Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
сергій
в особистому кабінеті по числу поданих оригіналів ми 58 а подзвонили і нам сказали що ми 85.це на контракт як таке можливо
Микола
Для сергій: Нічого не зрозумів. В особистому кабінеті взагалі не видно на якому ви місці, тим більше по кількості поданих оригіналів. Дивіться інформацію на Єдебо, тільки ж враховуйте, що в конкурсі на контракт беруть участь не лише ті хто подав оригінали, а й ті хто подав копії і відправляв документи електронкою, а в анкетах таких абітурієнтів не буде стояти +.
Коментувати
Валерий
Не понятна ситуация с копиями документов. Считали, что если подано заявление в электронном кабинете, то мы уже участвуем в конкурсе. Оказалось, что для участия в конкурсе на контракт необходимо подать оригиналы. Но, почему-то в конкурсе участвуют и абитуриенты с поданными копиями. (Ни в одних правилах поступления не сказано про копии документов и правила их подачи!) Причем, отследив данных абитуриентов, обнаружили, что они подавали копии в разные ВУЗы разных городов. То есть, как и в прежнее время нужно было совершать турне по городам, чтобы разбрасывать свои копии для участия в конкурсе. Тогда, зачем этот электронный кабинет. Причем на сайте Освита не указываются копии, а зафиксированы только оригиналы и поэтому нет возможности спрогнозировать поступление в тот или иной ВУЗ. Что теперь делать?
Микола
Для Валерий: вчора вже всі вузи виклали списки тих кого вже зарахували на контракт, якщо у вас в особистому кабінеті не з’явився статус "до наказу контракт" то впершу чергудзвоніть в приймальні комісії тих вузів куда ви подали документи, оригінали чи копії, і запитайте в них чи залишилися ще ліцензійні місця, чи буде ще проводитися добір і чи потрапляєте ви до прохідного списку, також ця інформація є на ЄДЕБО, якщо ви не проходите, то дивіться в яких ще вузах, із тих в які ви подавали заяви в електронному кабінеті, лишилися вільні місця і хутчіш везіть документи до них.
Влад
Цікаво, якмВи могли відслідкувати, хто куди подав копіі. Та і не хотять вузи брати копіі, може одиниці. В конкурсі беруть участь оригінали.
Влад
Оригінали приймати почали ще в середині серпня на контракт, Ви все проспали?
Коментувати
Маша
Добрий день,зарахування на платнтка коли буде? Тому що,декілька студентів вже рекомендовано,а ті кого допущено,мають ще чекати?
Микола
Для Маша: рекомендовано контракт, це ще не зараховано, ви можете подавати документи, оригінали чи копії і якщо на дану спеціальність буде більше бажаючих ніж місць, то будуть відбирати по балах, "до наказу контракт" означає, що ви вже вступили. Списки всих кого зарахували на контракт були оприлюднені вчора, ще буде добір на вільні місця
Коментувати
Юлия
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, статус "рекомендовано бюджет" еще не гарантия того, что ты попадешь на бюджет? В учебном заведении, куда мы подали документы, (медицинский колледж) 30 бюджетных мест, мы были 30-ми, но абитуриент впереди нас изменил выбранную специальность и мы попали на 31 место. В личном кабинете и на сайте https://vstup.edbo.gov.ua/ по-прежнему статус "рекомендовано (бюджет)", а в приказ о зачислении мы, соответственно не попали.
Влад
Взагалі то гарантія. Вы документи занесли?
Юлия
Да. Они были поданы давно, именно оригиналы, сын изначально определился и с учебным заведением и со специальностью. Подали документы и ждали куда пройдем - на бюджет или контракт. И как теперь нам быть?
Коментувати
Людмила
Скажіть, будь ласка, ліцензійний обсяг на дизайн 40 чоловік,а заяв подано 69, рекомендовано на контракт перших 40 чоловік, то з них відберуть тільки тих,хто подав оригінали, чи доберуть до 40 з тих , хто нижче по списку
Влад
Для Людмила: всі ті хто в списку вже давно могли подати документи в інші вузи. Ер уть тих, хто подав оригінали
Влад
Для Людмила: Беруть*
Людмила
Так, дійсно. Перед нами подали в інші вузи. Всього 26 чоловік подали оригінали з 69. Ми у списку 65.. Оригінали ми також подали. Тепер не знаємо,що робити
Коментувати
Віка
Доброго дня. Вступали до коледжу, здали екзамени. Нас зачистили , але не на ту спеціальність, що ми писали заяву. Хочемо забирати документи, але не знаємо чи є ще можливість кудись вступити. Чи йде ще набір студентів?
boygallery@gmail.com
Добрый вечер. Подскажите пож., как восстановить ЕВИ - сертификат? заранее благодарны.
Галина
Для boygallery@gmail.com: Дзвоніть в центр оцінювання
Коментувати
Ірина
Скажіть будь ласка, вступна компанія вже закінчена? Дякую. Нас дотримали до кінця літа, а першого вересня сказали що класу не буде, забирайте документи.
Галина
Для Ірина: у вашому населенному пункті одна школа? Ще може бути прийом в ПТУ
Коментувати
Наталія
Доброго вечора. Вранці результати за перший екзамен були на сайті. А зайшовши ввечері на сайт, щоб подивитися чи немає результату за другий екзамен бачу, що взагалі немає про мене жодної інформації. Як це зрозуміти?
Галина
Для Наталія: впевнені що зайшли туди? подивіться в свій електронний кабінет
Коментувати
Софія
Добрий день! Скажіть Будь ласка, прийшла сьогодні подавати документи в Політехнічний Університет, а мене немає в списку!Як мені тепер подати документи на контракт? Дякую!
Якось так
Для Софія: А в особистому кабінеті і в ЄДЕБО який статус заяви?
Влад
В якому списку немає?
Софія
Для Якось так: Помилка сертифіката зараз написано
Коментувати
Алла
Добрый день.Скажите пожалуйста как так может быть что мой ребенок не прошел на бюджет ,а абитуриенту который стоит следующий в списке и имеет приоритет4 предложили бюджет .у моего пебенка приоритет 1 .
Якось так
Для Алла: якщо є різниця в конкурсному балі, то пріоритет не має значення. Ви впевнені, що інша дитина пройшла на бюджет по тій самій освітній програмі в той самий виш, що і Ваша дитина? А краще дайте посилання.
Олексій
Якщо так, то значить за ту людину хтось взяв хабар, і тому ви не пройшли. В цьому університеті процвітає хабарниство.
Влад
Для Олексій: який хабар, хлопче? Ты правила вступу читав? Абітурієнт нижче отримав бюджет за іншим пріоритетом! Це інша спеціальність і можливо вуз!
Коментувати
Роман
Добрий день! Підскажіть будь-ласка, в моєму посвідченні про приписку дата обліку 2018 рік. Для вступу в ВНЗ треба 2020 рік?
Якось так
Для Роман: Ви про припесне посвідчення з військомату чи прописку (реєстрацію) місця проживання? В будь-якому випадку не чув щоб через дати в цих документах були проблеми. Єдине, що для підтвердження сільського коефіцієнту потрібна була свіжа довідка. Але це на етапі подачі заяв в особистому кабінеті.
Роман
Дякую за відповідь!
Коментувати
Катерина
Доброго дня. Чи є можливість вступу без ЗНО? По переводу з коледжу. Цікавить бо діти які склали ЗНО не мають змоги , через брак місць, вступити до вузу, а ті хто не здавав ЗНО, успішно заключають договір.
Галина
Для Катерина: що означає по переводу з коледжу вступити? Ви маєте наувазі, що Вони закінчили коледж і вступають на базі диплому молодшого спеціаліста? Обов’язково було ЗНО з укр. мови, а на деякі спеціальності ще й математика. Зараз вступ уже закінчено. Як буде в 2021 році зможете побачити в умовах вступу, які затвердять в жовні. Але без ЗНО точно неможна вступити до університету (це прописано в Законі України "Про вищу освіту")
Катерина
Доброго ранку. Я також була впевнена що не можна вступити до вузу без ЗНО. По переводу, це не закінчивши коледж, не здаючи ЗНО, а контракт підписаний про вступ на 4 курс факультету право. Я думаю такий ганебний випадок зацікавить служби і здійснить перевірку, але є 100 відсотковий такий випадок у вашій вступній компанії 2020. Прикро що таке відбувається, коли талановиті діти з гарними балами ЗНО не змогли вступити до вузу.
Галина
Для Катерина: Ви говорите якусь дурню. На 4-й курс взагалі не вступають! вступають на 1 курс після 11 класу або на 2 (3) курс з дипломом молодшого спеціаліста на ту саму спеціальність. Якщо контракт на 4 курс, значить він уже раніше закінчив 3 курси, ув відрахований, можливо пішов вчитись в коледж, а потім вирішив поновитись в університеті з якого був відрахований. Якщо у Вас є якісь інші данні (не одна баба іншй сказала, а саме надійна інформація), то можете звернутись до прокуратури
Коментувати
Олена
Добрий день. Підскажіть будь-ласка., моя дитина реєструвалася на бюджет, але не прошла, і поки ми чекали поки всі подадуть заяви, вже і на котракт як виявилося місць не має, але в нас 1 пріоритет, 180,5 балів, невже нам не повинні були в перших рядах запропонувати контракт, але дзвінків не було, в конкурсних пропозиціях статус допущено до конкурсу. Дуже прикро за дитину.
Галина
Для Олена: навіщо взагалі чекати дзвінків. дзвонять тільки ті виші де конкуренції немає і вони заманюють людей, бо бояться залишитись без студентів. Пріоритет для контракту не має значення. Несіть документи бігом, якщо там є конкуренція, то буде конкрс між тими хто подав документи на контракт
Олександр
Для Олена: У багатьх вступників ще стоїть статус: допущено до конкурсу. Ви маєте ще час, щоб подати документи на контракт. Не панікуйте. Почитайте на сайті обраного вами ЗВО, оригінали так копії яких документів необхідно подати, та несіть швиденько.
Юлия
Така ж ситуація, документи відмовляються приймати, говорять чекати на дзвінок, але в списку є вже прийняті документи з нижчим рейтингом, пояснювати відмовляються,.
Коментувати
Марина
Чи можна спитати, якщо мене вже зараховано. То як можна з кимось зв’язатися аби впізнати інформацію про перше вересня. На скільки та куди підходити?
Галина
Для Марина: Ви вступаєте на перший курс? Початок навання з 15-21 вересня (в кожному виші може відрізнятись). багато вишів на дистанційці. Після того, як будуть накази про зарахування (на бюджет після 1.09, на контракт пізніше) Вам можуь дзвонити куратори. Або шукайте інформацію на сайті вишу, часто у них є свої телеграм.канали, де публікують всі новини та обмінюються інформацією
Коментувати
Софія
Добрий день,якщо я вступила на контракт то чи можу я перевестись на бюджет ,якщо хтось з бюджетників відмовиться від свого місця
Галина
Для Софія: Лише якщо Ви пільговик, за конкурсом з іншими пільговиками.
Коментувати
Микола
Не можу зрозуміти за яким принципом відбуватиметься зарахування на контракт. Як виявилося, якщо в електронному кабінеті, навпроти заяви стоїть помітка "рекомендовано на контракт", то це ще не дає 100% гарантії, що ти вступиш до ВНЗ? Так НАУ на 50 контрактних місць рекомендації на контракт дали 900+ абітурієнтам. Виникає питання: хто в такому випадку пройде на контракт, якщо,скажімо, 100+ чоловік подадуть документи? Я так розумію, що відберуть 50 чоловік з найбільшими балами. Тоді виникає інше питання, що робити тим 50+ які вилетіли? Вони не зможуть вступити в цьому році, бо вже не встигнуть подати документи в інший ВНЗ?
Влад
Для Микола: чому не зможуть? До 30 вересня можна йти в інший універ на вакантні місця
Коментувати
Мирон
Підскажіть, станом на 28.08.в ел.кабінеті не поміняно жодного статусу, попереду вихідні. До кого звертатись і коли очікавти змін?
Влад
Для Мирон: який статус Ви очікуєте? Який зараз?
Коментувати
Наталия
Проходим по приоритетности 4 на бюджет, но передумали и хотим пройти по приоритетности 5, какие наши действия? Нужно звонить и отказываться ?
Микола
Для Наталия: Ніяк. Рекомендація на бюджет надається лише один раз.
Коментувати
Ольга
Скажіть,будь ласка,чому із запропонованих 40 місць на державне замовлення облік та оподаткування пропозицій рекомендовано на бюджет надійшло лише 10. решті-контрак т.
Влад
Для Ольга: тому що решта не набрала прохідний бал на бюджет
Анжела Бочарова
В якому вузі 40 бюджетн. місць?
Коментувати