Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Артур
Если можно подавать 5 заявлений в ВУЗы, то сколько можно подавать электронных заявлений в колледжи? Всего одно?
Владислава
Якщо на спеціальність подано 5 заяв людей з квотами, вони всі будуть на бюджеті?
Артур
Для Владислава: на vstup.osvita есть данные об общем кол-ве бюджетных мест, в том числе максимальное кол-во бюджетных мест для квоты 1й и 2й.
Владислава
Значит, если максимальное кол-во бюджетных мест - 16, а максимальное кол-во бюджетных мест для квоты1 - 1, то с пяти человек с квотой только один поступит на бюджет?
Влад
Для Владислава: да
Коментувати
Oleg
Яка різниця між "фаховий молодший бакалавр" і просто "молодший бакалавр"? Наскільки я розумію "фаховий молодший бакалавр" це ПТУ а просто молодший бакалавр це вже перший рівень вищої?
Вікторія
Якщо подавати заяву після ПЗСО на спеціальність «Фаховий молодший бакалавр» пріоритетність враховується?
Галина
Подскажите пожалуйста в колледж поступать нужно здавать экзамены или нужно звонить или отводить документы
Тараненко Влад
Коли треба подати заяву на проживання в гуртожитку? ,
Олександр
Здравствуйте, а как подавать документы на специальность, где есть творческий конкурс? Творческий конкурс я проходил (на архитектора), но не могу понять куда вводить средний балл за этот творческий конкурс.
Сергій
Я випадково скасував заяву на вступ(без права подання нової заяви з такою самою пріоритетністю). Чи можливо подати нову заяву на цю ж спеціальність ? Заяву було подано на контракт, і нову теж хочу подати на контракт
Гість
Для Сергій: на контракт пріоритетності немає. Тому подавайте, ви нічого не втратили
Коментувати
Анастасия
Здраствуйте, подскажите почему если я подала заявку в Черниговский политехнический на контракт первая у меня статус Зареєстровано в ЄБ . А все остальные уже допущены .
Влад
Для Анастасия: статус змінеться ще
Леся
Так, потрібно подавати на магістр
Коментувати
Світлана
Заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів _ це вибиває вже 3-тій день при подачі заяви. Що робити?
Ксенія
Підкажіть будь ласка, може хтось знає як бути зі зміною прізвища? Атестат виданий у 2012році на дівоче прізвище, у 2016 прізвище було змінено, паспорт і сертифікат ЗНО виданий з новим прізвищем, але в рейтингових списках ЗВО чомусь фігурує старе? В електронному кабінеті немає можливості додати свідоцтво про шлюб, хоча при реєстрації на зно я його додавала і сертифікат ЗНО виданий правильно, на теперішнє. Як виправити ситуацію? Чи це вже при подачі оригіналів в самому ВУЗі представляти свідоцтво про шлюб?
Влад
Для Ксенія: дзвонити треба в приймальну комісію і подавати документи в паперовому вигляді
Коментувати
Наталія
Добрий день, при подачі заяви в електронному кабінеті з’являється запис :"Заборонено подавати заяву на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів". Що це означає і що робити?
Юлия
Добрый вечер, подскажите, пожалуйста, вчера мой сын бвл в рейтинге, а сегодня его фамилии там нет, что это значит и что делать? В электронном кабинете заявление зарегистрировано и написано допущен.
Влад
Для Юлия: який ВНЗ, спеціальність і прізвище? На бюджетну чи відкриту пропозицію подав?
Коментувати
Надія
Хочем поступати на сп. Гірництво у КПІ але не проходили підготовчі курси, як вирахувати середній бал.
Влад
Для Надія: не середній бал, а конкурсний. Зайдіть на сайт vstup.osvita.ua, знайдіть свою спеціальність, складові балу, там побачите які коефіцієнти на кожне зно треба помножити. Додайте результати. Це і буде конкурсний бал. При подачі заяви система сама його розраховує
Надія
Дякую’
Коментувати
Зоряна
Що робити, коли неправильно внесений середній бал за творчі іспити? Куди звертатись?
Оксана
Подскажите, почему нет обновления информации рейтинговіх списков? Последний раз обновилось на 12.05, а на 20.00 обновления нет.
Lilia Bodenko
Чому нема реєстрації електронного кабінету вступника на базі молодшого спеціаліста? Як подати диплом молодшого спеціаліста , а не свідоцтво про ПЗСО?
Галина
Для Lilia Bodenko: а Ви як думаєте? Звісно ж подавати в паперовому вигляді!
Коментувати
Аміна
Добрий день, чи можна кудись поступити на вищу освіту з біологією та укр. мовою?
Галина
Для Аміна: а що ще вмієте? Можете подивитись умови на ті спеціальності де здають творчі іспити: спорт, хореографія, може ще щось. На всі інші треба обов’язково 3НО
Коментувати
І.
При подачі на 222 медицина потрібно вибирати магістр,адже бакалавр немає ніяких пропозицій?
Леся
Для І.: Так
Коментувати
Евгений
Доброе утро! В правилах расчёта конкурсного бала указано: РК дорівнює 1,00 для конкурсних пропозицій закладів вищої освіти (відокремлених структурних підрозділів закладів вищої освіти, структурних підрозділів закладів вищої освіти, які знаходяться в іншому населеному пункті, ніж місцезнаходження закладу вищої освіти) у місті Києві; 1,04 — у Донецькій, Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській, Черкаській областях; 1,02 — в інших випадках. Мы, в Донецкой обл. Коэффициент при расчёте взяли 1,02. В результате бал снизился на 3,5. Как быть???
Галина
Для Евгений: По перше, яким чином Ви змогли підтягти коефіцієнт? він нараховується автоматично? по-друге, Ви ж самі написали для Донецької області - 1,04, то чому Ви брали коефіцієнт 1,02?
Евгений
Мы брали коэффициент 1,04 при предварительном расчёте (самостоятельно). После подачи заявления, бал рассчитывался с коэффициентом 1,02 автоматически. Почему? При подаче заявления я не видел, где нужно указывать РК. Откуда он берётся автоматически?
Галина
Для Евгений: коефіцієнт вказувати не потрібно. Він з’явиться сам. Може у вас розраховується (як Ви кажете) 1,02, тому що все ж Ви обираєте не Донецький виш, а інший? Врахуйте, що він прив’язаний до вишу, а не до Вас
Коментувати