Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Артур
Добрый день, такой вопрос: на страничке Белгород-Днестровского колледжа на vstup.osvita отображаются всего 4 предложения, все из которых на базе 9го (БЗСО) класса. Более того, в фильтре нет варианта "на базе 11го" (ПЗСО). Однако на сайте колледжа сказано, что приём на базе 11го также осуществляется на 2 специальности. Что это может значить и как подать электронную заявку в этот колледж на базе 11го класса? Старичка колледжа на сайте vstup’а: https://vstup.osvita.ua/r16/1074/ Сайт колледжа: http://bdmu.edu.ua
Галина
Для Артур: Та інформація на сайті закладу про вступ після 11 класу стара. Подивіться вони пишуть про вступ з сертифікатами 2016-2017 років!. Можливо немає набору саме в цьому році, оскільки в цьому році вперше відбувається вступ на "фахового молодшого бакалавра"
Артур
Благодарю за информацию!
Артур
Посмотрел внимательнее на сайте, и всё-таки они принимают в этом году на базе ПЗСО, да ещё и через электронные заявления. (Сайт: http://bdmu.edu.ua/?page_id=1549). Вопрос остаётся открытым.
Коментувати
Юлия
Добрый вечер!Скажите пожалуйста как правильно можно подать дркуметны: Поступаем на дневное отделение на контракт и на заочное на бюджет...куда продавать оригинальные документы и куда в первую очередь ???Спасибо большое.
Галина
Для Юлия: ви вчиняєте економічно не обгрунтовано. Навчання на денній формі значно дорожче заочної. Треба на бюджет вступати на денне, а на заочне на контракт. Оригінали несіть туди, куди подаєте раніше (вступ на заочне зазвичай проходить пізніше). Потім візьмете їх під розписку на 3дні і покажете їх в другому місці (куди здаєте копію). А ще треба буде взяти довідку з І місця, що оригінали у них (її покладуть до особової справи в ІІ місці.
yulya_sheva
Для Галина: Дякую Вам за відповідь!!!
Коментувати
Влад
Які документи потрібно подавати для зарахування на бюджет ? -
Дарина
Добрий день,а якщо у мене є чорнобильське посвідченння,але в нашому регіоні відмінили чорноб. зону то я можу вступити за квотою?
Галина
Для Дарина: Ви цьогорічний випускник-відмінник? Беріть документи й ідіть в приймальну комісію. Якщо ні, то жодної квоти
Коментувати
Яна
Пільга ,,дитина шахтаря" потрібно подавати її разом з оригіналами документів вже в університеті, чи воно має відображатися в електронному кабінеті вступника??? Буду вдячна за відповідь
Влад
Для Яна: з оригінали документів. Хоча щоб дитину перевели, треба щоб спочатку когось вигнали. Надія вмирає останньою..
Влад
Для Яна: знаю людей, які вже на 3 курсі і все чекають, коли ж станеться те диво
Коментувати
Мари
Здравствуйте, как часто обновляется сайт вступ инфо? Когда можно будет посмотреть списки магистров 2020
Юрий
Для Мари: когда пройдет зачисление в магистратуру
Коментувати
Настя
Чому на вашому сайті на сторінках університетів вказано недостатньо інформації? Візьмемо до прикладу Національний медичний університет імені О.О. Богомольця. Там вказано 11 пропозицій денної форми навчання, а переглянути можна лише 1, заочної форми 3 пропозиції, а переглянути не можна жодну? І так з усіма мед. університетами, які я переглядала... До речі, кілька місяців тому інформація про деякі спеціальності була там доступна, але тепер її видалено... Навіщо?? Де знайти дані про конкурс минулих років на певну спеціальність? Типу середній бал зно на бюджет, контракт на різні спеціальності університетів
Влад
Для Настя: обирайте на освітній ступінь не бакалавр, а магіст, а потім выбирайте не на основі ПЗСО, а на основі молодшого спеціаліста і всі 11 там є. Тільки що перевірив.
Влад
Для Настя: тобто окремо дивіться на магістра на основі ПЗСО і окремо на магістра на основі молодшого спеціаліста, окремо на бакалавра. Пробуйте
Галина
Для Настя: Що означає "можна перегянути" можете дати ссилку, де Ви дивитесь. Результати вступної кампанії 2019 року можна подивитись https://vstup2019.edbo.gov.ua/
Коментувати
Артем
Куди можна прийти на бюджет с такими балами: Укр.мова- 180, Англ.мова- 167, Історія України - 179?
Влад
Для Артем: нікуди
Галина
Для Артем: на вчителя мови, в тому числі англійської, історії. На мистецькі спеціальності (але через творчий конкурс), гуманітарні науки (філософію, історію, релігієзнавця), політолога, журналіста. Корочше дивіться http://ru.osvita.ua/consultations/bachelor/10025/
Влад
Для Галина: на журналіста в минулому році 191 мінімальний був на бюджет.
Коментувати
Галина
При внесенні середнього балу атестата 9,9 замість коми на комп’ютері вибиває крапка(9.9). Чи є це помилка?
Тетяна
Хочемо в НУБІП на агронома . ЗНО 150 балів , математику не писали , чи можемо пройти на бюджет?
Влад
Для Тетяна: не можете навіть подати заяву. Математика основний предмет
Влад
Для Тетяна: Ви що не цікавилися які предмети здавати для вступу?
Коментувати
Виталий
Добрый день , вопрос следующего характера, учитывается ли бал за зно , внесённый в аттестат ( писали отказ , но сделали ошибку и внесли ) на оценку конечную при расчёте балла за аттестат . Какой балл сейчас максимальный за аттестат и учитывается ли он при поступлении. спасибо !
Влад
Для Виталий: так, результати ДПА у формі ЗНО враховуються в середній бал атестату. В деякі ЗВО враховуються, залежить від ЗВО. У всих по різному. А що до питання який бал зараз максимальний за атестат, то це 12, чи що Ви мали на увазі не зрозуміло.
Коментувати
Евеліна
Чи можна з іншого медичного коледжу перевестися сюди,але я там на державному місці,чи зможу я і тут бути на державном
Влад
Для Евеліна: сюди і тут це де?
Коментувати
Viktoria
Скажіть будь ласка,чи можу я претендувати на державне місце ступеня бакалавра чи магістра медичного спрямування ВУЗа, якщо на даний час ще вчусь в коледжі на державному, але на молодшого спеціаліста того ж спрамування? І чи потрібно відшкодовувати кошти?
Влад
Для Viktoria: на скільки я знаю, то на 2 чи 3 рурс на бакалавра беруть тільки на контракт. Так як бюджетні місця вже зайняті бакалаврами
Viktoria
Планую поступати на перший курс...мені лише цікаво чи маю я право претендувати на держ і це рахуються як РІЗНІ рівні (молодший спеціаліст і бакалавр) чи однаков?і, якщо однакові то мені тільки на контракт, бо наскільки я знаю - друга освіта завжди платна якщо за однаковими рівнями
Студент
Не потрібно нічого відшкодовувати . Це різні рівні. 100 процентів перевірено. Особисто знаю 6 таких студентів. Можете претендувати на бюджет
Коментувати
Люда
Чи враховується при вступі те, що абітурієнт з сім’ї, де є 5 дітей до 18 років включно з абітурієнтом?
Влад
Для Люда: при вступі ні, має право на перевід з контракту на вакантне місце за конкурсом.
Коментувати
Аліна
Можете підказати чи можна в Острозькій академії на початкову освіту поступити на бюджет? Чи тільки на контракт?
989
Для Аліна: А Ви самі не можете подивитись? Вам хтось це мусить робити? Будь-яка робота має бути оплачувальна.
Коментувати
Роман
Доброго дня. Якщо я дитина-сирота, я пройшов ЗНО з певних предметів. Я можу подавати документи онлайн (разом з документом про статус сироти) чи мені потрібно приносити документи в паперовій формі. Якщо в паперовій , то в яких числах я можу це зробити ? А також, документи нести до вузів в які я притендую на бюджет (тобто лише 5) чи й на контракт потрібно нести в паперовій формі? Поясніть, будь ласка!
Галина
Для Роман: Ви подаєте лише в паперовій формі. он-лайн внести документи, які підтверджують квоту неможливо. Телефонуйте до приймальної комісії і взнавайте до якого числа треба подати. На контракт жодні пільги не діють тому туди документи нести не потрібно. Вам у 1-му виші створять кабінет і спитаєте як Вам бути з тими заявами, що на контракт (хоча навіщо Вам це потрібно незрозуміло, бо якщо Ви можете оплаувати контракт, то можете вступити на контракт туди, куди не пройдете на бюджет)
Коментувати
Зоя Бобкова
Реєстрація електронних кабінетів до вступу на магістратуру тільки 1 серпня? Чи є які інші терміни, які ховають від загального доступу?
Олег
Почему на сайте нет факультета гостинично-ресторанное дело Жилищно-комунальный колледж Городского хозяйства им.Бекетова Харьков??? Это так надо?
Галина
Для Олег: на якому сайті? в коледжах взагалі не буває факультетів. В цьому коледжі є спеціальність "готельно-ресторанна справа"
Коментувати
Людмила
Здравствуйте, почему страница обновляется только один раз в сутки? (а написано что 3 раза должна)
Олег
Чому у КММК витягують «за вуха» своiх знайомих з 6,1 балом атестату , на творчому конкурсi виставляють аж 198 , а в тих, у кого аттестат бiльше 10 - явно зрiзують, виставивши по 120-130 балiв? Чи це я тiльке таке бачу?
Леся
Для Олег: можливо не атестат який за гроші можна купити грає вирішальну роль,а творчий конкурс,в якому абітуріент може проявити свій талант? Не завжди високі бали атестату мають вплив на творчий конкурс.
Коментувати