і, якщо проходить за конкурсом на контракт, його зараховують. Якось так.
Галина
Для Анна: в кабінеті з’явиться "рекомендовано бюджет" або "рекомендовано контракт". Потрапити на бюджет можна в будь-який заклад з різними балами (медаль не враховується) головне яка спеціальність і який обсяг держзамовлення: на технічні та педагогічні спеціальності набір великий, тому там прохідний бал нижчий, а на "міжнародні відпосини", "політологію" тощо набір мінімальний - прохідний дуже високий. Дивіться результати минулорічної вступної кампанії на вступ.інфо.
Галина
Для Роман: Є такі виші, які надзвонюють ще до оголошення результатів і запрошують нести документи до них до закінчення вступної кампанії ("бо потім не встигнете"). Зайзвичай це ті виші в які можна встигнути і у вересні, бо вони не набирають студентів. У нас було і таке, коли НАУ пропонували контратк, коли син пройшов на бюджет в КПІ з обіцянкою після сесії перевести на бюджет. І це при тому, що заява подавалась лише на бюджет (в 2017 році таке було можливо) і пріоритет був останній, а пройшли за 1-м
Коментувати
Ольга
Добрий день. Якщо дитина учасника бойових дій(АТО), як подати документи? Яка це квота? Чи треба сканкопії документів подати через електронний кабінет, чи вже при подачі документів? Дякую
Анна
Для Ольга: у вас документ ,а том что ребенок участник боевых действий или документ ,а том ,что пострадала вследствии военных действий ?? С какого вы города ?
989
Для Анна: у них документ, що абітурієнт є дитиною учасника БД. Пільг при вступі немає. Вносити в кабінет ніяких даних не потрібно
Коментувати
Ірина
Доброго дня! Зареєстрували електронний кабінет. Майже) Як довго чекати на лист активації електронного кабінету?дякую
Влад
Для Ірина: понен зразу прийти. Просто перевіряйте пошту
Коментувати
Семен
доброго дня. я ввожу правильні дані свого атестата. а мені вибиває помилку. Що мені робити?
Артем
Для Семен: можливо ти не те вводиш, треба ввести дві букви англійською мовою і цифри які йдуть після них(8 цифр)
Коментувати
I_Z_O
Добрий день А до якого числа можна реєструватись???? це щодо електронні кабінети абітурієнтів І чи можна заєструватись в середу ?
Влад
Для I_Z_O: можна
I_Z_O
Це значить що я можу заєструватися в любий день до 10 липня?
Наталя
В любой день до 10 го числа
Коментувати
Наталія
Доброго дня, якщо я Кругла сирота, яка ймовірність того, що я поступлю на державне? Але в мене прохідний бал 126, я зможу поступити?
Влад
Для Наталія: ти подаєш документи по квоті 1 і приймаєш участь у конкурсі серед пільговиків. Візьмуть того, у кого найбільший бал. Ніхто наперед не знає вступиш ти чи ні.
Коментувати
Данило
скажите, у кого нибудь работает электронный кабинет вступника? у меня написано , что сайт тимчасово недоступний, что делать?
Влад
Для Данило: ждать
Віталіна
Коли останні терміни реєстрації кабінетів?
Влад
До 22 липня
Коментувати
Діма
Люди подскажите пожалуйста , сколько заявок можно сделать на бюджет? Одни говорят 4 , другие 5 , а то и 7 , можно пожалуйста конкретно сказать? И ещё подкрепить это каким то официальным доказательством.
Dein Führer
Для Діма: можно подать 7 заявок на 4 специальности
Влад
Доказательства шукайте у правилах вступу. 7 заяв на 4 спеціальності
Коментувати
Маруся
Пожалуйста,подскажите,как считать средний балл аттестата?С учётом предметов ,по которым проходили держ.аттестацию?Спасибо!
Влад
Для Маруся: дадаєте всі річні оцінки і ДПА і ділите на їх загальну кількість. Округлюєте до десятих
Коментувати
Елена
Если абитуриент открывает кабинет. Поступает на бюджет. А потом передумал и не подаёт документы. К чему это приведет?
Влад
На бюджет в цьому році не попадеш, тільки на контракт.
Sabrina
Для Елена: Абитуриенту просто позвонят из того ВУЗа, где он поступил на бюджет, с вопросом -почему не несет документы. А тот ответит- а я передумал. И все. Никто штраф не выпишет и в тюрьму не посадит))). Реальная ситуация моей племянницы . До последнего решала, как лучше, уехала в другую страну. По гранту. Делайте, как Вам нужно, никого не слушайте. И ничего не бойтесь.
Sabrina
Вспомнила еще смешную ситуацию. Знакомая девочка поступила по 3 или 4 приоритета на бюджет в другом городе. В местный универ на 1 приоритет не попала, уж очень престижную специальность хотела. Приехала она с родителями документы подавать. Как увидела ее мама тамошнее общежитие... Реальный ужас. Короче, родители тут же приняли решение о контракте на "специальность мечты" в родном городе. Документы забрали через полчаса. Тоже ничего им никто не сказал и не сделал..
Коментувати