Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лиза
Почему третий день не приходит смс с подтверждением регистрации . Все данные введены верно , почта Gmail. В чем причин , помогите.
989
Для Лиза: може щось вводите не вірно? Ось зараз Ви поставили пробіл перед комою, а gmail написали з великої літери. Може і під час реєстрації десь щось не так зробили?
Ирина
А в почте ничего не пришло? Которая gmail.
Oleksandr
посмотрите раздел "Спам". Иногда почта запрос на активацию туда отправляет, но если с момента регистрации прошло более 24 часов, то нужно зарегистрироваться снова.
Коментувати
Артём Скадовськ
Пишу на почту вам об проблеме с регистрацией, звоню на линию по номеру указаному в инструкции! Нет ответа, нет связи с человеком который бы помог в решении проблемы. Мои друзья, знакомые так же не могут. Что вы предлагаете нам делать??
989
Для Артём Скадовськ: кому Вам? Людям які читають освітній портал?
ммм
ось реальний приклад, що школа не готує до життя - дитину випускають, а вона без рами, як що кому.
Артём Скадовськ
Ммм, что за чушь ты несёшь? Я написал что действительно проблема есть с регистрацией и то что мои друзья так же не могут зарегистрировать кабинет уже какой день подряд, а ответ от поддержки дожидаться приходиться долгое время
Коментувати
Даниил
3 день отправляю документы, что б исправить ошибку при регистрации э-кабинета, а ответов и решения нет.
Артём Скадовськ
Все личные данные верно вписываю, ошибка п3.3 это что такое? И не только у меня этот нюанс. Исправьте!
Артём Скадовськ
2-й день не могу зарегистрировать кабинет, мол не верные данные или не сходяться, извеняюсь, но какой да*н по ит делал сайт?
Ірина
загрузила додаток до атетстату ,а він не відкривається. Обновлювала сторінку, не відкривається все рівно. Що робити?
Любов
Для Ірина: Потрібно зменшити розмір фото в Paint. Знайдіть інформацію про те як це робити на YouTube.
Коментувати
Руда Анастасія
Доброго дня,у мене помилка при реєстрації П3.3 ,я писала на електрону пошту туди куди нада про це повідомляти Но мені відповіді так і ніхто не дає і я й надалі неможу реєструватись
Олеся
Для Руда Анастасія: і в мене також видає таку саме помилку. Ви відповідь дочекались куди надсилали повідомлення?
--
Лучше звоните. До них письма не доходят. И очень много обращений.
Коментувати
Анастасия
РЕБЯТА,ХЭЛП!!!Додаток 13 и витяг про прописку это одно и то же?Можно ли отправлять витяг?
Галина
Для Анастасия: не знаю, що таке витяг, а додаток 13 називається "ДОВІДКА про реєстрацію місця проживання особи" і завантажувати слід її.
Влад
Хіба треба загружати довідку про реєстрацію? Це тільки тим хто з села. А витяг дають з ай ді паспортом де прописка. І в нас таке було.
Роман
Відповідно до вимог Міністерства освіти і науки для підтвердження застосування «сільського» коефіцієнта потрібно завантажувати саме довідку у формі додатка 13. Інші документи не підходять. Абітурієнтам, які не мають підстав для застосування цього коефіцієнта або не бажають його використовувати, завантажувати цю довідку чи інший документ про місце реєстрації не потрібно.
Коментувати
Паровозик, який не зміг
Збс, "не заповнено поле" середній бал", очистка кешу не допомагає. Мб хоч сайт нормально зробите? От що я зараз робити маю?
Ольга
Для Паровозик, який не зміг: спробуйте через інший ппристрій зареєструватися. В мене теж така проблема була,поки не зареєструвалася через ноут,а не телефон
Коментувати
Іванка
Доброго вечора, чи враховувати оцінки за ЗНО для визначення середнього бала атестату
Влад
Для Іванка: оцінки ДПА враховувати
Коментувати
Радомир
Скажите пожалуйста, если у ребенка есть льготы по инвалидности (ребенок инвалид), то так же следует подавать заявления через электронный кабинет, или следует ехать узнавать и подавать документы непосредственно в сам университет?? Если нужно ехать, то подскажите ехать стоит с 10 числа, или можно раньше??
Влад
Для Радомир: спочатку передзвоніть в прийомну комісію, чи дійсно дана інвалідність йде по квоті, на яку треба везти оригінали. Документи треба везти з 10 липня
Радомир
А дзвонити можно вже зараз, чи теж з 10 липня?
...
Приймальні комісії вже працюють.
Коментувати
Юліанна
Доброго дня,скажіть будь ласка до якого числа потрібно зареєструвати електронний кабінет?
Влад
Для Юліанна: до 22 липня
Коментувати
Алла
Скажіть будьласка при реєстраціі електронного кабінету пише помилку п.3.3.,що робити ,лист із скріном та копіями домументів відправили ,як швидко нам нададуть відповідь
Тетяна
Лист посилання на електронну пошту не надійшов. Направити лист повторно також не допомогло. Чи можна реєструватися повторно з новим логіном?
Влад
Для Тетяна: так, спробуйте
Коментувати
Юра
Скажіть будь ласка якщо здав зно з укр. мови та літератури, а з географії не здав це означає що цього року в ВНЗ не вступиш?
Влад
Для Юра: для універу треба 3 зно, для коледжу 2. Ти мало зно здавав.
Коментувати
Діана
Добрий вечір! Скажіть будь ласка я інвалід ІІ групи, скажіть, чи можу я зарегестрірувати свій електронний кабінет і подати заяви в ВНЗ без пільг, і подати заяву в паперовій формі в інший навчальний заклад ??
Влад
Для Діана: дзвоніть в приймальну комісію ВНЗ куди плануєте вступати за детальною інформацією
Коментувати
Юлія
Добрий вечір. Скажіть, будь ласка, пільговик (діти-інваліди) має подавати документи в електронному чи паперовому вигляді? Якщо в паперовому, чи реєструвати електронний кабінет взагалі? Дякую
Влад
Для Юлія: в приймальній комісію вишу уточни це питання
Коментувати
Наталія
Доброго вечора.Шкільний атестат ще не видали ,не можна зареєструватися,що робити?
Влад
Для Наталія: зареєструватися можна до 22 липня
Коментувати
Дарина
якщо я поступаю на заочне також електронний кабінет створювати?і чи потрібно розставляти тоді пріоритети?і чи можливо поступити на заочно з низькими балами ЗНО?
@kafedragrb
Для Дарина: Так, треба створювати. Якщо на бюджет, то пріоритети розставляти. Вступити можна, але залежно куди і з якими саме балами...
Коментувати
Настя
Зареєструвася обов’язково потрібно сьогодні ? Чи є певний термін реєстрації електронного кабінету вступника ?
Влад
Для Настя: до 22 липня
Коментувати