Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Підкажіть будь ласка, як дізнатися, скільки осіб буде прийнято на певну спеціальність за квотами-усіх, хто подає такі заяви, чи це якось обмежується?
Z
Для Ольга: нет не всех. Есть ограничения. По-моему 10%. И берут не всех у них между собой конкурс
Ольга
Дякую
Коментувати
Андрей
"В такому разі вступнику, який рекомендований на бюджет, буде необхідно до 18.00 31 липня подати оригінали документів до приймальної комісії вишу." А почему нигде не сказано, в какие сроки нужно подать оригиналы документов тем, кто рекомендован к зачислению на контракт?!
коментатор
Для Андрей: поищите в правилах приема. там сказано
Андрей
В правилах приёма конкретного ВУЗа? Пробовал, и там только про бюджетников сказано...
Влад
З 26 липня і хто перший подав, того і місце. Які сроки? Місця лімітовані
Коментувати
Абітурієнт
Документи на бюджет необхідно подати з 26 до 31 липня. А чи будуть працювати приймальні комісії у суботу, 27 липня, у неділю,28 липня?
коментатор
Для Абітурієнт: на сайте вуза посмотрите, позвоните
Коментувати
Алексей Поляков
Понизити порогові бали ЗНО 2019 для вступу до магістратури, до балів, які були у 2018 році. Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво https://petition.president.gov.ua/petition/65934 Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Алексей Поляков
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВА НА ВИЩУ ОСВІТУ Просимо переглянути та вимагаємо від членів фахових комісій з питань оцінювання виконання завдань з блоків ЄФВВ та ЄВІ перерахування мінімальної кількості тестових балів (порогових), які за виконання завдань відповідного блоку може отримати вступник https://petition.president.gov.ua/petition/66014... Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Ірина
Поясніть, будь ласка, таке питання. Чому абітурієнти, які мають конкурсний бал 200 за 1 пріоритетом, подають ще заяви з 2,3,4 і навіть 7 пріоритетом? Навіщо?
user
Для Ірина: бо вони мають на це право
Ірина
Звичайно, мають, я це розумію. Але при всій повазі , хочеться запитати, а де логіка?Невже можливі варіанти, що при конкурсному балі 200 на 1 пріоритет абітурієнт скористається 2, чи 3, чи(навіть уявити важко) 7 пріоритетом? А хто ж тоді пройде за 1 пріоритетом, якщо 200 балів надіється на 2,3 чи 6, 7 пріоритет, на які чомусь подають заяви. Незрозуміло мені, от і запитала, можливо хтось пояснить. Дякую
Коментатор
Для Ірина: «Логіка»? — ні, не в цьому світі. Ви також не дуже напружились щоб зрозуміти принцип надання бюджетних місць абітурієнтам. Таке життя. Ви питаєте «...при конкурсному балі 200 на 1 пріоритет абітурієнт скористається 2, чи 3,...» — варіант можливий, якщо не отримає рекомендації за першим пріоритетом (охочих навчатися в одному виші буде більше за максимальну кількість — охочих 30, а ЗВО може прийняти на бюджет лише 15). Та шкоди від таких таких поданих заяв дуже мало, бо якщо отримає рекомендацію (а вона буде лише ОДНА) за першим пріоритетом, то всі інші заяви автоматично ВИКЛЮЧАЮТЬСЯ з подальшого конкурсу. Отримав рекомендацію за пріоритетом «1», то решта «2»-«7» вже не розглядаються.
Коментувати
Лариса
Здраствуйте,якщо заваява скасована вступником, як це відображається в електронному кабінеті?Дякую.
лена
Як доdго може бути статус поданої заяви зареєстровано навчальним закладом. Пройшов тиждень. Всі інші заяви мають статус допущено до конкурсу. Турбує юо це саме заява з 1 приоритетом
Наталія
Для лена: у нас було та ж ситуація. Потім перешло іншого статусу. Допущено до клнкурсу
Коментувати
Яна
https://petition.president.gov.ua/petition/65934 ПЕРТИЦИЯ ЗНО