Туризм - професія з присмаком літа
PR

Університет "КРОК" шукає особливі підходи до виховання професіоналів туристичної галузі

Туризм - професія з присмаком літа

Нові друзі, незнайомі місця, хвилююче очікування чогось незвіданого. Так, це літо дійсно особливе, не схоже на інші... Для тих, хто вступає до вищих навчальних закладів.

Напередодні вступної кампанії одні вже остаточно обрали спеціальності, інші досі вагаються, а треті піддалися настрою літа, покликанню серця і велінню розуму та обрали одну з найбільш перспективних і цікавих спеціальностей.

До зустрічі з представником цієї професії багато хто готується увесь рік, сумлінно працює, щоб втілити свою мрію – побачити світ і стати багатшим на яскраві враження. Ця людина зовсім не чарівник, вона лише фахівець у сфері туризму.

Туризм - популярний нині напрям підготовки. Ця сфера діяльності стрімко змінюється. Клієнти стають вибагливішими, але так само хочуть, щоб їх дивували, вигадували і дарували їм свято. Тому кожен вуз, який готує фахівців із туризму, шукає особливі підходи до виховання професіоналів.

Так, Університет "КРОК", який має великий досвід підготовки фахівців з економіки та права, відкриваючи у цьому навчальному році напрям "Туризм" на бакалавраті, пропонує студентам додатково отримати знання з підприємницької діяльності, ведення бізнесу, регуляторних особливостей функціонування туристичної галузі, управління підприємством в умовах конкуренції, зокрема міжнародної. Тобто дає базу, необхідну не просто рядовим спеціалістам, а власникам бізнесу та управлінцям.

Крім того, "КРОК" як перший український університет, що створив у своїй структурі Навчально-науковий інститут менеджменту безпеки і надає студентам можливість зосередитися на питаннях безпеки у сфері туристичного бізнесу.

Опанування особливостей туристичної діяльності в Університеті "КРОК" спрямоване на формування у студентів креативного мислення, необхідних комунікаційних навичок і знання кількох мов. Також в Університеті розуміють, що для фахівців із туризму дуже важливо бути на «ти» із комп'ютерними та необхідними інформаційними технологіями.

Велику роль у вузі відводять оволодінню знаннями і навичками з організації здорового способу життя, а отже – здорового відпочинку.

Спеціальності, пов'язані з туристичним обслуговуванням, актуальні і особливо важливі для розвитку України. Адже фахівці з туризму не лише знайомлять українців з іншими країнами світу, а й відкривають нашу державу для іноземців. Але перед тим, як почати штурмувати приймальні комісії вузів, де здійснюють підготовку таких спеціалістів, слід замислитися: яким повинен бути фахівець із туризму і чи підійде ця професія вам, а ви їй?

Отже, в роботі фахівця з туризму важливі працьовитість, стресостійкість, організаторські здібності, комунікабельність, ерудованість, схильність мислити творчо, нестандартно, інтерес до людей, бажання вивчати світ, щоб поділитися знаннями про нього з іншими. Слід бути трошки оратором і трошки психологом, щоб зрозуміти, де ж насправді знаходиться той заповітний райський куточок, куди прагне людина, яка звернулася до вас за професійною допомогою. І безумовно, для майбутнього спеціаліста в галузі туризму дуже важливо мати здібності до вивчення мов. Потрібно сказати, що в Університеті "КРОК" студенти напряму "Туризм" вивчатимуть дві іноземні мови.

Якщо самоаналіз не позбавив від сумнівів з приводу вибору професії, а поради рідних і друзів не дуже переконливі, зверніться до профорієнтації - оберіть спеціальність виважено і за допомогою фахівців. До речі, в Університеті "КРОК" можна пройти профорієнтаційне тестування та отримати необхідну консультацію. Тож не втрачайте цього літа – воно дарує вам шанс зробити правильний вибір!

Запрошуємо випускників шкіл дізнатися більше про програму відвідавши сайт Університету "КРОК" (www.krok.edu.ua) або поспілкувавшись із працівниками приймальної комісії за телефонами: (044) 455-57-57, 455-57-07. Крім того, будемо раді особистій зустрічі за адресою: м. Київ, Лагерна, 30-32.

Освіта.ua
23.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!