Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна
Добрый день, скажите , если дочь заканчивает школу в этом году в штатах , но поступать будет в Украине ( мы граждане Украины) какая процедура поступления. Из всего , что нашла на сайте, это то, что надо подавать заявление в бумажном виде . Где будет правильно сделать перевод ее американского аттестата? И какие ещё нужно предоставлять документы для поступления .
Влад
Для Яна: дзвоніть по всим питанням в приймальну комісію університету
Коментувати
Вероника
Добрий день. В цьому році я закінчую 9 клас і хочу вступати в КУТЕП (коледж), але, на жаль, інформація на сайті є лише за 2020 рік. У мене є кілька запитань ... Коли буде день відкритих дверей? Який прохідний бал на менеджмент? І як можна з вами зв’язатися все обговорити? Сподіваюся ви не залишите моє повідомлення поза уваги)
Галина
Для Вероника: з вами? Дитинко, це освітній портал, а не сайт якогось коледжу. Знайдіть їх сайт, там будуть контакти. Дзвоніть за вказаними на їх сайті телефонами
Коментувати
Вікторія
Доброго дня, а ким і де я можу працювати після закінчення магістратури КНУТД по спеціалізації промислова фармація? Чи зможу я працювати в аптеці провізором? Lzre.
Галина
Для Вікторія: а хіба для цього не достатньо коледжу?
Коментувати
Аліна Бродська
Доброго дня, підскажіть будь ласка, чи можна поступити на державне після 9 класу на фінансиста?
Галина
Для Аліна Бродська: після 9 класу вступ до коледжу. Шукайте коледж де є спеціальність і бюджетні місця
Коментувати
Валентин
Здравствуйте,моя жена учится последний год в вашем учереждении,на заочном.На протяжении всего обучения я плачу деньги,так вот мой вопрос,какого хрена вы подымаете выпускникам тариф оплаты,денег захотелось?Я не заради этого вас защищаю и пытаюсь хоть что то зарабаботать ту копейку что бы прокормить и одеть свою семью,а вы и это пытаетесь забрать!!
Влад
Для Валентин: в Вашем учреждении--це де? Куди Ви пишете? Це освітній портал, така собі сторінка, де пишуть новини освіти, це не якийсь університет, де навчається Ваша дружина.
Коментувати
Ольга
Ольга Добрий день! Моя дитина хоче поступити до вас на спеціальність "архітектура і містобудування". Хочу записати її на поскорені курси по творчому конкурсу. Дізнатись чи можливо надання гуртожитку на час курсів. Реєстрація на сам творчий конкурс. Який необхідно мати пакет документів і коли їх подавати. Дитина після 11 класів
Галина
Для Ольга: Чому Ви питаєте це тут, а не у виші? звідки ж ми знаємо до якого вишу Ви вступаєте і які там умови
Коментувати
Оля
Добрий день!моя дитина закінчує школу за кордоном,по нахилу морське,чи зможе поступити,в Україні на міжнародне право,по контракті,чи потрібно здавати ЗНО.
Галина
Для Оля: Ваша дитина громадянин України? Тоді треба зно. Ні. Тоді подивіться на сайті мон є інформація про вступ в Україну іноземців.
Ольга
Добрий день! Моя дитина хоче поступити до вас на спеціальність "архітектура і містобудування". Хочу записати її на поскорені курси по творчому конкурсу. Дізнатись чи можливо надання гуртожитку на час курсів. Реєстрація на сам творчий конкурс. Який необхідно мати пакет документів і коли їх подавати. Дитина після 11 класів
Влад
Для Ольга: скажіть будь ласка, а куди Ви зараз пишите і від кого чекаєте відповідь? Вступити до Вас це куди?
Коментувати
Мария
Добрый день,у меня диплом младшего специалиста 1994 года выпуска,я могу поступить на контракт в медколледж на фармацию на заочную форму обучения на курс , получив младшего бакалавра? Сдав только специальность? Спасибо
Галина
Для Мария: як це здати спеціальність? У Вас вже є якась медична освіта? То навіщо Вам коледж? І ще Ви дивились? Там точно є саме "молодший бакалавр" а не "фаховий молодший бакалавр"? Та ще й заочна форма? Згідно бази едбо немає в медколеджах ступеню молодшого бакалавра. А на фахового молодшого бакалавра можна з атестатом та вступними іспитами з ук. Мови і біології вступати. Рівень не відноситься до вищої освіти, тому не вимагає зно
Коментувати
Олена
Доброго дня , скажіть будь ласка планую в 2021 році йти на комп’ютерні науки який рівень математики треба здавати профільний чи стандарт?
Alice
Добрый день! Подскажите, если я хочу в 2021 на Маркетинг, нужно сдавать математику - профильный или стандартный уровень?
Олег
Добрий день. Я військовий зсу за контрактом. Хочу вступити в університет МВС на заочну форму навчання. Що для цього потрібно?
Диана
Здравствуйте,а можно к вам перевестись с колледжа в колледж по середине учебного года
Влад
Для Диана: к Вам це куди? На портал освіти?
Коментувати
Кристина
Можно поступить на базе высшего юридического образования? Если да то на каких условиях?
Віталій
Доброго дня ,у зв’язку з переїздом до Польщі можливо повернути гроші за навчання ? Поступав 2 неділі назад , заплатив за рік , зараз не моє можливості навчатися. Можливо повернути гроші не планую навчатися дальше ?
Наталія
Доброго вечора! Я навчалась у Балтському педагогічному училищі з 1986 - 1990 рр. Скажіть, будь ласка, чи входять мені роки навчання до загальгого трудового стажу? Дякую.
Економіст
Для Наталія: навчання зараз до трудового стажу не зараховується.
Коментувати
Олександр
Добрий день, скажіть чи може людина отримати документ про середню освіту, з вишу, якщо невідомо до якого вузу він зараз входить, мова йде про Одеський інститут легкої промисловості,
Економіст
Для Олександр: зробіть запит на МОН
Економіст
Для Олександр: СТОП! а до чого тут документ про середню освіту? інститут надає документ про вищу освіту.
Коментувати
Людмила
Дитина навчається на 3 курсі в коледжі та хоче перевестися на індивідуальну форму навчання (вчиться на бюджеті) при переведенні на індивідуальну форму потрібно платити за навчання
&&&
Для Людмила: переведення на індивідуальний графік не тягне за собою зміни форми навчання. Просто студент відвідує заняття та здає контролі за індивідуальним графіком
Коментувати
Дима
Скажите пожалуйста как найти группу в телеграмме по специальности, потому что никто не приглашает, скоро 1 октября а я и мои друзья, которые поступили со мной не могут найти эту группу? буду очень благодарен за ответ :)
Влад
Для Дима: куди поступили? По якій спеціальності? Ви куди по Вашому пишете, в університет!????
Влад
Для Дима: дзвоніть в університет і там питайте.
Коментувати
Ольга
Скажите, пожалуйста, в каких случаях ВУЗ может превышать лицензионный объем при поступлении. Например, на в единой базе указано 30 человек на бюджет и контракт, а там уже 31 человек к приказу. Законно ли это?
Укроп
Для Ольга: головне по випуску , щоб було ладно.
Микола
ВУЗи не перевищують ліцензійні місця, а перекидають невикористані місця з інших спеціальностей на факультеті і не використані заочні місця також можуть перекинути на денну форму. В вузі, де вступив син, на обрану ним спеціальнісь, ліцензійний обсяг становив 40місць,а взяли 45 чоловік. Все нормально, це дозволяється.
Анжела Бочарова
Що таке ліценз.місця ? Це контракт? Де можна подивитися ці цифри по вузам? Про бюджетні місця та рейтинг - там не має.
Коментувати
Катерина
как узнать в какой ты группе, на который час ехать и что с собой нужно брать? заранее спасибо за ответ ❤️
Микола
Для Катерина: Всі виші вже створили в телеграмі групи по спеціальностях. В них присутні представники деканату, куратор і студ.рада. Там можна отримати відповіді на всі запитання стосовно навчання і поселення в гуртожиток.
Дима
Скажите пожалуйста как найти группу в телеграмме по специальности, потому что никто не приглашает, скоро 1 октября а я и мои друзья, которые поступили со мной не могут найти эту группу? буду очень благодарен за ответ :)
Коментувати