Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Добрий день. Уже половина дня . А результатів не має.Тільки пише допущено.Ми чекаємо на бюджет в Закарпатську академію мистецтв.Що робити коли статуси не зміняться.
Лика
Для Оксана: ждите до 18:00 и не паникуйте раньше времени.
Лика
Для Оксана: если не поменяются - контракт
Коментувати
Уляна
Добрий день..Зараз заяви у статусі "допущено до конкурсу" ..Потрібно чекати зміни статусу на допущено на бюджет або на контракт??дякую за інформацію...
rrr
Для Уляна: А вы не пробовали просто прочитать статью под которой вопрос задали!? Как вы собираетесь учиться в вузе?! Научитесь читать вначале, а не только писать...
777
Для Уляна: можна не чекати. просто нести заяви в ПТУ. Людині, яка не вміє читати та робити висновки з прочитаного, інчого робити в університеті.
Коментувати
Оксана
Доброго ранку,а якщо статус з Допущено не зміниться до 18.00, які мої подальші дії?
Влад
Для Оксана: везти документи на контракт
123
Для Оксана: якщо допущено не зміниться на рекомендовано бюджет або рекомендовано контракт, то нікуди не вступиш
Дусядуся
Не пугайте Оксану! Нести на контракт документы
Коментувати
Юлія
Доброго ранку, у мене питання: у кабінеті вступника статус заяви з "допущено" до "рекомендовано на бюджет" повинен змінитися рівно о 18.00 26.07.2019, або протягом дня?
Комментатор
Для Юлія: до 18.00
Коментувати
Олена
Добрий вечір. Чому інформація про квоту абітурієнта з’явилася тільки зараз, ввечері перед оприлюдненням резульнатів конкурсу. До 18.05 вона була відсуня. Хіба заяви можна подавати не тільки до 22го. Бо теж були й інші випадки.
123
Для Олена: Заяви на квоти подавали до 16-го. Але виш міг довго обробляти документи
Коментувати
Даша
Я - дочка учасника бойових дій. Якщо подам оригінали документів завтра, то буду точно в списку зарахованих на контракт? І потім після 1 серпня везти пільги для переведення на бюджет?
Комментатор
Для Даша: справку на льготы надо подать сразу с документами. Вас переведут на бюджет при наличии вакантных мест.
Даша
Для Комментатор: А подати їх можна в приймальній комісії уже зараз (сьогодні,завтра)? Не чекаючи списків?
Комментатор
На контракт? Можно. Лучше все же позвоните в ПК. Но многие уже подали
Коментувати
Макс
Чому вже тиждень не змінюється статус заяв в електроном кабінеті з "зареєстровано в закладі" на "допущено до конкурсу"???
Влад
Для Макс: ще зміниться
D
"Статус заяви має змінитись на «Допущено до конкурсу» Вступники, які подали електронні заяви про вступ на бакалавра та магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування на базі 11 класів, мають отримати статус заяви «Допущено до конкурсу». У Міністерстві освіти наголошують, що всім вступникам обов’язково необхідно перевірити статус своїх заяв у персональному кабінеті. У конкурсному відборі братимуть участі тільки заяви, статус яких є наступним: «Допущено до конкурсу» – для заяв, що подані на бюджет, а в разі не отримання рекомендації також на контракт; «Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)» – для заяв виключно на контракт. Якщо до кінця 23 липня певна заява вступника не матиме такого статусу, то йому треба терміново звернутись до приймальної комісії вишу.
Коментувати
Світлана
Добрий день. Скажіть будь ласка, чи має пільги дитина учасника АТО при вступі на держ.бюджет. І як це буде визначатися, тому що при подачі документів до вузів в електронному кабінеті не зазначено такого пункту де можна було це вказати.
Влад
Для Світлана: при вступі пільг немає, діти учасників УБД мають право на перевод з контракту на вакантні місця за конкурсом
...
Для Світлана: при вступі пільг немає. Якщо вступаєте на контракт, то є шанс перевестися на бюджет за наявності вакантних бюджетних місць. Для цього подаються документи на пільги під час подачі оригіналів у ЗВО. Але зважте, що вакантні бюджетні місця- це ті місця, від яких відмовилися ті, яким надали це місце. Не факт, що вони будуть. І не факт, що не буде аналогічних пільговиків з вищими балами, ніж у вас.
Юлія
Доброго дня, в мене з’явився результат рекомендовано (бюджет) що це означає?
Коментувати
Алла
ПІДСКАЖІТЬ ПОЖАЛУЙСТА ПОСТАВИЛИ 3 ПРІОРІТЕТ ДОПУЩЕНІ НА КОНТРАКТ НЕ ВРАХОВАНА ПРІОРІТЕТНІСТЬ ЧОМУ НЕПРАВЕЛЬНО В СПИСКАХ ВИСТАВЛЕНО
Алла
Для Алла: помінено -
Капець
Аааааааааааааааа! Мої очі!
Влад
На контракт пріоритетів немає.
Коментувати
Тамара
Підкажіть будь ласка.Наприклад чи можу я в один вуз подати 6 заявок на спеціальність за номером 126 де назва спеціальності однакова
Оксана
Доброго дня. Підкажіть коли буде оприлюднено список зарахованих на контракт і до якого числа необхідно подати документи?
М.
Здравствуйте,подскажите, пожалуйста что означает смайлик на абитуриент поиск? И что если его нет?
просто
Для М.: це значить що Ви на 95% пройшли на бюджет до ВНЗ
Коментувати
Ладушка Мартова
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, де можна відслідковувати статус заяви, поданої в паперовому вигляді, та рейтингові списки в магістратуру на основі диплому спеціаліста (на іншу спеціальність)? Є лише на основі бакалавра, молодшого спеціаліста та магістра. Дякую.
Оксана
Заяви на вступ у електронному кабінеті були подані вчора. Досі ніде не відображаються. Скільки потрібно часу на обробку? Може щось не так? Як можно з’ясувати?
Олена
А можна буде після 22 липня подати документи, нам в коледжі до цього часу ще не зробили атестат, ми повинні вчитися ще 2 роки, але син хоче поступати у вищій навчальний заклад
777
Для Олена: ні. заяви подають до 22. атестати вже всім поробили. це коледж спеціально затягує аби не втратити студента.
Коментувати
адмін
Для тих хто претендує і на безкоштовну форму навчання після 22 липня. До 29 липня триває прийом заяв на молодшого спеціаліста в ПБМК. Контактна інформація наявна в мережі.
Оля
Скажіть будь ласка ,якщо не поступив на бюджет чи можна перевестись на контракт
Олег
Для Оля: Так,якщо не проходиш на бюджет, ти автоматично претендуєш на контракт
Коментувати
Евгения
Абітурієнт - дочь учасника АТО . Какие могут быть льготы? В законе это не прописано.
777
Для Евгения: вже давно потрібно засвоїти: якщо не прописано, значить немає пільг (при вступі). Якщо вступить на бюджет, зможе отримувати соціальну стипендію. Якщо вступить на контракт і будуть вакантні місця на бюджеті, то зможе за конкурсом з іншими пільговиками перевестись на бюджет.
Коментувати
Лариса
А що робити якщо написано допущено, але не дзвонять ? Це контрактна форма навчання
Влад
Для Лариса: а чому Вам повинні дзвонити? Вас тільки Допущено до конкурсу, конкурс буде 26 числа! Якщо будете рекомендовані на бюджет чи контракт, беріть документи і їдьте в універ. Ви дійсно думаєте що немає чого робити приймальній комісії обдзвонювати тисячі людей?
Коментувати
Инна
Скажите пожалуйста для статуса "Зареєстровано" нужно ли ехать в інститут и писать заявление. На данный момент статус "Допущено", но звонят и предлагают написать заявление.
Z
Для Инна: сейчас вам могут предлагать только контракт. Если устраивает- едьте везите документы
Коментувати