Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Шо робити, якшо при реєстрації кабінету ввела не ту електронну адресу і відповідно код не надійшов.Треба чекати 21 годину, а потім заново реєструватись?
Ксенія
Для Олена: так, треба чекати 21 год для реєстрації. Дані неактивованого кабінету видаляються и ви зможете зареєструватися знову.
Коментувати
Андрей
Добрый день! Подскажите пожалуйста что делать, если зарегистрировали електроный кабинет но не можем зайти , бо забыли пароль и теперь не можем зайти на почту и в кабинет .
Влад
Для Андрей: там є нажати’’ забули пароль’’
Коментувати
ЛЮДМИЛА
Усім доброго дня! Підкажіть будь ласка чи має бути скановане кольорове обовязково кольоровим на моніторі у електронному кабінеті??? Дякую завчасно за відповіді
Влад
Для ЛЮДМИЛА: додаток до атестату може бути чорно білим, а фото в цифровому форматі.
Людмила
ми сканували кольорове фото і завантажили його чорно-билу сканкопію в ел кабинет це допустімо?
Коментувати
Тетяна
Доброго дня! З 10 липня почнеться електронна подача заяв у ВНЗ. Питання: якщо вибираєш «претендую на участь у конкурсі на місце державного замовлення і на місця за кошти фізичних абота юридичних осіб...» скільки заяв можна подати? Тільки 7? Чи більше? Дякую.
Влад
Для Тетяна: 7
Коментувати
Ирина
Можно ли открыть личный документ и подать заявку в выбранный ВУЗ находясь за границей ?
Настя
Добрий день, уже 4 день не можу зареєструвати особистий кабінет, пише " помилка при реєстрації і що є якісь розбіжності з данними. Підскажіть будь-ласка, хто знає, що робити???
Влад
Для Настя: дзвоніть чи пишіть в тех підтримку, на гарячу лінію або в університет. Можливо треба подавати буде в паперовому вигляді, якщо є розбіжності
Коментувати
Ирина
Поступаем на 1-ый курс заочное отделение хореография Киевский национальный педагогический университет. Возможно свідоцтво про здобуття освіти будет на руках только 10 июля. Творческий экзамен сдан успешно . Успеваем ли мы открыть электронный кабинет и подать документы
989
Для Ирина: Заяви подають до 22 липня
Коментувати
Соломія
При реєстрації електронного кабінету вступника вибиває помилка,що неправильно вказано серію свідоцтва про ПЗСО,але всі дані вказано правильно.Вже 3 дні не можу зареєструватись,в кого таке було,порадьте будь ласка що робити?Дзвонила на гарячу лінію,писала на електронну пошту,але їхні рекомендації не дали ніякого результату.
Влад
Для Соломія: знаю, що в таких випадках подають документи особисто в ВНЗ. Мабуть ваші данні не правильно вже введені в систему. Тому не співпадає Спробуй те ще подзвонити в приймальну комісію, і спитайте, що Вам робити
Чіп
Серію свідоцтва необхідно вносити латинськими літерами, можливо в цьому проблема.
Коментувати
Сергей
При регистрации выдаёт ошибку п3.3,как решить эту проблему? Все данные указаны правильно при регистрации.3 дня не могу зарегистрироваться из-за этой ошибки,а время то идёт... до 22 июля надо всё успеть.
Влад
Для Сергей: звернися в техрідтримку, на гарячу лінію.
Олександр
До них добитись як в стіну горохом
Коментувати
Леся
Добрый день.Должно ли прийти на почту письмо, об успешной регестрации?Спасибо...
Влад
Для Леся: так
Коментувати
Анна
При открытии кабинета где указывается твои заслуги медаль и т.д , подскажите пожалуйста
Влад
Для Анна: медаль ніяких пільг не надає і тому нікуди не вноситься
Коментувати
Олена
Добрий день, якщо у нас атестат з коледжу, і середній бал по п’ятибальній системі, що робити?
Чіп
Для Олена: Перевести оцінки в 12-бальну систему: "5" - 12, "4" - 9, "3" - 6. А потім перерахувати середній бал.
Коментувати
Руслана
Как можно добавить сертификат и за 2018 и за 2019 год? Что нужно сделать, подскажите
Влад
Для Руслана: там повинна бути кнопка, шукайте, знайдіть в ю тюбі, як зареєструвати електронний кабінет. Там це повинно бути
Коментувати
Іра
Скажіть будь ласка Як дізнатись коли прийде заміна атестату? Чи є якісь контактні номери до кого можна звернутися?
Галина
Скажіть будь ласка чи можна зареєструвати кабінет після 10 числа , тому що ще не дали сертифікат та атестат,
Влад
Для Галина: можна
Коментувати
Олена
Напишите пожалуйста адрес тех поддержки - не можем зарегистрироваться, по указанным телефонам не дозвониться.
Святослав
Чи можливо реєструвати кабінет після 10.07.19? Якщо хтось знає будь ласка напишіть відповідь, бо немає можливості зареєструватися
Влад
Для Святослав: можливо
Коментувати
Элина.
Здравствуйте. Вот спокойно все сделала, но почему-то волнение меня не покидает. Я вроде бы прошла активацию, но меня никак не покидает страх, что нет... Еще зашла в почту на это письмо, попыталась перейти еще раз , а мне "Дані вступника, чий особистий електронний кабінет необхідно активувати, не знайдено! Можливі причини: вичерпано час, відведений на активацію кабінету вступником (1 доба) або використано некоректне посилання для активації кабінету. Будь ласка, повторно здійсніть реєстрацію!" И вот я сижу трясусь... Кто может знает , как и что, ответьте, пожалуйста.
Влад
Для Элина.: ну так здійсніть повторно реєстрацію, як написано
Коментувати
Дарья
Здравствуйте.Помогите мне пожалуйста.Уже третий день не могу зарегестрироваться,все данные ввожу правильно,уже даже пробывала с разных компьютеров,а пишет что ошибка при регестрации.Хотя все данные введены правильно.Помогите пожалуйста.
Влад
Для Дарья: зверніться в тех підтримку. Вони дадуть відповідь на протязі 2 днів
Коментувати
Олена
Підкажіть будь ласка для еклектроного кабінету вступника фото потрібно сканувати? Оригінал, який дає в електроному вигляді фотограф не підходить?
989
Для Олена: нічого сканувати не потрібно. Треба той варіант який фотограф Вам скине на флешку
Олена
Для 989: Дякую!
Коментувати